Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Uzsoki 2009 fórum

Uzsoki 2009 (beszélgetős fórum)


1 2 3
16. Fuoco
2009. szept. 10. 12:11

Sziasztok!


Én is itt fogok szülni, igaz csak áprilisban! A felújítás ha jól tudom még tart! A dokim azt mondja jövô nyárra lesz kész, de olvastam már 2009 végét, 2010 elejét is! Jó lenne ha már az új helyen szülhetnék, mert ez elég kiábrándító, ami most van a kórházban!

15. c42aaaac41 (válaszként erre: 14. - Pankakukac)
2009. szept. 5. 11:07

van aki ragaszkodik egy szülésznőhöz,de én csak jókat hallottam az ottani szülészekről.

sztem,ha felhívod az Uzsoki szülészetét,biztos meg tudják neked mondani,hogy mikor lehet bemenni körül nézni.mondjuk azt nem tudom,hogy vége van-e a felújításnak.

14. Pankakukac (válaszként erre: 11. - C42aaaac41)
2009. szept. 4. 16:50

Szia! Köszi a választ!

Viszont lenne itt még valami. Hogyan kell azt intézni, hogy bemehessek megnézni a szülőszobát? mert gondolom nem csak beesek és ennyi. Valakivel előre ezt meg kell beszélni nem? Amikor a dokimat kérdeztem, nem említette, hogy menjek be. És lehet szülésznőt választani, vagy teljesen felesleges???

2009. szept. 4. 16:32

bent lehet a párod.van egy rész ahol ledőlhet az aki már elfáradt ez 2 ágyas,maga a szülőszoba 3 ágyas,vagy 4 már nem is tudom.

a gyerekem apja sem tervezet,hogy bent lesz,de aztán megváltoztatta a döntését és jó volt hogy bent volt.neki is nekem is.

12. Mariann05 (válaszként erre: 11. - C42aaaac41)
2009. szept. 4. 16:03
Szió! Én is ott szülök a napokban. A vajúdóban bent lehet a párom? Az hány ágyas? Nem apás szülést tervezek,de jó lenne,ha a vajúdás alatt ott lehetne...bár szerintem én itthon vajúdok majd:)
11. c42aaaac41 (válaszként erre: 10. - Pankakukac)
2009. szept. 4. 15:59

szerintem érdemes egy szülőszaoba látogatásra elmenned és ott minden erre vonatkozó kérdésedre választ kapsz.

Az orvosok normálisak,a nővérek is.A csecsemősö között van ilyen is meg olyan is.A szülésznők kedvesek!Segítőkészek!Én csak beestem oda szülni és nagyon meg voltam elégedve!Pelenkát adtak,betétet.Mindig steril cumis üveget.Használhattam a gépi mellszívót,míg nem hozták be az enyémet.

A szülőszobán van labda,bent lehet a családtagod.Szól a zene.

2009. szept. 3. 12:12

Sziasztok!

Én is ezen intézményben készülök világra hozni a csemetémet! Így természetes, hogy engem is érdekel minden, ami tapasztalat csak van bárkinek. Milyen az ellátás? Mennyire rugalmasak az ott dolgozók? Milyen alternatívák vannak a szülésre vonatkozóan? Mennyire "figyelnek"rád? Lehet szülésznőt választani? stb...

2009. aug. 29. 16:55
4
2009. aug. 29. 16:30
hány napot tartanak benn a szülést követően, ha nincs komplikáció?
2009. aug. 29. 16:30
=)
2009. aug. 29. 16:28
én egy forintot nem adtam,hiszen ezért kapják a fizetésüket!épp elég pénzbe kerül a baba elindítása... ja és nem volt ciki!
2009. aug. 29. 16:09

Én áprilisban szültem ott,4 ágyas szobában,a körülmények a jó kategóriába sorolandók. A baba egész np veled van,kivéve reggel 7től kb. 10ig,az orvosi vizsgálat alatt,és este 8kor viszik őket fürdetni,olyan fél10 körül visszakapod. Bármi egyéb kérdésed van,irj bátran privit!!!

Amúgy mi se tudtunk adni egy fillért se,és nem volt ciki.

2009. aug. 29. 16:05
Milyenek a körülmények? Hányan voltatok egy szobában elhelyezve?
2009. aug. 29. 16:04
ha esetleg nem tudnék adni, nagyon kellemetlen?
2009. aug. 29. 16:01
szia!én az Uzsokiban szültem,nem volt fogadott orvosom ott.úgy estem be oda szülni,mert oda tartozom helyileg!életem legjobb döntése volt!normális orvosok még éjszaka is, kedves szülésznők! a csecsemősök kicsit viccesek,de azért segítőkészek!csakis a szülés után adj pénzt,ha mindenképp adni akarsz!és annak fényében,hogy kinek mit köszönhetsz!
2009. aug. 29. 15:54

Sziasztok!

Én egy 21 éves leendő anyuka vagyok, akinek anyagi okokból nincs saját orvosa és az Uzsokiban szülnék majd novemberben. Most töltjük a 7. hónapot kislányunkkal, és érdekelne, hogy kinek, milyen tapasztalatai vannak az adott kórházzal, illetve az ott dolgozókkal kapcsolatban? Mennyit illik és kiknek adni, előtte, vagy utána?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook