Ultracontour (beszélgetős fórum)


2010. aug. 29. 20:16
én pont most néztem után és az életfa egészség centrumban is van. barátnőm volt. 12e ft vol 1 alkalom és fogyott tőle 5 kgot. gondolkozom rajta h én is elmegyek. van ingyenes elővizsgálat meg tanácsadás aztán majd meglátom h mi lesz belőle. esetleg további tapasztalatok??
6. aida77 (válaszként erre: 5. - D0fd18640a)
2009. márc. 4. 00:17

Szia!

Érdekes amit a szoptatással kapcsolatban írsz..

A tv2 műsorán futó "Babavilág" c. sorozatban épp Gombos Edina(aki egy 6 hetes kezeléssorozatot vállalt be a kamerák előtt, pont az Ormos Intézetben) beszélt arról, hogy azért választotta az alakformálásnak ezt a módját, mert még jelenleg szoptat és emiatt nem diétázhat...?

Jómagam is szívesen alávetném magam a kezelésnek,azonban én is szoptatok(igaz már 14 hónapja) és olvasva a fórumot kissé elbizonytalanodtam. Most akkor merjem vagy sem???

5. d0fd18640a (válaszként erre: 4. - Jemo)
2009. febr. 17. 15:22
Én azt tanácsolom,hogy próbálkozz valami mással.Valószínű,hogy szoptatás alatt nem lehet igénybe venni,mert a szétdurrantott zsírsejtek a nyirokkeringésbe kerülnek és valószínű a tejbe is jut belőlük. Egyébként szülés után 6 hónapig nem szokta az orvos javasolni.Kell jópár hónap,hogy a berendezés helyre álljon. Egyébként miért akarsz oda menni? Nagy a pocakod? vagy narancsbőrös?
4. jemo (válaszként erre: 3. - D0fd18640a)
2009. febr. 5. 09:57

Szia,

Szoptatás alatt igénybe lehet venni ilyen kezelést? Mi befolyásolhatja, hogy a kezelés eredményes vagy sem? Elég drága és nem tudom, belevágjak-e.

3. d0fd18640a (válaszként erre: 1. - Tifani47)
2009. jan. 20. 15:06

szia!


Már lehet,hogy nem látogatod ezt az oldalt,de azért válaszolok. Én az Ormos intézet contour részlegén dolgoztam. Vegyesek a tapasztalataim. Volt,aki formálódott és volt,aki nem. Most a kezelések ára 3-at fizet,6-ot kap. Szóval 25000/alk.Ha esetleg idenézel és van kérdésed,akkor tudok neked válaszolni.

2008. okt. 15. 14:36

Szia


Én sajnos próbáltam a mezocenterben és egy nagy kamu az egész. Egy centi sem ment le sehonnan!!A legnagyobb átverés.

2008. júl. 23. 20:29

Kinek van tpasztalata az ultrahngos zsirbontásról?

Azért kérdem mert nem olcsó,5 kezelés 250000ft.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook