Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mivel lehet az unalmassá váló kapcsolatotokat felélénkíteni? fórum

Mivel lehet az unalmassá váló kapcsolatotokat felélénkíteni? (tudásbázis kérdés)


1 2
34. badonyimariaeva (válaszként erre: 32. - Zsuzsanni)
2010. márc. 16. 22:24

Ha már annyira rossz egy kapcsolat, akkor azt a gyerek is észre veszi!

Semmi értelme, se magunkat, se a gyereket kitenni egy rossz, sokszor brutális kapcsolatnak.

Nagyon sok nő, ilyen terrorban éli az életét és még csak a saját anyjának, barátainak sem meri elmondani.

Csak a kék foltok árulkodnak rajtuk, látszanak az új nyomok, ahogy erősebben megfogta, átölelte "apuci"!!!

2010. márc. 14. 18:18

Nagyon is egyetértek veled!


Hasonló helyzetben vagyok én is.

Mennék-menekülnék, de gyerekeim is vannak és biztos anyagi hátterem sincs, így nem tudok lépni,pedig szeretnék.


Sajnos tudom milyen boldogtalanul élni valaki mellett,aki semmibe vesz.

lelkileg teljesen tönkreteszi a nőt :(:(:(

32. Zsuzsanni (válaszként erre: 28. - Skar)
2010. márc. 1. 10:05
Nem olyan könnyű váltani, lépni... Szerintem mindenkinek maga kell eldöntenie, hogy mit veszít és mit nyer... és hidd el néha jobb maradni... főleg ha gyerkőcök is vannak!! Nem mindenki mögött van biztonságos családi háttér, nem mindenki tud valahova menni... szóval egy dolog hogy tudjuk hogy mit kéne tenni, de nem mindig megléphető... sajnos!!
31. Náíma (válaszként erre: 30. - Badonyimariaeva)
2010. febr. 28. 22:22
Köszönöm,nagyon aranyos vagy!
30. badonyimariaeva (válaszként erre: 26. - Náíma)
2010. febr. 28. 22:19

Előbb, utóbb minden rendben lesz, ez csak rajtad múlik.

Kívánom, hogy minél hamarabb találd meg a boldogságod, egy számodra megfelelő férfi oldalán.

29. Náíma (válaszként erre: 28. - Skar)
2010. febr. 28. 21:37
Hát,tudod a nagy lépésről csak a gyermekeim miatt mondtam le!Ő miattuk kénytelen vagyok elviselni mindent!Ha őket boldognak látom,már megérte!Meg hát 41 évesen nulláról kezdeni nem könnyű!De ,talán majd egyszer!
28. Skar (válaszként erre: 26. - Náíma)
2010. febr. 28. 20:29
Nem egyszerű...? Úgy érted, a kényelmes életre szavazol az értelmes élet helyett?
27. Skar
2010. febr. 28. 20:26
Nem a kapcsolat unalmas, hanem akik részt vesznek benne. :) Lehet ötleteket adni garmadával, de minek?
26. Náíma (válaszként erre: 25. - Badonyimariaeva)
2010. febr. 28. 19:51
Sajnos,ez nem olyan egyszerű!Pedig,szeretnék menekülni innét!Ha otthon élnék,más lenne a helyzet!De így!!Nem egyszerű!
25. badonyimariaeva (válaszként erre: 24. - Náíma)
2010. febr. 28. 18:24

Soha sem késő, újra kezdeni, szerintem!

Hát akkor hajrá...

24. Náíma (válaszként erre: 22. - Badonyimariaeva)
2010. febr. 28. 17:47
Teljesen igazad van!Egy pasi sem érdemli meg,hogy tönkre tegyük magunkat,miattuk!Csak kár,hogy erre csak most jöttem rá!
23. Zsuzsanni (válaszként erre: 22. - Badonyimariaeva)
2010. febr. 28. 17:28

Igen igazad van!! :) Sajnos sok ilyen kapcsolat van ahol a nő nem is nő... semmibe veszik... :((


Az a baj szerintem ezzel a kapcsolatrendbe hozással hogy sokszor csak a nő veszi észre hogy tenni kéne valamit, és a pasi nem is partner benne... szóval néha kevés hogy mi elhatározzuk, ahhoz 2 ember kell...

Nekem sajnos a párom nem szólt hogy nem érzi már jól magát a kapcsolatban hanem csak fogta magát és szó szerint egyik napról a másikra 5 év után elköltözött... még magyarázatot sem tudott adni... de nem akarok panaszkodni.. :):) Szóval hajrá lányok!!

22. badonyimariaeva (válaszként erre: 21. - Náíma)
2010. febr. 28. 16:55

Egy sem érdemli, hogy miattuk, még mi bánkódjunk, törjük a fejünket, hogy mit csináljunk, hogy jobb legyen.

Nem!!!

Keresni kell másikat!

Örülök, hogy sokkal jobban vagy egy pár sortól amit kaptál, legalább az önbizalmad vissza tért és ez nagyon fontos, mindannyiunk számára.

2010. febr. 27. 00:39
23 éve vagyok férjnél.A férjem semmibe sem néz.Nem is éreztem nőnek magam,pár nappal ezelöttig.Találkoztam az iwiwen egy régi nagy szerelmemmel.El kezdtünk beszélgetni,fel idéztük a múltat.Ma már sokkal jobban érzem magam.Megint nevetek,és vissza tért az életkedvem.Pedig ővele 3000 km-re vagyunk egymástól,de megbeszéltük,hogy nyáron találkozunk!
20. caffi
2010. febr. 26. 23:41
Én is úgy gondolom,ami nem működik,az nem működik......a jól "átbeszéljük""megváltozunk"....csak ideiglenes megoldás.....aztán a problémák megint felülkerekednek...és jönnek a lapos hétköznapok:(!
19. Náíma (válaszként erre: 18. - Badonyimariaeva)
2010. febr. 26. 22:46
Egyet értek veled!
2010. febr. 26. 20:33

Semmivel!

Úgy kell hagyni és keresni egy másikat...

2008. máj. 22. 07:37
Közös programok,és ki kell lépni a megszokott dolgokból,persze nem minden kapcsolatban működik!
16. genlips (válaszként erre: 15. - Fa72c95d08)
2008. máj. 22. 07:31
Azt hiszem, ez a tökéletes recept. Tippeket lehet adni, de minden pár személyekre szabottan tudhatja csak, hogy mi jó az ő helyzetükben. Ez pedig a legletisztultabb kifejezése annak, hogy mit kell csinálni. :)
2008. ápr. 15. 20:13
Lépj ki a megszokottból. A titok ebben van?! Tetszenek a tippek máskor is megnézem. Nagyon jók.
14. 80ASIQ
2008. ápr. 15. 09:40
Ami nem sikerül nekünk az Nektek sikerülhet, hiszen nem vagyunk egyformák.
2008. ápr. 15. 08:33

A hangulatos vacsora nálunk is bevállt.

Lehet meglepetéssel várni a párodat: kényeztető masszázs, szerepjáték, új helyzetek.

Házassági évfordulóra megleptem egy erotikus társasjátékkal, amit azóta is aktívan használunk.

2007. ápr. 2. 01:56
EL MEGYÜNK KIKAPCSOLÓDNI,VAGY EGY HANGULATOS VACSORA,A RÉGI EMLÉKEK FEL IDÉZÉSE ,EGY KIS ROMANTIKA ,A MAI VILÁGBAN SAJNA KIHALÓBAN VAN ,PEDIG EZ HIÁNYZIK,ÉS JÓT TENNE MINDENKINEK,SZERINTEM.
11. badonyimariaeva (válaszként erre: 5. - 80ASIQ)
2007. márc. 26. 18:17
De legalább megpróbáljuk.A mindennapokban minden héten ellehetne válni,külön költözni.
2007. márc. 26. 15:45
remélem, mi sem ununk egymásra sosem!
9. 80ASIQ (válaszként erre: 8. - Hazaspar)
2007. márc. 25. 23:20
Szerencsések vagytok, maradjon is így! :)
8. hazaspar (válaszként erre: 5. - 80ASIQ)
2007. márc. 25. 13:33
18 évesen mentem férjhez,párom volt az első nekem,14 multam mikor megismertem.de még most is ugyanúgy imádjuk egymást mint az elején!
2007. febr. 26. 03:45
Sajnos nehezen tudok tanácsot adni,mert az én kapcsolatom él és virul.De amit tudok ajánlani,az egy utazás ismeretlen helyre,oda ahol még nem voltatok.Ott eltőlteni kettesben egy hétvégét,vagy akár egy egész hetet.Kéz a kézben sétálgatni az ismeretlen helyen,felfedezni a környéket,aztán újra egymást.Ez fantasztikus dolog.:))Aztán meg klassz tanácsokat adtak már itt,az előttem szólók.:))
6. 80ASIQ (válaszként erre: 2. - Badonyimariaeva)
2007. febr. 25. 21:33
Ebben meglehetősen szkeptikus vagyok. Az ember nem tud a bőréből kibújni. Jó, egy-két hónapig talán megy is ez, de aztán újra "elfárad" a kapcsolat.
5. 80ASIQ (válaszként erre: 3. - Hazaspar)
2007. febr. 25. 21:30

Ha 20 évesen mentél férjhez és még nem laposodott el akkor gratulálok és jó tanácsokat szeretnék én is!

Ha 30 évesen, akkor még messze nincs itt az ideje az ellaposodásnak!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook