Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új dumahely! fórum

Új dumahely! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
106. Prügi
2008. márc. 12. 12:19

Szia!

Rendben, szorítunk neki!

Olvastam a naplód, hát nem irigyellek, mindig van vmi, ami miatt nem úgy mennek a dolgok, ahogy szeretnéd.

Amíg csak fecsegünk a kajákról, addig nincs gond, csak megenni nem kéne! :-)

105. Tracsi
2008. márc. 12. 11:59

Sziasztok!

Sajnos megint nem tudtam belépni reggel amikor szoktam mert megint hülyült a szolgáltató!

Nem írok nevet de senkinek sem ajánlom! :-))))

Milyen nyalánkságokról fecserésztek itt!!! Irgum burgum!! Én meg itthon főzöm az egészséges kajákat a lányom meg majdnem sírva fakadt hogy normális kaját már nem is tudok főzni! :-)))))

Na így fogyózzon az ember!

Egyébként ma szorítsatok mert ma derül ki hogy felvették-e a kisebbik lányomat az általa favorizált gimibe vagy nem! Egy másik helyen már bent van de a mai gimibe szeretne menni mindenféleképpen!

104. Prügi (válaszként erre: 103. - 27525d0da6)
2008. márc. 12. 10:32
Jézusom, micsoda agresszivitás :-). Majd szólj, ha ilyened van, elbújok előled, mert még a végén otthon kicsinálsz :-) ;-)
2008. márc. 12. 10:28
Most is itt figyel mellettem a fiókban a Ritter Sport,de nem eszek belőle.Néha rámtört viszont a falási roham,az szörnyű. És ha nem ehetek,ideges leszek!
102. Prügi
2008. márc. 12. 10:02
Mikor nem érezted magad erősnek? Ne hagyd eltántorítani magad a céltól egy zacskó chips által! Többet ér az elért eredmény, mint pár jó falat!
2008. márc. 12. 09:41

Én itt vagyok!

Most megint erősnek érzem magam.

Akarok ma sütőzacsit venni és hétvégére abban sütni valami husit zöldséggel!

100. Prügi
2008. márc. 12. 08:59

Halihóóóó! Van itt valaki?

Vagy csak magamban beszélgetek?! :-(

99. Prügi
2008. márc. 11. 12:34
Én meg csak tréningezek Norbival :-)
98. 27525d0da6 (válaszként erre: 97. - Tracsi)
2008. márc. 11. 12:31
Nekem pont most javasolta villers (ő személyi edző) hogy ne csináljak erősítő gyakorlatokat,a kardio sokkal hatásosabb.Így ma is maradok a taposásnál!
97. Tracsi
2008. márc. 11. 12:04

Remélem isten szól belőled! :-)))

Végigcsináltam a tornát és nagyon jól esett. Már hiányzott. A hétvégi kihagyás nem tesz jót nekem! De azt hiszem hogy estére is be fogok iktatni egy kis hasizom gyakorlatot. Fürcsi előtt az jót tesz! Szerintetek?

96. Prügi
2008. márc. 11. 08:56
És is tornáztam tegnap, és ma is fogok, ha a fene fenét eszik, akkor is! Neked is hajrá Tracsi, meglátod, a mozgástól majd csak úgy olvadnak rólad a kilók! :-)
2008. márc. 11. 08:51

Sziasztok!

Nekem tegnap megvolt a heti 1. tornám.Ma is szeretnék, remélem időm engedi!

94. Tracsi
2008. márc. 11. 07:28
Ma már jó kislány leszek és tornával kezdem a napom Igaz most valahogy olyan rohanós napjaim vannak hogy alig érek az egyik helyről a másikra és egyáltalán nem haladok! Ezt nagyon utálom!
93. Prügi
2008. márc. 10. 09:42
Ne keseredj el, a fogyás nem úgy megy, hogy minden nappal egy kicsit kevesebb leszel! Néha mmegy gond nélkül, máskor kicsit megtorpan, de át kell lendülni ezeken a kis stagnálásokon, és nem elkenődni! Meglátod, újra beindul! Kitartás!
92. Tracsi
2008. márc. 10. 08:53

Hát én egy kicsit el vagyok most keseredve mivel nem ment le több! De mit akarok magamtól hiszen nem is tornásztam! Ráadásul ma reggel is a kicsifiam közbeszólt szóval ma is csak délben fogok majd neki tornászni! De ma már megcsinálom!

Most mennem kell de du. még jövök vissza!

91. Prügi (válaszként erre: 89. - Tracsi)
2008. márc. 10. 07:57

Szia!

Köszi, én jól haladok, szombaton és vasárnap is tornáztam. Nálam ez nagy szó! :-)

Reggel mértem magam, eddigi eredmény: -8.1 kg.

Nagyon örülök neki!

2008. márc. 10. 07:56
Én stagnálok. Tegnap nagyon rossz volt a gyomrom. :( Hasmenésem volt.Nem is tornáztam. Szombaton 70 perces edzést nyomtam.Dőlt rólam a víz. Nagyon jó volt!
89. Tracsi
2008. márc. 10. 07:53

Köszike Mindenkinek! Bocsi hogy csak most írok de tegnap utaztam este meg mikor hazaértem a net szolgáltatóm nem volt a helyzet magaslatán. Sajnos ez sokszor megtörténik náluk! :-(((( Igen Prügi még van hátra néhány vizsga. Ennek a félévnek a végén leszek még csak a felénél!!!! De szeretem csinálni csak néha vagyok ilyen nagyon kétszégbeesve! :-))))

Hogy haladtok a fogyókúrával? Én a hétvégén nem tornásztam ma meg még a mérlegelés előtt vagyok! Majd meglátom hogy mi lett az eredmény! A naplóba is fogok már írni! Ma hellyel-közzel itt vagyok tudunk dumcsizni!

2008. márc. 9. 18:02
Én is gratulálok Tracsi! Ügyes vagy!
87. Prügi (válaszként erre: 86. - Tracsi)
2008. márc. 9. 13:11
GRATULÁLOK!!! :-) Ez szuper! Akkor most pihend ki jól magad, mert még néhány menet ezek szerint hátra van :-(. De nagyon ügyes vagy, megoldod! :-)
86. Tracsi
2008. márc. 8. 16:48

Még csak most értem ide a géphez!

SIKERÜLT!!!!!!!!!! :-))))))))))

Nagyon féltem tőle de meg van. Ebben a félévben az első már csak 6 van! :-)

85. Prügi
2008. márc. 8. 14:01
Bizti sikerült! :-)
2008. márc. 8. 13:25

Tracsi!

Mi volt a vizsgán?

83. Tracsi
2008. márc. 7. 18:12
Viszont! Én reggel 9-től vizsgázok szorítsatok!
82. Prügi
2008. márc. 7. 14:45

Na, én most elbúcsúzom, lassan lejár a munkaidőm. Este sajna már nem leszek, mert programom van (a bártnőimmel találkozom Szombathelyen), és csak késő este érek haza, vmikor fél 11 tájékán. Talán holnap lesz időm bekukkantani.

Addig kellemes hétvégét, meg Boldog Nőnapot! ;-)

81. Prügi (válaszként erre: 80. - Tracsi)
2008. márc. 7. 11:46
Okés, jó tanulást!
80. Tracsi
2008. márc. 7. 11:17

Hát végülis január óta tornászok de igazából 1,5 hete indult el hogy naponta lement pár deka! Szóval egy hónapig semmi sőt még több is mint az eredeti! De nézd meg a mérlegelőben fent vagyok és ott látod hogy hogy alakult a súlyom!

A naracsbőrrel szerencsém van! Nekem nincs sehol. De a hasamról így három gyerek szülése után talán nem beszélnék! Nekem az kritikán aluli! :-(( Szóval nem igazán tudok mit mondani rá! De szerintem ha nyújtasz sokat az hatásos lehet mivel az izmaiddal együtt nyúlik minden és talán azzal el lehetne tüntetni. De igazán nem tudom. Még csak most sikerül nekiülnöm a tanulásnak szóval lehet hogy csak este leszek fent legközelebb!

79. Prügi
2008. márc. 7. 09:52

Az már szép! És mennyi idő alatt ment le ez a 3 kg?

Neked is van narancsbőröd? Azzal mit lehet kezdeni szerinted? Csak a mozgás segít eltűntetni? Én eddig bármilyen krémet használtam, semmi sem múlasztotta el, már nem is hiszek a legnagyobb márkákban sem ilyen téren. Remélem a torna majd megteszi hatását, és egy kicsit feszesebb lesz a bőröm, mert most már kritikán aluli, ahogy kinéz :-(.

78. Tracsi (válaszként erre: 77. - Prügi)
2008. márc. 7. 08:56
-2,9!!!! Hát ez már haladás. Most tényleg elindult valami! Pedig amit elkezdtem kírát nem tudtam végig csinálni. Tulajdonképpen csak annyit csinálok hogy sok gyümölcsöt és zöltséget eszek és este 5 után tényleg max egy almát! Ja és mellette a torna szigorúan!
77. Prügi (válaszként erre: 76. - Tracsi)
2008. márc. 7. 07:28

Szia!!!


Na, örülök, hog haladsz a kilókkal is! Napi néhány dkg is eredmény, hiszen az összeadódik, és abból lesz a sok-sok -kg :-). Nem kell semmit sürgetni, megy ez, majd meglátod. Én most tartok -7.5 kg-nál. Nekem is elég lassan apad, de türelmes vagyok, mert tudom, hogy nem lenne jó a girtelen fogyás.

Ma valószínűleg nekem sem lesz időm a tornára :-(. De majd vasárnap igyekszem bepótolni.

Holnap meg Janival mozi után vacsorázni megyünk, de már jól elterveztem, hogy vmi száraz husit eszek zöldségkörettel. Így ehetek finomat anélkül, hogy bűntudatom lenne miatta.

Holnap szorítok érted!

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook