Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Unom a hőséget, a sokféle betegségemet, fejfájást, szédelgést stb. fórum

Unom a hőséget, a sokféle betegségemet, fejfájást, szédelgést stb. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. f6e17c1dbe (válaszként erre: 8. - Napsugár8)
2022. júl. 18. 18:42
Szoktatni kell persze, én télen is csináltam. Egyébként Wim Hofnak a nevére hívnám fel a figyelmet, neki van egy légzéstechnikája, illetve kifejezetten a hideg is jót tesz a szervezetnek, ezt szintén eredményesen alkalmazzák különböző betegségek ellen.
8. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - F6e17c1dbe)
2022. júl. 18. 17:55
Attól függ, mennyire van a szervezet ehhez szoktatva. Alapjáraton egy alapos tüdőgyulladás összejöhet belőle. De kivétel erősíti a szabályt: ha te vagy Schirilla György, akkor nem garantált a tüdőgyuszi.
7. f6e17c1dbe (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2022. júl. 2. 07:58
Én napok óta csak hidegvízben zuhanyozok, télen is szoktam, volt amikor 13 fokos vízben fürödtem. Felfázhatok?
2022. júl. 1. 18:42
Köszönöm mindenkinek
5. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 1. 17:46
Cukorbetegként együttérzek veled
2022. júl. 1. 17:35
Egyszerűen próbálj másra gondolni, ne arra, hogy neked milyen rossz mert mennyi betegséged van. Mindenkit meggyötör ez a meleg, de ez van, nem befolyásolhatod.
2022. júl. 1. 17:01
Nem csodálom.
2022. júl. 1. 16:39

Tarkódra egy hidegvizes, kicsavart törölköző, aminek a két vége a mellkasodon elől összefogva hűt. Esetenként a csuklódra a hidegvizes csapból folyass vizet.

Ha viszont beleállsz a kádba, ne hideg vizet folyass a lábadra, hanem kizárólag langyosat. Könnyű felfázni, és a vesék ilyesmire nagyon érzékenyek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook