Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vágytál már másra? fórum

Vágytál már másra? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vágytál már másra?

1 2 3 4 5 6 7
107. 40cc58da09 (válaszként erre: 100. - Timycat)
2012. okt. 28. 20:20

És, hogy te így élsz akkor már mindenkinek meg kell tervezni egy tüsszentést is?

Tudok az olyan emberek akik mindig mindent megterveznek azok nem is lélek emberek, hanem érdek emberek. Nem is tudnak igazán szeretni. Nem tudom mekkora szerencse egy 30-40 évvel idősebb palival élni, mint aki neked van. (olvastam valahol) Ha ez egy mák akkor én nem akarok 25-30 évesen egy 60 éves emberrel kínlódni "mákból".

106. 81012deb94 (válaszként erre: 105. - Kisfazakas)
2012. okt. 28. 20:18
Ne azért legyen pl családunk mert az a szokás. Nézzünk őszintén magunkba, s kérdezzük meg, tényleg készen állok az elkövetkező húsz évemet annak alárendelni?
105. kisfazakas (válaszként erre: 104. - 81012deb94)
2012. okt. 28. 20:11
ezt úgy érted, hogy ??????
2012. okt. 28. 20:09
Akinek nem tetszik az élete, változtasson. Az élet dolgait meg ne szokásjog alapján csináljuk.
103. én&vagyok (válaszként erre: 101. - Kisfazakas)
2012. okt. 28. 19:58

Szegény anyúm jutott eszembe...


Aki anya az nő is és ember is.


Persze az ember egy bizonyos ideig áldozatot, hoz a gyerekeiért, de az legyen önszántából, elvárások nélküli.


Nem csak ilyen vagy, van ott más is, mint írod.

102. kisfazakas (válaszként erre: 100. - Timycat)
2012. okt. 28. 19:45

tudod mit azt kívánom hogy így is maradjon.

Legyen mákod ezután is mindenben.

Én is azt hittem hogy a tervezés időzítés, realitás , elég arra hogy ne érjen meglepetés.

De ért, persze senkit nem hibáztathatok, és nem is akarok, és amás életére az enyémet nem cserélném.

De arra a kis plusszra vágyom.... oh oh oh. hoppá, igen talán ezzel van a gond, bár nem terveztem olyanra vágyom, amiről nem írhattam listát, mert a másik ember érzéseit kapcsolati minőségét nem tervezhettem meg, az nem az én részem.

Ezért van mákod, mert amiről nem te tehetsz abban is szerencséd van

2012. okt. 28. 19:41

Lehet félreérthető voltam.

Én nem lennék máshol, csak a gyerekeim mellett, csak arra a bónusz valamire vágynék, nem mással, hanem azzal akit szeretek.

Mert szeretem, úgy is hogy nem érzi, hogy kicsit többre lenne szükségem.

Én nem fogok leülni, és elmondani erre arra amarra vágyom, mert ha utána kapnám meg, nem esne jól.

Célozgatok, és abban bízom, hogy a jó példa egyszer eljut hozzá.

de én sem vagyok szent. a gyerekeimet is imádom, amit értük teszek, azt értük teszem magamért csak annyira, amennyire a szeretetükre vágyom.

Mert amikor az ember a másikért tesz valamit, közben magáért is teszi.

Mert elismerésre, egy bólintásra,ölelésre akár dicséretre stb vágyik.

Rosszuk hinném?

csak én most úgy érzem, hogy kicsit visszafele is fordulhatna. Mert ahogy telik az idő, egyik gyerek, másik gyerek,gondok betegségek stb és anyaként én teszem a dolgom, ösztönösen szeretetből .... De aki melletted van, ha nem érzi hogy mostmár be kellene csatlakozni, lehet kiabálni veszekedni, csináld már, mit képzelsz ....Csak nem ilyen vagyok.

Mindemellett a gyerekeimnek sem ezt szeretném bemutatni, hogyan kell követelőzni.

Lehet eljön egyszer az idő, leülünk és megbeszéljük, Ő is és én is elmondjuk, mi hiányzik .

De most nem tartunk még ott, mert erre még nincs kapacitásom.

Kicsit jobban elveszi az erőm, ami azon kívül van.

Hogy mire vágynék, arra amit a cikkíró mondott, de vele a párommal, a gyermekeim apjával, a szerelmemmel.

100. timycat (válaszként erre: 88. - 880331b0ba)
2012. okt. 28. 19:34

Akkor én vagyok a fehér holló. Az életemet ezt-azt leszámítva végletekig megtervezve élem, céltól célig haladva. Nem álmodozom, ha valami kell kitalálom a módját, hogy tudom elérni, teszek érte és megvan (persze némi szerencse is besegít) Jelenleg 1 évvel előrébb vagyok a megvalósításban, mint azt 16 évesen reméltem :) Sőt ha a gyereket nézzük akkor meg behozhatatlan az előnyöm, ugyanis sosem hittem hogy lesz


De én a fentieket alapvetően nem a párkapcsolatra értem -amiben szintén qrva nagy mákom van, csak kicsit másként élünk mint az össztársadalmi elvárás- hanem úgy általában az élet minden területére

99. Sirga
2012. okt. 28. 19:19
Remek írás, borzongatóan ismerős érzések, ... Sosem merném kimondani, hogy sokszor elfog a vágy: kiszakadnék ebből egy időre! Hogy aztán őrülten vágyakozzam a mostani életemre, és boldogan csobbanjak vissza bele! :) Bizony, jó lenne pár hétre "szabadságra menni", hogy újra értékeljem azt, amim van! :)
98. 880331b0ba (válaszként erre: 94. - Krisz42)
2012. okt. 28. 19:13

Örülök a boldogságodnak, hidd el!! De én azt (is) írtam, hogy ezt az emberke egész életére gondoltam:)

Mint írtad, neked csak az elmúlt 7 évben lett minden oké. Ne hogy azt gondolod, csak neked volt eddig rossz életed, én sem cserélnék itt senkivel se:(

Egy szónak is száz a vége: van, hogy a még boldog párkapcsolatban is hiányzik az ember lányának néha valami... valami megmagyarázhatatlan, de mégis egyszerű, csak egy kicsit más, mint a melós hétköznapok, a megszokott napi rutin:)

97. korteforma (válaszként erre: 78. - Kisfazakas)
2012. okt. 28. 18:53
Vágytam már én is másra. A megfelelő társra. Az egyedüllétnek is megvannak a szépségei, mégis ugyanúgy átéltem már azokat, amiket a cikk írója.
96. korteforma (válaszként erre: 72. - 2f661e7cc5)
2012. okt. 28. 18:46
Az utolsó pár mondat ütős. És tuti így is van..
95. én&vagyok (válaszként erre: 92. - Csukottszemmel)
2012. okt. 28. 18:46
Melegség futott át rajtam, mikor olvastam.
94. Krisz42 (válaszként erre: 88. - 880331b0ba)
2012. okt. 28. 18:42
Akkor én hazudok,bár a boldogság életem utolsó 7évée igaz.De ha keresztülmentél volna azon,amin én,akkor te is örülnêl a hétköznapoknak is.Én boldog vok,már leírtam,miért,hazudni nem szoktam,értelmetlen,főleg egy fórumon,arc nêlkül.Csak próbálok segíteni,h igenis lehet boldog vki,miért gondolod,h mindenkinek szenvednie kell,h nincs boldog ember a földön.
93. bd55e3f068 (válaszként erre: 88. - 880331b0ba)
2012. okt. 28. 18:41
Nem tudom, hogy az álszentek közé soroltál-e vagy sem. Mindenesetre nekem nem az nem szimpatikus, hogy tele van a pohár, a hócipő meg minden, mert ilyen mindenkinél van, hanem a megoldás javaslat.
2012. okt. 28. 18:36

Persze! Ősszel, gesztenyehulláskor mindig abba a városba, ahol a legszebb éveimet töltöttem. Behunyom a szemem és elképzelem: bizonyos utcái annak a városnak most nélkülem és éppenolyan mozgalmasak és ugyanúgy sietnek az emberek sósperecet majszolva, csak másak az arcok, másak az aktatáskák és vászonszatyrok, de lehet, az eladó a törökboltban még mindig ugyanaz a kontyos nő és a kocsmában is ugyanaz a - kissé hisztérikus, zilált szőke szolgál fel reggeli kávét a munkába menőknek. De csak egy pillanatig van ez, mert ha lehetőségem lenne újra, valószínű, megunnám. Mert az életnek mindig rendje van.

Szerintem sok olyan pillanat van az ember életében, amikor azt csinálja, amit éppen szeretne és azzal, akivel szeret, s pont ezekből a pillanatokból lépünk tovább, születnek gyermekek és a csendben néha visszaálmodunk, miért is lenne ezzel olyan nagy baj?

91. mothertiger (válaszként erre: 88. - 880331b0ba)
2012. okt. 28. 18:34
Egyetértek! :)
90. én&vagyok (válaszként erre: 89. - Én&vagyok)
2012. okt. 28. 18:31
Olyan már volt, hogy már nem akartam a kapcsolatot, akkor léptem.
89. én&vagyok (válaszként erre: 88. - 880331b0ba)
2012. okt. 28. 18:29

Hát attól függ mire gondolsz?

Ha arra, hogy máshol szeretnék lenni, egyedül és csendben akkor igen.

Ha viszont arra, hogy mással szeretem volna lenni, soha.

2012. okt. 28. 18:25

szerintem is sok itt az álszent emberke:)

Persze, nem szívesen valljuk be még magunknak se (hát, még idegeneknek) hogy nem mindig érezzük jól magunkat a bőrünkben. Tegye a szívére mindenki a kezét, és úgy valljon: hogy soha még csak gondolati szinten sem jutott el odáig, mint a cikk írója...

Nem akarom elhinni, és biztos nincs is olyan, aki 100%-ig elégedett élete minden percével:)

Mert az hazudik, és ezt bárkinek a szemébe mondom, ha kell:)

Jó a cikk, és elgondolkodtató. Számomra mindenképpen:)

87. Krisz42 (válaszként erre: 85. - Kisfazakas)
2012. okt. 28. 18:23
Nekem az elején nagyon sokat kellett szenvednem a rossz döntèsem miatt,akkor rájöttem,mire van szükségem és mindig,mindenkinek megmutattam milyen vok és igenis voltak igényeim is.Volt olyan ffi,aki azt mondta,örüljek neki,h kellek neki a 2gyerekemmel is,mikor sikerült az első férjemtől megszabadulnom.Erre közöltem vele,h akkor a volt férjemmel is maradhattam volna,a két gyerekemre büszke vok és igenis vannak igényeim-nem anyagiakra,hanem intelligenciara,szenvedélyre,humorérzêkre,ffias,mégis néha gyengéd viselkedésre gondolok-és ezekből nem engedek.És csak megtaláltam azt,aki ilyen.
86. én&vagyok (válaszként erre: 85. - Kisfazakas)
2012. okt. 28. 18:23
Soha nem késő változni.
85. kisfazakas (válaszként erre: 82. - Krisz42)
2012. okt. 28. 18:09

ez igen.

ha minden így is van, és miért ne lenne, nincs jogom megkérdőjelezni, akkor neked csak gratulálni tudok.

Ezek szerint nem csak a családoddal vagy elégedett, hanem magaddal is.

Sajnos amikor nekem már " elég", kis idő múlva már magamat hibáztatom, sorolom, hogy itt meg ott, meg amott rontottam, és most ennek iszom a levét.

Ha valaki utánaolvasna a h sz mnek, nem, nem a kislányommal való nehézségekre gondolok, mert ez az a helyzet amikor másként nem tudott történni.

Én arra gndolok, ha mondjuk az elején nem nyaltam volna ki.... hanem kicsit " önzőbb" lettem volna, most fölös időm nem lenne, de nem 200% használnám ki az ébren töltött időt.

Jó hogy vannak akik okosan csinálták, én és itt úgy olvastam többen, a saját hülyeségünk következményét isszuk.

Most már visszafordítani semmit nem ehet, mert akkor jön a "de megváltpztál", nem ilyennnek ismerlek, nem szoktálte így, stb.

Tehát ha valaki okosan csinálta eddig, tegye továbbra is.

84. globus (válaszként erre: 13. - A6bc29c843)
2012. okt. 28. 17:37
:DDDD
2012. okt. 28. 17:20
Ahogy olvastam a cikket, nekem a Barátok köztből Juli jutott eszembe. :D
2012. okt. 28. 17:15
Nekem volt annyi fordulat az életemben,h most is képes vok arra,h boldog legyek.A mostani párom 7éve szakadatlanul kíván,mindig,mindenhol kíván.Mellette egy kívánatos nőnek érzem magam.A gyerekeim is hiányoznànak,bár nyaranta,mikor nincs suli,ovi,akkor már túl sok,de mindig történik vmi nem hétköznapi,vmi jó vagykalandos.Rájöttem,h a hétköznapi életnek se kell szürkének lennie,csak ehhez partner kell.A gyerekekkel is lehet sok vesződség,de nekem pl. a nagyfiam egy humorzsák,még soha nem nevettem annyit,mint néha vele,rajta.Pedig igényes vok,de ő elég érett a korához képest.Aztán mikor a lányom,-aki néha megőrjít a kamaszodásával-átölel és megszeretget,a kicsi szintén,a nagytòl pedig olyan különleges ajándékot kapok,ami azt mutatja,mennyire szeret.Nem,nem vágyom máshova kis időre se.
2012. okt. 28. 17:03
sziasztok jo cikk hasonlokat éreztem már én is bár a szerető gondolata távol ál tölem majd job lesz és nyugotab ha majd a gyerekek kirepülnek de akor meg az lesz a baj tul csend lesz nem lesz mit csinálni hisz már 2 emberel keveseb a melo majd alig várjuk a hétvégéket hogy mikor jönek már a gyerekek
80. én&vagyok (válaszként erre: 77. - Mothertiger)
2012. okt. 28. 16:43

Az első felét én is éreztem.


A másodikat megtudom érteni.

79. csera
2012. okt. 28. 16:36

Én most sírok :(, pont ezek az érzések gyötörnek hónapok, lehet már évek óta!

Már 3 munkát csinálok egyszerre, 1 főállást és 2 melléket, járok nyelvtanfolyamra, de még mindig hiányzik valami megmagyarázhatatlan az életemből.

Már mindent megpróbáltam, hogy a családi életünket fellendítsem, kirándulásokat, nyaralást szervezetem, de hiába. Ott is mindig veszekedés, feszültség és a férjem részéről közöny. Igen, most sokan mondhatjátok, miért nem lépek ki egy ilyen házasságból? Nem megy! A gyerekek imádják az apjukat, aki egyébként nem iszik, nem nőzik, nincs játékszenvedélye, tehát semmi rosszat nem tudok rá mondani, csak 22,5 év házasság után is szeretném magam nőnek érezni!

2012. okt. 28. 16:27

Sziasztok.

Lehet itt csűrni csavarni, így gondolta úgy gondolta.

Én hogy gondolom ez a lényeg. Mert amíg a gondolataimban sem jelenik meg még a vágy sem , anniyra igaz rám a cikk első része (elfoglaltság robot, pénz pénz, gyerekek), addig minek morfondírozni a befejezésén.

Én igenis vágynék, egy kis kényeztetésre, az már embere válogatja, milyen formában, engeded meg magadnak. Elég sz@r ügy ha másként nem is lehet mint félrelépéssel.

Lehet hülén olvastam, de én kifejezetten a saját páromra értettem, hogy elvonulni, és csak mi, és csak engem, és csak nekem. Ami eddig oda ment az egy röpke fél napig pár óráig jutalomként, vagy szeretetből szerelemből kicsit felém jönne.

Szertintem amit leírt akár én is írhattam volna, meg te, ő , stb.

Ha pedig olyan jó bárkinek is, hogy kényeztetésre nem is lenne szüksége, minden este dörgölje véresre az imarongy a térdét, mert hihetetlenül szerencsés. 100-ból alig néhány

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook