Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Úgy érzem talonban tartanak fórum

Úgy érzem talonban tartanak (beszélgetős fórum)


12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Pampalini)
2020. ápr. 19. 08:29
Erre eddig nem is gondoltam, bár kitudja mi lehet az oka, hogy megkeresik őket.
11. Pampalini (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 18. 11:23
Szerintem fèltèkenyek. Nehogy már jobb legyen a pasinak mint neki. Kètszer jártam úgy hogy megismertem egy nőt erre visszajött az ex.
10. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 17. 16:52
Szerintem az ilyen netes ismerkedés esetén butaság 1-hez ragaszkodni az ismerkedés ezen fázisában. Ismerkedj több emberrel, akár szervezz majd több jelölttel személyes találkozót, aztán majd kiderül, hogy kivel lesz esetleg egy második is. Ilyenkor még nem kell elköteleződni gondolatban sem, mert az is lehet, hogy személyesen már nem is jönnétek be egymásnak.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Be95e6ff22)
2020. ápr. 17. 15:09

Igen, tényleg az lenne a happy end, ha az új ismeretségből alakulna ki kapcsolat, de sajnos ezekben a helyzetekben ritkán van happy end-del vége.

Mondjuk sosem értettem, hogy mért keresi meg a többi nő váratlanul újra egy volt pasiját, de mindegy is.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Matyera)
2020. ápr. 17. 15:07
Kedves válaszoló , köszönöm, megfogadom a tanácsodat, és ismerkedek, keresgélek :)
7. be95e6ff22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 17. 14:27
Több ilyen történetet végigasszisztáltam kolléganő, barátnő, testvér mellett, és egyiknek sem lett happy end a vége. Mármint, a happy end az lenne ha mégis az új, kezdődő, bontakozó ismeretségből lenne kapcsolat. Aki nem tud lezárni valamit, az még nem érett egy új kapcsolatra. Anno a klasszikus netes párkeresés (nem a "tologatós" Tinder) időszakában onnan lehetett felismerni az ilyen múlt kapcsolatba még beleragadt embereket, hogy ahova azt kellett írni, milyen partnerre vágyik, csupa tagadás volt: ne legyen ilyen, ne legye olyan, ne viselkedjen így meg úgy. Vagyis, kilistázta azokat a sérelmeit, amiket az előző kapcsolatában átélt, és visszanézett, sértett és dühös volt ahelyett, hogy továbblépett volna.
2020. ápr. 17. 13:16
Szerintem csak megijedt. Tele a gatya. Lassitani akar 😁
2020. ápr. 17. 13:14
Nem igért semmit, gondolom te sem. Hha úgy érzed csak kispadon ülsz akkor jelezd neki. A férfi furcsa állatfaj, nem érti az utalgatást és a rébuszokat. :-D Ha érti akkor vagy nő, vagy homár.
4. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 17. 12:30
1 hét netes ismeretség után mit várnál ?
3. matyera (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 17. 12:16

Jaja. De ez nem baj. Ez az ismerkedés lényege. Akár több emberrel is találkozhat egyszerre, nem róható fel neki. Amúgy meg sztem jófej, hogy elmondta. Ebből látszik hogy nem egy link alak. Viszont ne vedd őt még komolyan,te is keresgélj, ismerkedj (ha másképp most nem is lehet, legalább online)

Ha meg véletlenül majd nem jön össze neki a mostani, akkor tiéd a pálya.😁😁

2020. ápr. 17. 12:12
Nagy valószínűleggel igen.
2020. ápr. 17. 11:59
Egy hete beszélgettem egy sráccal az interneten, minden jól alakult beszéltünk telefonon is, és már beszéltünk róla hogy majd ,találkozunk .Aztán ahogy egyik nap beszéltünk mondta, hogy valaki a múltjából elbizonytalanította és szeretné megpróbálni vele, most azt mondja "talán "egy párt alkotnak. Közben még is beszélget velem .Jól érzem, hogy talonban tart, arra az esetre ha mégsem úgy alakulnak a dolgok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook