Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Utálom az emberi fajt. Rosszindulatúak. Szememben kedvesek,... fórum

Utálom az emberi fajt. Rosszindulatúak. Szememben kedvesek,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
18. 3272f5ad6f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 8. 10:43
Csak kibeszélnek? Kispályások. Úgy állok hozzájuk, mintha nem is léteznének. 😄 Sajnos vannak rosszabbak.
17. tumbo2 (válaszként erre: 14. - 55Judit)
2023. febr. 8. 10:42
én,ha mennék a patikába,szívesen elhoznám a szomszéd gyógyszerét,de azért nem mennék el.egy,hogy van olyan járgánya,előbb eljut,mint én,másik,hogy jár hozzá egy nő,akinek az is a dolga.
16. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 8. 10:29

Az ilyen emberek csupán gyávák. ..de ne hidd, nem veled van bajuk, hanem önmagukkal.

És azt sem feledjük, hogy bármi, amit az ember tesz, következményeket von maga után: a jó jót, a rossz rosszat!

...ha mások szándékosan tettek keresztbe neked, tudhatod, a karma így is, úgy is revansot vesz az ellened irányuló cselekedet miatt, hiszen a rossz szándékú tett negatív eseményeket idéz elő a rosszindulatú embereknél.

15. 55Judit (válaszként erre: 14. - 55Judit)
2023. febr. 8. 10:20
jav: egyébként már máshol...
14. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 8. 10:19

Hétfőn megemlítettem 3 olyan embernek hogy gyógyszertárba kéne mennem de nem tudok, akik azt figyelik egész nyáron mikor mi érik a kertemben. Mindig kapnak is mindent. Ezek az emberek nem hogy nem ajánlották fel hogy elmennek nekem a gyógyszertárba, de még csak azt se kérdezték meg mi történt velem. Akik meg nem szoktak kapni semmit épp csak köszönnek vagy azt se, attól pláne mit várhatnék.

(Egyébként nem voltam beteg csak egy krém kellett volna.)


Azt nem tudom kibeszélnek-e engem mások, mert én nem vagyok a hírlánc tagja, így én se hallok senkiről semmit. Engem más dolgok érdekelnek.😀


Egyébként más máshol is leírtam, hogy mennél több embert ismerek, annál jobban szeretem az állatokat.😀

2023. febr. 8. 10:17
Csak a hozzászólásokat jöttem olvasni 😊
12. tumbo2
2023. febr. 8. 09:56
miért utálnám.aki hozzám barátságos,azzal én is az vagyok.de mivel nem kezdeményezek beszélgetést,általában közönyösek számomra.
11. Amaunet (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 8. 09:51
Nagyszerű, hogy te láthatod a hozzászólók korábbi bejegyzéseit és bírálhatod őket!
10. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 8. 09:49
Ez sokat elárul rólad. kivetíted a saját tulajdonságaidat. Előbb magaddal kéne összhangban lenned, magad kéne szeretned.
9. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 8. 09:37

Azt nem válogathatod meg kikkel vagy körül véve(bár néha igen)

Azt viszont igen hogy kivel mit beszélsz,és kivel foglalkozol.

8. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 8. 09:17

Én nem veszem magamra, amit írtál. Bízom benne, hogy ez a vallomás csak pár keserű pillanat miatt született meg.

Kevesebb emberrel, őszinte kapcsolat, szerintem ez segíthet, hogy tartósan máshogy lásd az emberi fajt.:)

7. michelle.r (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 8. 09:03
Köszönöm a kedvességedet.
6. Bichi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 8. 08:59

Hát gondolom az emberi fajba te is beletartozol, szóval jogos, hacsak nem egy állat vagy :))))

Mondjuk ezen hozzászólás után én azért értem, hogy miért is ilyenek veled :))))

Egyébként meg engem pont nem érdekel, ki mit mond a hátam mögött, mert megvan a saját értékrendem, amit ez egy picit sem befolyásol. Igazából a nyálas emberek társaságát alapból nem is keresem...

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Alnisa)
2023. febr. 8. 08:54
Így teszek. Csak rossz, hogy a kollégákat nem lehet meg válogatni. De hát kell az állás
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2023. febr. 8. 08:53

Értem az ironát. De persze nem meglepő a reakciód, alapban ilyen típusú ember vagy elnézve a hozzászólásaid.

Mondjuk könnyű úgy véleményt alkotni, hogy nem ismersz. Néhány pofára esés után te se fogsz másképp vélekedni az emberekről. Bár ez téged nem veszélyeztet a stílusod miatt.

3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 8. 08:49

Sajnos egyre inkább ez a mentalitás.

Persze ettől még nem mindenki rossz. Vannak jó emberek is azért, a többivel meg ne foglalkozz.

2023. febr. 8. 08:42
Annyira jó, hogy legalább te kivétel vagy.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook