Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Üvegmatrica festés fórum

Üvegmatrica festés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Üvegmatrica festés

1 2
10. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 7. - Ea9bff1b44)
2008. okt. 27. 15:27
A neve genoterma. :) Én is ezt használom általában, de lehet direkt ilyen fóliát is venni A4-es és nagyobb méretekben is.
2008. okt. 26. 19:07
Hajrá mindenkinek!Őszi minta az ablakra vagy nemsokára itt a haloween, mikulás!!MOzgassátok meg a fantáziátokat!!Örülök h tetszett nektek a legeslegelső cikkem!!!Neten van fent sok oldal ahonnan le lehet tölteni festenivaló mintákat!!
2008. okt. 26. 13:15
Nagyon örülök, hogy eszedbe jutott ezt az eljárást publikálni. Régóta keresem, hogy hogyan is kell csinálni, mert akitől tanultam -az unokám- már felnőtt és messze is lakik tőlem. Most jönnek az ünnepek és a kicsiknek-szintén unokák-díszitenénk a poharaikat ezzel a technikával. Köszönöm kedvességedet! Sok hasonló ötlet kellene a vékonypénztárcájú nagymamáknak!
7. ea9bff1b44 (válaszként erre: 6. - Bernuska)
2008. okt. 24. 23:32
Nem vészes az ára, pár száz forintból egy kezdő készletet be tudsz szerezni. Én általában a lefűzhető irodai átlátszó tasakra (nem pont ez a hivatalos neve:-))szoktam festeni.
2008. okt. 24. 20:27

Sziasztok!

Én még nem is hallottam róla...de kedvet kaptam hozzá, úgy, hogy mégcsak kreatív sem vagyok, semmi kézügyességem nincs.

Drágák ezek a festékek? Csakhogy mennyi pénzt dobok ki az ablakon, ha füstbe megy a kísérlet....

2008. okt. 24. 19:43

Az üvegfestés rendszeres "vendég" nálunk is. Pókember fogadja a bejárati ajtónkon a vendégeket(lévén nyolc éves fiam van:-)), Villám Mcqueen díszíti a fürdőszobaajtót...

Most, hogy lassan közeleg az adventi időszak, megint keresünk majd festhető mintákat.

2008. okt. 24. 19:35
Én is szeretek üvegfestékezni ...sajna mostanában nem nagyon van rá időm.De egyébként a szobám ezzel van kidekorálva meg az egész ház ablakait:D
2008. okt. 24. 18:55
Olyan régen matricafestékeztem már, hogy szinte el is felejtettem. Most viszont kedvet csináltál hozz, köszi :)
2008. okt. 24. 12:59
mi is nagyon szeretjük! legalább nem ülnek a tv előtt... :)
2008. okt. 24. 11:03
Gyerekek, felnőttek nagyon élvezik, ha valami olyasmit készíthetnek saját kezűleg, ami szép és dekoratív, főképp, ha a lakás bármely pontját fel tudják vele dobni. Az üvegmatricafestés nagyon könnyű és sok szép dolgot lehet vele készíteni. Ehhez adok egy kis módszertani útmutatót, és tippeket, hogyan lehet felhasználni a kész matricákat.

Ugrás a teljes írásra: Üvegmatrica festés
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook