Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Új kapcsolat, érzelem és szenvedély, de nincs szex. Ilyenkor mi van? fórum

Új kapcsolat, érzelem és szenvedély, de nincs szex. Ilyenkor mi van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2012. aug. 6. 21:30

A türelem nem az erőssségem, beláttam. És igen, nem ehhez voltam szokva, meg azt gondolom, hogy egy egészséges férfi, ha úgy csókol, ahogy ez a fiú és érzem rajta, hogy vágyik rám, de inkább lelép, akkor vmi gond lehet vele. Megértettem, hogy később akarja elmondnai, megértettem, hogy várni akar- hát várunk. Nem hiszem, hogy velem olyan nagy gond lenne, vagy qva lennék, csak mert megkívántam azt, akivel úgy tűnt: járok.

Ma rá is kérdeztem, tényleg mi most járunk, szerinted vagy csak ismerkedünk? Elgondolkodott és azt mondta: határseset... De ha nem járunk, csak ismerkedünk, akkor miért volt baj neki az, hogy én "túl gyorsan meg akarok róla tudni mindent?" Én beengedtem az otthonomba, megismerhette a gyerekem, meséltem magamról, bújos vagyok és kedves vele, nem nyomultam rá...(ő döntött le akkor is az ágyra, jegyzem meg)de fából nem vagyok. Ha nem akar még szexelni velem, akkor ne pörgessen fel úgy ahogy azt tette nem egyszer. Én hiszem azt néha hogy szórakozik, vagy maga sem tudja mit akar. Na mindegy...

120. 4244093cd0 (válaszként erre: 118. - 979f6b394f)
2012. aug. 6. 21:29

Bocs ,én voltam félreérthető.Igen értettem ,hogy egyedül neveled a gyerekedet,azt ,hogy nem vagy egyedülálló nő,úgy értettem,hogy van egy gyereked.

Rosszul fogalmaztam,sorry:))


Hát,azt hiszem lesz miről beszélgetnetek ,de remélem minden jól alakul majd:))

119. memimemi (válaszként erre: 118. - 979f6b394f)
2012. aug. 6. 21:02
Akkor holnap komoly beszélgetésre kell készülni és így legalább tisztán látsz majd az egész dologgal kapcsolatban, nem csak a szex, de a kapcsolatot illetően is. Sok sikert!
118. 979f6b394f (válaszként erre: 33. - 4244093cd0)
2012. aug. 6. 20:56

Nem tudtam géphez ülni, most látom, mennyit írtatok.

Fata, én egyedülálló vagyok. (Mindjárt meg is nézem az adatlapomon, netán más lett véletlenül beállítva?)

3 éve nevelem egyedül a gyereket, de közben volt egy komolynak hitt kapcsolatom, ami nagyon csúful ért véget. Annak több mint egy éve és nem voltam képes újra nyitni a férfiak közé, bár sokan ostromoltak. Szűrtem, szigorúan. Az, hogy ráesett a választásom, az annak köszönhető, hogy különlegesnek és értékes embernek tartom. Nem szexkapcsolatot kerestem, de gondolhatod egy év után, hogy amikor érzelmileg is rá vagyok hngolva valakire, akkor ..hm...beindulnak a hormonok. És amikor jelezte, hogy ez neki gyors, azonnal tudomásul vettem. Pont azért mert fontos nekem. De azóta azt látom, hogy fél is tőlem, tesztel, néha "húz" is...nem tudom, hányadán állok vele.

Ő se az a férfi aki laza kapcsolatot keres, de az nyilván akadály, ha a közelünkben ott alszik a gyerek. Az alapján, amiket ma beszélgettem vele telefonon, sok félelme van velem kapcsolatban, amikről azonban nem beszél...Holnap találkozunk, akkor ezekről már szó kell essen. Gyerekmentes randi lesz és nekem is tudnom kell, hogy állunk- meg neki is.

117. 388b941089 (válaszként erre: 109. - Mazsinka)
2012. aug. 6. 12:24
Hát pedig igencsak aktívabb a szex az elején.
116. 388b941089 (válaszként erre: 107. - Zizisicc)
2012. aug. 6. 12:23
tessék?
2012. aug. 6. 11:26

Az a szomorú hogy stefánnak igaza van. :(

Nem sokan tudják manapság hogy mi a valódi érzelem és szenvedély,sajna a fórumindító sem.

Valaha amikor a hölgyek még tiszteletre méltóak voltak,nem csak numerák"'(tisztelet az igen kevés kivételnek!)akkor még a férfiak is udvaroltak.

Mára sajna nagyon el lett gányolva ez az egész...

Hm... egy hónapos ismeretség szex nélkül az már

betegség? Szerintem beteg ez a mai világ de nagyon! :((

114. 4244093cd0 (válaszként erre: 112. - Ae8f040a2b)
2012. aug. 6. 10:33

"ha meg csak szexre kell a pasi, meg kell neki mondani. akkor nincs mire várni, felesleges húzni bárki idegeit."


Ez jó gondolat:))

113. air (válaszként erre: 111. - Mazsinka)
2012. aug. 6. 10:28
Kinek erről szól ,van akinek nem!Most, mi a baj ?:)))
2012. aug. 6. 10:27

egynehány hozzászólást olvasván megint csak arra jutottam,hogy begyepesedett..ódivatú vagyok.)))

de azért csak maradok annál,hogy mindennek szépen eljön a maga ideje..


én nem állnék meg magam előtt,ha egy hét után odaadnám magam valakinek.


ha meg csak szexre kell a pasi,meg kell neki mondani.akkor nincs mire várni,felesleges húzni bárki idegeit.

111. Mazsinka (válaszként erre: 110. - Air)
2012. aug. 6. 10:27

Igen. A kapcsolat eleje a szexről szól, jó, ha a közepe is, a legjobb, ha a vége is, és egyáltalán, egy kapcsolat a sok-sok-sok szexről szól. Csak szex, más semmi. Szex, szex, szex.


Anyám!

110. air (válaszként erre: 109. - Mazsinka)
2012. aug. 6. 10:24
Végülis ,ha nem baráti :))))
2012. aug. 6. 10:21

"Egy kapcsolat eleje mindig a szexről szól."


Ez tetszik. :)Pfff...

108. virus2008 (válaszként erre: 1. - 979f6b394f)
2012. aug. 6. 10:19

Hát szerintem meg nem normális.Nem tizenévesek vagytok.


Most lehet azzal jönni, hogy nem fontos a szex bla bla....Dehogynem az!


Szerintem a csávókámmal nem stimmel valami.Vagy szűz, vagy kicsi neki mittomén...De majdcsak kibontod a csomagolást egyszer.

107. Zizisicc (válaszként erre: 106. - 388b941089)
2012. aug. 6. 10:07
Te melyik fórumot olvasod??? :o))
2012. aug. 6. 09:49

Egy kapcsolat eleje mindig a szexről szól. Jó, persze megismerik közben egymást a felek, de szerintem az a normális, ha ilyenkor állandóan azt akarják csinálni... mi lesz később?


Itt valami gáz lesz, én biztos nem várnék, azonnal röpülne.

105. 388b941089 (válaszként erre: 1. - 979f6b394f)
2012. aug. 6. 09:44
háááát nem tudom... szerintem ez durva....
104. memimemi (válaszként erre: 97. - Jstefan)
2012. aug. 6. 09:40

Tudod ezzel a hozzáállással az a baj, hogy Téged nem is érdekel az erkölcs, a tisztesség, később meg ráébredsz, hogy valamit nagyon elszúrtál az életedben, de késő lesz helyrehozni.

A sziget nem az etalon, a követendő példa, bár akinek arra van gusztusa, hogy tömött közlekedési eszközön, vagy a toi-toi mögött kufircoljon egy jót, az tegye. Szerintem nem ez az élet értelme.


Mellesleg én nem úgy látom, hogy ebben az elkorcsosult világban mindenki erkölcstelen qrva lenne...

103. 4244093cd0 (válaszként erre: 98. - Jstefan)
2012. aug. 6. 08:33
Ismered azt a nótát ,idézem :"Az a baj ,hogy a nők vagy csúnyák,vagy szépek és buták ,vagy ha szépek is okosak is egyben ,nem állnak szóba velem."....mintha csak rólad szólna:)))
102. ae8f040a2b (válaszként erre: 98. - Jstefan)
2012. aug. 6. 07:21

elég szomorú,hogy csak olyanokkal találkozol és ilyen véleménnyel vagy.


csak sajnálni tudom a hozzád hasonlóan gondolkozókat.

101. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - 979f6b394f)
2012. aug. 6. 02:18

Kedves Csíkossíkló! (Csikló?)


Kérlek bocsásd meg nevedből elkövetett játékosságomat, amihez igaz nem kellett egy hónap, hogy kiagyaljam, de eme pikáns pajzán játék is csak azt tükrözi, hogy a férfiaknak gyakran gondolnak a szexre.

Ha egy egészséges férfi kíván Téged, nyilván egy hónap kellő idő, hogy ezt érezze a tagjaiban. Sokan igaz taglalták ezt többféleképp. Tényleg némileg érdekes miért zárkózik el mereven a témától ahelyett, hogy mereven témázna Veled.

Érdekes eme megnyilvánulásod:

"Nekem is jó vele és várok rá, de mondjuk nem további hetekig. "

A nők akik felé éreznek a férfiak bizony fel tudják izgatni, lehet hogy tényleg van valami a háttérben. Persze vannak ritkább kivételek akik nem sürgetik a szexet, de ha a nő határozottabban teper elérheti. Közvetlen megbeszéléssel szerintem simán tiszta vizet lehet önteni a pohárba.

Mondd el Neki, hogy nem szeretnél sok időt várni arra hogy testileg is érezd a szeretetét, szeretnél boldogan egyesülni. Egyszerűen csak nyílt kártyákkal kell a vetkőzős pókert játszani. Boldog Veled, legyél fair Vele, és hagyd a pókerarcot, az már divatjamúlt. Senki sem gondolatolvasó, mi sem. Nem tudhatjuk az igazi okokat. Üljetek le és beszéljétek meg, lehet hogy az asztalon ezúttal nem étkezni fogtok a végére. :)

100. Zizisicc (válaszként erre: 98. - Jstefan)
2012. aug. 6. 01:48
Ez hülyeség. :o))
99. moonlight13 (válaszként erre: 98. - Jstefan)
2012. aug. 5. 22:36

Némelyik meg is érdemli, hogy ezek hülyítsék!

Elég furcsa általánosításaid vannak!

A környezetemben sok szép nő él, és egyik sem úgy éli az életét, ahogy Te írtad.

98. jstefan (válaszként erre: 96. - Ae8f040a2b)
2012. aug. 5. 22:22
Vannak tisztességesek csak a többsége rendkívül csúnya.A csinos csajok 99%-a ki is használja a népszerűségét, és éli az életet, hülyíti a pasikat.
97. jstefan (válaszként erre: 62. - Gyöngy:))
2012. aug. 5. 22:14
A mai lezüllött erkölcsű világban már ez a természetes.Ha a neten jobban körülnézel csak a közösségi oldalakon akkor nagyon sok zsákot találsz a foltjával együtt , de akkor nem lesz elegendő a borogatás ájulás esetén. Én már láttam nappal a zsúfolt 6-os villamuson, és a 7-es buszon is szeretkező párt úgy diszkréten szemben ülve.De van fent a neten zsúfolt metrón felvett aktus is.Az tény hogy nem vagyok egy gátlásos típus,de a csajok sem azok szerencsére. Ha kijössz a szigetre láthatsz meglepő eseteket.
96. ae8f040a2b (válaszként erre: 94. - Jstefan)
2012. aug. 5. 22:06

azért..mit mondjak...vannak még tisztességes nők a földön!

akinek olyan kell kérlek..olyat kap!

95. jstefan (válaszként erre: 31. - A14deb9047)
2012. aug. 5. 21:58
Igen aki jól néz ki és megáll, a legyet röptében a krumplit gurulva így is mondható. De sokan teszik ugyanezt csak az emberek álszentek , és még önmaguknak sem merik bevallani hogy spontán megtörtént velük.
94. jstefan (válaszként erre: 30. - Ae8f040a2b)
2012. aug. 5. 21:51
Erkölcsről beszélni a mai világban???? Akkor nagyon sok a látens qva, főleg munkahelyeken!
93. jstefan (válaszként erre: 29. - 342402de6d)
2012. aug. 5. 21:47
A "bárhol" az nem feltétlen a WC-t jelenti,az hogy mi a normális az relatív!
92. jstefan (válaszként erre: 27. - Kisj)
2012. aug. 5. 21:43
Nem járok bűzlő kukás, lepusztult nyomornegyedekben!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook