Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolat érzelem nélkül fórum

Kapcsolat érzelem nélkül (beszélgetős fórum)


1 2
39. varadero (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 22. 20:00
Akkor ez meglehetősen furcsa kapcsi. Általában (normális párkapcsolatban agy azonos neműek között is) a testi és az érzelmi gesztusok kéz a kézben járnak. Mindenesetre furcsa helyzet egy bensőséges kapcsolatban, hogy a párod nem szereti a szájra adott puszit és pl. séta közben nem ölel át...de közben jókat nevetgéltek és mindent megbeszéltek. :-D Szerintem infantilis a párod és szex is csak azért van mert így szokták... De te érzed. Azért a helyedben elbeszélgetnék erről még ha fel is csattan.
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Tücsök69)
2020. márc. 22. 15:08

Látod ez nem rossz tanács. A mostani helyzetben ez ugyan nem megoldható, mert most jó darabig össze vagyunk zárva. De opciónak egész jó.

Járunk kineziologushoz, bár nem pár terápiára,de én is ott vagyok a beszélgetések alatt. És ott azért elég sok minden felszínre kerül. Sajnálom is, hogy a következő alkalomra valószínű nem fog sor kerülni jó pár héten belül.

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Minhon)
2020. márc. 22. 09:59
Nem vagyok olyan kis naiv. Tény, hogy jó együtt. Nem vagyok az a beleszeretgetős tipus. De hidd el neki is jó velem. Folyton hangoztatta,milyen szabad ember, aztán december óta meg haza sem ment a saját lakásába, inkább velem maradt.
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Varadero)
2020. márc. 22. 09:50

Nem olyan nehéz. :)

Kicsit olyan érzésem van, mintha a legjobb barátommal élnék együtt. Szóval, akivel jókat beszélgetek, jókat nevetek, segítjük egymást minden téren....de...de..nincs reggeli puszi, nincs ölelgetés, szép szavak. Éjjel néha átölel,de ennyi, az ágyban sem hagyja hogy pl szájon csókoljam. Azt mondja ő nem szereti.

35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Varadero)
2020. márc. 22. 09:50
.
34. Tücsök69 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 22. 08:50

Csak van annak oka, hogy megírtad, úgymond kiírtad magadból ezt a dolgot. Neked problémát okoz, nem esik jól. Nem akarlak elkeseríteni, de nem hiszem, hogy ez az idő múlásával jobb lesz. Sőt!


Miért nem próbálod meg szüneteltetni egy kicsit a kapcsolatot? Talán ráébred arra a párod, hogy rossz nélküled és legalább azt elmeséli, miért nem tud érzelmileg megnyílni feléd. Ha pedig elmondja, elképzelhető, hogy segíteni is tudtok a problémán.

33. Minhon (válaszként erre: 31. - A259d1bc92)
2020. márc. 22. 07:34
Nézd, felőlem kedvére kesereghet azért mert nem olyan a pasija amilyen soha nem is volt és amilyen soha nem is lesz.
2020. márc. 22. 00:30
Ezt a fajta kapcsolatot nem értem. Pedig én már sok mindent nem értettem. 😄 Konkrétan mi is hiányzik??? Egyszer közel álltok érzelmileg utána meg érzelemmentes szex... megbeszélitek a dolgaitok de mégsem... Zavaros mint a pocsolya a baromfiudvaron.
31. a259d1bc92 (válaszként erre: 30. - Minhon)
2020. márc. 21. 17:49
Miért bántod? A szeretet egyáltalán nem úgy működik hogy mától téged szeretlek mert te megérdemled. Vagy mert viszont csókolsz és viszont szeretsz
30. Minhon (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 21. 17:42
Leírta egyszer, hogy "asszem szeretlek ". És te beleszerettél. Nem csókol, nem ölel és te beleszerettél. Te tépted úgyhogy szagoljad.
29. a259d1bc92 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 21. 17:35
Ez nagyon szép mondat volt!!! Gratulálok hogy magadba néztél és hogy elismerted a társadat.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Minhon)
2020. márc. 21. 13:42

Eleinte kicsit többet engedett, több érzelmet mutatott. Egyszer leírta nekem,hogy "asszem szeretlek" erről azóta nem beszéltünk.

Azt mondta, neki idő kell hogy közelebb engedjen,azt szerettem volna ha ez tettekben is megnyilvánul.

27. Minhon (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 21. 13:15
Ha mindig ilyen volt, ha így szeretted meg akkor talán ne piszkáld azzal, hogy változzon meg.
26. vivo44 (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 21. 12:25

Ezek szerint ennyire érdekled és a kapcsolatotok, érzelmek.

A lila köd felszállhatna, mert nem cseléd vagy.

25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Globus)
2020. márc. 21. 12:17

Ez jóóó.

Valamiért ódzkodik az érzelmi dolgok kibeszélésétől. Most felolvasták neki ezt a szeretetnyelv dolgot,de ilyenkor hárít. "Hagyjál már ezzel" "nincs ehhez kedvem" "dolgom van" kifogásokat mond.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Amaunet)
2020. márc. 21. 12:14
Épp azért,mert szeretünk együtt lenni. Ezt írtam. :)
23. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 21. 12:02

Semmit, vagy elfogadod ezt a helyzetet, vagy tovább állsz.

Ha 15 évig voltál férjnél, valószínű egy nem tini fiúról van szó, aki még talán alakítható.

22. Amaunet (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 21. 11:57

"Mindketten a másikkal szeretnénk lenni,az nem kérdés."


Akkor miért vagytok együtt?

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Amaunet)
2020. márc. 21. 11:57
Lelkileg támogatott olyan dolgokban amiket már évek óta nem mertem meglépni. Illetve, nekem az is nagy gesztusnak számít, hogy pl éjjel betakar,vagy rámir egy hideg téli napon hogy"melegen felöltöztél?"
20. globus (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 21. 11:55

Különböző típusú emberek vagyunk, eltérő igényekkel, de ettől még jók. Csak esetleg másnak jók.

[link]

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Amaunet)
2020. márc. 21. 11:55

Dehogynem, van szex. Csak nem az érzelem benne a hangsúlyos.

Mindketten a másikkal szeretnénk lenni,az nem kérdés. Nagyon jó együtt, imádom az együtt töltött időt. Azt néha szereti ha én simogatom,csak viszonozni nem "tudja"

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Vivo44)
2020. márc. 21. 11:52
Igen azért nyitottam persze, hogy véleményeket kérjek.
17. andi6020 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 21. 11:33

Látod, semmi gond.

Hogy nem érted és szokod meg, hogy ő ilyen, hiszen mondja is.

16. Amaunet (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 21. 11:30
Például mit?
15. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 21. 11:29

A cím nem túlzó, hanem nem arról szól, amit elsőként írtál. "közel is kerültünk egymáshoz lelkileg." vagyis érzelmeitek vannak.


Az érzelmeket viszont meg lehet élni távolsággal is.

Miért éltek együtt?

Általában az emberek azért költöznek össze, mert a másikat mindig maguk mellett szeretnék tudni, megérinteni, szexelni.

"Viszont fizikailag semmilyen kontaktust nem akar velem."

Szex sincs? Akkor ne pazarold rá az idődet!

14. vivo44 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 21. 11:29

Olyan nincsen, hogy a kommunikáció jól működik, csak bizonyos dolgokról nem beszélünk, mert.....

Van amit nem kell valóban kimondani, hogy érezze az ember, de a te megfogalmazásod szerint érzelemmentes elég sok minden, ha kimondva sincsen, akkor honnan a csudából vagy ennyire biztos benne, hogy ez hosszútávon oké???

Vázlat!

-érzelemmentes szex

-nem tudunk bizonyos dolgokat megbeszélni, mint az érzelem.

Nincsen az az Isten, hogy ilyen pasinak, aki nem simogat, nem ad csókot, puszit, ölelést, miközben leteszem az ebédet elé, hogy vele maradjak! Az intimebb dolgokról nem is beszélve!

Persze nem vagyunk egyformák!

Valamiért mégis úgy érezted, hogy nyitni kellett egy fórumot, tehát nincsen rendben igazából semmi a kapcsolatotokban.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2020. márc. 21. 11:26
Az az érdekes, hogy ő többet tett értem ezalatt a pár hónap alatt,mint pl a az exem 15 év alatt.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Hpetra22)
2020. márc. 21. 11:24
Kezdem megszokni,csak néha hiányzik egy ölelés vagy csak egy puszi.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Vivo44)
2020. márc. 21. 11:23

Szóval maga a kommunikáció jól működik,csak érzelmekről nem. Én néha elmondom neki mit szeretnék,de válasz az, hogy ő ilyen. Senkivel sem viselkedett másképp régebben sem.

Azt tudom hogy szeret, ezt már nem kétlem. Csak mi még nem mondtuk ki egymásnak

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Vivo44)
2020. márc. 21. 11:21
.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook