Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Utálom a testem fórum

Utálom a testem (beszélgetős fórum)


1 2 3
2018. aug. 2. 13:15
Az elég nagy baj...szeresd magad! Az élet is szeretni fog téged!
71. Amaunet (válaszként erre: 56. - 9b10f3d7ff)
2018. júl. 27. 15:54
Gondolom nem nekem szántad.😄
70. lapbarna (válaszként erre: 69. - Michelle.r)
2018. júl. 27. 15:10
Ezek a jogászok... Csupa csöcsös szőke. 😁😄
69. michelle.r (válaszként erre: 67. - Lapbarna)
2018. júl. 27. 15:09
Bianca
68. michelle.r (válaszként erre: 64. - Nyamitörp)
2018. júl. 27. 15:08

Nem tudjuk, mitől nyugodna meg. De három hónap alatt elsárkányosodni még nagyon, nagggggyon korai.


Azt is el tudom képzelni, hogy Beának rossz tapasztalatai voltak a múlban, de ezt nem a jelen és jövőbeni kapcsolatán kéne leverni.

67. lapbarna (válaszként erre: 53. - Michelle.r)
2018. júl. 27. 14:33

Bammeg!

Ancsa???

66. PöttyösPanka (válaszként erre: 65. - Nyamitörp)
2018. júl. 27. 13:10
Jó, hát azt én is belátom, hogy kicsit kilógtam az átlagból :D Viszont sajnos még mindig van az egyetemen néhány őskövület tanár, aki kerek perec kijelentette, hogy nőből nem lehet mérnök :/ Bár szerencsére ők sem tudtak megakadályozni benne.
65. Nyamitörp (válaszként erre: 62. - PöttyösPanka)
2018. júl. 27. 12:59

:DD

A pasik mentségére szóljon, hogy a mérnöki szakma még mindig férfi szakmaként él a köztudatban.

64. Nyamitörp (válaszként erre: 61. - Michelle.r)
2018. júl. 27. 12:54

Ezt én is írtam a fórumindítónak, hogy az önutálat a saját magával szemben érzett elégedetlenségéből fakad.

Valakinek mindig engednie kell, azt meg mindenki maga érzi, hogy mi a határ.

Biztos próbálja megnyugtatni a pasi, csak lehet, hogy közben pont azt nem teszi meg, amitől valóban megnyugodna a fórumindító. Tipikus helyzet, amikor a nő féltékeny valakire, a pasi meg csak hajtogatja, hogy de nem volt semmi, nem is akarok semmit, csak téged szeretlek, veled akarok élni stb..., közben meg a másik nővel ugyanúgy tartja a kapcsolatot. Rosszabb esetben sunyiban.

2018. júl. 27. 12:35
Összességében azt látom problémának, hogy a kérdezőnek a súlyfölöslege miatt nincs elég önbizalma, amit valamilyen úton-módon féltékenykedéssel próbál kompenzálni. Pedig szerintem erre a problémára sokkal kézenfekvőbb megoldás egy életmódváltás, amivel csiszolhat az alakján. De amiben biztos vagyok, hogy a hisztizés semmiképpen sem oldja meg a helyzetet.
62. PöttyösPanka (válaszként erre: 60. - Nyamitörp)
2018. júl. 27. 12:31
Én is azt tapasztaltam, hogy a férfiak nagyon hajlamosak a külsőségek alapján ítélni. Bár én nem vagyok cicababa, csak egy a koránál valamivel fiatalabbnak kinéző nő, sokan nem akarják elhinni, hogy a mérnök diplomámat nem csak találtam. De az a döbbenet az arcukon nagyon mókás, amikor elkezdek valami szakmai témáról beszélni, és be kell látniuk, hogy mégiscsak konyítok a témához :D
61. michelle.r (válaszként erre: 57. - Nyamitörp)
2018. júl. 27. 12:22

A párjából a rossz érzést a saját önértékelési problémái váltották ki. Azon meg a világon semmi más nem változtat, csak saját maga.


Oké, most törli magát a facebook-ról. Aztán majd nem mehet el az ezeréves barátaival sörözni, mert a kocsmában vannak idegen nők.


Nem tudjuk, mi történik köztük, valószínűleg a kedvemben jár azt jelenti, hogy próbálja megnyugtatni.

60. Nyamitörp (válaszként erre: 53. - Michelle.r)
2018. júl. 27. 12:22
Pont hasonlót akartam írni. Sok esetben hiába okosak, rátermettek, az emberek csak a külsőségek alapján ítélik meg őket. Különösen a férfiak.
59. Nyamitörp (válaszként erre: 43. - Michelle.r)
2018. júl. 27. 12:15
Szerintem meg ha a pasi együtt akar maradni vele, akkor próbálja megnyugtatni a fórumindítót, akkor is, ha nem érti meg. Ha meg úgy érzi, hogy ez már túlzás, akkor meg ne teperjen és várja a csodát, hanem szakítsanak.
58. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Bea008)
2018. júl. 27. 12:13
Tipikus buta liba nyafogás. Ha te ettől utálod magad, akkor eszed annyi, mint a hintalóé.
57. Nyamitörp (válaszként erre: 32. - Michelle.r)
2018. júl. 27. 12:12
Pl. beállítja, hogy kik láthatják a fotóit vagy megkéri a nőket, hogy ne lájkolják, esetleg törli magát a facebookról. Egyébként meg Bea azt írta, hogy nem csak lájk volt, hanem fura üzenetek is. Bár ez nem tudom pontosan mit takar. Van, akit a lájkolgatás is zavar és ha annyira teperni akar a pasi, akkor ezt kell megoldania. Hiába kedveskedik, ha pont azon nem változtat, ami kiváltotta a rossz érzést a párjából.
56. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2018. júl. 27. 11:54

Ne gyűlöld magad, hiszen annyira fog a párod tisztelni, amennyire tiszteled önmagad.


Ha leírod magad, le fog ő is írni. Gondolkodj már el reálisan, ha cicababa kellett volna neki akkor most nem veled élne, hanem "cicussal".


Kommunikálj és ne utáld magad!!! Mond el, hogy zavar , hogy mások lájkolgatják, és főleg az zavar, amit írnak neki. Mi lenne, ha megegyeznétek nem tesztek fel fotókat magatokról? Hidd el az élet megy anélkül is, aki szeret, kedvel meglesz a fotóitok nélkül. Vannak emberek akik nem osztanak meg fotókat és éppen úgy szereti őket az, aki szerette.

Ha nem tudtok 3 hónapos kapcsolatot sem fenntartani, mert nem tisztelitek meg egymást az őszinteséggel, és egy csipetnyi áldozattal, akkor ne magad utáld, hanem ebben a kapcsolatba ennyi fért bele.

Beleolvastam, hogy valaki/kik azt mondják, örülj, hogy van valaki melletted. Baromság. A társasmagány még szörnyűbb úgy gondolom, mint a magad urának lenni. Csak azért, hogy lássák kellesz valakinek, ne legyen kapcsolatod! És még egyszer leírom, annyit érsz, amennyinek tartod magad, és úgy is viszonyulnak hozzád. Azért gondolj bele, hány nem éppen isteni külsővel megáldott nőért rajong a férje ? Sok. Ne a "sztárvilág" mű nőiből indulj ki, akiket kellékekként vesznek gazdag pasik maguk mellé, hidd el a legtöbb boldogtalan, mert tiszavirágéletű kapcsolat a legtöbb, egy igazi kapcsolatba más is kell, a küllem a bónusz.

55. michelle.r (válaszként erre: 50. - PöttyösPanka)
2018. júl. 27. 11:36
Mert nyilván elég jó vagy. Pont jó. Különben nem lenne a párod.
54. michelle.r (válaszként erre: 47. - PöttyösPanka)
2018. júl. 27. 11:35
Az. És tuti, hogy megöli a kapcsolatot, mert ki a fene akarja folyton hallgatni a durcit.
53. michelle.r (válaszként erre: 45. - Lapbarna)
2018. júl. 27. 11:32
Nekem van egy cimborám - kb. a haver és a barát között :) - szőke, hosszúcombú, feltöltött szájú, műmellű. Jogász. És baromi jól él abból, hogy a csodálatos kollégái mélyen lenézik. Amikor meg rájönnek, hogy az agya helyén nem szilikon van, és nem libáért vette a diplomáját, már késő, addigra úgy bevitte őket az erdőbe, hogy nem találják a kiutat. Tipikus dr. Szöszi :DDD
52. PöttyösPanka (válaszként erre: 51. - Smirnoff)
2018. júl. 27. 11:23
:D
51. Smirnoff (válaszként erre: 49. - Anita-38)
2018. júl. 27. 11:05
Aztán jön az ezt töröld le, azt tiltsd le :P Elismerem, én is játszottam ilyet. A végeredmény: a volt férjemmel inkább nem voltunk fb-ismerosok. És azt is elismerem, mrgvoltunk így még kb. 5 évig.
50. PöttyösPanka (válaszként erre: 48. - Smirnoff)
2018. júl. 27. 11:03

:)

Nekem sem az jutna eszembe, hogy én nem vagyok elég jó.

2018. júl. 27. 10:57

Smirnoff van benne valami!

Egyébként ezt meg kellene beszélni a férfival ..ha a párját zavarja ..

48. Smirnoff (válaszként erre: 46. - PöttyösPanka)
2018. júl. 27. 10:41
Én sem sírok, hogy nem tudom műviesíteni magam, de én nem is nyekergek a monitor előtt, hogy az a műnő/cicababa/izé a pasim lájkolgatja. Ha nekem olyan bomba csajok lájkolgatnák a pasimat, kihúznám magam, hogy iiiiigen, és az enyém :P
47. PöttyösPanka (válaszként erre: 43. - Michelle.r)
2018. júl. 27. 10:32
Általában a túlzott féltékenységnek nincs racionális alapja. Viszont pont ettől olyan bosszantó a másik fél számára.
46. PöttyösPanka (válaszként erre: 42. - Smirnoff)
2018. júl. 27. 10:31
Bosszantó, hogy nem lehet mindenki olyan? Ha fizetnének sem lennék olyan.
45. lapbarna (válaszként erre: 42. - Smirnoff)
2018. júl. 27. 10:24

Én ismerek olyan csajt, aki megcsináltatta a cicijét, a száját, műszempilla, full smink az alap. És emellé még kedves is, és okos is. Tényleg okos.

A sztereotípiák lehangolóak.

44. michelle.r (válaszként erre: 41. - Smirnoff)
2018. júl. 27. 10:16
Előbb - utóbb megteszi ;)
43. michelle.r (válaszként erre: 34. - PöttyösPanka)
2018. júl. 27. 10:14

Valóban nem kötelező. Én sem teszem. De nem azért, mert valaki hisztizik, hogy mások lájkolgatják a dolgaimat.


Nem a fickó lájkolgat, a fórumindító azt írja, napok óta kedveskedik a fickó, de ő eltaszítja. Egy ideig még gondolom, kitart, aztán belefárad az állandó hisztibe, és majd keres egy felnőttet maga mellé. A leírtakból nekem az derül ki, hogy a pasi semmi olyat nem tett, mi ennek a viselkedésnek oka, de a lány belehergeli magát a nagy semmibe.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook