Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy kell alkalmazni az agykontrollos "elmetükre-technikát" és programozott víz készítést? fórum

Hogy kell alkalmazni az agykontrollos "elmetükre-technikát" és programozott víz készítést? (tudásbázis kérdés)


10. almáspite (válaszként erre: 9. - Elektor63)
2008. júl. 10. 19:46
Domján :)) de tisztelheted Demjánt is.
9. elektor63 (válaszként erre: 8. - Kendra)
2007. júl. 20. 15:23
Kendra gondoltam hogy csak valahol hallottad,vagy olvastál róla én azért kérdeztem rá,mert sok féle módja van a programozott víz készítésének,de pont a célja dönti el hogy milyen módszert alkalmazz.Ha igazán most érdekel akkor emailban leírom,de ha úgyis tervezed hogy agykontrollos leszel akkor majd ott megtanúlod.Minden tiszteletem Demjánéké de én a magam útját járom.Ennyi:)
8. kendra (válaszként erre: 7. - Elektor63)
2007. júl. 15. 11:06

Hát nem embert ölni:D

Csak maga a módszerre voltam kiváncsi, mivel szeretnék majd menni szeptemberben tanfolyamra és kicsit akarok informálódni. Ennyi:)

2007. júl. 14. 19:00
Mire akarod használni a programozott vízet??? Ez itt a kérdés.A víz különben a legjobb hordozó,és az emberi test jelentős hányada is víz.
6. kendra (válaszként erre: 3. - Nömmix)
2007. júl. 14. 11:34
Köszi! Megnéztem az oldalt és nagyon tetszik:)
5. kendra (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2007. júl. 13. 12:49

Köszi:)

Azért nem írtam már semmit, mert nem akartam belekeveredni ebbe a vitába...

4. Hoxa
2007. júl. 12. 21:00

Ne offoljátok a kérdést! Nem az a kérdés, hogy mit gondolsz az agykontrollról!

Ha nem tudod a feltett kérdésre a választ, akkor hagyd ezt a tudásbázist békében.

2007. júl. 12. 11:39

A tanfolyamig a helyedben figyelnék a pozitív gondolkodásra, tehát a "nem" szó kerülése, negatív dolgokat pozitív szemléletmóddal megfogalmazva. (Ez amúgy sem megy általában egyik napról a másikra.) Alvás előtt, és amikor lazítok, csak jó dolgokra gondolnék, vagy ha rossz jutna eszembe, "kijavítanám" jóra, illetve megpróbálnék belőle jót kihozni.Esther és Jerry Hicks: Kérd és megadatik című könyvében vannak erre példák, illetve agykontrollal is összhangban álló gyakorlatok, amiket jó szívvel ajánlanék.

Az elmetükrét nagyon jól meg fogod tanulni a tanfolyamon! A vízprogramozásról ultrán esik szó, aminek feltétele az agykontrolltanfolyam elvégzése. Javasolnám neked a www.esettanulmányok.hu oldalt, ahol sok jó ötletet meríthetsz, ismerkedhetsz az agykontrollal!

2007. júl. 12. 09:41

Sziasztok! Tervezem, hogy megyek agykontroll tanfolyamra de addig is jól jönne egy kis segítség. Szóval aki tud segíteni az kérem tegye meg:)

Köszi:)

2007. júl. 12. 09:40
Valaki elmondaná hogy kell alkalmazni az agykontrollos "elmetükre-technikát" és programozott víz készítést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook