Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlságosan felfújnám a dolgokat vagy igazam lenne? fórum

Túlságosan felfújnám a dolgokat vagy igazam lenne? (beszélgetős fórum)

1 2
15. unom (válaszként erre: 14. - Élodie)
2020. okt. 13. 17:25

Tekintélyt? Ezt tényleg nem értem.

Vagyis ha játszmázás, akkor igen, de annak mi értelme?

Csak úgy tudhatják meg, hogy mit akarnak egymástól, ha találkoznak, beszélgetnek, esetleg szexelnek is.

Ha 16 éves akkor természetesen visszavonom.

14. Élodie (válaszként erre: 12. - Unom)
2020. okt. 13. 17:17
Lehet, hogy tekintélyt. Legalábbis abból következtetve, amit lentebb írt. Nem tudom hány éves a fórumnyitó...
13. Élodie (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 17:14
Bár úgy is győzhetsz, hogy szexelsz vele, de te mondasz pá-t. Na, azt nem szeretik. Olyankor sokszor kaparásznak a küszöbön. :D
12. unom (válaszként erre: 11. - Élodie)
2020. okt. 13. 17:14

Minden játszma kétesélyes.

Ha csak jó szex lesz belőle, mit veszít?

11. Élodie (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 17:12
Nosza, akkor igyál meg vele valamit! Máskülönben hogy tudnád "bemérni" a pasit? Attól te még nem tartozol felé semmivel. Aztán meg nem feltétlen jó ötlet mások véleményére adni, hiszen te magad éled meg az adott szituációkat. Ennek ellenére (sajnos) a szex (ha túl hamar megvan) kétesélyessé teszi a játszmát. Vagy győzelem, vagy kudarc.
10. df1e1c376c (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 17:05
Nem találkozni, beszélgetni kellene vele, hogy tisztábban láss?
9. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 17:04

A posztokon akadsz ki?


Amúgy hívott, nem volt jó, felajánlotta, hogy találd ki mikor érsz rá, de az sem jó. Mi más vers, mint egy "szia, Szandit"?

8. birebora (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 17:04
Ő nem próbálkozni és udvarolni akar hanem szexelni.
7. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 17:01
A leírásod szerint a pasi ebben gondolkodik.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2020. okt. 13. 16:53
Hát én nem csak szexben gondolkozom.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 8d00a82c06)
2020. okt. 13. 16:52
Nem tudom. Egy kicsit több próbálkozást részéről! S azt, hogy tisztán lássam a dolgokat.
2020. okt. 13. 16:51

Szandika, te mit akarsz?

Ha ki akarod vele próbálni a szexet, akkor hajrá!

3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 16:39
Aha, szóval TE mit is akarsz?
2020. okt. 13. 16:34
Mond meg neki, hol és mit igyatok meg. Nem kell ebből gondot csinálni.
2020. okt. 13. 16:29

Van valaki, aki tetszik, de nem tudok egyről a kettőre jutni vele. Párszor hívott, hogy igyunk meg valamit, de soha nem volt jó az időzítés, majd kb jó 2 hete azt mondta, hogy mondjam meg én, hogy hova szeretnék menni vele s mit igyunk. De ennyi volt, azóta meg se említette, 2naponta küld valami posztot messengeren, ha személyesen lát, odakiállt nekem, hogy Szia Szandi, mit csinálsz de kb ennyi.

Én kb minden 2.nap valamiért kiakadok, s az ismerőseim szerint én túlzom el a dolgokat, mivel nem úgy reagál a dolgokra, ahogy én azt elvárnám s kicsit csalódott vagyok.

Kisvárosban élek s hallottam róla egyet s mást, aminek egy részét tudom, hogy nem igaz, másrészt sok barátnője volt már ilyen-olyan nőcskék, s az eszem meg mások azt mondják, hogy ne bízzak benne, viszont a lelkem mélyén úgy érzem, hogy talán nem reménytelen eset. Mindenki ellene beszél, mert az emberek szerint csak azért foglalkozik velem, mert nem kapott meg fél év alatt s amint megkapna már nem lennék érdekes.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook