Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlságosan megélem az érzéseimet...Ez baj? fórum

Túlságosan megélem az érzéseimet...Ez baj? (beszélgetős fórum)


15. bozsu55 (válaszként erre: 14. - Globus)
2019. júl. 10. 11:01
Az előző nevén is ezek a fotók voltak.Csak az nem látja aki vak.Ha valamiért törli magát nem nehéz beazonosítani korábbi énjét.
14. globus (válaszként erre: 13. - Bozsu55)
2019. júl. 10. 07:33
Hogy érted ezt?
13. bozsu55 (válaszként erre: 12. - Globus)
2019. júl. 10. 06:17
Nem tudom, de ő ebben gyakorlott. Azt se értem hogy nem érti hogy sikít az egész regisztrációs, ugyanazokkal a fotókkal.
12. globus (válaszként erre: 7. - Bozsu55)
2019. júl. 9. 21:21

Szerintem az Ahogy szeretlek c. cikket is ő írta néhány nappal ezelőtt. Mire elolvastam, már töröltette magát.

De akkor hogyan tudott nyílni ez a fórum általa??

11. birebora (válaszként erre: 6. - Globus)
2019. júl. 9. 19:43
Nem tudjuk meg soha.
10. Scherlock (válaszként erre: 6. - Globus)
2019. júl. 9. 18:10
Jó kérdés.
2019. júl. 9. 15:36
nem
2019. júl. 9. 15:20
Timcsy82 ! Ennyire érzékeny vagy? Ha valami más néven újra itt olvasod a hozzászólásokat, akkor nem kell ennyire érzékenynek lenned, mert az élettől még sok pofont kapsz. Beszélgetünk és van véleményünk. Hogy segítesz másokon, ha magad elől is menekülsz???
2019. júl. 9. 14:17
Komolyan nem értem hogy valaki ilyen gyakorisággal törölteti magát,ugyanazt a képeket tölti fel...
2019. júl. 9. 14:02
Miért töröltetted magad?
5. daysleeper (válaszként erre: 1. - 469185b29b)
2019. júl. 9. 12:44
Teljesen átérzem, amit írsz, éppen ezért Sikerboxnak adok igazat, egyetértek vele, és tapasztalatból mondom, hogy igaz is. Én már megszívtam ezt. Úgy neveltek, hogy legyek kedves, megértő, segítőkész...Na ez is hülyeség, hogyha csak ezt verik az ember lányába.. Egyrészt a kedvességet általában kihasználják, másrészt tényleg lehet tolakodó, vagy az emberben sajnos gyanút kelthet, hogy miért is. És főleg, nem véd meg a rosszakaróktól, sőt, hamis "barátokat" is szerezhetsz. Nekem is meg kellett tanulnom húzni egy egészésges határt, hogy ne sérüljek annyira, és akkor a kapcsolatok is egészségesebbek lesznek.
4. 469185b29b (válaszként erre: 3. - Andilaci)
2019. júl. 9. 11:22
Köszi! :)
2019. júl. 9. 10:00

Szerintem ez nem baj,hogy ilyen vagy.De az emberek többsége sajnos egyáltalán nem ilyen.

Példát vehetnének Rólad sokan.

2. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - 469185b29b)
2019. júl. 9. 09:33
Azt gondolom, hogy nem szabad mindenkinek ajtót nyitni. Vannak emberek akiket szerethetsz tiszta szívből, de ők is hátba szúrhatnak. Tudod mindennek van határa. Vízre szükség van, de ha sok van belőle megfulladsz. Tűzre is szükség van, melegedhetsz, de ha sok, akkor megégsz. Lehetsz kedves, de enm vidd túlzásba. Te már mások életébe akarsz benne lenni. MI-mindenbe szólsz bele, nem elég ha valakitől természetes, hogy köszön, megkérdezi hogy vagy, de többet akarsz segíteni neki. Más az, ha valakit átkísért sz úton, de ne kísérd fel a lakásába például. Tolakodásba megy át a magatartásod. Arról nem is bezsélve mennyien lehetünk, lehetnek akik nem szeretnék, hogy a magánszférába kotnyeleskedj. Ne haragudj, de az érzéseiddel nem csak segítesz, hanem magadra is haragíthatsz embereket. Szép napot.
2019. júl. 9. 09:14

Túlságosan megélem az érzéseimet.💝

Túl sok vagyok másnak?Lehet.Aki nem ismer annak biztos.

Hallottam már mindent.Ennél cifrábbakat is,sokkal keményebb helyzetekben.

Törődöm másokkal és határozott vagyok olyan helyzetekben,amikor szükség van rá.

Terveim,elvárásaim vannak magammal és az emberekkel szemben,szerintem ez nem baj.

Kinyitom a szám,amikor valami nem tetszik,nem pedig csöndben kuksolok a sarokban,mint valami baba.


“Légy szép és tartsd a szád!”.Na én aztán nem…


Néha SOK vagyok.....Lehet.

És ezért néha rosszul érzem magam.

Lehet,nekem kéne megváltozni,másnak lenni.

És legfőképpen nekem kéne máshogy élni.

Na nem.

Ahelyett,hogy úgy érezném,hogy valami baj van velem amiatt,mert mélyen élem meg az érzéseimet,inkább értékelem ezt a dolgot.

Inkább úgy veszem,hogy ez egy olyan dolog,amire sokan mások egyáltalán nem képesek.

Mármint mélyen érezni.Ez egy ajándék,nem egy átok.

Ha ezt valaki nem tudja értékelni és elfogadni az az ő hibája nem az enyém.

Az,hogy ők hogyan reagálnak arra,hogy én ki vagyok nem az én feladatom.

Nem nekem kell dolgoznom azért,hogy “kevesebb” legyek, hanem nekik kéne azon dolgozni,hogy elfogadóbbak legyenek.

Igenis büszke vagyok arra,hogy hatást váltanak ki belőlem “dolgok”,"emberek",hogy érzékeny vagyok és ez látszik is rajtam.

Szeretem,hogy ilyen vagyok.

Szeretem,hogy vannak mély érzéseim.

Továbbra sem változtatok azon,hogy gyorsan kapcsolódom az emberekhez,hogy segítek annak,akinek szüksége van rá, hogy bármikor fel lehet hívni engem egy jó szóért,vagy beszélgetésért,hogy az állatok ugyanolyan reakciókat váltanak ki belőlem,mint az emberek.

Nem hiszek abban,hogy véletlenül sodor az utamba az élet embereket.

Ezeknek az embereknek pedig megmutatom,hogy mit érzek és mit gondolok.

Igen,néha már néhány órás ismeretség után is.

Pl amikor vérvételen voltam,egy nagyon barátságos,kedves hölgy vette le tőlem a vért és első látásra,első csevegésre azonnal megkedveltem.Ezt késöbb tudtàra is adtam.

Benne megvan a jóság,az emberekhez való türelem,alkalmazkodás,az együttérző képesség,a kedvesség.

Csodás lelke van.♥️

Örülök,hogy megismertem.💝

Sokan vannak,akiket nagyon szeretek,kedvelek és tisztelek.

Van egy Doktornő.💝

Őbenne azt kedvelem,hogy mindenkit egyformán fogad el,nem tesz az emberek között különbséget és a személyisége,kedvessége felemel másokat.

Megérinti az emberek lelkét.

Van egy remek szomszédom,akit kiskorom óta ismerek és imádok.

Aki szókimondó,belevaló és megmondja a frankót.

Mindig is nagyon fogok szeretni,nagyon fogok érezni,nagyon fogok fájni.

Más szinten működök.

Más szinten kommunikálok,más szinten élem az érzéseimet.

És erre büszke vagyok.

Nem pedig sok.

Kedves vagyok az emberekkel.(férfiakkal/nőkkel egyaránt).

Betartom azt a mondást,hogy úgy viselkedjem másokkal,ahogy szeretném, hogy ők is viselkedjenek velem.

Kedvesen,mosolygósan,udvariasan,barátságosan viselkedem azzal,aki ezt kiérdemli.

Nekem elég egy első találkozás,hogy megismerjem az embert.

Érzékeny,kedves lány vagyok és ez a mai világban szerintem érték.

Ami a szívemen az a szàmon.

Az a baj,hogy egész életemben olyan voltam,hogy másokat magam elé helyeztem.

Segítettem nekik,amiben csak tudtam. Voltak,akik pénzt kértek és nem adták vissza,néhányan csak simán kihasználtak és àtgàzoltak rajtam.

Mindenkinek jót akartam,de amikor már nekik jó volt,akkor màr nem is érdekellték őket,hogy velem mi van.

Mi a jóság,ami segítség?

Önzetlenül,egy idős néninek pl felsegíteni a szatyrát a lépcsőn.

Egy vak fiatalembernek megnézni a postaládáját.

Valakit magunk elé engedni a rendelőben.

Lehet soha többé nem találkozunk és nem is kell.

Érző szívű ember vagyok,mindig igyekeztem jót tenni másokkal,éppen ezért nem tudtam magam megvédeni.

Befelé forduló és sebezhető voltam,beleestem az érzések csapdájába.

Becsaptak,kihasználták a jóságomat. Mikor erre rájöttem,falat építettem magam köré.

Teljesen elszigeteltem magam.

Mindig a háttérben maradtam,mások boldogságát helyeztem előtérbe.

Egyszer csak kinyílt a szemem és rájöttem ez így nem mehet tovább.

Ki kell lépni a csigaházból!

Mára már kinyitom az ajtót,de óvatos vagyok, megnézem kit engedek be rajta,kinek adok kulcsot!

Akit kedvelek és szeretek,azt tiszta szívből tudom szeretni,feltételek nélkül!♥️

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook