Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Unaloműző beszélgetések színhelye fórum

Unaloműző beszélgetések színhelye (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
1343. Michu (válaszként erre: 1342. - Myrad)
2008. dec. 16. 12:42

:DD


Az ilyen tanárok is megérik a pénzüket... Nem értem meg miért is kell beszólogatni, de főleg "felröhögni" és rosszindulatú megjegyzéseket tenni.

Persze erről a Bea is tudna Neked mesélni. Múltkor egy tök új darabot adott a kezébe a Feri (zenekar vezető) és nem tudta lejátszani, hát az is amiket mondott... Tényleg nem értem mire jó ez. Miért nem előre segítik azokat akik ilyen elkötelezettek.

1342. Myrad (válaszként erre: 1341. - Michu)
2008. dec. 16. 12:34

Én sem... már ha én nem tehetem, drukkolok annak, aki megteszi =DDD


Engem is cseszegetett Riska egész hastáncon szombaton, nagyon akkor akadtam ki, amikor nyújtásnál Noémi lenyomott hátul, én meg óvatosba ráfeküdtem a lábamra (simán meg tudom csinálni, már kinyúltam ennyire, csak óvatosan kell, nehogy szakadjon valami), mire Riska felröhögött "Hehe, mindjá szétszakad!" Úgy szólt oda neki Noémi, hogy azért a Zsani nem szakad olyan könnyen... meg aztán mondta, hogy nem szép a spiccem, ahhoz képest, hogy balettre járok =DDD (pedig nem járok még) szóval vicces volt... ahhoz képest, h ő ebben a pózban a térdét nem tudta megérinteni... a yoga guru (ezt hallgattam egész szombaton =DDD, hogy ő mekkora jógás... na, azt láttam =D )

1341. Michu (válaszként erre: 1340. - Myrad)
2008. dec. 16. 12:24

Köszönöm, köszönöm:DD


Lehet, hogy ha sokáig húzza a társaság idegeit, előbb-utóbb odáig jut valaki, hogy úgy alaposan ellátja a baját. Mondanom sem kell gondolom, én nem bánnám:DD

1340. Myrad (válaszként erre: 1339. - Michu)
2008. dec. 16. 12:20

Jajj, na szívem nagyot dobbant, még jó, h nem ma, minnyá bekanyarintom a naptárba, aztán én is drukk =)))


A Klezmer Band-et ismerem, bár csak hallomásból =) hát nagyon örülök, hogy jól állnak a dolgok =) Nagyon drukkoltam neki, az a széltoló pernahajder meg megérdemelné, hogy valaki jól valagon billentse... én szívesen megtenném, csak félek, nem úszná meg, csak 8napon túl gyógyulóval... =@

1339. Michu (válaszként erre: 1338. - Myrad)
2008. dec. 16. 12:16

Az jó:DD


Na igen, találni mindíg lehet valamit, de nem hagylak magadra és legalább pihenek:DD Majd ha végzel a munkával, én is nekiállok ténykedni:DD


Úgy áll a dolog, hogy a klarinét tanárnak kipanaszkodta magát és Ő most szólt a zenekar vezetőjének aki megígérte, hogy rendre inti a Zolit. Ha ez nem lenne célravezető akkor a klarinéttanár saját kezébe veszi az ügyet és mondanom se kell akkor jár a fiatalember rosszabbul. István bácsi (klarinét tanár) régóta foglalkozik a Beával és nagyon szereti.

Erről jut eszembe, nem ismered a Budapest Klezmer Band-et? István bácsi ott játszik, és az operett színházban.

Kresz vizsga holnap lesz 9-től. Úgy drukkolok neki, remélem sikerülni fog:DD

1338. Myrad (válaszként erre: 1337. - Michu)
2008. dec. 16. 12:06

Én itt csendben mindjárt készen vagyok, csak a főnöknek kell vlmi s.o.s. meló, a többi ráér =)))


Én is ezért nem szeretek otthon lenni, mindig eszembe jut vlmi =))) amolyan to do dolog =D


Tényleg Bea hogy van? Zenesuli? Kresz?

1337. Michu (válaszként erre: 1336. - Myrad)
2008. dec. 16. 12:01

Naná, hogy szólok:DD

Jajj, már annyira várom:D


Haladsz a melóval? Én eddig itthon szó szerint nem csináltam semmit:((

Elég elkeserítő, bár most nem állok rosszul:DD

1336. Myrad (válaszként erre: 1335. - Michu)
2008. dec. 16. 11:57
Hát nagy mákom volt, az tuti =))) amúgy délutáni kézbesítést kértem, hogy biztosan át tudd venni =) na talán majd ma... majd szólj, ha megvan =)))
1335. Michu (válaszként erre: 1334. - Myrad)
2008. dec. 16. 11:53

Csomagot? Még nem, pedig most, hogy mondtad már nagyon várom:D Hú, ha ma megjönne tök jó lenne, még át is tudnám venni:DD

A posta az egy külön történet, sajna ismerem...

Dolgoztam is ott néhány évig még régebben:D


Biztos örült;-)


Az jó, az együtt kreatívkodás összehozza a családot:DD Nem is látszik, hogy elrontottál volna valamit, nagyon szép:DD

1334. Myrad (válaszként erre: 1333. - Michu)
2008. dec. 16. 11:44

Huhh, hagy ne mondjam el, mit meg kínlódtam vele... valahol elrontottam, mondtam anyunak, h dobjon már egy zsepit... dobta... bele a friss festék közepébe =DDDD utána alig tudtuk ketten kijavítani =DDDD de sikerült, szóval ketten kreatívkodtunk anyuval =)))


Örült, vagy legalábbis úgy csinált ;P ^^


Jajj, a csomagot megkaptad? Na, azzal is mennyit szenvedtem =DDD péntek délután már azt mondtam, felgyújtom a postát =DDD érted, állok már vagy fél órája az ablaknál, a hapsi meg tök jól elvolt, mintha ott sem lennék... aztán meg még neki állt feljebb... =DDD na mondom, kész =DDDDDDDD

1333. Michu (válaszként erre: 1332. - Myrad)
2008. dec. 16. 11:41

Nagyon jól sikerült, ügyes vagy:D

Biztos örült a kedvesed:DD


Tényleg, annnyira jó, hogy itt vagy, hátmég, hogy ilyen jó a kedved:DD

1332. Myrad (válaszként erre: 1331. - Michu)
2008. dec. 16. 11:37

Csak úgy lehet... de jó lenne, ha összejönne... na most mondom, hatalmas drukkolásban vagyok...


Képet feltettem... picit sötét lett, de amúgy meg semmi nem látszott...

1331. Michu (válaszként erre: 1330. - Myrad)
2008. dec. 16. 11:34

Mióta mondta, én is bizakodóbb vagyok:D


Mondtam, hogy türelmesen kivárom:DDD

1330. Myrad (válaszként erre: 1329. - Michu)
2008. dec. 16. 11:31

dejódejódejódejó =)))) jajj, annyira jó lenne, ha el tudná intézni, annyira de annyira... na most keresztben az ujjaim, és drukkolok..


Manóba, a kép! na nem szóltál, majdnem el is felejtettem... máris felteszem... =)

1329. Michu (válaszként erre: 1328. - Myrad)
2008. dec. 16. 11:17

Remélem sikerül helyretenni a dolgokat:D


Biztos nagyon aranyosak, esetleg képen megmutathatnád ha lesz rá mód:DD


Mégegyszer köszönöm:DDD


Á, már egész jól vagyok, bár elég sokszor kijárok. (tehát, úgysem tudnék aludni)

Igen, épp most beszéltünk, jön este:DD Olyan nagyon várom mindíg:D


Ja, képzeld este rámjött az első "karácsony" pánik:((

Elkezdtem taglalni a karácsonyi és a szilveszter környéki 5-5 nap különlétet. A drágám meg azzal vígasztalt, hogy azért még 24-én délelőtt átjön és igyekszik majd úgy intézni, hogy ne legyen az olyan hosszú. Hát, reménykedem:DD

1328. Myrad
2008. dec. 16. 11:00

Apuval nem tudom mi van, nem csak velem ilyen... mindegy, majd lesz valahogy =)


Hát az angyalkák ilyen kis porcelán díszek, jobban mondva 6 angyal, egy rénszarvas meg egy hóember =)))


Elolvastam a választ, és csak azt tudom mondani, hogy ez természetes =)))


Amúgy akkor most pihenned is kellene majd valamikor egy kicsit, nem? Nem elzavarni akarlak, isten ments, csak ha már hazamentél, meg kimerült vagy... párod jön ma?

1327. Michu (válaszként erre: 1326. - Myrad)
2008. dec. 16. 10:53

Sajnálom, hogy sok a munkád:((

Holnap én is beállok a sorba és behozom a mai lemaradást, nem hiszem, hogy unatkozni fogok:((


Milyenek az angyalkák, miből vannak? Jó, hogy sikerült Párodnak Anyukádnak örömet szerezni:DD


Apukád is majd megbékél biztosan:DD


Írtam!!

1326. Myrad (válaszként erre: 1325. - Michu)
2008. dec. 16. 10:37

=DDD jah, csak ne lenne ennyi munka =((


Jah, meg képzeld, vett párom anyukámnak díszdobozban angyalkákat, anyu azokat pakolgatta egész este, meg még reggel is emlegette, hogy mennyire örül nekik, a Drágám meg azon aggódott, h nem fognak örülni =)


Csak édesapám volt megint kiállhatatlan... =/ de nem értem, ezen miért lepődök meg... azt beszéltük anyuval, h mostanában olyan furcsa... mindenkivel...

1325. Michu (válaszként erre: 1324. - Myrad)
2008. dec. 16. 10:26
Örülök az örömödnek, jó ilyen vidámnak "látni":DD
1324. Myrad
2008. dec. 16. 10:07

Na itt vagyok... ilyen őrültek házát =)


Képzeld, vettem anyukámnak egy könyvet, a régimódi történetet, mert nagyon szereti =)


annyira örült neki, olyan jó volt =)


Én meg kaptam egy olyan könyvet, amiben le vannak írva a táncok, stílus, lépések, figurák =DDD jajj, úgy örülök neki... meg eg ymásik könyvet, arról majd priviben írok részletsebben...

1323. Michu (válaszként erre: 1322. - Myrad)
2008. dec. 16. 09:40

Nem is:DD


Itt vagyok ám, csak olvasgattam, és várom a beszámolót:DD

1322. Myrad (válaszként erre: 1321. - Michu)
2008. dec. 16. 09:24

=DDDD jajj, de jóóóóóóóóóóóóóó (de önző vagyok)


Pill és mesélek =)

1321. Michu (válaszként erre: 1320. - Myrad)
2008. dec. 16. 09:03

Mivel már itthon vagyok, nem menekülsz tőlem.


Már arra is gondolta, hogy csak szimplán full fáradt vagyok, ugyanis nemigen pihentem nem is tudom mióta. Na mindegy. Nem hiszem, hogy beteg lennék ez csak olyan izé vagy mi:DD

1320. Myrad (válaszként erre: 1319. - Michu)
2008. dec. 16. 08:59

Jajajjjj... na hogy is volt ez a mindenki vigyázzon magára? Gyógyulj meg aztán nekem! Ágy, pihi, ágy pihi...


Most el kell mennem, utána mesélek, ha leszel még... meddig vagy ma?

1319. Michu (válaszként erre: 1318. - Myrad)
2008. dec. 16. 08:43

Igen, szerencsére nagyon jól sikerült, és örült a drágám:DD


Mesélj csak, én pedig figyelek és örülök, hogy ilyen feldobott vagy:DD

Eszméletlenül örülök, hogy ilyen jól sikerült hétvégét sikerült megérned:DD

Remélem nem fáj nagyon a lábid és feledésbe merül Riska szájtépése is:DD

Az is tök jó, hogy Anyukádék is örültek a boldogságodnak:DD


Közben hazaküldtek(persze minusz egy szabi), mert állítólag szarul nézek ki. Hozzáteszem kissé megy a hasam és fáj is és tök erőtlen vagyok, de semmi különös.

1318. Myrad (válaszként erre: 1317. - Michu)
2008. dec. 16. 08:18

Akkor jól sikerült a szülinap =)))


Képzeld, kaptam olyan jó könyvet =))) minden tánclépés le van írva benne... =DDD meg egy másikat, az is gyönyörű, az feng suis, meg minden, meg szombaton képzeld táncon Riska folyamatosan velem kötözködött, meg tegnap feltörte a cipő a lábam meg... hahh... nem győzök mesélni =DDDDD


Vett a drágám anyukáméknak egy csomó kis karácsonyi díszt, meg egy díszdobozt, hát voltak olyan boldogok, hogy olyat még nem láttam =DDDD annyira jó volt =DDD meg a Cicusom is viszont boldogságos volt, mert tök szép bögrét kapott =DDD meg boszorkányvért =DDD jajj, annyira fantasztikus volt a tegnapi nap, hogy olyat álmodni sem lehet =DDD

1317. Michu (válaszként erre: 1316. - Myrad)
2008. dec. 16. 08:08

Nekem is nagyon sokszor eszemben voltál,és nagyon vártam már a mai napot, hogy gyere:DD(ez elég önzően hangzott:(()


:DD Tényleg nagyon örülök..:D


Gyorsan eltelt és elég, fárasztó volt, de megérte.:DD

Sütöttem főztem, de a páromnak minden nagyon ízlett és a sütike is tök jó lett:DD


Türelmes vagyok, ráérek:d

1316. Myrad (válaszként erre: 1315. - Michu)
2008. dec. 16. 08:01

Na ne is mondd =))) nem csuklottál tegnap? Nagyon sokat emlegettelek =)))


Köszönöm a gratulációt =)


Milyen volt a hétvégéd?


A képet minnyá felteszem amúgy, csak ezer felé a fejem, de tényleg csak egy pici türelmet kérek =)

1315. Michu (válaszként erre: 1314. - Myrad)
2008. dec. 16. 07:49

Szia!


Hú, ez aztán nem semmi. Hihetetlenül örülök a boldogságodnak és szeretnék ezúton is gratulálni:DDD

A gyűrű nagyon csini, jól áll neked:D


Várom a képet, szólj ha felteszed:DD


Jó, hogy végre itt vagy, nagyon hiányoztál:DD

1314. Myrad
2008. dec. 16. 06:51

Szia!


Képzeld mi történt tegnap! =DDD A Drágaságom megkérte a kezem =DDD de az olyan volt, de olyan... húúúúúúúúúúúúúúúú, nem is gondoltam volna soha, hogy ez ilyen érzés =DDDD annyira boldog vagyok =DDD


Tettem fel képet a gyűrűmről a naplómba, meg majd teszek fel arról a képről is, amit én csináltam, szerintem az is nagyon jó lett, kint van a Drága falán =DDDD végülis nem matricáztam, egyből a műanyagra festettem, de tartósabbnak is bizonyult, mert amit elrontottam kicsit sem tudtam leszedni, nem hogy a mintákat =DDD

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook