Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudom, hogy nagyon ciki, de merjek olyan céghez pályázni, ahol már dolgoztam? fórum

Tudom, hogy nagyon ciki, de merjek olyan céghez pályázni, ahol már dolgoztam? (beszélgetős fórum)

1 2
2007. márc. 30. 22:25
Nekem csak egy kislétszámú vállalkozásom van, de, ha valaki kilép, akkor nincs visszaút.Legyen szó akár rokonról, vagy barátról. Arra számíthatsz, hogy biztosan megkérdezik, hogy akkor miért mentél el, és most miért akarsz visszamenni.Javaslom, hogy valami nagyon jó válasszal készülj, mert lehet, hogy hátránnyal idulsz a többi jelentkezővel szemben.
2007. márc. 30. 20:27
Én megtettem, 8 hónapos kitérő után tértewm vissza a céghez.kb. fél év múlva visszahívtak az eredeti munkahelyemre dolgozni.Ami az én eseteben nagy öröm volt, mert szerettem a régi helyem.
2007. márc. 30. 20:21
Na ná,hogy merj! Legalább némi előnyöd van:)), és tudod mire számíthatsz.
2007. márc. 30. 20:19
Sziasztok. Érdeklődtem kicsit az állásról, többen is biztattak, így elküldtem az önéletrajzomat. Azt mondták hétfőn menjek be egy kicsit beszélgetni róla. Jövő péntekig lehet jelentkezni, aztán majd eldől, hogy előny vagy hátrány volt e, hogy ismernek.
2007. márc. 30. 06:54
Miert ne.
2007. márc. 29. 22:02
Egy jól öszeállított cv.kísérőlevéllel, az új kompetenciáiddal, a friss tapasztalataiddal meggyőzőbbé tenné a jelentkezést!!!
2007. márc. 29. 22:00
ha békében, barátságban jöttél el, s nem küldtek, talán próbáld meg..Furcsán néznek majd, de ha jók az emlékeid a személyeddel, a végzett munkáddal kapcsolatban...miért ne??Esetleg nincs valaki a régi munkatársaid közül, aki látva a belső folyamatokat, ismerve a rendszert, segítene? Kis szponzori tevékenységre gondoltam:))
3. 7130b15964 (válaszként erre: 1. - Lamoni)
2007. márc. 29. 22:00

Ha már egyszer dolgoztál ott és nem voltak elégedetlenek a munkáddal, nem haraggal váltatok el, akkor még előny is lehet, hogy már dolgoztál ott. Ismered a céget, ismersz sok kollégát (persze, azóta cserélődött is a gárda, de mégsem csupa idegen van ott).


A cégnek ez jó, hiszen nem vesznek zsákbamacskát, ráadásul mióta eljöttél, új tapasztalatokat szereztél.


Nyugodtan pályázd meg! Én a helyedben felhívnám őket telefonon és utána küldeném be az anyagomat.

Ha van olyan magasabb beosztású ismerősöd, akivel régebben jóban voltál vagy dolgoztál neki és elégedett volt veled, akkor vele vedd fel a kapcsolatot!

2007. márc. 29. 21:29
Drága Lamoni! Van veszteni valód? Csak a méreg maradna, hogy meg sem próbáltad! Szerintem rajta!!!!
2007. márc. 29. 21:27
Hónapok óta munkát keresek, sikertelenül, és most annál a cégnél, ahol előzőleg dolgoztam meghírdettek egy állást. Más a munkakör, mint amit előzőleg csináltam, teljesen más területen van, és más lenne a főnök, mégse tudom hogy merjek e jelentkezni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook