Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudtok e olyan iskoláról, ahol látványtervezést, makett készítést tanítanak fórum

Tudtok e olyan iskoláról, ahol látványtervezést, makett készítést tanítanak (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 31. 13:44
MOME
2008. jún. 7. 22:17

Nem én, hanem a fiam keres, illetve már jelentkezett egyetemre történelem szakra, de igazából ő rajzolni szeret, és tud. Leginkább házakat rajzol, és szuper maketteket is készít egész városokról.Szeretett volna a Képzőművészetire menni, de az tőlünk messze van.

Jól megy az érettségi is, de még mindíg ott tartunk, hogy mennyen az egyetemre, vagy maradjon grafikus szakon? de leginkább ezt a látványterv készítést szeretné. Nem tudom mi felé tereljem, hogy jó legyen, vagy egyáltalán létezik e az amit ő szeretne

5. d@nu
2008. jún. 7. 21:13
Nem tudom pontosan mit takar nálad, hogy "makett készítést" vagy "látványtervezést" tanulni, illetve mennyire akarod komolyan művelni, de egy tipp: Magyar Képzőművészeti Egyetem, látványtervező szak. :)
2008. jún. 7. 20:44
nem, hanem valami felsőre
3. d@nu
2008. jún. 7. 19:01
Középiskolára vagy kíváncsi?
2008. jún. 7. 18:55
nem
2008. jún. 7. 18:36
Tudtok e olyan iskoláról, ahol látványtervezést, makett készítést tanítanak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook