Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtátok, hogy tovább élnek, akik...? fórum

Tudtátok, hogy tovább élnek, akik...? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
88. gribedli*** (válaszként erre: 87. - Lia14)
2013. okt. 29. 20:09
De ha valamire mindig dühösek, akkor egyszerűen nem boldogok, szóval nekik pont ez a szenvedés, hogy nem lehetnek boldogok semmivel. Másrészt ha folyamatosan bevonzod őket vagy dolgod van velük, nem akarok eltérni az eredeti témától, bocs, de ha ilyenekbe botlasz, az annak a jele, hogy benned is ott van ennek az engedetlenségnek a csírája. Azért is veszed észre, mert tükröt tartanak neked is a viselkedésükkel. A helyedben vigyáznék velük, hogy ne rántsanak bele vagy ne rántsanak vissza (ha neked sikerült végre nem dühösnek lenned).
87. Lia14 (válaszként erre: 85. - Gribedli***)
2013. okt. 29. 19:53
Ebben igazad van, mindegyik típus létezik, az is, amit én írtam.:) Csak kicsit átgondoltam, kiket látok a környezetemben.
86. gribedli*** (válaszként erre: 83. - Living Dead)
2013. okt. 29. 19:48
Megmagyarázhatatlan. Vagyis, egy barátnőm aki kost gyógyulgat a rákból, azt mondta, hogy az elmebetegek szinte soha nem betegszenek meg rákban, szinte soha, mert a testük és az érzelmeik két külön szálon futnak, szóval bármilyen pszichoszomatikus betegség és rák elkerüli őket. De nem tudom, mennyire lehetnek elmebetegek a háborús bűnösök a szó szoros értelmében? Akkor rájuk is igaz lenne.
85. gribedli*** (válaszként erre: 84. - Lia14)
2013. okt. 29. 19:43

Azért nem mindenkiben van düh. Attól, hogy elfojtja magában, nem lesz jobb ember, csak elfojtotta. Az lesz jobb ember, akinek nem kell elfojtania a dühét de más módon megszünteti, olyan dologgal, amivel nem ártott másoknak. Dühösnek lenni és elfojtani=hipokrita és meg is érdemli, hogy erre rámenjen az egészsége.


Nem elfojtani, de kicseszni másokkal= úgy ahogy van, egy car alak...

84. Lia14
2013. okt. 29. 16:50

5-ből 4, nem rossz arány:) Bár szerintem kb. mindenki addig él, amíg még vannak tervei, és hajtja valami előre...


A gonoszkodók egyébként azért élnek tovább, mert kiadják magukból a dühüket, mások meg inkább magukba fojtják, ami rossz hatással van az egészségre.

83. Living Dead (válaszként erre: 82. - Gribedli***)
2013. okt. 29. 15:47

Mondjuk az tényleg érdekes, hogy az elmúlt pár évben legalább féltucat 100 felé közelítő háborús bűnösről lehetett hallani.

Mert az ugye egy dolog, hogy egészségesen élünk, meg vigyázunk magunkra és jó géneket öröklünk, de milyen lelki erők azok, amik így viszik előre egyikünket-másikunkat?

82. gribedli*** (válaszként erre: 80. - Living Dead)
2013. okt. 29. 15:13
És mit szólsz a 2 háborús bűnöshöz, az a magyar, és a másik, német, a legutóbbi, Brazíliában, 100-at ő is megérte. De itt már szerintem karma is, mindig az jut eszembe, hogy azért éltek ennyi ideig, hogy tudatában legyenek, mekkora szörnyetegek voltak, vagy végig mit sem tudtak arról, hogy mi az a lelkifurka?? Mert a tv előtt úgysem vallja be...
2013. okt. 29. 14:01

Hosszú élet titka?

Jó házasság, humorérzék, közös étkezések, gyakori és jó szex, vörösborozgatni azokkal akiket szeretsz, tartalmas beszélgetések.

És ha mégis korán halsz meg, legalább szép életed volt.

80. Living Dead (válaszként erre: 79. - Gribedli***)
2013. okt. 29. 13:54

Vörösbor, naná hogy naná :)

Van egy akárhanyadik-szomszéd néni, aki szintén 90 körül mozog, na; őt meg a tömény rosszindulat tartja életben. kb. mindenki kihalt mellőle, komplett családokat ugraszt egymásnak, és még a 80 éves nagypapámnak is beszól, mondván rosszul fogja az ásót :D


Szóval vörösbor és gonoszság kombó,- az élet elixirje. (meg a rendszeres prosztata-vizsgálat).

79. gribedli*** (válaszként erre: 74. - Living Dead)
2013. okt. 29. 13:05
Én dédimamim is 90valahány évesen halt meg. Az étrendjét, ha leírom, az ápdétkövetők hüledeznének, gyakorlatilag csak babfőzeléken, zsemlegombócon élt...Meg vörösboron:DDDD
78. gribedli*** (válaszként erre: 76. - Ittmost)
2013. okt. 29. 13:03
Persze, mindenki lehazudja az eget is. És akkor osszuk el 3-al, amit mondott. Csakhogy az olaszok még annál is kevesebbet, mert már amit hazudnak, az is kevesebb, ha elosztod 3-al, még kevesebb lesz. Így még mindig a magyarok vezetnek:DDD
77. gribedli*** (válaszként erre: 75. - Living Dead)
2013. okt. 29. 13:01

:DDDD


Hiszünk! Én is voltam cserkész.

76. ittmost (válaszként erre: 56. - Gribedli***)
2013. okt. 29. 12:02

Mikor csinálták ezt a statisztikát,ha magyarok szexelnek a legtöbbet? Miylen országok voltak még benne?

A párom állítja,hogy azoknak az embereknek csak a töredéke szexel nagyjából rendszeresen, aki ezt állítja.Ami kapcsolatokat lát maga körül,ott nagyon hamar a minimum felé tendálnak a testi együttlétek(huszonosokról és koraharmincasokról beszélek).Persze az ilyet csak hosszabb,és gyakran alkoholosan őszinte férfibeszélgetésekből lehet megtudni.

75. Living Dead (válaszként erre: 71. - Bd55e3f068)
2013. okt. 29. 11:58
Cserkészbecsületemre esküszöm, hogy a prosztatámmal nincs gond :D
74. Living Dead (válaszként erre: 72. - Gribedli***)
2013. okt. 29. 11:58

Nem érdekli a néniket az anti-izé, csak spiccesen könnyebb elviselni a papus hülyeségeit :) (Uram is ettől tart, hogy majd engem is fitten tart a lőre és boldogítom még vagy hatvan évig).


Egyik ismerősöm dédanyja is folyton lejárt sutyiba a pincébe vörösborért a kis dunsztosüvegével, a család persze tudta és rég vizezték a bort, két éve halt meg 94 évesen. Lehet, ha nem vizezik, még ma is él:D

73. gribedli*** (válaszként erre: 71. - Bd55e3f068)
2013. okt. 29. 11:35
:D
72. gribedli*** (válaszként erre: 70. - Living Dead)
2013. okt. 29. 11:35
Igen, a vörösbor gazdag antioxidánsokban. A nénik nem tudják, csak isszák, nem baj, jó az:)))
71. bd55e3f068 (válaszként erre: 70. - Living Dead)
2013. okt. 29. 11:30
Hát, a prosztatád nem félted? Ne csalj el egy választ se!
70. Living Dead (válaszként erre: 69. - Gribedli***)
2013. okt. 29. 11:27

Házasság és jobb kéz van. Játékban meg pofátlanul csalok :D

Én még idesorolom a vörösborfogyasztást, mer' bortermelő településen élünk, és az idős nénik nem akarnak 90 alatt meghalni, a napi 2-3 deci veresbor az alap:)

69. gribedli*** (válaszként erre: 68. - Living Dead)
2013. okt. 29. 11:22
És a többi? Balkéz, házasság, játékban csalsz? :D
2013. okt. 29. 11:18
Z kezdőbetűs vagyok, középsuli kivételével mindig a legutolsó voltam a névsorban. Míg a napló első harmadában elhelyezkedő diákoknak 6-7-8 jegyük volt teszem az egy félév alatt, nekem 2-3, hozzám sosem jutottak el. Mivel ezt tudtam, nem erőltettem meg a készülést. Nyugisabb tanórák elé néztem, kevesebb stressz ért, és hogy ennek lesz-e valami következménye életkorban +/- , majd a jövőben eldől :)
67. gribedli*** (válaszként erre: 66. - Krisz42)
2013. okt. 29. 11:10

Egy szóval sem mondtam, hogy ez bármilyen garancia lenne, a kemény munka mindig fizet, senki nem bújkálhat a kifogás mögé, hogy izééé, én nem A-betűs vagyok:)))


Csak azt mondtam, hogy a kísérlet szerint bátrabbak, pozitívabbak. A hosszú élethez sok minden kell, sok tényező. Amit jstefan is írt, a nyugalom, ez bebizonyosodott, de olyan szinten, hogy szerintem mindenkinek logikus, aki nagyjából követ egy tervet az élete során, és aszerint él, és ebből adódóan mondjuk jobb életszínvonalat ér el, és ettől nyugodtabb lesz, és tovább él, valahol egy sorozatnyi döntésnek köszönheti ezt, amik között elég nagy szerepet kap a házasság, a tudatosság és a többi.


Vannak nagyon durva ellenpéldák is, de valahol, az életben maradáshoz kell kaja, kevés veszélyhelyzet, normális alvás, kevés stressz, nyugodt párkapcsolat stb. Ezekhez egy tudatosan élő ember jobban hozzájut és a veszélyhelyzeteket is jobban el tudja kerülni. Ebben az A-betűs példa egy icipici részlet, a többi is a maga nemében icipici dolog, de összességében számít. Aki keresi a bajt, megtörténik vele, de mitől függ, hogy mennyire keresed a bajt?


Érdekes, a prosztatás dologba senki sem szólt bele (és az tényleg igaz).

66. Krisz42 (válaszként erre: 65. - Gribedli***)
2013. okt. 29. 10:31
Ráadásul nekem általánosban nem volt a betųvel kezdődő nevű oszt.társam,szakközépben 1volt,oviban nem tudom,de akkor a B betűt is nézni kellene:)Ja és általánosban 32,szakközépben 42 volt az oszt.létszám+senki nem bukott.
65. gribedli*** (válaszként erre: 64. - Bd55e3f068)
2013. okt. 29. 09:52
Nem emlékszem, hogy volt akkor, rendszerint az óvónéni délelőttje azzal telt, hogy a hisztijeimet fékezze:)))) biztos a másik számolta a gyerekeket.
64. bd55e3f068 (válaszként erre: 63. - Gribedli***)
2013. okt. 29. 09:45
Nem tudom, nálatok mikhez hívogatják a gyerekeket rendszeresen egyesével, itt ilyen nem szokás. 50 éve sem volt az, 30 éve sem, meg most sem.
63. gribedli*** (válaszként erre: 62. - Bd55e3f068)
2013. okt. 29. 09:41

Névsorolvasás reggel, nem a menzapénz miatt, hanem azért hogy tudják, hányra kell főzni, egyházi ovi és ők főznek. De ha a nagytöbbség nem is így van, azért más ovikban, ha hívják a gyereket, jelével, akkor sem keverve mondják a jeleket, hanem a névsor alapján lévő sorrendben. Szóval akkor is az A-betűs gyerekek lesznek elöl.


Menzafizetést persze, mi hónap elején fizetjük, előre és minden 3 hónapban a "nem elfogyasztott" ebédeket levonják.

62. bd55e3f068 (válaszként erre: 60. - Gribedli***)
2013. okt. 29. 08:39
Névsorolvasás oviban? Ilyenről sem hallottam még. Menzapénzt meg ovisoknál még a szülőkkel rendezik. A feladatokat meg a parkba menést is sem névsorban teszik? Fényképezni névsorban? Eddig úgy tudtam (és tapasztaltam), hogy az olaszok elég lazán vesznek mindent. Most megvan a gyengéjük, a névsor :D Ebben rendnek és nácis fegyelemnek kell lennie :D
61. gribedli*** (válaszként erre: 59. - Bd55e3f068)
2013. okt. 29. 08:34
Szerintem is vicces, és mi lehetett a féltékenység oka? Megsimogatta a parókáját az a másik, vagy a néni főzött a másiknak tejbegrízt?:)
60. gribedli*** (válaszként erre: 58. - Bd55e3f068)
2013. okt. 29. 08:32

Névsorolvasás van. Most konkrét példa az ovis gyerekemnél: reggel a menza miatt, aztán mittudomén, a napi feladatoknál, mikor csoportba rendezik őket, vagy fényképezéskor, vagy szerepléseknél a szerepek kiosztásakor.


A lányom nem A-betűs, és ő ilyen "asszisztenske", odavág fakoltatív módon a másik gyereknek, ha nem akar sorbaállni, mert az ovónéni hívta őket. Meseolvasás előtt is "szervezi" a gyülekezőt...DE: egy másik gyerek, mondjuk introvertáltabb, és véletlenül a névsor elején van, lehet, hogy hamarabb hozzászokik ahhoz, hogy mindenben elsőként szólítják, mint mondjuk az introvertált a sor végén. Nem tudom, soha nem gondoltam erre, valahol akkora baromságnak tartom én is, de papíron mégis az A-betűsek vezetnek 4 évvel a többiekhez képest és ők ezt a magyarázatot találták rá. És érdekes, miért pont az A??

59. bd55e3f068 (válaszként erre: 57. - Gribedli***)
2013. okt. 29. 08:23

Ha annyi idősen nyiffantaná ki, nem nagyon húzná le a statisztikát ;)

Amúgy meg simán tudnak a 60-80 évesek is féltékenykedni. Olyankor cukin viccesek :D

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook