Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ülőgarnitúra állandó alvásra alkalmas? Tapasztalatokat várok! fórum

Ülőgarnitúra állandó alvásra alkalmas? Tapasztalatokat várok! (beszélgetős fórum)


15. Timky
2012. okt. 29. 19:10
Saját tapasztalat szerintem az ülőgarnitúrák nem alvásra lettek kitalálva! Én pont ma voltam a gyógyszertárba,mert elviselhetetlen a hátfájás amit az ülőgarnitúrám okozott!
2012. okt. 29. 09:12

mi sokat kipróbáltunk, mind kényelmetlen állandó alvásra:((( Végül egy simát választottunk az ikeából. Főként az volt a motiváló hogy ha a matraccal valami történik cserélhető:) lehet bele újat venni és háromféle matraccal kapható:) Szóval én imádom.

[link]

2012. okt. 28. 20:53
itt nézzetek szét: [link]
12. moonlight13 (válaszként erre: 11. - Nagyvicus)
2012. okt. 28. 13:42
Én is ilyenre vadászom, de azok sajnos kinyitva nem valami kényelmesnek tűnnek már első látásra sem! Azért, ha Te találsz, szólj! :)
11. nagyvicus (válaszként erre: 9. - Moonlight13)
2012. okt. 28. 12:54
Nekünk is a gyerekszobában van olyan kanapé ágy, és tényleg kényelmes. Azonban a nappaliba, ami egyben a hálószobánk is, olyat szeretnénk ami szebben mutat, illetve többen elférnek rajta egy vendégség alkalmával.
10. nagyvicus (válaszként erre: 8. - T_marcsi)
2012. okt. 28. 12:50
Köszönöm a válaszodat! Ez nekem nagyon hasznos volt, amúgy nekem a kanizsa bútortól a Firenze sarokülő tetszene...vagy ahhoz hasonló vmi klasszikus stílusú.
9. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Nagyvicus)
2012. okt. 27. 17:32

A neten én is azokat nézegettem. Én is olyan sarokülőt keresek, amilyet Te, de nem nagyon van. Szinte mind kényelmetlen állandó alvásra. A fiamnak kis szobába kétszemélyes összecsukható ágya van, az viszont nagyon kényelmes, mert az egyik matrac a háttámla, tulajdonképpen két egymás melletti matracból áll kinyitva. Kanapéágynak hívják, sok helyen lehet kapni.

Ezt a konstrukciót keresem sarokülőben is.

8. t_marcsi (válaszként erre: 6. - Nagyvicus)
2012. okt. 27. 17:02
Nekünk van. Alvásra egyáltalán nem ajánlanám. Meg úgy amúgy sem :( Kihozták, nem lehetett kihúzni, erre valamit variáltak rajta, most meg ki lehet húzni, de ronda. Azt mondták nem tudnak vele mit kezdeni. Konkrétan alulról mindenféle léceket, meg emelőket eszkábáltak hozzá, hogy magasabb legyen, a kihúzható részét megemelték, így a padlótól több centire van... Ráadásul majdnem 300ezerért szerintem jobbat is kaptunk volna :(
7. tavasz007 (válaszként erre: 2. - Nagyvicus)
2012. okt. 27. 14:53

en egy ikeas, eleg olcs sarokulon alszok, kihuzva! csak ajnalni tudom! Osszecsukva is keneylmes, kihuzva, is. En annyira szeretem kihuzva, h mar ossze sem csukom. Ez 2 masodperc alatt egyebekent osszecsukhat, anelkul, hogy barmit leszednel a feluletrol. (parna, konyv, laptop)

Veszel ra, par szines parnat, diszitonek, es a legjobb! Nekem kekesszurkeben van.

:)



[link]

2012. okt. 27. 14:41
Köszönöm az ötleteket! VAn valakinek esetleg kanizsa bútorból sarokülője, eddig azokat nézegettük, arra lennék kíváncsi,hogy azok alkalmasak-e állandó alvásra?
2012. okt. 27. 14:29
Esetleg lehet rá fedőmatracot venni és akkor kényelmesebb lesz. Mert szerintem egy ülőgarnitúra soha nem lesz olyan kényelmes mint egy hálószobaágy matraccal.
2012. okt. 27. 14:24
Hát akkor szerintem jól nézz körül, ki kell próbálni, hogy tényleg kényelmes legyen, mi többször aludtunk már kanapén, sarokülős kihúzhatós, vagy kihajthatós, szerintem akkor kényelmes ha nem a kemény fajta, hanem puhább kicsit, meg figyeljetek rá,hogy ne legyen egy bizonyos helyen kiülve, ne használjátok egy helyét sokat, mert akkor lesz kényelmetlen. Sarokülőnél ez megesik, mert van mindegyiknek olyan része, ami mindenkinek a kedvenc helye :(
2012. okt. 27. 14:23

Szia! Lehet olyan ülőgarnitúrát venni, pontosan állandó alvásra tervezték gerincvédővel van ellátva.

Küldök üzenetet!

2012. okt. 27. 14:15
Ülőgarnitúrát szeretnénk venni, hely hiány miatt olyat ami alkalmas állandó alvásra, és vendégeket is le lehet rá ültetni, ha összecsukom... Elsősorban sarokülő tetszene...Kinek milyen van? HOl vette, márka, szóval minden érdekel. És főleg az hogy kényelmes legyen rajta aludni!!!!
2012. okt. 27. 14:13
ülőgarnitúra állandó alvásra! tapasztalatokat várok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook