Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Utálom a testem fórum

Utálom a testem (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. Százas Evelin (válaszként erre: 9. - Globus)
2018. júl. 26. 20:38
Ez jó. Egy kis fotoshop, mindenki lehet bombázó. :-) Miért kell vajon mindent elhinni, ami a neten látszik?
11. michelle.r (válaszként erre: 1. - Bea008)
2018. júl. 26. 20:20
Ha eddig minden tökéletes volt, akkor most sincs baj. Attól biztosan nincs, hogy más nők lájkolják a pasid képeit. De abból, amibe te most belekezdesz lesz baj, nem is is sokára.
10. michelle.r (válaszként erre: 6. - Anita-38)
2018. júl. 26. 20:17
Te olvasol is, vagy csak írsz? :DDDDDD
2018. júl. 26. 20:14
8. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - Bea008)
2018. júl. 26. 18:51
Vágd kupán, hajtsd el a géptől. :-) Mit képzel. :-) Nagyon bunkó dolog a nyálát csorgatni a te jelenlétedben.
2018. júl. 26. 18:49

Ezért ne utáld a tested mert ön-és énkép zavarod lesz amelyek számos problémát okozhatnak.

Nyugi, szép vagy.

Te meg nézd a kigyúrt, sármos pasikat. Ennyi.

2018. júl. 26. 18:45
Az ilyen pasi szűrét ki kell rakni..Mert csak rontja az onkepedet..Keresni kell olyant aki elfogad úgy ahogy vagy és nem másik nők után csorog a nyala..3 hónap után mást nezeget mi lesz évek múlva ? Azt mondom tedd ki szürét még nem késő!!
5. apeeng (válaszként erre: 1. - Bea008)
2018. júl. 26. 18:10

először is próbálj megnyugodni, úgy könnyebb átgondolni.

A párod mit keresett a közösségi oldalakon, és mit is lájkoltak a cicababák? A fura üzeneteket te olvastad az ő lapján, vagy ő mondta nevetve, illetve dugdosva?...mert nagyon nem mindegy...mindennek jelentősége van.


az írásodból az jön le, hogy nem vagy igazán vékony kockahasú, tele műanyag idomokkal, amitől a párod, és a pasik nyála csorog..


jól értem? ha igen, akkor akár dühből, dacból megmutathatnád a világnak, hogy műanyag nélkül is baromijól tudsz kinézni..a düh az rossz tanácsadó, de esetedben igencsak nagy akaraterőt ad egy alakformáló fogyáshoz..


eddig jól értelmezem?

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Bea008)
2018. júl. 26. 17:58
Három hónapja együtt is éltek?
2018. júl. 26. 17:44
Mert az a tapasztalatom hogy az kell. Mindegy hogy szerelem van, jön egy olyan és mehetek a levesbe
2018. júl. 26. 17:12
Hát ha a műnőkre akarsz hasonlítani akkor baj van.
2018. júl. 26. 17:08
Sziasztok. Ha most nem én írnám ezt akkor valószínűleg nagyon okos válaszokat írnék ide másnak. De ez most velem történik sajnos. 3honapja élek párkapcsolatban. Minden tökéletes volt. De komolyan! Aztán a páromat sok műnő likeolta közösségi oldalakon. Egy két fura üzenet is volt. Én abban a pillanatban megutáltam magam. Konkrétan a testem. Gyűlölöm hogy én nem tudok olyan vékony csinos lenni...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook