Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tükör által homályosan... fórum

Tükör által homályosan... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. okt. 19. 00:32
688. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 683. - MentsVár)
2015. okt. 19. 00:27

Tudom hogy mindenki jó helyen van, jó időben, mert a tökéletlen is "tökéletes", csak ez tudatállapot kérdése. Ha a JELEN-ről van szó, akkor mindenképpen. Akkor tökmindegy, mert tudunk várni, hisz a legfontosabban ÉLÜNK. De én félig a földi szememmel is nézek, így nem magától értetődő ha az egyik szomszéd elássa a másiknak a kutyáját, mert embertelen, barbár módszer.


Tökmindegy milyen példát hozok, a lényeg hogy LELKETLEN, SZELLEMTELEN, EMBERTELEN! Ez a lényeg!


És ennek bár van létjogosultsága (még), de nem egy vidám, örömteli, tetszetős dolog. Mégis ITT élünk, a mocsokban. És senki nem veszi észre! Addig jó! Minek szenvedjen? Szenvedni csak az tud igazán, aki KILÁT ebből.

687. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 683. - MentsVár)
2015. okt. 19. 00:20

Én csak azt tudom Drága (nem vagyok b**i, ez nektek szól), hogy én a szellemi szférára vagyok hangolva, éppen ezért nagyon nehéz működnöm, és ez a dilemmám már egészen pici korom óta a tudatomban volt. Már akkor is nagy dolgokon filóztam, akármilyen hihetetlen (ezt nekik mondom). Például az egyén helytállása a lelketlen "felnőttek" világában.


És csakis a farkas kaphat el farkast, így időnként én is FARKAS vagyok, akitől bizton állíthatom hogy nagyon félnek, ha megmutatja ezt az oldalát!


Alaptermészetem, hogy meditatív vagyok, így a JELEN-ben időzni, hát ebben elég jó vagyok. Tudat alatt is menekülnek vagy b*szt*tnak, mert nem bírják elviselni ezt az állapotot. Hogy viseljék el, ha az egójuk beleroppan? Még látni sem bírják azt, aki a JELEN-ben időzik. Mert az egónak ez nem a sajátja, hanem a halála. A haláltól pedig bepánikol, fél, és "üt vagy menekül".


Inkább az volt a probléma, hogy nem akartak a JELEN-ben hagyni, így folyton a jövőbe akartak ráncigálni, bűntudatot, szégyent keltve, hogy azt is megtudjam mi az hogy múlt! Ők ettől nyugodnának meg.


Én nagyon jól elvagyok, ha békén hagynak az akadályoztatók! De van egy rossz hírem! Ha mégsem hagynak békén, általuk csak erősebb leszek a szellememben.


Én a Szellem szót használom, mint "Örökségünk", a lélek ugye maga dönt, hogy nyit -e a saját "Öröksége" felé...

686. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 683. - MentsVár)
2015. okt. 19. 00:03
A közeg, amiben élek, mérgező. Időbe tellik a magamfajtának hozzáerősödni. Mondjuk erőből sosem volt hiány, különben már rég nem itt lennék, ezekkel a tapasztalatokkal, amiket átéltem. Más a negyedébe beledöglene. És ezt nem csak én mondtam.
685. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 682. - Unom)
2015. okt. 18. 23:59
A jehovásoknál gyengébb?.... :)
684. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 681. - Unom)
2015. okt. 18. 23:58
Ahogy mondod. Is.
683. MentsVár (válaszként erre: 677. - D7ba7bf7ff)
2015. okt. 18. 22:25

Amit írsz, azt én is úgy gondolom.

De!!!!!!!!!!!!!!!!!! Figyeld a logikát!

Minden ember a Lélek egy megtestesülése.

Eddig OK?

Minden ember igyekszik megnyilvánulni a maga környezetében.

Akár hogyan alakul a világ rohanása (ami egy valóságos felgyorsulás a mi szemünkben, de a lélek szinten nincs idő), az ember (a megtestesült energia) mindig éppen az abban a pillanatban él, abban a pillanatban dönt, ahol van.

Ha a világ nagyon brutálisan megváltozik (ami várható), akkor is lesznek emberek ott és akkor.

Miért aggódsz?

Te most csak a önmagadért vagy felelős.

682. unom (válaszként erre: 677. - D7ba7bf7ff)
2015. okt. 18. 19:40
Ez gyengébb, mint a jehovások szövege. Ráadásul kb. az emberiséggel egyidős, minden korban volt, aki azt hitte, az a kor a legrosszabb, az idők végezete.
681. unom (válaszként erre: 679. - D7ba7bf7ff)
2015. okt. 18. 19:38
Igen, ez volt vele a reptiliánok célja. Ez titkos infó, csak a youtube-on elérhető.
680. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 674. - Mutáns Jane)
2015. okt. 18. 19:25

Csak egy pár infó. Jó kis cucc ez az okostelefon...


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

679. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 674. - Mutáns Jane)
2015. okt. 18. 19:13
Az okostelefont sokkal rejtettebb célokra fejlesztették ki. Tudod például hogy az időjárást is lehet vele befolyásolni? Csak azzal hogy be van kapcsolva. Persze erről senki nem beszél. Az illető csak elyoutubeozgat, aztán annyi..
678. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 673. - Mutáns Jane)
2015. okt. 18. 19:10
Az okostelefon mindennél jobban eluralta az életünket. Míg számítógépet nem cipelhetsz mindenhová, most már a telefon a számítógép. Uralni, irányítani, befolyásolni, ellenőrizni a legjobban lehet így embereket. Ráadásul szinte észrevétlenül. Ösztönösen zavarnak az okostelefonok, és azok tulajdonosai is.
677. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 673. - Mutáns Jane)
2015. okt. 18. 19:08

Nem is lesz világvége. Világok vége lesz, ha így folytatjuk.


A kollektív karmánk annyira felduzzad, hogy tömegesen szednek le majd minket a bolygóról, én úgy gondolom. Már most is bukásra állunk.


Nagyobb horderejű változás várható, ami nem világvégének, sokkal inkább korszakváltásnak nevezhető, de tulajdonképpen már benne vagyunk az előkészítő folyamatokban. Most még a kegyelem ideje tart. Most még át lehet gondolni a dolgokat, tehetünk magunkért, stb. Utána már nem biztos.

676. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 672. - Unom)
2015. okt. 18. 19:04
Nem versenyzem macskával, ellenben nagyon szeretem őket.
675. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 671. - Unom)
2015. okt. 18. 19:03

Én magam határozom meg hogy miről alkotok véleményt. Senki nem kérte ki. De ha kikéri, egyértelmű hogy válaszolok.


Olyan szöveged van, csak pislogok...


Honnan veszed ezeket? :)

674. Mutáns Jane (válaszként erre: 673. - Mutáns Jane)
2015. okt. 18. 17:44
Mellesleg, már korábban említettem, hogy nyár közepén nálunk járt az unokahúgom Ausztráliából. Imádja a munkáját (állatorvosi asszisztens), vannak állatai, természetközeli, gyönyörű otthona, és van okostelefonja is. Használja is. Mikor itt volt nálunk, akkor azon skype-olt a szüleivel, akiket így mi is megnézhettünk, meg ők is minket. Meg amikor utazgattunk, és unalmas részen hajtott végig az öcsém az autóval, az unokahúgom előkereste a youtube-ról a kedvenc 90-es évekbeli techno slágereinket, amiket Ausztráliában is ismertek anno (2Unlimited számok). Ebben mi a rossz? Mindannyian remekül szórakoztunk, én továbbra sem lettem okostelefon-használó, annak ellenére, hogy itt van a készülék, amit öcsém nekem adott, és néha meditáció-hallgatásra szoktam használni, amikor az e-book olvasóm lemerül. Unokahúgom meg láthatóan nem okostelefon-függő, csak van neki egy, amit normálisan használ időnként, amikor éppen jól jön neki. Gondolom, abban sem volt éppen haszontalan, hogy amíg eljutott hazáig, el tudott igazodni azokon a helyeken, ahol átutazott (bár az idő nagy részét nyilván repülőgépeken töltötte). Meg pl. anyukája küldött neki egy fontos e-mailt (hivatalos ügyben), az meg nagyon hasznos volt ügyintézés szempontjából, hogy megkapta, mert így a hivatalnokkal, akivel találkozott, lényegében már alig volt megbeszélnivalója, csak az ügyintézés maradt, ami így nagyon gyorsan megtörtént. Stb.
673. Mutáns Jane (válaszként erre: 654. - D7ba7bf7ff)
2015. okt. 18. 17:37

Én ezzel a világvége-hangulattal nem értek egyet. Az ezredfordulót közvetlen megelőzően (közel 20 éve) is voltak hasonló hangok, aztán mégsem történt semmi.

A világ egyszerűen csak változik, másmilyen lesz, mint amilyen azelőtt volt. Szerintem ez így a normális. Mint ahogyan említettem volt, én imádom a természetet, meg a közelsége számomra a fényűzés netovábbja, de ki vagyok én, hogy azt várjam bárki mástól, hogy neki is az legyen?

Amit még nem értek: miért pont az okostelefon? Volt előtte asztali gép, notebook, vele egyidőben tablet, stb. Lényegében ugyanaz, csak nagyobb (és az asztali gép nem hordozható). Ha valaki arra szavaz emberi kapcsolatok helyett, saját magával szúr ki. De ez az ő joga nyilván, a saját életminőségét mindenki úgy rongálja, ahogy az neki jólesik. Ha pedig nem érzi életminőség-rongálásnak, az csak jó, nem? Nem csak neki, mindenkinek. Úgy értem, egy elégedett emberekkel teli világ az jó világ.

672. unom (válaszként erre: 667. - D7ba7bf7ff)
2015. okt. 18. 17:34
Ha neked ez az erő, akkor egy kismacska simán lenyomna, szellemileg is.
671. unom (válaszként erre: 669. - D7ba7bf7ff)
2015. okt. 18. 17:33

Mikor kértem ki a te véleményedet? Rámutatnál?

Én örülök, hogy itt vagy, szórakoztat a buta nagyképűséged.

Ha rám hallgatsz, leírod, sok embernek szerzel vele vidám perceket.

Egyébként bárki leírhatja a véleményét, nem csak te. Viseld el, vagy indíts saját klubot, ott meg tudod válogatni az embereket, akik írhatnak. Itt nem.

670. Mutáns Jane (válaszként erre: 646. - D7ba7bf7ff)
2015. okt. 18. 17:26
Fú, akkor én nagyon szerencsés vagyok, mert nálam pont fordítva szokott lenni. Amikor harmóniába kerülök önmagammal, hirtelen mindenki elfelejtkezik rólam. Szerencsére.
669. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 664. - Unom)
2015. okt. 18. 13:37
Szerintem ti hisztiztek egyfolytában, de erre nincs tudatosságotok. Ti kéritek ki magatoknak a saját, szuverén, önálló véleményemet! AZ ÉN VÉLEMÉNYEMET! Ez, bár rám tartozik, én döntöm el hogy leírom -e vagy sem! Nektek viszont nem kötelező reagálni rá és balhét csinálni ebből.
668. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 664. - Unom)
2015. okt. 18. 13:32
Az én dolgom mit teszek közzé, ha emiatt kitiltanak, az az én problémám. Nem szeretem a titkolózást! És elnézést is kértem, ami vagy ér valamit neki, vagy nem!
667. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 664. - Unom)
2015. okt. 18. 13:30
Nem. Ez erő volt, nem hiszti! ;)
666. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 664. - Unom)
2015. okt. 18. 13:30
De jó hogy itt vagy. :)
2015. okt. 18. 13:29

Ó, jeeee!


"Mert amiként a szeretet koronával ékesít, azonképpen fog keresztre feszíteni is. Amiként növekedésteket segíti elő, azonképpen nyeseget is. Amiként felszárnyal magasságotokba, és megsimogatja leggyengébb ágaitokat, azonképpen száll le gyökereitekhez is, és megrendíti őket a földhöz való kapaszkodásban. Mint a gabona kalászait, úgy gyűjt be benneteket magának. Kicsépel benneteket, hogy mezítelenné váljatok. Megrostál benneteket, hogy megszabadítson a pelyvától. Fehérre őröl benneteket. Megkeleszt benneteket, míg képlékennyé nem lesztek; És azután szent tüzére vet benneteket, hogy szent kenyérré legyetek Isten szent lakomáján."


/Kahlil Gibran/

664. unom (válaszként erre: 662. - D7ba7bf7ff)
2015. okt. 18. 13:25

Tehát as hiszti az erőt jelent.

Nem vagy tisztában a legalapvetőbb dolgokkal, de okoskodsz. Privát üzenetet teszel közzé, ami mindenhol bunkóságnak számít. utána hisztizel, és ezt erőnek gondolod. Tudod, az erőt nem kell éreztetni, érződik az, ha van.

2015. okt. 18. 13:25

Azt megfigyeltem, ha élérsz egy stabilabb, harmonikusabb szintet, ezek rögtön jönnek és belédkapaszkodnak, hogy lerántsanak, holott erre nincs a leginkább szükségem. De tűröm, elviselem mint óriás a körömpiszkot. :)


Az önbecsülésedet próbálják lehúzni.


"Mire bízol ennyire magadban? Mire vagy ilyen jóban magaddal?" (mondják ők)


És gyerekkorom óta kísért ez az egész. Tudom hogy van egy pont, amit megéreznek és akkor jönnek.


Megpróbálnak keresztre feszíteni.

2015. okt. 18. 13:21
Most abba kapaszkodnak hogy nagy betűket használtam és kiabáltam. Szerintem ez az én dolgom hogy hogyan fejezem ki az erőmet. Ha kell kiabálok. Kiabáltam is. Nem vagyok langyos víz.
661. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 659. - MentsVár)
2015. okt. 18. 13:20
Aki éli, az érti igazán. Én egyenlőre csak "értem"... :)
660. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 657. - MentsVár)
2015. okt. 18. 13:19

Én elszomorítónak és unalmasnak. De tény hogy van az a pont, amikor az ember kínjában röhög (magamról beszélek). Ugyanazok a körök, sablonok, már előre kiszámítható reakció, szóval nem fárasztom magam ilyenekkel. De szerencse hogy nem vagyok az a megfutamodós fajta. De kinek bizonyítanám az igazam? Nekik nem, az biztos.


Én nem tudhatok semmit, de ők biztosan tudják hogy én "ilyen" és "olyan" vagyok...


Csak bele ne fulladjanak abba a mérhetetlen bölcsességükbe és alázatukba. :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook