Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Laktóz érzékenyek, és egyéb más diétások számára éttermek. fórum

Laktóz érzékenyek, és egyéb más diétások számára éttermek. (beszélgetős fórum)


2010. febr. 20. 11:24

Megnézztem ennek a napfényes étteremnek a honlapját, jónak túnik. Azaz ott tuti tejmentes minden.

Csak a hús hiányzik az étlapról:))

6. csillag03 (válaszként erre: 5. - K171)
2010. febr. 19. 21:46
Ezt az enzimet szedem, de az csak annyit segít, hogy nem kell wc-re rohannom evés után. A hasam ugyan úgy fáj akkor is ha beveszem.
5. K171 (válaszként erre: 1. - Csillag03)
2010. febr. 19. 18:06

Ha husmentes etlappal is megelegedsz, akkor a Napfenyes ettermet tudom ajanlani. :) Ok kizarolag hus-, tej-, tojasmentes eteleket kinalnak. Edesseg is van! :)

Mas vegetarianus ettermekben is altalaban kulon fel van tuntetve a vegan etel (ami szinten minden allati eredetutol mentes).

Egyebkent lehet kapni laktaz enzimet (ugy remlik igy hivjak), ami segit lebontani a laktozt es igy meguszni a laktozos etel utani kellemetlensegeket.

2010. febr. 19. 17:31
Van ilyen kifejezetten? Én nem hiszem,hogy megélnének :D
3. csillag03 (válaszként erre: 2. - Bared)
2010. febr. 19. 16:49

Főételt még én is, bár sokszor fájt utána a hasam.

De deszertet soha. Mert mindenben van vaj, vagy tej stb. Pedig egyszer olyan jó lenne ha én is bátran választhatnék az étlapról, mert tudnám, hogy minden laktóz mentes alapanyagokból készül:)

2010. febr. 19. 16:46
én sem, pedig laktózérzékeny vagyok...de szerencsére minden étteremben van olyan kja, ami nem, vagy csak nagyon minimálisat tartalmaz, így eddig tudtam választani mindig ételt...
2010. febr. 19. 16:38

Sziasztok!


Jó lenne ha itt minél több olyan éttermet, vendéglőt össze tudnánk gyűjteni, ahol bátran ehet egy laktóz, vagy éppen liszt érzékeny ember.

Én sajnos még nem ettem ilyen helyen, pedig most torkos csütörtökön én is elmentem volna valahova.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook