Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Urológust keresek, Gyulán! fórum

Urológust keresek, Gyulán! (beszélgetős fórum)


2019. márc. 11. 17:37

Mindenkinek köszönöm a segítséget!

Megoldódott! Ápr. 15-re van időpont!

Most ezgy másik probléma: Szerintetek hol., ill. lehet-e egyáltalán fül-orrszőr vágóba betétet kapni, amivel működik? Ici-pici kütyü a felső részbe, enélkül semmit sem ér! Elkallódott!

6. Icuska538 (válaszként erre: 4. - Tsfmvk)
2019. márc. 5. 20:34
Hogyan lehet az ortopedias sebeszt megtalalni? És hol ?
2019. márc. 5. 17:38
Szia! Egyszer én is jártam hasonlóan, ugyan nem magánba, de kb. egy hónapra tudott volna fogadni a doki. Csúnyán felfáztam, így nem akartam húzni. Én úgy oldottam meg, hogy letöltöttem a MediCall-t, ami egy telefonos app és ott konzultáltam urulógussal. Elmondta, hogy a panasziam alapján milyen gyógyszert tudok kiirtani a házidokival és mit kell tennem, hogy jobb legyen. Így nálam megoldódott a dolog, persze utána elmentem a rendelésre is, de tűzoltásnak jó volt kibekkelni a horror várakozást. Persze ez csak egy felfázás, és sok esetben kizárólag a helyszíni vizsgálat segít. Azért hátha neked is jó lehet, hogy tudsz addig beszélni orvossal. Jobbulást!
2019. márc. 5. 13:32

A lány kollégista volt, és pénteken majdnem délben ért oda a rendelésre (vesemedence), de nem hajtotta el, hanem lelkiismeretesen ellátta.

Azt mondta, hogy nagyon laza volt.

/Ha ortopédiai sebészt keresel, ott is mehetsz Marosánhoz, aki a bátyja, az is jófej. Mi már végigturnéztuk a családot./

3. fagigi (válaszként erre: 2. - Tsfmvk)
2019. márc. 5. 13:24

Köszi! tudsz-e róla valamit?

Örülnék, ha megírnád!

2. tsfmvk (válaszként erre: 1. - Fagigi)
2019. márc. 5. 13:12
Marosán?
2019. márc. 5. 13:00

Kedves Mindenki!

Tud-e valaki segíteni?

Véleményeket szeretnék, keresek egy jó urológust Gyulán! Szakrendelésen!

Sajnos, a főorvos úr már olyan elfoglalt, hogy csak magánbetegeket fogad!

Előre is köszönöm, mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook