Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Utálom a kánikulát! fórum

Utálom a kánikulát! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
2022. júl. 15. 16:10
Én is utálom.
79. Bless the child (válaszként erre: 74. - Borian)
2022. júl. 1. 08:53
A vikingek melegben portyáztak a sarkon?
78. michelle.r (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 1. 08:52

Erre gondolom a fúj mellett az a válasz, hogy kinek van erre pénze? Hamarosan viszont nem pénz kérdés lesz sok minden.


A minap láttam a boltban, hogy a Coca Cola egyliteresek hármasával össze vannak fóliázva, aztán két hármas egy hatossá 🙄

77. michelle.r (válaszként erre: 65. - Bless the child)
2022. júl. 1. 08:47

Vagy az unokáinak, akiknek valószínűleg nem lesz ivóvize.

Az ember kikiáltotta magát a legmagasabb rendű élőlénynek a Földön. És ezzel csúnyán vissza is él.

76. Borian (válaszként erre: 72. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 1. 08:46
Hát hogyne. :-)
75. michelle.r (válaszként erre: 60. - Bellabi)
2022. júl. 1. 08:45
Most nagyon megleptél. Okosabbnak hittelek 😌
74. Borian (válaszként erre: 70. - Bless the child)
2022. júl. 1. 08:45
Igen. Pl. mikor a vikingek portyáztak.
73. csemár (válaszként erre: 60. - Bellabi)
2022. júl. 1. 07:25
Úgy tűnik nekem, hogy nagyon nem vagy képben, ami a klimaváltozást illeti.
72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Borian)
2022. júl. 1. 07:10
Te nagyon buta vagy!
2022. júl. 1. 07:09
Senki nem állítja, hogy belső okok miatt nem történt eddig se klímaváltozás. De jelenleg a külső okok dominálnak, ami semmi más, mint az emberi beavatkozás.
70. Bless the child (válaszként erre: 68. - Borian)
2022. júl. 1. 07:05
Hol? Náluk az Északi-sarkon?
69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Michelle.r)
2022. júl. 1. 06:57

Igen,ez így van!

Rosszul vagyok mikor nylonba tesznek mindent!Én évek óta varrott szütyőkkel veszem a zöldséget és gyümölcsöt.De mikor látom hogy mellettem a kisgyermekes anyuka a fúrt banánt nylonba nyomkodja annyira beszólnék neki!

Rám úgy néznek mint az ufora ha arról beszélek hogy miket használok mosáshoz, takarításhoz!A legnagyobb lányom 98-ban született.Már akkor használtam mosipelust.Igaz,akkor még csak osztrák termékhez jutottam hozzá,de az a 3 gyerekem kiszolgálta! Manapság már jobban elterjedt de így is csekély mértékben.Mert "fúj, gusztustalan!"

68. Borian (válaszként erre: 65. - Bless the child)
2022. júl. 1. 06:55
szólj a jegesmacinak, hogy volt már ennél melegebb is
67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - Bellabi)
2022. júl. 1. 06:50

Ott a baj hogy sokan így gondolkodnak mint Te!Az ember mindenek felett,ugye???Az a legfontosabb???A környezet meg pusztuljon!

Na, ezért tartunk itt!!!

Az ember a leggusztustalanabb faj a világon! Önző,kapzsi, gátlástalan, pénzhajhász!

2022. júl. 1. 06:46
Nálad a pont!
65. Bless the child (válaszként erre: 60. - Bellabi)
2022. júl. 1. 06:26
Ezt légyszíves magyarázd el a jegesmaciknak is, hogy nincs klímakatasztrófa. Nem azért halnak éhen, mert eltűnnek a jégmezők és nem tudnak vadászni, hanem anorexiásak és szándékosan éheznek
64. Pasionella (válaszként erre: 60. - Bellabi)
2022. júl. 1. 06:17
Az ember fontosabb mint a környezet? 😂 Még ilyen hülyeséget leírni istenem... 😢
63. Borian (válaszként erre: 60. - Bellabi)
2022. júl. 1. 05:54
Ma reggel meg azt olvastam, azt tervezik, 2034-re a háztartásokból ki akarják vezetni a gázt. Az jó lesz...
62. semleges (válaszként erre: 52. - Pasionella)
2022. júl. 1. 03:27
Én is igy gondolom.
61. tien (válaszként erre: 60. - Bellabi)
2022. júl. 1. 01:12

Két idős hölggyel beszélgettem a minap.

Az egyik nyolcvan éves elmúlt.

Ő azt mondta ,hogy nem emlékszik ilyen időre ,hőségre mint ami a napokban volt.

De lehet rossz a memóriája.😏

60. bellabi (válaszként erre: 48. - Borian)
2022. jún. 30. 23:52

Én Veled értek egyet. Szerintem sincs itt semmiféle klímakatasztrófa egy túltolt történet az egész, a kedves környezeti katasztrófa hívők több évtizede mindig közeli katasztrófát jósolnak, aztán nincs semmi, max egy kicsit melegebb a június egy hűvös és esős tavasz után. (Attól még persze tök jó, ha figyelünk, amire értelmesen lehet, nem hagyjuk nyitva a csapot, lekapcsoljuk a villanyt, szelektíven gyűjtjük a szemetet, meghagyunk zöld területeket, ültetünk fákat, védjük az állatokat, növényeket, stb mert mindettől jobb hely lesz a világ. Amitől nem lesz jobb, az az, amikor túltoljuk az egészet, és már a környezet lesz fontosabb mint az ember, pl. belső égésű és dízel autók kitiltása az EU-ból, brutális szociális problémát fog okozni, mert az elektromosok még a középrétegnek sem elérhető áruak, közlekedni pedig kell és nem jó mindenre a tömegközleekdés, bicikli.)


Nagyon meleg meg régen is volt, vízhiány is, max ha egy-két településen volt ilyen, nem jött ki az internetes hírportálok főoldalán, mint főhír.

59. bellabi (válaszként erre: 58. - Vigyefene)
2022. jún. 30. 23:39
Okés. A 82 éves Mari néni és a 130 kg-s Ilonka már meg is fogadta a tanácsod. Holnap nézegetheted őket hasonló ruhában. ;)
2022. jún. 30. 23:34

Kánikulában lazán kell öltözni, úgy mint ő.


[link]

57. michelle.r (válaszként erre: 40. - Globus)
2022. jún. 30. 23:27

De, kurvára mindenki tehet róla. De még mindig hallom, hogy nem zavarja, ha folyik a víz, mert benne van a közös költségben. Mindenki után kapcsolgatom a villanyt, még az ő lakásában is. És hiába dumálok, hogy vegyenek már egy nyamvadt víztisztítót, kb. 70.000-ért, fél év alatt visszajön az ára, és nem terhelik a környezetet heti kb. 30 pet palackkal. Vagy vásároljanak a Cleanne-től, mert visszaveszik az üres palackokat, és környezetbarát minden termékük.


Hány embert látsz még mindig nejlonzacskókba vásárolni, reklámszatyrot venni a közértben? Mert olyan qva nehéz előre gondolkodni és azzal menni vásárolni. 🙄

56. michelle.r (válaszként erre: 38. - ,zumba)
2022. jún. 30. 23:19
Nem jó, de ez van. De ha elintézed, hogy változzon, ígérem támogatni foglak.
55. michelle.r (válaszként erre: 31. - PöttyösPanka)
2022. jún. 30. 23:16

Nem is fognak. De legalább te se érzed jobban magad 🙄


Én egyszer mondtam a fiamnak ezt a hülyeséget, hogy máshol éheznek, ő meg finnyáskodik, azonnal egye meg, ami a tányérján van. Rám nézett, és nagyon komolyan azt mondta, jó, akkor küldd el nekik. 😂 Nem emlékszem, pontosan mikor történt, kb. öt éves lehetett.

54. michelle.r (válaszként erre: 27. - ,zumba)
2022. jún. 30. 23:14

Más szavakkal, jó lenne, ha a szomszéd tehene is megdöglene?

Milyen összefüggés van a között, hogy valaki szereti a 40 fokot, míg mások rosszul lesznek tőle? Ha beszélünk róla, akkor nem lesznek rosszul? Vagy a lényeg, hogy beszéljünk róla, attól majd kevésé fogják szeretni?

2022. jún. 30. 21:45

Meg gondoljunk bele

Nagyanyaink vigan suttetek magukat csokira kakaovajjal, ma meg felni kell a naptol...sztetek ez normalis?

2022. jún. 30. 21:41

Az aki azt mondja ez normális és ezzel jár a nyár az butasagokat beszél.

Nem, nem normális hogy gyakorlatilag nem kell füvet nyírni mert szétégett...nem normalis, hogy este 10-kor nem lehet ablakot nyitni mert még 30 fok van kint és hajnalig sem megy le 24 alá és 9-kor már újra 30.

Ez a kánikula ami van az nem a normalis nyár, bárhová szétnézünk minden ronda barna és nem zöld.

Az sem normális, hogy csomó városban már vízkorlátozást vezettek be.


A normális nyár az amikor odakint meleg van de nem sokkal több mint 30 fok, amikor esténként már van annyira hűvös hogy kell egy kardigán, hogy egész éjjel lehet ablakot nyitva tartani és reggelre nagyjából lehűl a lakás.


Mondom ezeket úgy hogy van itthon klima, munkahelyem klímás, autóm hamarosan szintén, tehát kevésbé szenvedek mint az akinél egyik sincs mégis utálom ezt a kánikulát mert ez nem NORMÁLIS!

51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Borian)
2022. jún. 30. 19:30

Nem a meleggel ijesztgetlek.

Ha józan paraszti ésszel gondolkodik valaki(!!!),akkor nem nehéz kitalálni hogy ennek lesznek következményei!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook