Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Utálok szerelmesnek lenni, mert akkor úgy érzem mások... fórum

Utálok szerelmesnek lenni, mert akkor úgy érzem mások... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
55. srcrss (válaszként erre: 51. - Channa*)
jan. 23. 14:39
Én is így érzek némelyikkel kapcsolatban. Mivé lettek... Kopasz, elhízott, minimum egy tízessel öregebbnek néz ki. 30-40 éves férfiakról beszélek.
54. Miss Sárika (válaszként erre: 31. - Zakariás napja van)
jan. 23. 13:38
Á, nem… Ez egy idézet a “Szerelmi leckék hitetleneknek” című filmből.
53. Channa* (válaszként erre: 52. - Tumbo2)
jan. 23. 10:19

Mi is fiatalok voltunk ahhoz;)

Még általános iskolások voltunk és abban az időben még nem voltunk annyira fejlettek, hogy erre igényünk legyen. Bár szerintem a mai 12-18 évesek sem fejlettek ehhez...

52. tumbo2 (válaszként erre: 51. - Channa*)
jan. 23. 10:17
nekem is volt.mindig mondta,én voltam az első szerelme.hát a d....hoz,mi fiatalok voltunk 15 évesek,mindig megvettetett,aztán hálistennek szétsodort az élet,pár éve levágták a lábát,de még akkor is vidám volt.aztán meghalt
51. Channa* (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 23. 10:12

Jaj, miért kell egy 10 évvel ezelőtti sztorival foglalkozni?

Ez olyan, mintha a sulis szerelmünkről álmodoznánk.


És csak úgy mellékesen...

Volt diák szerelmem, akivel bármikor találkozhatnánk. Beszélgetünk is, de mindig arra gondolok, hogy mi lett abból a helyes kis srácból. Vajon akkor mi tetszett benne nekem? Ha belegondolok, hogy vele is élhetnék most, kiráz a hideg:DDD

És pont így vagyok több olyan sráccal, akikkel a férjem előtt haverkodtam.

Ha összefutunk, hiába érzik úgy, hogy most is flörtölniük kell velem, csak arra tudok gondolni, hogy mennyire nem tetszik most, és mennyi baromságot össze tud hordani, annak reményében, hátha belemegyek egy d.gásba. És nem veszi észre, hogy ez ciki és nem lehengerlő;)

jan. 23. 10:09
Te tudod😃, engem heti 1-2 ilyen pasi jelöl be. Nem bántásból, de lépj ezen túl.
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Gyöngy:))
jan. 23. 10:04
Bárcsak elcsábultam volna :) Bár lehet eladott volna 5 tevéért. :)
48. gyöngy:) (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 23. 10:00
Az egyiptomi férfiak nagyon tudnak udvarolni, szerelmet hazudni, házassággal ostromolni. Ők saját maguk nyilatkozzák, hogy az európai lányokat nagyon könnyű elcsábítani.
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Gyöngy:))
jan. 23. 09:43
Jaja. :)
46. gyöngy:) (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 23. 09:33
Ő volt az egyiptomi?
jan. 23. 09:23
Hát ezt mégis honnan tudnám megitélni egy pár beszélgetésből? Nekem rendesnek tűnt. Nem adta fel elsőre. De cuki volt mindenképp. Akkor nem érdekeltek a pasik annyira, pedig akkor kellett volna hogy érdekeljen igazán. Most lenne egy szép fekete-fehér gyerekem. Vagy kettő már, ki tudja. :D
44. hajnallányka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 23. 07:55
Végig olvastam a hozzászolásaid. Nekem ebből az jön le, hogy egy ideális partnert láttál ebben a férfiban. Vajon ő tényleg olyan, vagy csak olyannak mutatta magát? Volt ismerősöm aki hasonló helyzetben volt. Ki is ment a'nagy Ő-vel" találkozni. Mondanom sem kell csalódás lett a vége.Még szerencséje hogy nem egy csaló volt.
43. vigyefene (válaszként erre: 42. - Channa*)
jan. 22. 23:17
Naaaagyon szívesen.
42. Channa* (válaszként erre: 41. - Vigyefene)
jan. 22. 23:06

Akkor még is értettem:D

Köszönöm!

41. vigyefene (válaszként erre: 27. - Channa*)
jan. 22. 23:04
Azért nem házasodtak össze, mert a férfi ugyan megtalálta aki neki megfelelt, de a nőnek nem volt megfelelő a férfi.
40. Channa* (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 22. 21:31

Én csak szóltam.

Sok ügyfelünk keres meg minket, hogy szerezzük vissza a pénzüket.

Na, az ilyeneknek nem tudunk segíteni, hiszen önként és dalolva utalta el a pénzét.


Na de, ha te ennyire tudatos vagy, hogy hagyjuk már, akkor annyi eszed nincs, hogy tudj normálisan gondolkodni ilyen állapotban?

A 110-es IQ, valóban kevés.

jan. 22. 21:20
Sok nő van ezen a világon. Kifogta a legselejtesebbet.
jan. 22. 21:20
Kezdésnek elég lett volna.
jan. 22. 21:20
Valószínűleg egy NŐT! 🙋🏻‍♀️
jan. 22. 21:18
A cuki az kevés!
jan. 22. 21:11
Nem is tudom mit látott bennem.
jan. 22. 21:10
Mert olyan kis cuki volt. Én meg egy hülye.
jan. 22. 21:08
Ha nem illettetek össze akkor meg minek bánod?
32. VDSz (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 22. 21:07
Nem olyan nagy dolog az az IQ. Sokan túlértékelik.
31. Zakariás napja van (válaszként erre: 16. - Miss Sárika)
jan. 22. 21:06
Mint abban Kikis számban?
jan. 22. 21:04
De attól még bánhatom a dolgokat. :S
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Channa*)
jan. 22. 21:02
Jaj hagyjuk már. Ez egy gazdag f*szi volt már akkor is. Fizette volna a repjegyet is. Most meg még gazdagabb. Valószínű okos is. Nem illettünk volna össze. Én csak egy bolond nő vagyok. Max 110-es IQ-val.
28. Channa* (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 22. 20:58

Nem tudom, hogy tudod e.


De létezik egy olyan, hogy szerelmi csalás vagy mi.

Ilyen cukinak tűnő pasik ráírnak nőkre, sajnáltatják magukat, meg udvarolgatnak, hogy nála szebbet és jobbat sosem talált.

Hosszú ideig megy ez, a nő elhiszi, hogy oda van érte az a cuki muksó, és ekkor a pasi hozzá akar utazni, de pénzre van szüksége. Sok-sok nő annyira belehabarodik és annyira nem lát a szerelemtől, hogy minden szavát elhiszi és utal neki pénzt, csak jöjjön már.


Persze, nem jön, mert a pénzt nem azért kéri, mert ő szerelmes lenni, csak ebből él...

27. Channa* (válaszként erre: 13. - Vigyefene)
jan. 22. 20:54
Én ezt nem értem!
jan. 22. 19:46
Vagy csak ez olyan Halak tulajdonság. Ha valaki belógatja a csaliját, menekülni kell. :D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook