Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudsz venni ajándékot a gyermekeidnek Karácsonyra? fórum

Tudsz venni ajándékot a gyermekeidnek Karácsonyra? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 14. 10:36
Nagy unalmába ide irkál,csak azt nem értem minek!Szánalmas......
2012. dec. 14. 10:33
Komolyan mondom már kiírom magamból,hogy az emberi rosszindulat és ostobaság határtalan!Ne írj ide kommentet ha nem tetszik valami ,hidd el senki nem kíváncsi a megkeseredett véleményedre!AZ ILYEN FAFEJŰ NŐKNEK BAJ VAN A SZEXUÁLIS ÉLETÜKKEL.....
65. 2ac8ed4feb (válaszként erre: 63. - 0a84e34983)
2012. dec. 14. 10:31
Miért ne?Fáj ez neked?
2012. dec. 14. 09:50

danika olvasás nélkül töröltem a privát üzenetedet és megkérlek rá ezúton, hogy ne is írogassál nem vagyok rá kíváncsi.


Boldog és békés és ajándékokban szeretetben gazdag ünnepeket kívánok mindenkinek! Neked is!

2012. dec. 14. 09:03
Már októberben elkezdtük venni a gyerekeknek az ajándékokat.A kicsi még nem nagyon érti az egészet,de a nagylány teljesen összetörne,ha nem jönne a Jézuska.Voltunk mi is nehéz helyzetben,de ajándék akkor is volt.Ezt nem bántásból írom,de valahogy mindig megoldottuk.Egyébként azt én sem értem miért kell erről fórumot nyitni.
62. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 60. - Megi04)
2012. dec. 13. 22:59
Örülne a pöttyös májad ugye? Adod neki a tippeket, gondolod még árulkodik is??..."majd megmond az apukájának, verjen meg?"
61. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - 2ac8ed4feb)
2012. dec. 13. 21:44
Készíts saját kezűleg valamit mindenképp, biztos nagyon fognak örülni. A kislányomnak most készítettem egy olyan játékot, hogy egy lapos dobozt kifestettem temperával, egy focipálya mintát rajzoltam rá, egy joghurtos dobozt ketté vágtam, az volt a két kapu, papírból pici galacsinokat( golyók)készítettem és az a feladat, hogy szívószállal a saját kapuba kell fújni a kis papírgolyókat, az nyer aki többet fúj bele. Nagyon mulatságos, szerintem nem és korosztály független.Az egész játék 15 percembe és egy joghurt árába került és nagyon élvezi.Ez egy tipp, biztos találsz a neten sok kreatív dolgot ami nem kerül szinte semmibe.
60. megi04 (válaszként erre: 58. - 9b10f3d7ff)
2012. dec. 13. 21:31
(Majd most jól kidobat,mert TE személyeskedsz!:DDD)
2012. dec. 13. 21:30

Maréknyi agyú a jó...........................



Senki nem kérte,hogy segíts :)

58. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 53. - 34c48a3825)
2012. dec. 13. 20:38

Te csak hiszed,hogy nem szorulsz rá, és az a baj nem is tudod felfogni,de mondjuk "boldogok a lelki szegények" de jó lenne ha eljutna a kisagyacskádig, hogy gyerekkel nem szórakozunk, nem alázunk se szóban, se tettel, mert nem tudja magát megvédeni. Gyerek lehet hátrányos helyzetű, de nem szerencsétlen.

És veled befejeztem, mert nagyon lelki sivár vagy.

2012. dec. 13. 19:55

Szerencsére a szülői örökségből még az idén tudtam venni nekik ajándékot.

Sajna munkanélküli vagyok,a férjem nyugdíjas.

2012. dec. 13. 19:40
Igen, tudnék... de csak apróságot veszek vagy készítek... még nem tudom, talán inkább az utóbbi. Év közben megvesszük, amire szükség van, a karácsony ölelésből, és teljesen jelképes ajándékról szól... az egész családunkban. Semmivel sem nagyobb költség a december mint a többi hónap. Így alakult ki, így szeretjük... :)
55. megi04
2012. dec. 13. 19:35
Ez nagyon jó!:DD
54. megi04
2012. dec. 13. 18:58
(Jajj,pedig dehogynem!:D)
53. 34c48a3825 (válaszként erre: 36. - 9b10f3d7ff)
2012. dec. 13. 15:43

Vannak szerencsétlen gyerekek és igen, illik így fogalmazni.

Ha nem tetszik, átléped, ám az oktatásodra a legkevésbé sem szorulok rá, illemből legfőképpen.

2012. dec. 13. 08:51
Egy emberbe hogy szorulhat ennyi rosszindulat???:(
51. danika2010 (válaszként erre: 45. - B74f6e5cdd)
2012. dec. 13. 08:47
A lefelé fordított hüvelykujjat ítélésnek veszed?HA-ha-ha...
50. 2ac8ed4feb (válaszként erre: 15. - Danika2010)
2012. dec. 13. 08:47
Most kapcsolok jókor:DDDDDDDDD
49. 2ac8ed4feb (válaszként erre: 48. - Danika2010)
2012. dec. 13. 08:46
Csatlakozom!:)
48. danika2010 (válaszként erre: 45. - B74f6e5cdd)
2012. dec. 13. 08:41
Kívánok több szerencsét neked az életben!Rád fér :)
2012. dec. 13. 08:30
Egyébként meg,mi segítünk egymásnak ,nem pedig pálcát törünk a másik fölött!Inkább tehetnéd Te is ezt!Szégyelld magad!!!!!!!!!!
46. 2ac8ed4feb (válaszként erre: 45. - B74f6e5cdd)
2012. dec. 13. 08:25
Olyan fórumot indítunk amilyet szeretnÉnk,nem te fogod ezt megszabni!:)Ha nem tetszik,töRÖld magad kis csillag:D
45. b74f6e5cdd (válaszként erre: 44. - Danika2010)
2012. dec. 12. 22:03

Hagyjál már ilyen Istenes maszlaggal könyörgöm.. tipikus magyar virtus, te se ítélj.


Ha van pénzem örülök neki és nem kérkedek vele ha nincs meg nem csorgatom a nyálam oda ahol van.

Ennyi a történet. Vagy megérted vagy kb nem mert kissé nehéz a felfogásod. Mindenkinek magára tartozik mennyit költ a szeretteire nem minden vehető meg amúgy sem pénzért...


Ha nem tudsz, meg megoldják ahogyan itt bele olvasgattam a kézzel készített ajándékok amúgy is értékesebbek.


A megfogalmazott fórum kérdések meg..de tudod mit, küldjed csak a leírós jeleidet én nem húzom rád ezt sem, de nem azért mert Karácsony, hanem többre tartom magam ennél is, nálad meg pláne.


Jössz itt nekem ítéltesség szöveggel és küldesz olyan jelet amilyet.


Ebből is látszik milyen vagy..


Nah szép ünnepeket! Én megítéltelek és köszi szépen belőled minél kevesebb is elég! Másnál remélem szerencsésebben ítéltetsz!

44. danika2010 (válaszként erre: 42. - B74f6e5cdd)
2012. dec. 12. 21:48

Akkor legközelebb ne vegyél figyelembe ilyen fórumokat !

Ne ítélj,hogy ne ítéltess!

43. Lifa34
2012. dec. 12. 21:12

Bevallom mi megtehetjük, hogy ajándékot veszünk a gyerekeknek, a nagy része már meg is van.


De még így is akarok adni valamit, ami tőlem van. Lebontottam egy régi pulcsimat, esténként felelevenítem a kötőtudományomat. A két lánynak egy-egy tarisznyaszerű szütyőt kötök. Kíváncsi leszek rá mit szólnak majd hozzá:)


A legnagyobbat is gyakran megleptem ilyen ajándékokkal. Saját készítésű társasjáték (kartonpapír, ragasztó, színes filctoll és sok kreativitás), saját készítésű bábparaván, bábokkal.



De a legjobb mindig az, amikor közösen a háztartásban található bármiből karácsonyi díszeket készítünk együtt. Tényleg bármi felhasználható, gyufásdoboz, megmaradt mikulás tasak, cipős doboz kartonja, egy kis vízfesték, ragsztó és máris csodás díszek készülnek.


Két hete a legnagyobbal mentem el tobozokat gyűjtögetni. Mivel már kamaszodik, kicsit szégyenlte, hogy ott guberálunk a fűben. Közben beszélgettünk és felemlegettem neki, hogy minden évben milyen jó muri, amikor együtt díszeket készítünk. Annyira belelkesedett, hogy a végén képes lett volna egy-egy családi házhoz is becsöngetni, hogy megkérdezze, összeszedheti-e a tobozokat.

2012. dec. 12. 19:46

Nincsennek, de tudok.


Mi ezek a fórumok újabban? Döbbenet.. felmérik, hogy embereknek mire van pénze mire nincs?


Határtalan modortalanság szerintem.


Ha nincs pénzed ne legyél kíváncsi másoknak milyen sok van..ha meg van arra ne hogy másnak milyen kevés.



Undorító és szánalmasak már ezek a fórumok.

2012. dec. 12. 19:43
Most az enyémek is főleg csak ruhát kapnak, a kicsinek szeretnék csak játékot venni. Szerencsére elég sok kinőtt ruhát el tudtam adni és abból kapnak másikat.
2012. dec. 12. 19:35

Jelentkezni kell tényleg a Vöröskeresztnél,mert dec.20.-án vagy 20.ig rendeznek gyűjtést Miskolcon,Barcikán és Ózdon.Oda kell vinni a már ,,feleslegessé,, vált tárgyakat,ruhákat.


Ők biztos tudnak segíteni.

39. moonlight13 (válaszként erre: 20. - 2ac8ed4feb)
2012. dec. 12. 19:26
Az én exem 16 évig nem hívta fel (azóta eltelt még 4 év), és nem csak Mikulásra semmi, hanem semmire semmi! :(
2012. dec. 12. 16:01
A lányomnak én is készítettem,öcsém segítségével Barbi házat hungarocelből, tapétáztuk megmaradt tapétával, de lehet csomagolópapírral is. kétszintes lett és tető is került rá, azt piros textillel vontam be, egyik legsikeresebb ajándék lett belőle, és főleg amikor irigykedtek a barátnők, hogy milyen szép, tényleg szép lett. Fiamnak is készítettünk várat kartonpapírból, amibe a műszaki cikkeket csomagolják. Készítettem cicát is a lányomnak, és kedvence lett, igaz az nem karácsonyi ajándék volt, de azért szerette, mert olyan nem volt másnak, és látta ez csak neki készül. Nagyon jópofa házakat lehet kavicsokból is ragasztani, tetőt lehet vékony gallyacskákból rakni rá, és az ablakokat is lehet keretezni gallyacskákkal.Aki előtt ott van a számítógép rengeteg ötletet meríthet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook