Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmúlt nagy Szerelmek, akik vagy így vagy úgy, de elkísérnek az élet útján... vajon meddig? fórum

Elmúlt nagy Szerelmek, akik vagy így vagy úgy, de elkísérnek az élet útján... vajon meddig? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. aug. 12. 12:42

Eltelt több mint 3 év a hozzászólasom óta. Azóta az exem a legjobb barátom lett.

Úgy,hogy sok idő eltelt nélküle,nulla kommunikációval.

Aztán ő tudta ott folytatni ahol abbahagytuk.

Akkor lett vége egy kapcsolatomnak,és úgy éreztem,már tudok rá csak barátként tekinteni.

Van helye az életemben de már más minőségben.

És annyira jó,hogy nincs már ott a marcangoló érzés ami a kapcsolatunk idején megvolt.

44. sanyinak (válaszként erre: 41. - Ht keksz)
2017. ápr. 11. 20:22

Kutyaharapást szőrivel!


Ha az ember másokra is nyitott, akkor kevesebb ideje marad a múlton rágódni.

2017. ápr. 11. 20:10
hát nálam az "elmúlt nagy szerelem" mindig addig tartott amíg meg nem ismertem a következő nagy szerelmet. utána a másik már eszembe sem jutott.
42. Jessica32 (válaszként erre: 38. - Sanyinak)
2017. ápr. 11. 19:54
Amíg szerelmes az ember, addig mást nem vesz észre. Ha igen, akkor az nem szerelem.
41. ht keksz (válaszként erre: 38. - Sanyinak)
2017. ápr. 7. 09:05

Ezzel egy baj van.

Amig szereted az előzőt,addig nem tudod beengedni azt,aki elhalványítaná.

Úgy érzem,én Őt szeretem,és ebbe belerondítok,ha mással megiszok egy kávét.

Ez normális?

40. sanyinak (válaszként erre: 39. - Unom)
2017. ápr. 6. 06:01
Persze, hogy nem akarat kérdése, de azért jobb a mának és a holnapnak élni semmint a múltnak.
39. unom (válaszként erre: 38. - Sanyinak)
2017. ápr. 6. 01:14

Nem akarat kérdése szerintem.

Ha jön jó, de ha nem az se baj.

38. sanyinak (válaszként erre: 37. - Unom)
2017. ápr. 5. 22:46
Pedig egy következő szerelem képes teljesen elhalványítani az előzőt. Ezek szerint nem akarjátok megélni a következőt?
37. unom (válaszként erre: 36. - Ht keksz)
2017. ápr. 3. 09:37
Így van. És nem is akarom, hogy halványodjon az emlék.
2017. ápr. 3. 09:23
Mindig velem lesz és ez kölcsönös.Remélem,idővel lesz vki,akivel élhetem az életemet,de ugy szeretni,várni ,gondoskodni ..csak ő!
2016. okt. 4. 10:37
5-10 év és elhalványul az emlék.
34. Specially (válaszként erre: 1. - Barbie_87)
2016. okt. 3. 11:35
33. VictorHUN (válaszként erre: 4. - Barbie_87)
2011. jan. 1. 13:12
Majd kinövöd. Az élet megy tovább
2010. dec. 31. 17:26
... a sírig ...
2010. szept. 16. 18:42

Sziasztok

Nekem az első nagy szerelem 7 évig tarott de csak az én részemről ilyen sokáig.Nekem ő volt az első és a mai napig ha meg látom eszembe jutnak azok az évek.Igen nem lehet elfelejteni az elsőt.

Osztálytársak voltunk általánosban.Abból a 7 évből együtt voltunk hármat.Aztán Neki lett egy komoly kapcsolata nekem is.Én férjhez mentem Őt kirakta a barátnője.Azóta sincs komoly kapcsolata.Szoktunk találkozni sőt beszéltünk is és bevalotta hogy elvesztett mert nem volt elég kitartó.Akkor nem tudta hogy én mit érzek most Ő azt érzi amit én akkor.Valahol sajnálom hogy nem találta meg az igazit ezért mostanában beszélünk ha nem is minden nap,de csak mint barátok.

30. Barbie_87 (válaszként erre: 29. - 367d5fde7b)
2010. szept. 10. 09:38
De igen, pontosan ilyen sztorykra vagyok kiváncsi. Nagyon érdekes a történeted, köszi, hogy megosztottad :). Talán igen, majd a gyerekeitekben tovább él a szerelem, ki tudja...
2010. szept. 9. 12:43

én 16 voltam ő 14... anyu legjobb bnőjének a fia.. életem első szerelme volt, neki meg én. és nem tartott tovább, mint 4hónapig.. utána sokáig éreztem kettőnk között a feszültséget.. szenvedtem a szakításunk után közel 1évig mire elmúlt minden... neki is volt más, nekem is.. végül összejött egy lánnyal ő akkor volt 16, a lány 20... rá 3hónapra kiderült a lány terhes.. nagyon rosszul esett és cinikusan kívántam neki sok boldogságot az apasághoz. ez volt 2006 nyarán. /novemberben meg megszületett a babájuk akkor kezdtem el beszélgetni a bnőjével, mert mi középsuliba jóba voltunk aztán vmiért összevesztünk. meg féltékeny voltam vhol, h ő az a lány akivel családot alapít mikor ez az én álmom volt..stb/. sors fintora rá 1évre én is terhes lettem. és ez a lány volt az első aki megtudta.. akkor már közel 1éve napi kapcsolatban voltunk ő volt az egyik bizalmasom. és még mai napig érzem, h napról napra mélyül el a kapcsolatunk. a családunkban hasonló fordulatok vannak/voltak. azt hiszem ilyen barátból sem sok van egy embernek.. mi szétmentünk a lányom apjával, de ez a lány mellettem állt. ő lett végül a keresztanyuka is. a lányom első születésnapja volt az első olyan alkalom a szakításunk után mikor már nem éreztem azt, h feszültség van köztünk. 6év után elértük ezt is. a bnő sokáig azt hitte azért kezdtem el vele megint beszélgetni, h visszaszerezzem a srácot. közben nem. csak mivel srác anyja meg enyém igen sok időt töltenek együtt meg én is sokat voltam/vagyok a srác anyjánál nem kellett a feszültség, h ha esteleg ők is ott vannak. ma meg ez a lány lett az én legfőbb bizalmasom, a gyerekem keresztanyja. és tudom, h ő igaz barátom.. és ezt vhol ennek a srácnak köszönhetem. monjduk még mai napig furcsa, h ha egy helyen vagyunk és ott van az én lányom meg az ő fiúk... mert a 2 gyerek imdája egymást, szájra puszi, kézenfogva menés...stb... olyankor mindneki mondja /közös barátok, család tagok/ a múlt ismétli önmagát. és, h ha nekünk nem jött össze az örökkön örökké talán majd nekik :)



oké, tudom nem ilyen sztorikra voltál kiváncsi, de ezt most jól esett leírnom :)

28. Barbie_87 (válaszként erre: 27. - E3565e88d4)
2010. szept. 8. 14:02
Igen, minden okkal történik. Mindenesetre gratula nektek és sok boldogságot :*
2010. szept. 7. 23:32

Igen! Sokan mondták, már hogy hihetetlen, mesébe illő, de Való és Igaz.

Felemelő újra találkozni azzal ki életed első Igaz, nagy szerelme... még a mai napig is szeretem és szeretni is fogom!és kívánom, hogy mások is érezzék át ezt a fajtaérzést, amit mi. Nehéz szavakban kifejezni.


És hogy miért alakult így?... nem is tudom, talán mert nem voltam elég rámenős.


Az a bizonyos „mersz”, de egy biztos, ahogyan (Ő*) is mondta:”el kellett válnunk ahhoz, hogy igazán szeretni tudjuk egymást”…

26. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 24. - E3565e88d4)
2010. szept. 7. 21:02
:)
25. Barbie_87 (válaszként erre: 24. - E3565e88d4)
2010. szept. 7. 20:28

Ez csoda szép, gyönyörű amit irtál, talán azért is , mert egy gyönyörű szerelmet vázoltál fel nekünk. Megérintő és elgondolkodtató, a világ annyi kinja között mégis csak van valami ami igaz és ami érték!


Gratulálok nektek, én úgy értettem, hogy újra kezdtétek?! De mi volt az első elválás oka?

2010. szept. 7. 18:22

Kedves mindnyájatoknak!


Egyszer régen találkoztunk. (én szaladtam el),... Talán te is akartál mondani valamit akkor,…és valahogy nem úgy alakult az életünk, ahogy szerettem volna, nem azért mert makacs voltam, ... Hanem mert nem volt meg a (mersz),… amit kerestem.

Benned meg ott van az a (Név*)… aki régen is ott volt, és van, hogy is mondjam... (van, akiben meg van, van, akiben nincs)

Kerestem, hátha előjön, de nem ... Csak a gyorsan múló idő volt jelen ... (csak merengek)


„ Érdekes, hol is lakik az úr? Ugye ő szeret minket ... Talán a szeretetét valakin keresztül tudja adni csak? És olyan dolgokra tanít, meg amik mi vagyunk, vállaljuk akaratunkat, érzelmeinket, magunkat ... Akkor elgondolkodtat, hol is van a háza, benned, bennem vagy abban, ahol mondják, ahol csak lenni kellene, de nem ott lapul, ott csak az … nem írom, ide addig nyújtják a rétest amíg (+nem halt) lehet egy két ember nem így látja, de majd erről is írok 1et ... „


De térjünk vissza,…


„Név*” kedvesem! Igen! ... Találkoztunk! ...majd újra Egymásra találtunk. Igen!… (egymással tudtunk őszintén beszélgetni), Úgy telefonon, mint találkozásokkor, talán meg van köztünk az igény, hogy beszélgessünk, meg tudjuk beszélni a dolgokat, és ez nagyon jó,

(óriási nagydolog) … talán a legnagyobb a világon, mindennek az alapja!!! Természetes és valahogy olyan szabadságot ad.


Mikor veled vagyok, nem tudom elmondani mit, érzek,…” Szeretlek”!!!,... (szerelmes vagyok, mint régen)

Akarlak téged,szeretnék veled lenni, többet!!!,… mindig, hallani, érezni, ahogy szuszogsz, veled ébredni, és látni „csillogó-boldog szemeid fényét mi beragyogja a napot mikor meg ismertelek”,…és ne haragudj kérlek ha becsaptalak!,…(„ a kislány ” ki macit kért tőlem és én valójában egy szívet adtam),…

Régen is,… És mindig RÁD gondolok ... ( a zenéjét most is hallom,...)


Nagyon nem bírom nélküled,… bizonyos dolgokon változtattam, és nem lett jobb,

Kedves vagyok a nejemmel, tisztességes a gyerekeimmel és kezdődik, előröl, nem változunk,... megjátsszuk, hogy "jó" és közben nem is arra gondolunk, ... ( Miért is jó ez, a gyerekek miatt? Ők sem hülyék annyira érzik, hogy ez nem valós, az, arcomról simán leveszik mi a helyzet, ...


Fel kell adnom olyan dolgokat, amiket idáig fontosnak tartottam (mert azt mondták ez a fontos a nagy sz.rt ez küzdök a lakásért, a kocsiért a nyaralásért, ... ez az élet vagy az a mosoly, amit egy összepillantás ad, az a melegség, és a kezemet már emelem is feléd, ... Tudom beléd "gyökereket ereszthetnék" Neked tudok adni, mert látom a szemedben és ez az, amellyel 2 lábon állhatnék, (nem így összetörve, mint valami üvegcserép) mely életerőt ad, mely a teljes és boldogabb, ...


Most hagynom kell ezeket a porba hullani ?... Más ember leszek(vagyok?) ... Megváltoztam, ... Te adtál! Tudok érezni, érzem mások érzelmeit, és ez nagyszerű ... Hmm! Megértem a többi embert mikor az érzéseikről beszélnek ... Közben szenvedek, s magamban sírok! Hasogat a szívem ... most is ... Olykor nem kapok levegőt ... És nyál nélkül nyeldesek ... próbálom (visszaszorítani(?) azt a szót „Szeretlek, akarlak”, úgy ahogy vagy ... ÉRTED? ...

Mindig is csodálkozom azon „Szerelem Első Látásra”, és ez olyan mélyről ered,… EZ igen!!! mert a mi szerelmünk az.

Szóval (az Úr) Ő tudta,… és az út, amit ki jelölt ,…


Név*! Te olyat adtál amit, a nejem 30 évi házasságban sem tudott,… (igaz nem szép- nem csúnya, de rendes tisztességes) és nézve a gyermekeimet és gyermekedet és elérzékenyülök, ... - Téged kellett volna választanom az édesanyjuknak ... és máris potyognak a könnyeim, ... Miért nem, ... Miért nem élhetek Boldogan (szabadon) veled! ... nem hiszem, hogy ez elmúlna,...


Most is csak nézem a kurzort, ahogy villog, és meg kell törölnöm a szemem, hogy lássam tettem-e szóközt vagy sem,...


Ezt nem egy Villanásnak tartom, amit irántad érzek, Megérintett valami még akkor ... és most meg valami kínoz, vágyakat ébreszt a lényed felé, elő jöttek a más megvilágításból a dolgok és köszönöm, hogy ezt megmutattad nekem, Ízt adsz a kalácsnak, a teának, annak a girizd gyümölcsnek, és azok a cseppek is kellenek, amik az ujjaidon szaladnak, ... azokat is a számba venném ... A kezedet fognám, és talán nem is vagy messze, hisz, ha becsukom a szemem már is vagy, látlak, megnyugszom, 1 picit, és könny ül a szemhéjamra, már valahogy ez is hozzám tartozik ... Igen fáj, hogy nem vagy mellettem, ...


... azt, hiszem, ezt hívhatják igazi szerelemnek! ...


És ez, hogy fel, felhívsz, azzal boldoggá teszel. Eddig, ha a telefonom csengett fel sem akartam venni, ha meg most csörren meg ... izgulok, hogy te legyél az ... És ha ... ha találkozunk, ver a szívem, izgulok mint 1 tini ... nem is tudom ... ezeket el sem tudom mondani ... Talán meg is halnék a karjaidban a boldogságtól ... Hmm!


És mikor veled vagyok, nem tudom igazán elmondani neked! Akkor nem félek a haláltól, nem fázom, nem vagyok magányos, sőt a tenyerem izzad, Mert el vagyok, tőled kápráztatva, szóval nekem te vagy az Isten! és ez "NEM ÁLOM!!!" s mintha az ujjad az ajkamra szorítanád

- Nem kell mondanod ... TUDOM ...(!) –


Egy 40 éve tartó szerelem

(*) név


Ui: 35 év után találkoztunk újra

Öszintén kívánom Nektek

2010. szept. 7. 17:43
Fájna (talán "csak" a büszkeségemnek), hogy többé nem az enyém, nem tudom, mi van vele.
22. Lyrian
2010. szept. 7. 14:12

Néha azt álmodom, kezem

fogod, s mikor felébredek,

langyos még a tenyerem...

21. Veronika27 (válaszként erre: 20. - Barbie_87)
2010. szept. 7. 13:04
Igen, de nem a régi szép időkre. Csak úgy eszembe jut. Szoktam vele álmodni is.
20. Barbie_87 (válaszként erre: 19. - Veronika27)
2010. szept. 7. 12:56
Hát az se a tegnap volt :). És gondolsz még néha rá?
19. Veronika27 (válaszként erre: 18. - Veronika27)
2010. szept. 7. 11:52
Ja és idén volt 9 éve, hogy szakítottunk, igaz utána még 5 évig összejárogattunk...
18. Veronika27 (válaszként erre: 11. - Barbie_87)
2010. szept. 7. 11:52

Nálam is ugyanez a helyzet...

Aztán tavaly férjhez mentem. Ritkán beszélünk msn-en, de mindig ő kérdez, én hiába kérdezem, önmagáról nem árul el semmit. Vagy nem szándékosan, vagy pedig nem is akar... Pedig szívesen tudnék róla, hogy mi van vele, érdekel. Csak a legjobbakat kívántam neki. De ő mintha nem találná a helyét...

Személyesen nem szeretnék találkozni vele, mert félek, hogy összezavarna.

17. Veronika27 (válaszként erre: 5. - C95c921ae7)
2010. szept. 7. 11:47
Pontosan! Mai napig...
16. Barbie_87 (válaszként erre: 14. - Lyrian)
2010. szept. 7. 09:45
Ez annyira jó és szép és ritka. Kivételes barátság lett a tietek, büszkék lehettek magatokra, mert erre nem minden ember képes...nem mindenki képes arra, hogy nap mint nap annak a szemébe nézzen, akit egykor nagyon szeretett még akkor sem, ha tényleg szeretne hallani felőle...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook