Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudtok 1 évesnek való, tej-és tojásmentes tortát készítő cukrászdát? fórum

Tudtok 1 évesnek való, tej-és tojásmentes tortát készítő cukrászdát? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
16. bettiletti (válaszként erre: 14. - Globus)
2012. febr. 15. 12:53

Én igen, nagy betűkkel hirdetik a honlapon, nem mernék megtenni.

Nem olyan nehéz pótolni a tejet, vannak gabonatejek, a tojás meg tulajdonképp "csak" ragasztóanyag benne, azt is meg lehet oldani másképp (a neten is vannak tojásmentes piskóta receptek), pont ez a lényeg, hogy káros anyagoktól mentes és állati fehérjétől mentes a cuki.


Ez olyasmi szerintem, mint a biobolt, ahhoz sok mindennek meg kell felelni, hogy kiírhassa valaki, hogy bio.

15. bettiletti (válaszként erre: 11. - Panini)
2012. febr. 15. 12:50

Igen, én is, amúgy szimpik is, te rendeltél már tőlük?

Majd a napokban azért elmegyünk egy sütit enni náluk, bár biztos finom. :)

Telefonon beszéltem velük, és vállalnak direkt 1 évesnek valót, dió-és mogyorószármazék sincs benne, meggyes lesz valószínűleg, azt nagyon szereti a babám, csak még azt kérdezem meg tőlük, mi kerül bele (a honlapon sok mindennek fent van a listája, meggyes nincs fenn), és azért szeretném tudni. :)

Az már kiderült, hogy kukoricatejpor. Eddig jó ;)

14. globus (válaszként erre: 7. - Panini)
2012. febr. 15. 12:50
Azért jóég tudja, hogy az ilyen tortákba pótlásként mit tesznek. Nem vagyok biztos benne, hogy csupa természetes anyagot.
13. panini (válaszként erre: 10. - Bettiletti)
2012. febr. 15. 12:48
így van!! :)
12. bettiletti (válaszként erre: 7. - Panini)
2012. febr. 15. 12:48

na ugye :) egyetértek :)


lesz addig a családban dédiszilünap, arra nem veszünk spec. tortát, de az Ő szülinapja szerintem róla szóljon :)

11. panini (válaszként erre: 6. - Bettiletti)
2012. febr. 15. 12:47
egyébként sok cukrászda elvállal tejmenteset. ha tojásmenteset is szeretnél, az már bonyolultabb, én csak őket találtam.
10. bettiletti (válaszként erre: 8. - Homern)
2012. febr. 15. 12:47

az enyém belenyúlós-megkóstolós


persze minden benne van a pakliban, de 1x van egy évben szülinap, nem azon a 2000ft különbözeten fog múlni az életünk, amennyivel drágább a neki való torta

9. bettiletti (válaszként erre: 5. - Kismanó86)
2012. febr. 15. 12:45

És ha kér? :)


Az én Kisfiam mindenből eszik, ami ízlik Neki, ha látja, hogy én is eszek, akkor pláne.

Az meg elég rossz lenne, ha el kéne vennem a látóteréből a saját tortáját, hogy ne kérjen többet belőle, vagy ne sírjon érte.

Én így gondolom, ki hogy szeretné.

8. homern (válaszként erre: 5. - Kismanó86)
2012. febr. 15. 12:45
az enyém meg hozzá sem nyúlt :)se az első,se a második szülinapján...tetszett neki,imádta a mintáját stb,de megkóstolni eszébe sem jutott..
7. panini (válaszként erre: 5. - Kismanó86)
2012. febr. 15. 12:45

az enyém meg odáig volt érte.

ezt nem lehet tudni előre, miért ne lehetne megadni neki a lehetőséget???? főleg ha az ő szülinapjáról van szó!!!

6. bettiletti (válaszként erre: 4. - Panini)
2012. febr. 15. 12:44

Köszi, őket néztem én is, még nézelődök kicsit, mik a lehetőségek. :)


A Vanilin honlapján nem találok egyelőre infót erről.

5. Kismanó86 (válaszként erre: 1. - Bettiletti)
2012. febr. 15. 12:43

Most nem kötözködésből, de mit gondolsz, mennyit fog enni belőle. Az én Lányom belenyúlt és lenyalta az ujját, ennyi volt.

Szóval azért a két falatért szerintem kár ilyet.

2012. febr. 15. 12:42

szia!


[link]

2012. febr. 15. 12:35
köszi :)
2012. febr. 15. 12:33
Vanilin cukrászda
2012. febr. 15. 12:31
Tudom, hogy elvileg már talán kóstolhatna rendes tortát is, de olyat szeretnék, amiből annyit eszik, amennyit akar.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook