Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Túlzott anyai aggodalom fórum

Túlzott anyai aggodalom (beszélgetős fórum)


1 2
11. szőkelédi (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 17. 18:00

Akkor valószínű,hogy ezért a szorongás.Nem is kell erőltetni,ha nem megy .

Az jó,ha legalább egy valakivel tudsz beszélni. Munkahelyen is majd lefoglalod magad. De ezen csak szakember és te magad tudsz segíteni,sajnos ritkák a találkozások a pszichiáterrel ,talán hamarabb sikerülne átlendülni a problémán,ha minél hamarabb kibeszélnéd. Gondolom bántalmazott a volt partner ,ezért félsz ,ezért félted a kislányt is. Mennyit foglalkozol vele?

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Szőkelédi)
2021. máj. 17. 17:41
Sajnos nemrég veszítettem el az állásom,de van kilátásba egy másik. Egyetlen egy barátom van egy férfi,akivel hétvégente találkozunk nálam,szeretik a gyerek is vele beszélek meg mindent,de ennyi,nincs több köztünk. Igen,a férfiaktól-mármint kapcsolat terén irtózom. Ez 8 éve kezdődött,valószínű a volt párom tettei is hozzájárultak ehhez.
9. szőkelédi (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 17. 17:29
Lehetséges,de nem normális dolog. Még a kislány oké ,de a 2 tesó. Na én beszélek,21 és 27 éves fiúkkal aggódom . De ki nem ? Te már túlzottan. Ha viszolyogsz ,ott kezdődik a probléma. Szerintem ebből kifolyólag a szorongás is. Dolgozol ? Barátok ?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Szőkelédi)
2021. máj. 17. 17:25
8 éve nincs kapcsolatom,egyenlőre el sem tudnám képzelni hogy párom legyen,viszolygok tőle. Ha iskolában van akkor van szabadidőm,de azt is a házimunkára fordítom. Csak a kislány körül jár az agyam,mindig rá gondolok. Nagyon szoros a kötelék egyébként mindhárom gyermekemmel,lehet ez a baj,hogy túlságosan nekik élek?
7. rabankari (válaszként erre: 3. - Semleges)
2021. máj. 17. 17:19

Keress egy pszichológust is.

Fel kell tárni az alapproblémát.Ha az megszűnik, ez is megfog.

2021. máj. 17. 17:19

Ez nem pánikroham, inkább szorongás, aggódás. Valóban jobb lenne egy kapcsolat ,lefoglalni magad .

De ha más miatt is kezelnek ,lehet így csapódik le .

Mennyit foglalkozol a kislánnyal, egyáltalán van elég szabadidőd?

2021. máj. 17. 17:15
Keress új partnert! Egyedül vagy és lépj túl ezen.Ne tedd tönkre a gyermekeid életét.Valószinüleg a kisebb gyermeked is jobban örülne egy kiegyensúlyozott Anyukának.
2021. máj. 17. 17:08
Járok pszichiáterhez egyéb sérelmek miatt,de ezen nem segít :(
2021. máj. 17. 16:50
Pszichológus kell. Minden anya aggódik, de ez tényleg túlzás. Mondhatnám, hogy ne aggódj de nem fog használni. Keress fel szakembert és ne vonzd be a bajt.
2021. máj. 17. 16:50
Pszichológus kell. Minden anya aggódik, de ez tényleg túlzás. Mondhatnám, hogy ne aggódj de nem fog használni. Keress fel szakembert és ne vonzd be a bajt.
2021. máj. 17. 16:39
Nagyon nehezen hoztam döntést,hogy lemerjem-e írni amit napi szinten élek át,mint édesanya,de ki kell írnom magamból. Van egy 10 éves Kislányom a fiaim már felnőttek 29 és 25 évesek. Annyira túlaggódom a Kislányom életét,hogy már-már kikészülök tőle. Minden nap eszembe jut valami,amitől féltem. Féltem a serdülőkortól,a fiúktól,a majdani szüléstől és úgy mindentől. Képes vagyok annyira belelovalni magam,hogy sírni kezdek. Apuka nincs,5 éve nem látta. Mamák-Papák nincsenek csak a 2 bátyja van,de csak a kisebbik van velünk hétvégente,vidéken dolgozik. Egyszerűen nem értem miért jönnek rám ezek a pánik rohamok,persze a Kislányomtól titkolom és próbálom tartani magam. Hogyan tudnék túl lenni ezen?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook