Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » UKKO fogyasztó teakeverék fórum

UKKO fogyasztó teakeverék (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. márc. 9. 15:36

Sziasztok.

Én most bukkantam rá a teakeverékre.Véleményeket kerestem a teáról,így jutottam ide. :)

Elértem a 40+ évem,sajna életmód váltás nélkül akkor is jönnek rám a +kilók,ha csak nézem a kaját..ez a fajta vagyok. Van akinek segített a fogyásban és még olvassa a fórumot ? Most rendeltem egy próba csomagot.

2019. febr. 25. 08:38
Fogyott valaki ezzel a teával?
42. Timusz (válaszként erre: 40. - Felhasznalo1026)
2018. nov. 22. 13:40
Szia!Igen második hete iszom a teát,közben figyelek az ételekre is hogy mit eszem!Édességet nem kivánom úgy mint azelőtt például!Energikusabb vagyok tőle!Negatív tapaszatalatom nincs a teát illetően
41. Timusz
2018. nov. 22. 13:28
Szia!Igen második hete iszom a teát,közben figyelek az ételekre is hogy mit eszem!Édességet nem kivánom úgy mint azelőtt például!Energikusabb vagyok tőle!Negatív tapaszatalatom nincs a teát illetően
40. felhasznalo1026 (válaszként erre: 39. - Timusz)
2018. nov. 9. 18:24
Szia! Na, próbáltad? Ha igen, milyennek a tapasztalatok? Én is most szeretném kipróbálni.
39. Timusz
2018. okt. 27. 19:47
Üdv!Jár még valaki ezen az oldalon?Mostanság valaki használja ezt a teát?Szeretném én is kipróbálni!
38. IMiii
2018. júl. 8. 13:38
Fogyni nem fogsz attól, hogy elkezdesz egy teát iszogatni. Igaz rengeteg gyógynövénytartalma, ezáltalán egészséges és a fogyást elősegíheti, de nem árt tenni emellé. Életmód váltás. Én 9hónapja iszom rendszeresen, mellette sportolok és próbálok egészségesen táplálkozni. 30kilót adtam le ez idő alatt.
2018. febr. 19. 13:41
Hát.. A tea íze nem rossz sőt finom de a hatása nem igazán az nálam amire számítottam. Lehet azon kevés embere közé tartozom akinek nem használ ez a keverék. Költöttem már sokkal többet is finom teákra így nem vagyok bosszús.
36. kata2285 (válaszként erre: 23. - Thomaidu)
2018. jan. 10. 21:41
Szia ! Hát én is a te cipődben járok sajnos!Hallottam, hogy ez a gyomorszűkítős műtét után életed végéig kell szedni vitaminokat? Meg olyasmit is hallottam, hogy ez a műtét után nem sokáig él az ember! De jó, hogy végre találtam valakit, aki esetleg ellent mondd ezeknek a tévhiteknek talán! Ennek a műtétnek az áráról tudnál esetleg mondani valamit? Köszönöm szépen 🙂
35. Judit_0605 (válaszként erre: 34. - Tittyna)
2018. jan. 9. 10:21

Szia!

Mennyit kérsz a teákért? Köszönettel: Judit

2018. jan. 8. 08:29
Van 2 csomag kibontatlan teakeverékem. Nekem sajnos az íze nem jött be:-) Ha valakit érdekel, írjon.
33. 12d083b51b (válaszként erre: 30. - Hnol86)
2017. nov. 21. 13:25
Vagy kezdel kitisztulni. Én még csak gondolkodom rajta, várom a tapasztalatokat.
32. hnol86
2017. nov. 21. 12:41
Tegnap két litert ittam. Kiloba semmi. Valaki esetleg csinálja mellette??
31. hnol86
2017. nov. 21. 12:39
Olyan másfél litert. Reggeltől 15.ig
30. hnol86
2017. nov. 21. 12:38
Eddig kb.2x mentem tőle. Semmi durva!!!😉 ma viszont megittam már egy litert és semmi. Lehet kezdem megszokni.
29. 12d083b51b (válaszként erre: 28. - Hnol86)
2017. nov. 21. 07:20

Mennyit iszol naponta, és milyen időközönként?

Elég csak reggel kimenni, vagy minden csésze után szaladni kell? :))

28. hnol86
2017. nov. 21. 07:01
Sziasztok. Én iszom egy hete. Tapasztalat minden nap járok wc.re Ami nekem egy fel siker. Kilóval nem mentem lejjebb.
2017. nov. 17. 09:47
Aki már issza, itta, tapasztalata? Érdemes?
2017. nov. 3. 06:16
Biztos nem lehet rossz mert csupa gyógynövényből áll. Diéta kiegészítőnek szánom szénhidrát megvonásnál. Írjatok még légyszi tapasztalatokat. Pl hashajtó hatásról stb.
25. júliusi (válaszként erre: 18. - Kat1)
2017. okt. 22. 10:41
Mi ujsag azota,sikerult fogyni?Egy kolleganom elkezdte inni,kivancsi leszek neki hasznal e majd.
2017. okt. 10. 14:05
Sziasztok, frissebb tapasztalat azóta? Elcsendesedett a fórum ezen része :)
2017. márc. 24. 09:18

Sziasztok!

2 hete fogyasztom az UKKO teát, nagyon finom, szépen letegezem a klotyót rendszeresen, ezáltal nyilván fogyok is, bár még nem mértem a pontos kilókat.

A legfontosabb viszont a következő: 20 éve vagyok (voltam) "enyhén szólva túlsúlyos", egészen 152 kg-ig sikerült feltornászni a súlyomat a 173 cm-es magasságomhoz(!!!).

Megcsináltam a hosszú évek alatt legalább 100 féle fogyókúrát, ette-ittam mindenféle - az adott időszakban éppen felkapott "csodaszert", mindegyiktől sikerült fogynom hol keveset, hol többet, de a végén mindig (mindig!!!!) visszajött minden leadott kiló, sőt több is.

Életmódot változtattam, mozogtam rendszeresen (úsztam), de amint lazítottam egy kicsit, azonnal visszajött minden.

Sajnos tudomásul kell venni, hogy nincsen olyan "csodaszer", ami mindenkinél ugyanolyan garantált eredményt hoz, ettől persze még lehet egészséges.

Én tavaly véget vetettem az elmúlt 20 év "csodaszerekre történő pénzszórásának" és a halálba vezető biztos útnak és megcsináltattam a gyomorszűkítő műtétet (ha valaki figyelemmel kíséri a történeteket - Tóth Vera is ezt tette (előttem 1 hónappal ugyanott műtötték).

Tavaly május 4-én 152 kg voltam, ma 95 kg vagyok, a fogyás 85 kg-nál fog megállni és örökre marad is a végeredmény, fizikailag képtelenség visszahízni.

Új életem lett, igaz enni csak annyit tudok, mint egy óvodás, de 180 fokot fordult az életem.

Teljesen a múlté lett a 2-es típusú cukorbetegségem, a vérnyomásom normális, a vérképem olyan, mint egy ma született csecsemőé. Nem költök vagyonokat kajákra, csodaszerekre, annyit és azt ehetek, amennyit és amit akarok (az más kérdés, hogy annyit bírok, mint egy kiscsoportos ovis).

Tavaly május 4-ig havi 32 ezer Ft-ot költöttem csak gyógyszerekre (inzulin, vérnyomás csökkentő, cukorbetegségre gyógyszerek, savlekötők, koleszterincsökkentők, stb., stb.)

A műtét után ez 0 Ft lett (minden gyógyszert elhagyhattam, még az inzulint is).

Aki többet akar tudni erről, az nézze meg a www.fogyasmutettel.hu oldalt, ott mindent megtalál részletesen leírva.

Illetve bárkinek szívesen válaszolok minden kérdésere - már, ha olyat kérdez, amire tudom a választ.

Viszont iszom az UKKO teát, mert finom és az összetevői egészségesek, de ettől senki sem várjon csodát.

22. Kat1 (válaszként erre: 21. - Veronika27)
2017. febr. 8. 18:38
Sokmindenki fogyott sokféle diétával :) Engem az UKKO tea eredményessége érdekel.
2017. febr. 8. 18:26
Én 10kg-ot fogytam, szénhidrátdiétával.
20. Kat1
2017. febr. 8. 16:40
Igen! Ha hetente 10dkg lemenne, már tök boldog lennék. De ez stabilan menjen. Meglátjuk ☺
19. 46395fa93a (válaszként erre: 18. - Kat1)
2017. febr. 7. 20:15
Ez bizony így van.Ha leáll nagyon el keseredik az ember.Ha meg megy a fogyás akkor szárnyakat kapunk :)
18. Kat1
2017. febr. 7. 18:04
Én ma kezdtem el. Kíváncsi vagyok segít-e? Figyelek arra, hogy mit eszem. Kiiktattam a lisztet, cukrot. Már többedszer rugaszkodom neki a dolognak. Pár kiló le is megy mindig, aztán annyi. Értem én, hogy megáll a fogyás, és az normális. De hónapokra... Aztán persze elk...vulok. És kezdődik minden előlről. Amígy megyeget lefelé addig mozogni is van kedvem. Mikor megáll, és hiába minden, a kedvem is elmegy. Nyilván én cseszem el, de nohát! Majd most! Hiszek a teában. Hátha ez már fél siker :D !
2017. febr. 5. 10:57
Ittam 2 hónapig,fogytam tőle valamicskét,de nem volt igazán hatásos.Már nem rendelek.És nekem pocsék az íze is :) Igaz,alapból sem szeretem a teákat.
16. Kat1
2017. febr. 5. 09:42
Hali! Vannak eredmények? Nagyon érdekelne :)
2016. aug. 19. 22:01
Csak vágj bele és menni fog. Nehéz, de nem lehetetlen. Drukkolok.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook