Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Unalmas házasság fórum

Unalmas házasság (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
138. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 136. - Pteri)
2020. jún. 4. 06:56
Elnézést,kicsit durva voltam. Ne haragudj. Remélem,én is nincs itt még egy.. A világba sok van sajnos,sok esetben ki sem derül soha :( Értem. Hát,jó lenne néha a férjemmel is kimozdulni de ez van.
137. pteri
2020. jún. 3. 21:39
Egyébként azért gondoltam, hogy a férjedet unod, mert azt is írtad, hogy barátnővel szeretnél kimozdulni. Nekem sincs ilyen összejárós barátnőm régóta, de nem is hiányzik. Ha mehetnékem van, inkább a férjemet veszem rá.
136. pteri
2020. jún. 3. 21:35
Őszintén remélem, hogy nincs itt több olyan hölgy, akit apja és papája 13 évesen molesztált, ettől lelkibeteg lett, és elektrosokk kezelést kapott. Ez szörnyű sors. Nem szokványos. Azért emlékeztem a történetre.
2020. jún. 3. 19:59
Amúgy meg honnan tudod hogy én írtam egyszer?
134. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 133. - Pteri)
2020. jún. 3. 19:58
Szia,nem a férjemet unom hanem azt hogy nem megyünk együtt sehová. nem mindegy..
133. pteri
2020. jún. 3. 17:20
Az jutott eszembe, hogy a fórumindító már egyszer írt ide. Akkor azt kérdezte, hogy ha a párja elhagyja találhat-e még valakit. Most meg ő unja a férjét. Még mindig azt gondolom, örüljön neki, hogy van párja, elfogadja őt problémáival együtt. Más , akinek nincs ,annak is örülne, ha lenne valaki, akit vacsival várhat, aztán együtt tévézhetnek. És tényleg olvastam itt jó ötleteket, de neki nem jó. Ha én Eger környékén élnék, soha nem unatkoznék. Bár mi itthon sem unatkozunk. Kettesben sem. Külön sem. Valahogy a hozzáálláson kellene kicsit változtatni szerintem.
132. aszparagusz (válaszként erre: 82. - Channa*)
2020. jún. 3. 15:10
De nem 8 osztállyal, vidéken.
2020. jún. 3. 13:34
Ő sem keres túl jól,és mindig van kiadása. majdnem 40 éves a házunk,azóta nem volt cserélve a redőny pld. most azt kellett csináltatnia. mi is gyűjtünk arra is..
2020. jún. 3. 13:32
Igen ám,de mindezt pénz nélkül? hiába teszünk félre valamennyit,mindig közbe jön valami és hozzá kell nyúlni..
2020. jún. 3. 13:32
húgodall két napra
128. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 116. - Guruljka)
2020. jún. 3. 13:31
Szia. Igen van 90%-os kedvezményem utazásra..Pld Egerbe 30ft a jegy,ha kisérőt viszek egy főt neki is annyi..
2020. jún. 3. 13:31
ezek csak tippek hogy mik vannak, nem kell csak azokat hanem gondold tovább, állatkert, akvárium, vadaspark, növénykert, erdő, mező, rét, strand, aquapark stb
126. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 121. - 826302286d)
2020. jún. 3. 13:29
A várba már rengetegszer voltunk,múzeumok kiállítások nem érdekelnek..
125. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 102. - Magdi985)
2020. jún. 3. 13:26
Szia! Tudod,a párom nem szeret menni sehová. a húgomnak meg kevés a szabadideje,két nap egy héten.. akkor kivel menjek?
124. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 3. 12:42

Te írtad a 38-as hozzászólásoban, hogy "de kivel pletykáljak?"!

Nézd csak meg!


Nem én találtam ki! :(

2020. jún. 3. 12:26
Akármilyen unalmasnak tűnik, a gyereknevelés feldobja
2020. jún. 3. 12:24

Kedves Fóruminditó!


Bár nem lehetek személyesen az életedben ,mert az a fránya 1500 km miatt lehetetlen.


De ,ha úgy érzed ,hogy még így is fel veszed velem a kapcsolatot írj privit.


Azt hiszem tudok segíteni neked,mert az én életem sem volt mindig fenékig tejföl 😁


Nyílván nem kötelező ,de ha úgy érzed bátran írj rám itt.

2020. jún. 3. 11:50

Mi is ,ha elmegyünk kirándulni ,viszünk magunkkal szendvicset , gyömbér teát esetleg kávét.


Nem azért ,mert sóherek vagyunk és nem engedhetnénk meg magunknak.De azt a pénzt vár látogatásokra és új helyszínek felfedezésére költjük.


Munkahelyre is viszünk kaját itthonról ,sőt nem veszünk kávét automatából ,mert amit én készítek finomabb.


Gyömbér teát iszunk ott is ..Néha veszünk kólát ,ha hamburgert készítek mert ahhoz elengedhetetlen.


Belépő jegy sok parkban nincs.

Elmenni a városba és közben beszélgetni ingyen van.

Tehát a pénz ,mint olyan nem mérvadó ,ha egy jó kis programot szeretne az ember .

2020. jún. 3. 10:27

Bringázni esetleg nem tud a betegsége miatt.

De a párjával kicsit mászkálni tudna, és akkor valószínűleg beszélgetnek is közben.

119. semleges (válaszként erre: 118. - Channa*)
2020. jún. 3. 10:23
Én is így gondolom, az életben nem unatkoztam még.
118. Channa*
2020. jún. 3. 10:17

Szerintem kevés pénzből is lehet jól érezni magunkat.


Már írtam többször, hogy mi sokat tekerünk, főleg hétvégén, mert ilyenkor vagyunk mindketten itthon.


Mindig viszek magammal valamit otthonról, akkor is, ha nem vagyok éhes, azaz az otthoni élelmiszerből készítek valamit (zsömle+vaj+párizsi vagy bármi, én jellemzően vizet iszok, de ha olyanom van viszek szörpöt vagy kólát vagy kávét termoszba, a férjemnek szintén+sör, vagy csak csokit, vagy sütit, amit sütöttem, de olyan is volt már, hogy elkészítettem az ebédet, azt dobozokba tettem, befóliáztam és azt vittük). X km tekerés után mindig leülünk egy aránylag szép helyen és elfogyasztjuk amit vittünk, közben beszélgetünk, tervezgetünk, napozunk. Kb. 1 órát szoktunk egy helyben lenni, majd haza tekerünk. Ez kb. 3 órás program és szinte semmibe nem került.


Van, hogy csak a környékbeli parkokba tekerünk, de ugyan úgy leülünk egy kicsit.


Egy tollasütő szett sem túl drága, egyszer kell megvenni, falunk ki lehet még az utcára is menni ütögetni, mi ezt is bicajozás közben szoktuk csinálni.


Mi pl. sokszor az erkélyen ücsörgünk órákat. Kint reggelizünk, kávézunk, olvasgatunk. Ez is ingyen van!


Ha lenne kertünk, akkor meg még ezer dolgot lehetne a kertben csinálni ingyen.

117. Magdi985 (válaszként erre: 116. - Guruljka)
2020. jún. 3. 09:46
Erre én is gondoltam, hogy ha annyira beteg, mint mondja, akkor kedvezményes az utazás is.
116. Guruljka (válaszként erre: 115. - Magdi985)
2020. jún. 3. 09:41
Az jutott még eszembe, hogy ha a kérdező leszázalékolt, akkor van utazási kedvezménye. Ha pedig esetleg fogyatékossági támogatást is kap, akkor pedig a kártyával egy kísérővel, mindketten ingyen utazhatnak.
115. Magdi985 (válaszként erre: 114. - Guruljka)
2020. jún. 3. 09:37
Teljesen igazad van. De nem is naponta gondoltam ilyen kirándulásokat. Mi sem megyünk mindennap valahova. De ha mondjuk havonta kétszer el tudnak menni egy napra valamelyik szombat vagy vasárnap, az már nagyon jó indulásnak szerintem.
114. Guruljka (válaszként erre: 110. - Magdi985)
2020. jún. 3. 09:33

Más egy egri séta, és más a Tisza-tó, távolságban.

Van Eger környékén olyan falu, hogy alig van buszjárat Egerbe, ez is szempont.

Viszont Egerben óriásit lehet csavarogni, teljesen ingyen.

Szilvásvárad Egerből egy óra busszal, Parád megint a Mátra. Talán havonta egyszer elbuszozhatnak valamerre, de napi programnak egy kis helyben séta is megtenné.

Nagyon nem mindegy, melyik az a falu, ahol élnek. Én két éve jártam Karácsondon, egy sima szombat délutánon kilométereket mentem az utcán úgy, hogy senkivel nem találkoztam és nem is láttam semmi különöset, csak a házakat nagy kertekkel. A buszmegállót is úgy tudtam megkérdezni, hogy egy asszony éppen kint volt a kertjében.

Pad meg sehol. Egy végleg bezártnak látszó kocsma rozoga teraszán találtam padot, ahová leülhettem kicsit. Aztán meg a tetővel és paddal ellátott buszmegállóban üldögéltem még jó másfél órát, mire jött a busz.

113. semleges (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 3. 09:30
Hát az valóban nagyon kevés.
112. Guruljka (válaszként erre: 111. - Michelle.r)
2020. jún. 3. 09:22
Igen, az nem járható út, ha nincs közös program.
111. michelle.r (válaszként erre: 107. - Guruljka)
2020. jún. 3. 09:20
Akkor menjenek oda, ahová bringával is lehet. A leírtak alapján az életük teljesen értelmetlen. Azzá tenni pedig csak ők tudják.
110. Magdi985 (válaszként erre: 107. - Guruljka)
2020. jún. 3. 09:19

De ő nem egri. Ha jól olvastam, azt írta, hogy Eger mellett valami falun él.

Az ilyennek igenis jó program lehet egy séta a városban.

Azt pedig képtelen vagyok elhinni, hogy még a buszjegyre sem telik.

Ott van továbbá Szilvásvárad, Parád, Felsőtárkány, stb. Útiköltségből megjárható programok.

109. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 3. 09:17
Te kérdezted, hogy kivel pletykálj
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook