Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Unalmas vagyok fórum

Unalmas vagyok (beszélgetős fórum)

1 2
6. lanadelqueen27 (válaszként erre: 5. - Enigma.)
2015. nov. 16. 20:40
Köszönöm a tippeket! :)
2015. nov. 16. 20:38

Olvass sokat. Könyvet, újságot, netet. Hallgass híreket, nézz híradót.


Trükk: Ha nincs miről neked magadnak beszélned, akkor legyél te a kérdező! Az emberek szeretnek magukról beszélni: kérdezd meg a másikat, ő mit gondol erről-arról, mi a véleménye, hogy látja a dolgokat, meséltesd, beszéltesd. A végén így is az az élmény marad meg a másikban, hogy milyen jó veled beszélgetni, milyen kellemesen eltársalogtatok ;)

4. b4b1d52444 (válaszként erre: 3. - Lanadelqueen27)
2015. nov. 16. 20:38

ahaaaaaaaaaaaaa.... hát ez tényleg megnehezíti a dolgokat :/


valami közös sorozat? Amit egyszerre el tudtok kezdeni nézni és közben skypon vagy messengeren megbeszélitek a részleteket?

3. lanadelqueen27 (válaszként erre: 2. - B4b1d52444)
2015. nov. 16. 20:36
Hát, talán kicsit megnehezíti a dolgot, hogy ő Berlin mellett él. Szóval hobbi nincs, de egy énekesnőért rajongunk mindketten (az illető fiú amúgy), nagyjából hasonló dolgokat is szeretünk.
2. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Lanadelqueen27)
2015. nov. 16. 20:35
Nincs valami közös hobbitok?
2015. nov. 16. 20:32
Legalábbis néha így érzem. Tudom, hogy az embernek alapvetően vannak napjai, amikor csak ki van üresedve, de én nem akarom az unalom miatt "elriasztani" magamtól az egyetlen embert, akivel barátok vagyunk, csak mert én nem tudok sokszor miről beszélni. Ő amúgy elég tájékozott, hogy úgy mondjam, rengeteg zenét ismer, cd-t meg hasonlókat, szóval néha csak pislogok, miket tud, én viszont nem vagyok ilyen sokszínű. Ötletek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook