Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Új háziorvoshoz jelentkeztem de most meggondoltam magam, a régi látja? fórum

Új háziorvoshoz jelentkeztem de most meggondoltam magam, a régi látja? (tudásbázis kérdés)


11. icuri (válaszként erre: 4. - Kisj)
2016. júl. 5. 19:19

Igaz régen történt, ma már ilyen nem lehet: Költöztünk lakótelepre.Orvost kellene választani. Elmentem az egyikhez. Nem csinált az szegény semmit, csak éppen rágyújtott bent a rendelőben, rendelési időben fújta az orrom alá.

Hát nem őt választottam. :)

2016. jún. 23. 12:05
jézusom, orvos létére:(
9. 3d787b167a (válaszként erre: 8. - Globus)
2016. jún. 18. 22:06
:D
2016. jún. 18. 20:43
Szüleid mit mondanak?
7. 3d787b167a (válaszként erre: 1. - 2f7e180b49)
2016. jún. 18. 20:42

Ja nem!:)

Még minden oké!:)

2016. jún. 18. 20:40

Látja!


Ezt a cikit!:D

2016. jún. 18. 18:21

hú de gáz!!!

ez tényleg megtörtént? :O :O :O

4. kisj
2016. jún. 18. 16:18

Nekem erről a fiam csecsemő kori orvosa ugrik be, Ajánlották, jött..Mocskos a keze, mondom merre a fürdő...najóvan,talán süket..jön újra és újra...már csak mutatni próbálom, hogy merre a fürdő, illetve időnként Anyósom engedi be, olyankor remélem,hogy kezet mosott..

Csecsemőm beteg, újra és újra..majd ha rajta múlik, akkor már eltette volna láb alól, olyan súlyos sorozatos felülfertőzéseket hozott házhoz.

Végre kijöttünk a kórházból. Áll az ajtóban, ..nemk tudja mi a gond..anyád.

3. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 1. - 2f7e180b49)
2016. jún. 18. 16:17
Bammeg....:DD
2016. jún. 18. 15:59

Nem látja a régi orvosod.

Amúgy mi gáz lenne?

2016. jún. 18. 15:56

Olyan dolog történt amit még nem pipáltam....szebben nem fogom tudni leírni..szebb szavakkal ugyh előre is elnézést akinek gyomor forgató lesz...szóval van egy régi háziorvosom..hozzá járok nagyon rég, van egy elég rossz alaptermészete...meg elég leszarom is..mindig panaszkodok otthon aztán mondták a szüleim mért nem megyek át az övékéhez...péntekre bejelentettek a dokiukhoz,elmentem hát..


leülök, szipog a háziorvos...szipog és csak szipog..hát mondom magamban biztos megvan fázva nincs ezzel semmi..a következő pillanatban mikor odanéztem a fika nyúlt az orrából...abban a pillanatban olyan kellemetlenül éreztem magam..mert gondoltam a doki is kellemetlenül érzi magát h ezt látom és kifújja majd az orrát...hát nem ez történt...ez a nyúlvány rátapadt a szája fölötti részre és nem h nem csinált vele semmit de elkezdte felfele nyalogatni...és ez nem vicc !!!!...nem hittem el , hogy ilyen létezik...utána kérte a jogsimat , feláltam,hogy odaadjam neki láttam h csöpög a következő adag...wáááh...a végén meg mikor visszaadta a személyim meg a lakcím kártyám ...össze volt tapadva a nyúlós fikusztól...ilyen hogy létezhet ??? eccerűen nem hittem a szememnek !!...

A kérdésem, hogy felvette az adataimat és adott egy beutalót amivel nekem kellene elmennem a régi orvosomhoz és kikérnem az aktámat....szóval akkor ő lényegében addig nem is nagyon tud érdemlegeset tenni amíg én a régi aktámat nem kértem ki ?? Ezt a régi orvosom látja valahol , hogy kiakartam tőle jelentkezni ?? mert már nem akarok semmi kép :( azt monda ismim , hogy ennek az újnak akihez menni akartam , mindenféleképpen telefonáljak és mondjam vissza hogy meggondoltam magam és akkor elviekben nem lesz nagy gáz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook