Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtátok, hogy a térdfájáson segít a zöldajkú kagyló pora? fórum

Tudtátok, hogy a térdfájáson segít a zöldajkú kagyló pora? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. jan. 3. 11:06

Kedves csorieva!


Légyszíves a privát e-mail címemre küld el a készítmáény nevét, fellelhetőségét és az árát. Hálásan köszönöm előre is.


sniper01@t-online.hu

2006. nov. 27. 09:05

Kedves csorieva!

Ha már ilyen kedvesen felajánlottad, én élnék azzal a lehetőséggel, hogy a privát e-mail címemre elküld a készítmáény nevét, fellelhetőségét és az árát. Hálásan köszönöm előre is.

lili-box@freemail.hu

4. eee466847e (válaszként erre: 2. - 4b6a2525df)
2006. nov. 22. 15:55
Műteni akarták a bal térdemet porckopás miatt. Szörnyű fájdalmaim voltak, nem tudtam lépcsőn lemenni. Fiam szerezte be nekem, a nevét nem írom ki, de újzélandi tarajos zölkagylókivonatból álló kapszulákat szedtem 7 hónapig. Elmúlt 4 éve és azóta nem fáj a térdem. Azt hallottam, hogy már gyógyszertárakban is lehet hasonlókat kapni.
3. Kicas (válaszként erre: 2. - 4b6a2525df)
2006. nov. 22. 14:32
Ez engem is érdekelne, ugyanis már nyár óta fájnak a térdeim. Meg tudnád mondani, hogy szoptatás alatt lehet-e szedni? Ha igen, akkor lsz. írd meg priviben a szer nevét.
2006. nov. 22. 11:54

Évezredeknek tűnik, amióta fáj a térdem (l0 éve)Ezért mindent kikutatok, hogy könnyítsek magamon.

ost akadt a kezembe egy prospektus, amelyben azt írják:"A tengerparti országokban régóta ismerik és fogyasztják a kagylót. A mai kutatások derítették ki, hogy értékes aminósavakat, ásványi sókat, telítetlen zsírsavakat, és nagyrészben úgynevezett savanyú hatású fehérjékhez kötött mucoproteideket tartalmaznak." A további tudományos leírásba nem bonyolódok bele, lényeg az, hogy 1 hónapja vásároltam ilyen készítményt és lényegesen enyhült a térdfájásom. Ez azért nagy szó, mert az ilyen nyirkos, ködös őszi napokon 100x jobban fáj, mint általában. Mivel ez nem a reklám helye, így csak priviben irhatom meg a szer nevét és beszerzési helyét. Csak az gondoltam, jó ha tudják a fájós térdüek, hogy nem reménytelen az esetünk.

2006. nov. 22. 11:47
Tudtátok, hogy a térdfájáson segít a zöldajkú kagyló pora?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook