Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlélni a lehetetlent fórum

Túlélni a lehetetlent (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Túlélni a lehetetlent

1 2
2007. nov. 27. 19:06
Ilyenkor elgondolkozom azon(mikor ilyen történeteket olvasok),hogy az én oly nagynak látott problémáim szinte semmik!Sok felesleges dolgon szoktam keseregni,sírni és ez ráébreszt arra,hogy vegyük észre azt,ami fontos!Az én bajaim a tiedhez képest még csak bajnak sem nevezhető!Sok boldog örömtelibb perceket kívánok Neked a jövőben!
2007. nov. 27. 15:39

Most is egyfolytában, megállíthatatlanul folynak a könnyeim. Annyira átérzem min mehettél keresztül, s hogy mennyi erőre is van szükség ahhoz, hogy az ember a többiekért, önmagáért,a szeretteiért tovább éljen egy ilyen tragédia után.

Emlékszem, amikor a most 19 éves fiam ágyának a szélén ülve, miután egy jó kis esti beszélgetés, dalolás, "puszilkodás" után elaludt, minden este a fejére tettem a kezem, mielőtt kimentem a szobából és azért imádkoztam, hogy csak vele, vele ne történjen semmi, mert azt nem élném túl. Sok boldogságot kívánok Nektek és a kisbabáddal kapcsolatban csak annyit: én nem hiszek a véletlenben.... hm

20. atari
2007. nov. 27. 12:46
Nagyon szép, megható. Könnybelábadt a szemem. Az én lányom is akkor fogant, amikor a nagymamám meghalt. Mégiscsak van valami a reinkarnációban.
19. winny
2007. nov. 26. 17:19

Szia

Ez rettenetesen felkavart.Nagyon szomorú és felemelő

amin keresztül mentél.

2007. nov. 26. 16:41
Na, én is bőgök...
2007. nov. 26. 09:18
Pincike,ha most itt lennél,nagyon megölelgetnélek.
16. Ezti
2007. nov. 26. 09:04
Sírok, mert annyira meghatott és megérintett ez a történek, hogy mély és emlékezetes nyomokat hagy bennem örök életemre. És emlékeztet majd mindig, mennyire gyámoltalan lesz a kisfiam, akár 19 évesen is.
2007. nov. 25. 22:28

Elovastam az írásod,s nem tudok szó nélkül hagyni egy ilyen témát,hisz oly sok minden kavarog bennem.Januárban lesz 2 éve,hogy betegség miatt elvesztettük nagyobbik lányomat,Mónit.Otthon volt végig,húga hirtelen lett felnőtt.Augusztusban volt a születésnapja,akkor vehettem kezembe a küzdelméről és hozzáállásáról általam írt könyvet.

Megváltozunk,sok dologban más lett az értékrendünk.Amiért most írok az az, hogy az ajándéknak -gyermekednek örülj, adj meg neki mindent,amit lehet.Úgy gondoskodj róla, hogy önálló egyéniség, ne akard majd hasonlítani senkihez.Egyébként sem szerencsés a testvéreket egymáshoz hasonlítani,mondom ezt pedagógusként is.

Sok boldogságot és nagyon jó egészséget kívánok az egész családnak.

2007. nov. 25. 14:57

Kegyetlen dolog ami veled történt.

Nem tudom én végig tudtam volna-e csinálni,de azt hiszem nem.Nagyon erős asszony lehetsz.

A kisfiadhoz gratulálok!

Biztos sokat segitett az ő születése a tragédia feldolgozásában.

Erőt és egészséget kivánok nektek a továbbiakban!

13. eva25
2007. nov. 25. 14:16
Ez nagyon megható. Kivánom Neked, hogy a pici babát önmagáért szeresd majd, és soha ne probáld összehasonlitani a testvérével, akit nem ismerhetett meg. Sok kitartást Neked és a családodnak.
2007. nov. 25. 12:17
attól hogy ez a tragédia megtörtént velem még van mindenről véleményem.nem úgy kell egy gyászoló szülőt elképzelni 4 és fél év távlatából hogy éjjel nappal sir és hamut szór a fejére.sirtam és sirok most is eleget.3 gyerek mellett kell helytállnom nap mint nap és jó hogy néha ilyen dolgokon felhúzhatom magam. a cikket nem azért irtam hogy bárki kritizáljon hanem azért hogy mint szülö tanuljon belőle. ha a gyerek viselkedése főleg kamaszkor tájékán megváltozik nagyon oda kell figyelni mert akár komoly oka is lehet.nem szabad egy kézlegyintéssel elintézni hogy ,,mert most kamaszodik"ezt mindenkinek tanácsolom.
2007. nov. 25. 11:04
Azthiszem minden anya rémálma ,hogy elveszíti gyermekét.Én képtelen lennék feldolgozni.Képtelen lennék túlélni.
2007. nov. 25. 09:07

Nagyon elszomorító amit írtál!

Hihetetlen erő lehet benned!

Sok erőt és még több szerencsét!

2007. nov. 25. 08:35
Amit te tuleltel, az egy elkepesztoen nehez dolog. Csoda, hogy igy vegigcsinaltad. A legnagyobb csoda megis az uj kis elet, vigyazzatok ra, magatokra, egymasra. Kivanom, hogy sokszorosan annyi oromot kapj az elettol, mint amennyi banattal eddig sujtott.
2007. nov. 25. 08:34
Szomorú ez a cikk, és megríkkató! Harmadszor próbálok nekifogni, de annyira nehéz ilyenkor valamit is mondani. Csak gondolkodom, és elszorúl a torkom. Nagyon sajnálom a fájdalmadat, és a gyermeked elvesztését, ilyen áron! (bármi áron) Nem lehet itt mondani már semmit sem, mert a fájdalom örök marad, csak idővel enyhülni fog. De ott van a picid, és próbálj boldog anya lenni, most ő van neked, akiért érdemes élni!!!
2007. nov. 25. 08:28

Hoxa sirt par napja egy cikken, most mar tudom, hogy miert.

Pincike, reszvetem a tortentek miatt es minden jot a kicsihez!

2007. nov. 25. 08:27
Kivánom, hogy gyermekedben nagyon sok örömet találj, felneveléséhez jó egészséget kivánok, szeretettel:kokorka
2007. nov. 25. 07:03
HÚÚÚ! Nagyon elgondolkodtató,szomorú. A többieknek igazuk van a pici egy másik apró élet,és egy kis csoda.Legyetek boldogok!
2007. nov. 25. 06:51

Borzongatóan megható. Nekem is két fiam van és mindig rettegtem attól, hogy valami hasonló történhet velük...

És Nonnának igaza van... ez a baba egy MÁSIK élet.

2007. nov. 25. 06:39
A könnyeimmel küszködöm én is,sok erőt kitartást, és bizalmat az újjövevényhez. Póbáld meg nem "Ő" ként nevelni,és kezelni. Mert nem ő jött vissza,ez egy új élet,aki jóhelyre akart születni.
2007. nov. 25. 06:06
Atyaisten....záporoznak a könnyeim...sok erőt kívánok neked!!!!!!
2007. nov. 12. 18:41
Volt egy fiú aki nagyon kíváncsi volt arra, hogy van e élet a halál után. Ő már tudja ,mi még nem. De valamit én tudok jobban nála: túlélni a lehetetlent! A történetet minden szülőnek, ajánlom akinek kamaszkorú gyermeke van.

Ugrás a teljes írásra: Túlélni a lehetetlent
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook