Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlságosan felfújnám a dolgokat vagy igazam lenne? fórum

Túlságosan felfújnám a dolgokat vagy igazam lenne? (beszélgetős fórum)

1 2
45. AAnita
2020. okt. 20. 14:58
Az életben nem minden úgy alakul, nem mindenki azt teszi, ahogyan azt te szeretnéd. Ezen felesleges kiadni mindig. Te már most is oda vagy érte és az a baj, hogy nem jegygyűrűvel indít? Ne fuss után, de ne is vedd ezt véresen komolyan. Csak lazán, majd alakul, ahogy alakul, de ne görcsölj rá. (Vonzóak a rossz fiúk, de a majd az én kedvemèrt megváltozik című mesékben inkább ne higgy). Szerintem
44. Amaunet (válaszként erre: 43. - Levarosbukta)
2020. okt. 14. 17:56

Nehogy már nekem ugorj!:D

Adott egy leírást is a pasiról, olvass utána.

43. levarosbukta (válaszként erre: 7. - Amaunet)
2020. okt. 14. 10:22
Ennyi leírásból honnan a tökből tudod hogy a pasi mit gondol? Egy pasinak is van ám önérzete! Hívta csajt többször is hogy igyanak meg együtt valamit, a csaj rendre elutasította. Szerinted mit kellene csinálnia még? Rájött hogy felesleges olyan szekér után futnia ami nem veszi fel. Ennyi!
42. Scherlock (válaszként erre: 33. - Epresturmix)
2020. okt. 14. 08:13
:DDD
41. Scherlock (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 14. 08:10

Ó hát ettől nem kell félned, mert az életben lesz sok-sok csalódás is. És nem csak partnerkapcsolatokra gondolok.


Egyébként ahogy elnézem, te a kifogásgyáros vagy. Ugye pasi kérdezte, te hol találkoznál vele, de hogy mit javasoltál, arról szó nem esett eddig.


Azért azzal illik tisztában lenni, hogy az élet nevű kirakósban nem sikerül elsőre azzal találkozni, aki holtodiglan és nagyon boldogan és szerelemben...


Te már döntöttél, csak rugózol még, mert valahol piszkálja a fantáziádat, csak ugye garancia semmire nincs.

Pedig aki nem mer, az nem nyer. ;)

40. Channa* (válaszként erre: 38. - Df1e1c376c)
2020. okt. 13. 22:00
Ezt nem értem...
39. Channa* (válaszként erre: 37. - Df1e1c376c)
2020. okt. 13. 21:59

És?


Én a családom véleményét sem kérem ki és nem is vagyok rá kíváncsi, ha a párkapcsolatomról van szó.


Én mindig azt mondom, hogy majd akkor érdekeljen bárkit, ha szólok, addig pedig mindenki foglalkozzon a saját életével;)

38. df1e1c376c (válaszként erre: 35. - Channa*)
2020. okt. 13. 21:55

Meg ha jó nevelojuk is van, nagyon elvesztették a nevwloben lévő gyerekek. És cudar nehéz embert faragni belőlük.

Nem l jetsz közel, mint egy családtag, de úgy kell velük viselkedni.

37. df1e1c376c (válaszként erre: 35. - Channa*)
2020. okt. 13. 21:52
Mert sok embernek nincs senkije.
36. df1e1c376c (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 21:50
Azért vagunk ilyen kérges szívük/lazák/ belallalosak/ normálisak, mert pár dolgot v végigzongoraztunk.
2020. okt. 13. 21:12

Sosem értettem, hogy miért kéri ki valaki mások véleményét ilyen témában. Ez magánügy. Senki nem tudja megismerni más helyett a másik embert, hiszen mindenki máshogy viselkedik mindenkivel.


Honnan tudná itt bárki is, hogy felfújod e, igazad van e vagy bármit?


Ha tetszik a srác, akkor találkozz vele, ismerd meg, menjen a szex, aztán majd kialakul. Ahhoz, hogy kialakulj egy tartós boldog kapcsolat, mindent ki kell próbálni, meg kell ismerkedni a másikkal, stb.;)


Ja, az meg, hogy mások mit gondolnak és mit mondanak, kit érdekel? Te csak azzal foglalkozz, ami neked jó...

34. andi6020 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 20:24

Szerintem kb mindenki így vág bele minden kapcsolatba. Mondjuk kimondatlanul, mert alapból nem agyal az ember ilyeneken.

Ne gondold túl. Éld meg és sodródj. ;)

33. Epresturmix (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 20:17
Nem kell az összes olyanba beleszeretni aki fszt kínál számodra!
2020. okt. 13. 20:15
Szerintem is add meg neki a lehetőséget, mert nyilván nagyon érdekel téged, ha még fórumot is indítottál róla. Sok sikert! Szingli vagy és szerintem fiatal is, tehát élj! Egy két pohár nem olyan sok szerintem!
31. unom (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 20:14

Szerintem igen.

Az élet sokesélyes, ha nem kockáztatsz nem nyersz.

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Andi6020)
2020. okt. 13. 20:09
Magyarul adjam meg az esélyt, s ha csalódok, akkor majd kiheverem alapon álljak a dolgokhoz?!
29. andi6020 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 19:12
Pedig szinte 100%, hogy lesz ilyen.
28. 8d00a82c06 (válaszként erre: 27. - Df1e1c376c)
2020. okt. 13. 18:24
Ott a pont!
27. df1e1c376c (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 18:22
Ha a szex neked ilyen "erzelem nélkül kizárva" dolog, mindig benne lesz a pakliban, hogy találkozhatsz ki tudja meddig, aztán dobnak. Vagy kiderül, hogy bena, inpotens, törpepöcs, vagy mind egyszerre.
26. katt2 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 18:14

Sajnos, csak úgy tudod megismerni, ha találkozol vele. Beszélgettek, elvonultok egy csendes helyre, ez még nem jelent semmit. Nem kopik az attól...


Csak a saját példám, egy társkeresőn ismertem meg valakit. Találkoztunk, feljössz hozzám, fel... 5 éves kapcsolat lett belőle. Amit el tudsz képzelni, volt minden perverzió, de mentünk moziba, szinházba, sétálni és hatalmasakat beszélgettünk két menet között. Szívbeteg volt. A második műtétje után nem merte vállalni a kapcsolatunkat, pedig mindent megtettem volna a gyógyulásáért. Már nem él... igazán megsirattam.

Volt még néhány ilyen intermezzo az életemben, szerencsésnek mondhatom magam, hogy ezeket végigéltem.


Az ilyen irányú dolgok mindkét félen múlnak. Ha te nem reagálsz egy másik közeledésére, akkor ő is csak a vágyait tudja feléd közölni. És, hát ez a szex. Pasiból van, miből gondolod, hogy mást akar? Az a más lassan alakul ki, amikor rádöbben, hogy nem csak a szex fontos belőled. Honnan tudná, hogy mi az, amiben segíteni tud neked, mi az, amivel boldogabbá tudná tenni az életed, ha nem is találkozol vele? A pasik, meg a csajok két külön világ. Első látásra nagyon ritkán találkozik az elképzelésük.


Ha meg csak hancúrozni akar, hát akkor úgy érzi, hogy nem kapott belőled semmit. Nyilván tovább áll... Ugye, ez egy kétszemélyes játék.

25. 8d00a82c06 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 18:03

Nem kell azonnal hallani a harangokat...

Élj és lazíts, befeszülök tőled!

24. unom (válaszként erre: 21. - Élodie)
2020. okt. 13. 17:47

Na, erre nem szabad adni: az emberek szerint.

Találkozzanak, ha nem tetszik 10 perc után hív egy taxit és hazamegy.

Ha meg bejön neki akkor hajrá, meglátják, mi lesz.

23. Élodie (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 17:45
"C'est la vie!"
22. 71ddaa07fa (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 17:44

Akkor később majd gyereket se akarj, mert mi lesz, ha 10 éves korában, majd lemegy a pincébe, ahol ráesik a fejére a káposztás kő és meghal?


De evezzünk komolyabb vizekre. Benne van ez is, de ha ki sem próbálod, nem tudhatod meg. Lehet, hogy életed szerelmét szalasztod el.

21. Élodie (válaszként erre: 15. - Unom)
2020. okt. 13. 17:44

- A hölgy ezt írta a nyitóban: "Mindenki ellene beszél, mert az emberek szerint csak azért foglalkozik velem, mert nem kapott meg fél év alatt s amint megkapna már nem lennék érdekes." Erre értettem a tekintélyt.


- Ha csak azt akarná, akkor van. :) De úgy értelmeztem, hogy pont nem ezt szeretné.


- Hát teljesen igazad van, nem kell a semmiből problémát rittyenteni, amíg nincs is rá ok.


- Azért kérdeztem.

20. _Berry_ (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 17:42
Ha meg akarod találni az igazt, akkor bizony pazarolni kell az idődet, mert nem mindenki találkozik elsőre élete szerelmével a középiskolában, hogy onnantól 50-60 évet együtt leéljenek. Ha elmész vele, az nem azt jelenti, hogy le is kell vele még aznap feküdnöd.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 13. 17:40
Az tart vissza, hogy ha mégis csak szexet akar s találkozgatok vele, akkor félek, hogy bele szeretek s aztán csalódni fogok.
2020. okt. 13. 17:37

Most még azt mondod többet akarsz, nem csak szexet.

Két év múlva pedig majd arról fogsz fórumot indítani, hogy miért nem akar többet szexelni ez a jóember. :))


Ha független vagy, miért nem ér meg számodra egy próbát? Jobb másokra hallgatni és az alapján ítélni?


Felnőtt nő vagy, az első pár randi után meglátod mi lesz belőle. Nem sok a veszíteni valód. Ha csak szexet akar, hát így jártál. Azért az sem olyan rossz, dolog, mintha egy fogadat szeretné kihúzni.

17. unom (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 17:35

Másképp hogy derülne ki bármi?

Addig mész el, ameddig akarsz, akkor fejezed be, amikor akarod.

Arra figyelj, hogy az iszogatást ne vidd túlzásba, ha észnél akarsz maradni.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Df1e1c376c)
2020. okt. 13. 17:30
Interneten nem túl bőbeszédű. Nekem nem elég csak a szex, komolyabb vagyok én attól. Nem feltétlenül a posztokon, hanem ahogy sokszor egy smiley-val reagál rá, s posztok nagy része amit ő küld kicsit szexuális jellegű, ami meg megint olyan, hogy nem ő az egyetlen férfi ismerősöm, aki kedvel s ilyen posztokat küldözget. Nem akarom az időmet azzal pazarolni, hogy találkozok vele s aztán kiderül, hogy csak hancúrozni akart s kész.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook