Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új fogyis módszer kitartáshiányosoknak fórum

Új fogyis módszer kitartáshiányosoknak (beszélgetős fórum)


2009. dec. 19. 12:27

sziasztok, hát tegnap nagy édességhiány tört rám, így kalóriaszámlálós napot tartottam, túrórudizhattam kedvemre:-) Rájöttem, hogy ebben a módszerben az is jó, hogy nincs az a "na jó, elrontottam, most már mindegy"-alapon óriási lakomázás, mert hát mindennap fogyi van... Ma azt hiszem, bírok valami szigorúbbat is, így most ezt csinálom:


Egész nap fél kiló almából és 10 dkg rizsből készített ételt fogsz adagokra bontva fogyasztani.

Reggeli

1 szelet teljes kiőrlésű kenyér, vékonyan megkenve vajjal. Tea cukor nélkül, vagy ásványvíz, esetleg frissen facsart gyümölcslé.

Tízórai

50 dkg almát héjastól főzz puhára, törd át, édesítsd folyékony édesítőszerrel, ízesítsd fahéjjal és gyömbérrel. 10 dkg rizst só nélkül főzz puhára és keverd el az almapürével. A teljes mennyiséget oszd el két 20 és két 10 dkg-os adagra. 10 dkg-ot egyél meg most.

Ebéd

20 dkg a rizses almapüréből.

Uzsonna

10 dkg rizses almapüré.

Vacsora

20 dkg rizses almapüré.


Állítólag 2kg fogyás van 1 nap alatt, ez szerintem jó nagy hülyeség, de egy fél kiló tuti lesz.

18. Tidike
2009. dec. 18. 11:55
A heti háromszori rendszeres mozgás és kajavisszafogás tuti megoldás lehet az átalakuláshoz és a fogyáshoz, csak persze hosszabb folyamat mint mellé egy diéta alkalmazása.
2009. dec. 18. 10:44

ÉNis a kajavisszafogásában látom a megoldást.

Mozogni is kellene, de azt kevesebbet mint amennyit kellene. Ezt nevezik lustaságnak :P

16. Tidike
2009. dec. 17. 13:31
Én jelenleg úgy próbálaok fogyni, alakulni, hogy rendszeresen mozgom, rendesen táplálkozom, édesség semmi és este 6 után nem eszem. Anno így 10 kg-ot fogytam 2 hónap alatt. Most meglátjuk mire jutok, ha nem jön az amit szeretnék akkor kipróbálom ezt a módszert.
15. a74de3d08a (válaszként erre: 10. - Szoszilvi81)
2009. dec. 17. 13:15
háááát, azt tuti, hogy nem zsírból fogyta....
14. ALLICS
2009. dec. 17. 13:07

Sziasztok!


Szerintem nincsen szükség semmilyen divatos diétára csak 1-2 alapvető dolgot kéne betartani és sok kitartás kell hozzá.

Én semmilyen diétát nem követtem "csupán" helyesen táplálkoztam és sportoltam így is lehet fogyni spec én 35 kilót fogytam így.

13. 73c8b5fe92 (válaszként erre: 10. - Szoszilvi81)
2009. dec. 17. 13:00
Igen, én turbóztam, ami után én is visszaszedtem, szintén önhibából, de épp emiatt döntöttem el, hogy fehérjealapú fogyiba alapból nem kezdek, mert nem bízom magamba, hogy sikerül fokozatosan visszatérni a normálkajához, márpedig a jojózás ezeknél iszonyú gyors, így híztam 10 kilót pár hét alatt a fehérjediéták mindegyike után, elegem lett... 64ről akartam lemenni 60-ra, hát egy évnyi fogyikínzások meg jojózások után most már 72-ről indulok:-( Óva intek mindenkit az életmódváltás elhanyagolásától drasztikus fogyik után! Ha meg nem biztos, hogy nem buksz bele (ezt nem neked címezve írom, hanem csak úgy, általánosan) az életmódváltásba, akkor csak mértékletes fogyás!!Én már leszerepeltem magam előtt:-) Inkább nem kísérletezem tovább, még ha úgy is gondolom,hogy na jó, de most tuti odafigyelek majd... ezt már eljátszottam párszor, vége a bizalomnak!:-)
12. 73c8b5fe92 (válaszként erre: 11. - Tidike)
2009. dec. 17. 12:55
szia, szerintem inkább az epéseknek kell vigyázni a tejföl meg a tojás miatt, bár én is az vagyok, aztán végül is nem lett gond, igaz, én úgy csináltam, hogy 5 nap diéta, 2 nap visszafogott kaja, 5 nap újabb Level-kör, és csak 2x5-öt csináltam. A kétszersült miatt szerintem felszívja a savakat, a narancs savas leginkább, a tejföl-tojás nem annyira, és mindig van kétszersült vagy zöldség, ami lúgosít. Állítólag a tápanyagarányok (szénhidrát-fehérje-zsír) a kellő arányban vannak benne (klinikán dolgozták ki), csak a kalória alacsony, kb 700 (mondjuk, éhes az nem vagy, mert viszonylag sok a mennyiség), úgyhogy azért nem a legegészségesebb fogyi, de hát gyors fogyásnál ez van:-)
11. Tidike (válaszként erre: 5. - 73c8b5fe92)
2009. dec. 17. 12:35

Szia!

Ez a fajta diéta nem bántja a gyomrot?

Az a baj, hogy nekem baj van a gyomrommal, néha előjön a savam és van egy pici gyomorfekélyem is.

Szívesen kipróbálnám ezt a fajta diétát.

2009. dec. 17. 12:31
Herbalife shake-el fogyóztam, jó volt, én nem is azt hibáztatom, hanem saját magamat. A barátnőm 6 hét alatt fogyott 12 kg-t. ÉN lassabban, 3 hónap alatt kb.
2009. dec. 17. 11:04
Ja, és mennyi idő alatt adtad le a 11 kilót?
2009. dec. 17. 10:55
Mi az a H-s shake? Valami fehérjeital? Én is fehérjeporoztam, de nekem jojót hozott még minden fehérjekúra (Atkins, South Beach, turmixital-kúra).
2009. dec. 17. 10:49

Köszönöm szépen.

Hát nekem elég bizarr, de biztos vagyok benne, hgoy lehet vele fogyni. Azt hiszem inkább maradok a kalória számolásnál. :P Nekem a H-s shake-s fogyás hozott 11 kg minuszt, de gyarló az ember, és ha elfogynak a határok, akkor át is lépi őket...

2009. dec. 17. 09:58
szoszilvi, bemásoltam neked, de itt is van fórum meg cikk is róla.
2009. dec. 17. 09:58

monstro, de jó Neked! Ügyi vagy nagyon! Én is fogytam már a Levellel, de most már harmadjára buktam bele, így csak 1 napot csinálok, ha bírom, holnap folytatom, ha nem, valami mást csinálok, mondjuk egy alma-rizs napot. De jó fogyi, az biztos, csak én talán már túl sokszor csináltam, kétszer sikerült teljesen megcsinálni, akkor fogytam is vele 5-6 kilót két hét alatt.


REGGELI - minden napra

1 narancs, 2 kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea (max. édesítővel)


1. nap

EBÉD: 1 narancs, 1 tojás, 1 kis pohár tejföl, 2 kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

VACSORA: 2 paradicsom, 1/2 fejessaláta, 2 tojás, 2 kétszersült, ½ pohár tejföl



2. nap

EBÉD: 1 narancs, 1 tojás, 1 kis pohár tejföl, 2 kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

VACSORA: 6 dkg tatárbifsztek, 1 paradicsom, 1 narancs, 1 kétszersült, ½ pohár tejföl, 1 csésze tea vagy kávé



3. nap

EBÉD: 1 narancs, 1 tojás, 1 kis pohár tejföl, 1 fejessaláta

VACSORA: 3 szelet párizsi, 1 narancs, 1 kétszersült, ½ pohár tejföl, 1 csésze tea vagy kávé


4. nap

EBÉD: 12,5 dkg túró, 1 paradicsom, 1 csemegeuborka, 1 kétszersült

VACSORA: 6 dkg tatárbifsztek, 2 paradicsom, 1 kétszersült, 1 alma


5. nap

EBÉD: 20 dkg gépsonka, 1 paradicsom, 1 kétszersült

VACSORA: 25 dkg vízben főtt zöldség, 1 paradicsom, 1 tojás

A DIÉTA UTÁN MINDEN HÉTFŐN SZIGORÚ NAP KÖVETKEZIK:

REGGELI: 1 pohár citromos víz

EBÉD: 1 alma, 1 kétszersült

VACSORA: 1 tojás, 1 paradicsom, 1 kétszersült



Az 5. nap után 2-5 kg-os fogyás tapasztalható. A diéta 1-3-szor ismételhető. A 15. napig akár 20 kg-os fogyás is elérhető.

2009. dec. 17. 09:44
Milyen az a Level diéta, kifejtenétek?
3. monstro (válaszként erre: 1. - 73c8b5fe92)
2009. dec. 17. 09:42
a levelt sokáig nem is lehet:) Nekem van gy 3 hós lányom, mellette lehetetlenség enni:) nekem bejött mint fogyókúra. Lassan már kevesebb leszek mint szülés előtt voltam. Hozzáteszem hogy a lányom nem szopizik.
2009. dec. 17. 09:40
ja, és vannak 1 napos fogyik is, azokat is alkalmazni fogom!
2009. dec. 17. 09:40
Sziasztok, mivel minden diétába belebukok, mert vagy túl drasztikus, és nem bírom, vagy túl hosszadalmas, és megintcsak nem bírom, kitaláltam egy új módszert: mindennap más diétának az étrendjét követem, reggel találom ki, hogy melyik legyen az. Csak annyit tartok be, hogy ne legyen fehérjediéta, mert azután a szénhidrátos kajálás tuti jojó. Bármi más jöhet: GI, Weight Watchers, Level, stb. Úgy gondolom, így legalább mindennap diétásan kajálok, szép lassan majdcsak lekúsznak a kilók, és még érdekes is a változatosság miatt. Tart velem valaki? Ma a Level első napját csinálom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook