Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudod a nők miért élnek tovább..? fórum

Tudod a nők miért élnek tovább..? (beszélgetős fórum)


23. ear
2011. nov. 10. 20:22
A nők miért élnek tovább? - Mert nincs feleségük! :D
22. Mia87 (válaszként erre: 21. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 14. 13:00
igazán nincs mit. :)
21. d4464aaf8a (válaszként erre: 16. - Mia87)
2010. ápr. 14. 12:54
Köszi!!
20. 8ee31e318f (válaszként erre: 15. - Simple)
2010. ápr. 14. 10:18
en mar evek ota meg orvos kozeleben sem voltam. mig sok no allandoan beteg. hogy is van ez ? ;)
2010. ápr. 14. 10:06
mert a nők kiorditják,kisirják magukból a stresszt.
2010. ápr. 14. 09:33
:) Tényleg nagyon jó ez is!
17. Mia87
2010. ápr. 14. 09:16

Volt egyszer egy férfi, aki nagyon belefáradt mindennapi munkába.

Ő mindennap dolgozni járt, a felesége meg csak otthon ült.

Szerette volna, ha a felesége is megtudná, mi mindenen

megy keresztül nap, mint nap, ezért egy este így imádkozott:


"Mindenható atyám! Mindennap dolgozni

járok, és naponta 8 órát robotolok, miközben a feleségem csak itthon ül.

Szeretném, ha ő is megtudná, mi mindenen megyek keresztül, ezért kérlek uram,

add, hogy egy napra testet cserélhessünk. Ámen."


És a férfi másnap reggel már női testben ébredt.

Felkelt, reggelit készített a párjának, felébresztette a gyerekeket,

kikészítette az aznapi ruhájukat, reggelit adott nekik, becsomagolta a

tízóraijukat, elvitte őket az iskolába, hazament, gyorsan meglocsolta a

virágokat, bedobott egy adagot a mosógépbe, összeszedte és megmosta a kirándulásból

hazahozott piszkos, sáros lábbeliket, majd összeszedte a vegytisztítóba

való holmikat, és elvitte, megállt a banknál is, pénzt vett fel, elment

bevásárolni, kifizette a számlákat, és rendezte a csekk-könyvet is.

Kicserélte a macska almot, és megfürdette a kutyát.

Ekkor már délután egy óra volt,

és igyekeznie kellett, hogy be tudjon ágyazni, hogy rendet

rakjon, porszívózzon, még a konyhát is felseperje, felmossa, és már

rohanhatott az iskolába a gyerekek elé,

akik hazafelé még vitatkoztak is vele egy sort a leckekészítés miatt.

Kitett az asztalra egy kis sütit meg tejet, és rávette a gyerekeket,

hogy írják meg a leckéjüket és tanuljanak.

Ezután felállította a vasalódeszkát, és tévét nézett, miközben vasalta aruhákat.


Fél ötkor nekiállt krumplit pucolni,és zöldséget mosni, hogy egy kis salátát készítsen.

Kisütötte a húst, és egy kis zöldbabot is párolt

mellé vacsorára. Vacsora után kitakarította a konyhát,

beindította a mosogatógépet, majd elrakta a tiszta

edényeket, megfürdette a gyerekeket, és ágyba dugta

őket. 9-re már nagyon fáradt volt, és bár a napi

munkával még nem végzett, úgy döntött, ő is bebújik az

ágyba, ahol még elvárták tőle, hogy szeretkezzen, és

ő ezt panasz nélkül meg is tette.


Másnap reggel, amikor felébredt,

azonnal letérdelt az ágya mellé, és így imádkozott:

"Mennyei Atyám! Nem tudom, mire számítottam.

Belátom, hiba volt, hogy irigykedtem a feleségemre, mert képes egész nap otthon lenni.

Kérlek Uram, nagyon kérlek, csináljuk vissza a cserét!"


És Isten az ő végtelen bölcsességével ezt felelte:

"Fiam, látom, tanultál a leckéből, és ezért boldogan cserélem vissza

a dolgokat abba a formába, amiben eredetileg is voltak.

Csak kilenc hónapot várnod kell még. Tegnap este teherbe estél."

16. Mia87 (válaszként erre: 6. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 14. 09:15
mindjárt bemásolom, én is megkaptam.
15. simple (válaszként erre: 14. - Anyuci91)
2010. ápr. 14. 09:12
Neked van igazad. Meg lehet nézni például ha egy nő beteg, megy és ugyanúgy csinálja a dolgát. Ha egy férfi beteg? Azonnal ágynak dől és jajgat, jaj de rosszul vagyok stb. Szóval tény hogy a nők sokkal több mindent kibírnak, és túlélnek mindent.
2010. ápr. 14. 07:23

Talán azért, mert a szervezetünk erősebb, mint a férfiaké és a gyengébb nem tovább birja a strapát.

Egy régi történet is igazolja mikor kitört a második világháború, akkor rengetegen odavesztek és

mi nők maradtunk be emiatt is felborult az egyensúly. És sokkal többen vagyunk, mint az erősebb nem. Ezért is élünk tovább.

Üvözlettel: Ágnes

13. 8ee31e318f (válaszként erre: 12. - Csirike57)
2010. ápr. 14. 07:15

ez az forum megint az altalanositasrol szol.


en szerintem total kilogok a sorbol.

hisz aki naponta tobb tonna fat feldolgoz gatteron, atpakolja legyalulja stb napi atlag 10 oraban az tutira nem farasztobb mint nehagy dekas targyakat ide oda rakosgatni. egy no aki gyesen van, miert panaszkodik hogy mindezt neki kell megcsinalni amit felsoroltak az elejen?

en nem dohanyzom, es kerulom a kocsmakat. a balban a multkor ket uveg piat is nyertem, bar meg az 5 eves szilvszteri pezsgo sem lett kibontva.

dolgoztam kulfoldon, es nem haltam ehen, nem evett meg a kosz, minden le volt rendezve, pedig elofordult hogy napi 10-12 orat dolgoztam 3 hetig megallas nelkul a penzert.

a fiammal is tobbet lennek, ha lenne ra idom.

szerintem itt arrol van szo hogy sok no nem hallott meg olyan munkarol ahol el lehet faradni.

ajanlom figyelmukbe az acs aszakmat. ahol keskeny gerendakon allva egyensulyozva kell fej fole kiemelni szarufakar, es rogziteni, 5-6 meter magasan. azten ezt a tetot belecezni. este ujra meg kell tanulni jarni a foldon.

lehet panaszkodni, de mindennek megvan az ellen oldala is. a pasik elete sem fenekig tejfel.

2010. ápr. 14. 06:40
Sziasztok! Az én véleményem is ugyanaz mint a tietek, + nem mennek el szűrésekre, azt hiszik, hogyha nem tudják, akkor nincs is! Sokkal többen dohányoznak, kocsmáznak, (akinek nem inge ne vegye fel) egészségtelenül táplálkoznak és tényleg ha hazamennek, meg vannak sértődve ha megkérjük verjen be egy szeget...A hosszú élet titka, dolgozni, dolgozni és orvoshoz NEM menni!!!
2010. ápr. 14. 00:43
VAgy olyan Pasik a közelükben,Akik állandóan körbehu...zzák a wc-t, és nem törölgetik le maguk után...
2010. ápr. 14. 00:40
Azt gondolom azért hosszabb életűek a Nők, mert nincs feleségük:-)
2010. ápr. 13. 23:38
Igen... szegény Pasik, ha egy hétre egyedül maradnának, gyerekkel...
8. e5bfff55e3 (válaszként erre: 6. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 13. 23:38
Kár! Majd azért holnap rákeresek a neten, lehet, hogy fent van valahol. :)
2010. ápr. 13. 23:37
Szerintem mi mar eszre sem vesszuk,hogy mi mindent megteszunk egy nap,csak tesszuk a dolgunk...
2010. ápr. 13. 23:37
Sajnos töröltem... Mert miután elolvasom, amit kapom, törlöm...
5. 6f731e9185 (válaszként erre: 3. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 13. 23:32

:OOOOOOOOOOOOO

DDDDDDDDDDDDDDDDD

4. d4464aaf8a (válaszként erre: 3. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 13. 23:32
Mert persze benne volt, hogy miután a feleség elvégzi mindezt,ami le van írva,még várja a férj is az ágyban...
3. d4464aaf8a (válaszként erre: 1. - E5bfff55e3)
2010. ápr. 13. 23:31

Ezt pont ma kaptam meg e-mailben, csak úgy, hogy a Férj kéri a Mindenhatót, miután elvégezte a 8 óra munkáját, mivel a Felesége egésznap otthon volt, hogy had cseréljenek egy napra...


Aztán az Isten szerepet cserél, és amikor lejár a nap, akkor, miután a férj tanult belőle, hogy cserélje vissza Őket...Mire a Mindenható:

Látom, tanultál belőle, de csak 9 hónap múlva, ugyanis az elmúlt éjjel teherbe estél...

2. csilla80 (válaszként erre: 1. - E5bfff55e3)
2010. ápr. 13. 23:26
Az eszem megall ettol... es tenyleg igaz...
2010. ápr. 13. 23:21

Anya és Apa TV-t néznek, mikor Anya azt mondja:

- Későre jár, fáradt vagyok. Megyek, lefekszem.


Majd bement a konyhába, elkészítette a szendvicseket másnapra, elöblítette a popcornos tálat, húst vett ki a fagyasztóból a másnapi ebédhez, leellenőrizte a müzlis dobozokat, feltöltötte a cukortartót, tányért, kanalat tett az asztalra, bekészítette a kávéskannát másnap reggelre. Néhány nedves ruhát betett a szárítóba egy adag ruhát tett a mosógépbe, kivasalt egy pólót. Felvarrta a lelógó gombot. Felvett néhány ottfelejtett játékdarabot az asztalról, visszatette a telefont a töltőre, a telefonkönyvet pedig a fiókba.

Megöntözte a növényeket, kiürítette a szemetest és felakasztotta a törülközőt száradni.

Ásítozva és nyújtózva egyenesen bement a hálóba. Megállt az asztalnál, írt néhány sort a tanárnak, kiszámolt egy kis pénzt a túrára, előhúzta a szék alá rejtett munkafüzetet. Aláírta, megcímezte és felbélyegezte barátainak a születésnapi képeslapot és írt egy rövid listát a fűszeresnek. Mindkettőt a táskája mellé tette. Aztán Anyu megmosta az arcát 3:1 lemosóval, majd éjszakai krémet tett rá, megmosta a fogát, lereszelte a körmeit.


Apa kikiált:

- Azt hittem, hogy lefekszel!

- Már megyek - feleli.


Majd vizet öntött a kutya táljába, kiengedte a macskát, meggyőződött róla, hogy az ajtók zárva vannak és az udvari lámpa ég. Mindegyik gyerekénél lekapcsolta az ágy melletti éjjeli lámpát, felakasztott egy inget, bedobott néhány koszos zoknit a szennyestartóba, majd volt egy rövid beszélgetése a még fent lévővel, aki még mindig a háziját írta. A szobájában beállította az ébresztőt, kitette a másnapi ruháit, sámfát tett a cipőjébe. Még 3 dolgot adott a 6 legfontosabb megteendő dolog listájához. Elmondta az imáját és elképzelte a befejezését a jövőbéli terveinek.


Ezalatt az idő alatt Apa lekapcsolta a TV-t, kihirdette hogy 'Nincs semmi különös tennivaló. Megyek aludni.' És ment... minden egyéb gondolat nélkül.


Van itt bármi különleges? Tudod már a nők miért élnek tovább..?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook