Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Újévi fogadalmak - Kinek, mi... fórum

Újévi fogadalmak - Kinek, mi... (beszélgetős fórum)


2019. jan. 13. 12:18
Megfogadtam, hogy nem fogadok meg semmit!
19. KGyula
2019. jan. 12. 14:20

Sikerekben gazdag, eredményes újesztendőt kívánok minden kedves portállakónak!


Hosszú évek, mondhatni évtizedek óta nincs újévi fogadalmam, ellenben akad számos célom, ami tulajdonképpen évente ismétlő rutin...


Persze, ha a permanens és eredménytelen fogyókúrát ideveszem, akkor minden újesztendő fogadalommal indult.


A nagyon intenzív sportot 1988 késő őszén hagytam abba (az edzések időpontja nem fért bele a munkaidőmbe), aminek következményeképpen már karácsonykor 88 kilogrammot mutatott a mérleg nyelve (ez volt a medveölő súlyom: mivel a futást, az úszást, az erőnléti gyakorlatokat nem hagytam abba, olyan voltam, mint egy bokszerkutya, az a plusz 8 kiló alig látszott rajtam).


Elszánt fogyókúrába kezdtem, amelynek "eredményeképpen" napjainkban már 130 kilogramm felett rezeg a digitális mérleg nemlétező mutatója.


Na?! Ez azért szép eredmény! Úgyhogy, nincs fogadalom, csak fogyókúra, és immár leginkább a túlélésért. Mert az, hogy miképpen nézek ki, jó pár éve teljesen hidegen hagy.


Öleléshegyek mindenkinek: [KGyul@]

18. Ildi
2019. jan. 10. 06:56
semmi
2019. jan. 10. 06:54
Nem fogadok meg semmit, így biztosan betartom😊
2019. jan. 9. 18:58
Én sem tettem fogadalmat, úgy jó minden, ahogy van.
2019. jan. 9. 15:44
Én nem foadok semmit, majd évközben jön magától. Mindenkinek kitartâst a fogadalmak betartásához.
14. Babi11
2019. jan. 9. 14:56
Régóta nem fogadok meg semmit,élek úgy,mint eddig.
2019. jan. 9. 11:21

Először is mindenkinek Boldog Új Esztendőt!

Célokat tűztem ki magamnak, rövidebb határidőseket, és közepeset, és egyértelműen ebből következik, hogy távlati célom is van. Több is, és mindezért a napi kis aprónak tűnő célok, irányt kapaszkodókat a célom eléréséhez. A 2019-es évben szeretném kiadni a könyvemet, de lehet, hogy kettő lenne. Sok múlik a hozzáállásomon, mert a történeteket, nekem kell megírnom. S ha már meg is van írva, annak megfelelő kezelése, és a kiadással kapcsolatos lehetőségek feltérképezése, legalizálása.

Persze, hogy szeretnék lefogyni nagyjából 10 kg-ot, hm? de ha marad a mostani súlyom, akkor máris előrébb vagyok, mert hízást kihagytam.


Olvastam itt Gurujkától, hogy a lustaság, meg a gyaloglás. Na a lustaságot azt el kell hagynom, ez biztos, és legalább annyi mozgást belevinni az életembe, hogy az egészséges legyen.

12. 0c052fb01d (válaszként erre: 1. - Nikki86)
2019. jan. 9. 08:37
Én 8kg-tól szeretnék megszabadulni nyárig. Minden évben én is megfogadtam, hogy ledobok pár kg-ot, de 5kg után mindig feladtam. Most azt mondtam, hogy még az 5 kg/nak is örülni fogok, ha lemegy, mert végre olya ruhákba fogok beleférni, amik évek óta a szekrényben lógnak.
2019. jan. 9. 08:28
Nem szándékozom sem a cigiről leszokni, sem az életmódomon változtatni. Jól van minden úgy, ahogy eddig volt. :-))
2019. jan. 9. 07:54
Mindent úgy csinálok, ahogy 2018-ban! Volt benne jó is rossz is.
2019. jan. 6. 13:07
sok mindent megfogadtam...........bele is buktam ...De azzal biztatom magam , hogy "alkalom szüli a tolvajt".Értem én ezalatt,hogy csak úgy az év bármely napján le lehet tenni dolgokat..,csak észre kell venni a felénk közeledő lehetőséget.PL:2 éve bele kevertek valamit az italomba .Azóta nem ittam :-).
2018. dec. 27. 13:16
Mindig van fogadalmam,de sosem tartom be!!:( sajnos
7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Kisj)
2018. dec. 24. 22:05
Veled egy hullámhosszon, én (nem újévkor, kicsit előbb) azt fogadom meg, hogy legyűröm a bennem röfögő lusta disznót, és egyre gyakrabban fogok gyalogolni. Egyelőre a fogorvoshoz járás jó ürügy lesz erre.
6. kisj
2018. dec. 24. 21:59

Kivételesen most azt fogadom meg, hogy ledobok néhány kilót, hogy kevesebbet cipeljen a csontvázam.

Jól fog jönni, mert műttetni kell szegény szervezetemet.

2018. dec. 24. 15:36
Még nem gondolkoztam rajta🌲
2018. dec. 23. 20:05
Van, csak jó lenne betartani is
3. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 1. - Nikki86)
2018. dec. 23. 16:51
Én megfogadom, hogy kevesebbet fogok idegeskedni. :)
2. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - Nikki86)
2018. dec. 23. 14:08
Fogadalmaim nincsenek, inkább összeállítok egy éves tervet amit még szeretnék valósítani. Általában túl is teljesítem. :)
2018. dec. 23. 14:06
Nekem mindig az ,hogy holnaptól fogyózok.El is kezdem de nem vagyok túl kitartó 😪

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook