Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Unalmas házasság fórum

Unalmas házasság (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
108. michelle.r (válaszként erre: 105. - Channa*)
2020. jún. 3. 09:17
Így van. Még mindig olyanokat tudunk rögögni, hogy zeng a ház. És még sok egyebet is, ami nem unalmas. 😜
107. Guruljka (válaszként erre: 102. - Magdi985)
2020. jún. 3. 09:10

Értem a szempontodat, de a Tisza-tó igenis arrébb van Egertől. Vonattal és fejenként 1500 Ft oda-vissza Poroszló.

A Vár is belépődíjas, de oda az egriek amúgy sem járnak.

Egerből a Mátrába se megy fel az ember, az egriek az Egedre mennek fel, vagy a Bükkbe.

106. 826302286d (válaszként erre: 105. - Channa*)
2020. jún. 3. 09:01

Dettó🙂


Életemben ennyit nem nevettem ,mint a férjem mellett.


Néha szeretnék kicsit csendben lenni ,de NEM! jön utánam mondja ,kérdez ...stb.


Unalmasnak a legkevésbé mondható az életünk.

Pedig nekünk itt(Németo),csak egy baráti házaspár van ,de velük nagyon jól megvagyunk.

105. Channa* (válaszként erre: 103. - Leoborta)
2020. jún. 3. 08:31

"Sok év után minden házasság unalmas"


Ez nem igaz.


32 éve vagyok férjnél és egy percet nem unatkozok a férjemmel. Még mindig szuper a humora, még mindig fecserészik velem mindenről, még mindig vannak közös céljaink, még mindig van sok tervünk bármivel kapcsolatban, stb.


Tehát nem, nem törvényszerű az, hogy unalmassá válik egy házasság.

Persze, ehhez jól kell választani...

104. Channa* (válaszként erre: 102. - Magdi985)
2020. jún. 3. 08:28

Én is így gondolom.


Amikor kicsi volt a gyerekünk, akkor a barátnőim mind dolgoztak, így csak hétvégén számíthattam a társaságukra.


Akkor volt egy szomszédnénim, aki akkor 70 éves volt, és sokszor átjött hozzám babázni, közben kávéztunk és beszélgettünk. Jó társaság volt a kora ellenére. Ezt azért mondom, mert én 23 éves voltam, amikor szomszédok lettünk, ráadásul ő volt a ház mindentudója. Tükröt rakott a bejárati ajtaja mellé, hogy a konyha asztalnál ülve is lássa, hogy kijön be a házba:))))


Semmi nem lehetetlen, ha az ember akarja...

2020. jún. 3. 08:26

Ha nincs egy hobbid, akkor elég unalmas tényleg. Nekem van nagyon olcsó hobbim: a természet. Akár biciklivel, akár gyalogosan. Ha csak a szomszéd szántóföldre megyek ki, már az is kielégít. Csend, madarak, nyuszik, őzikék, hattyúk, stb... Néha jön velem családtag, néha egyedül megyek.

Sok év után minden házasság unalmas. Enyém is. Ez így van rendben.

2020. jún. 3. 08:13

Nem leszek ezzel népszerű, de akármilyen lehetőséget felvázolnak a kérdezőnek, mindenre van kifogás, hogy az mi miatt nem jó.

Milyen tanácsra vár? Varázslat, csoda nincs.

Unatkoztok? Tessék bemenni Egerbe, sétálni egy nagyot, megnézni a teret, a várat, kicsit leskelődni, következő hétvégén Noszvaj esetleg, környék tele gyógyfürdőkkel, vannak szép várromok, kastélyok, ami tetszik.

Vagy csak felmenni a mátrába, sétálni pár órát az erdőben, vinni szendvicset és hazamenni. Nincs messze a Tisza tó se, lassan fürdeni is lehet benne, ingyen van.

Heves megye a Mátra és a Bükk közelsége miatt gyakorlatilag a legszebb természeti környezetben levő rész, mi is erre élünk, ha jó idő van hétvégén, nem tudjuk, melyik irányba induljunk.

101. michelle.r (válaszként erre: 92. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 20:13

Nagyon szomorú. De most már elmondhatod. Kérhetsz segítséget, muszáj túl lenned rajta. Addig nem lesz minőségbeli változás az életedben.


És az is szörnyű, hogy sem neked, sem a férjednek nincs semmiféle kapcsolata. Az ember szociális lény. Változtassatok. Sose késő!

100. michelle.r (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 20:10
8 általánossal, jogosítvány, szakma nélkül tényleg nem a munkáltatók álma. Miért nem tanul valamit? Túl fiatal még ahhoz, hogy feladja, hogy ennél jobb is lehetne.
99. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 92. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 19:29

Nagyon borzalmas, amit tettek veled, az még borzalmasabb, hogy az orvosok is azt tették amit, és nem az volt a fontos, hogy tedd túl magad az eseten.

Most már felnőtt vagy. A múltat nem lehet nem megtörténté tenni, de a jövődért te magad vagy a felelős. Ne élj a múltban, élj a mának és a jövőnek, talán akkor ki tudsz mászni abból a gödörből amibe a családod és az orvosaid löktek.

Sok szerencsét hozzá!

2020. jún. 2. 19:28
Az ingerszegény környezet, párosulva betegségel es anyagi nehézségekkel nem a vidám élet receptje. Azt hiszem tényleg jól jönne egy barátnő, de azért bizony tenni kell. A netes barátkozás is egy ilyen lépés. De ha csak a környéken kimozdulnatok egy picit akár busszal is... Eger környéke nagyon szép. Próbáld meg rábeszélni a párodat.
2020. jún. 2. 19:13

És akkor a témához.


A férjed sokat dolgozik, de minden nap? Mi az a sok? Időben milyen beosztása van? Biztos lenne időtök elmenni sétálni, közben megenni egy fagyit időnként. Kerékpárotok van? Mert azt is lehet programként.

Férjed kollégái? Az ő családjuk? Nem tudtok velük találkozni?

Szomszéd?


Annyi lehetőség van.

96. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 92. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 19:11

Ez rettenetes! Miféle ember az ilyen?

"apa", "nagyapa"...:(

95. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 19:10
Akkor kirándulni elmehettek, olyan szép az a környék. Betesztek , kenyeret szalonnát és nyársalhattok is. Egy üveg sör a párodnak néha bele kell, hogy férjen , te gondolom alkoholt nem ihatsz, vigyél limonádét, ásványvizet. Sütsz valami kis süteményt és túrázhattok. kzben beszélgethettek. Talán visszataláltok egymáshoz.
94. Amaunet (válaszként erre: 92. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 19:10

Tettél valaha magadért valamit? Valamit, hogy kikerülj ebből az állapotból, hogy helyreálljon az életed egy normális életvitelhez?


Igen, értem, amit írtál. De nem lesz minden molesztált gyermekből idegroncs.

93. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 90. - Globus)
2020. jún. 2. 19:07
Férjemnek sincs barátja :(
2020. jún. 2. 19:06
Elmesélem. apám és nagyapám 13-éves korom körül molesztáltak és fenyegettek,ha elmondom valakinek megölnek :( Mindent magamba fojtottam és hát,tessék..
91. Channa* (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 19:06
Hát nem tudom. Én férjnél vagyok, egy másik barátnőm is, és kettőnek nincs párja, de gyereke van. Ennek ellenére mi összejárunk gyerekkorunk óta.
90. globus (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 19:05
Valamilyen mértékben mindenki "pletykál", hiszen beszélgetünk erről-arról, szóba kerülnek ismerősök, események, történések, véleményt cserélünk. Néha előfordul, ha pl. férjem baráti társaságában vagyunk és beszélgetnek valakiről (akit én nem ismerek), az totál unalmas. Rájuk szoktam szólni, hogy váltsatok témát, mert utálom, ha nem tudom, miről van szó :)
2020. jún. 2. 19:05
igen
88. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 84. - Channa*)
2020. jún. 2. 19:04
nincs neki
2020. jún. 2. 19:03
Nem ismertek Egri vagy Eger környéki korombéli nőt?
86. Epresturmix (válaszként erre: 75. - Channa*)
2020. jún. 2. 19:03
Hát jó. Kinek mi. Én se számolok be részletesen. Nehogy elirigyelje valamelyik. ;)
85. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Channa*)
2020. jún. 2. 19:03
Párom beadta a kórházba is az önéletrajzát hogy beteghordó lenne de semmi..
84. Channa* (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 19:02
Jogosítvány?
83. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 78. - Channa*)
2020. jún. 2. 19:02
Mert a volt osztálytársnőim mind férjnél vannak,elköltöztewk dolgoznak gyerekeket nevelnek. csak én vagyok ilyen beteges :(
82. Channa* (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 19:02

A férfiak kellenek.

A férjem már rég elmúlt 40 éves, de a mai napig ha eldönti, hogy mást akar csinálni, akkor kilép és néhány napon belül elhelyezkedik.

2020. jún. 2. 19:01
Gyerekkorban?
80. Channa* (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 19:00
Nem kell inni. Kávézni is lehet, limonádét is lehet inni, stb.
2020. jún. 2. 19:00
Nem,még 13-14 éves koromban. de úgy tudom,legalábbis pár éve altatásba még csinálták
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook