Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudod mi az aszcendensed és hogy mi az életfeladatod az asztrológia szerint? fórum

Tudod mi az aszcendensed és hogy mi az életfeladatod az asztrológia szerint? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
2007. szept. 4. 14:01

Szia TINENDO!

Kielemeznéd a fiamat?

Születési ideje:1998,január 21,hely Szabadszállás.


Előre is köszönöm!:-)

559. f124753f33 (válaszként erre: 505. - Tinendo)
2007. szept. 4. 13:47
Nagyon szépen köszönöm! Találó. :)
558. tinendo (válaszként erre: 555. - Huncutpanna)
2007. szept. 4. 09:55

Aszcendensed: kos.

Ennek a felkelő jegynek energikus, lendületes és ambiciózus a világnézete. Minden tennivalóját egyszerre akarja elvégezni. A lassú, nehézkes embereket nem nagyon tolerálják ennek a jegynek a képviselői. Ha valaki szembeszegül az akaratával vagy a céljaival, akkor siessen fedezékbe, mert dühkitörésre lehet tőle számítani. Nagyon kezdeményező minden tekintetben, és a világnézete most reményteli.


Érzékeny testrészed, szerved:

fej, fül, arc, száj, fogak, koponya, agy, izmok.


Külső megjelenés:

Erőteljes, markáns vonások, előreugró, energikus arc, áll, széles homlok, érzéki száj, megnyúlt orr, összenőtt, erős szemöldök, szúrós tekintet, vöröses haj, katonás járás, nyúlánk, izmos termet.


Az egész megjelenésed dinamizmust, energiát sugároz, gyors, határozott mozdulatok jellemzik, szinte túlteng benned az energia. A sport kifejezetten neked való. Igazi vezéregyéniség vagy, nem hagyjod magadat befolyásolni, egyenes, őszinte vagy, akár a tapintatlanságig is. Rámenős, nyughatatlan, türelmetlen, heves. Gyerekként ajánlott sportolnod, mert sok fölös energiával rendelkezel. Született tehetséged van a vezetés terén, magaddal tudsz ragadni másokat, lendületed sodró, és amint beindítottad a folyamatot, a "fogjuk meg és vigyétek" mentalitásba mész át. Ösztönös tehetséged van a kos foglalkozásokhoz, mint például minden egyenruhás szakma: rendőr, katona, tűzoltó, orvos (sebész, fogorvos) továbbá fodrász, sportoló.


Amennyiben az aszcendensedet, vagy annak uralkodó bolygóját nehezítő fényszögek érik, agresszív, indulatos, akaratos, önérvényesítő, önző, mohó lehetsz.


A fejlődésében bejárandó utad:

az agresszortól a jó vezetőig. "A Tiszta Hős".


Születésedkor a felszálló holdcsomópont az oroszlán csillagjegyben tartózkodott.

Életutadat nagyban meghatározza és befolyásolja az, hogy szinte mindig alárendeled személyiségedet mások igényeinek. Ez különösen erősen szakmai pályafutásod során fog megmutatkozni, sokszor fogod tapasztalni, hogy erős igényed van a társaságra, a csoportban lefolytatott munkára, bárhol is dolgozz vagy élj. Nem kenyered a névtelenség, és az sem, hogy csendben, szinte unalomban teljenek a napjaid. Eljön az az idő, amikor ki akarsz törni ebből a beszorított helyzetből, s hosszútávon szeretnél életedben változást elérni. Be akarod fejezni azt, hogy másoktól függj, és fel fogod fedezni, hogy már keresed annak lehetőségét, hogy eltávolodj a csoporttól, s ki akarod alakítani saját lehetőségedet, úgy, hogy egyfajta stílusváltáson mész át, és új személyiségjegyek jelennek meg egyéniségedben. Akkor leszel elégedett, ha megtalálod saját utad, s eléred az önmegvalósítás pillanatát. Ennek természetesen komoly kockázata van, de ha nem állsz ki magadért és céljaidért, soha nem tudod megvalósítani vágyaidat. Csak akkor győzedelmeskedhetsz gyengébbik éneden, ha kezedbe veszed az irányítást, ha másoktól várod a megoldást, akkor csak az egyhelyben toporgás jut neked.


Sorsod alakulása folyamán a legnagyobb dilemmát az okozhatja, hogy képes leszel-e a változás érdekében döntést hozni, és megtenni az első lépéseket. Belső késztetést érzel arra, hogy kitűnj végre a tömegből. Fiatalon sok barát vesz körül, akikhez erős érzelmi szálak kötnek, de könnyen teremtesz kapcsolatot olyanokkal is, akik egyáltalán nem a te társadalmi rétegedbe tartoznak. Baráti kapcsolataid egész életed során nagyon sokat jelentenek neked, de eljön az az idő, amikor észreveszed, nem ezekben a kapcsolatokban találhatod meg azt az érzelmi kötődést, amelyre vágysz. Ne zárkózz el semmilyen társadalmi célú tevékenység elvégzése elől, hisz nem számíthatsz mindig barátaid segítségére, azonban olyanokéra annál inkább, akiket csak kollégákként, ismerősökként, szomszédokként tartasz számon. Hagyd kibontakozni önmagad, ne érdekeljen, hogy hányan figyelik lépteidet.


Legfontosabb feladatod: önmagad és kreativitásod fejlesztése, erős személyiséggé kell válnod, ha eredményeket akarsz elérni. Személyiséged jelentős fejlődésen kell, hogy átmenjen, s ez nem lesz harc nélküli küzdelem. Idősebb korodban fontossá válik a közösség szolgálata és vezetése.

Az előző életekben agresszív, erőszakos, hatalomvágyó ember lehettél. A jelenben meg kell próbálnod az indulataidat féken tartani, elismerni mások tehetségét, és az "én" szócskát is fel kell cserélned a "mi"-re.


Kötelességed, hogy az élen járj, de ehhez józanságra, megértésre, kötelességtudatra van szükséged. A fegyelem elengedhetetlen, és a fennhéjázó stílusodon változtatnod kellene. Légy szerényebb, nem szabad megfeledkezned mások érzéseiről, érdekeiről. Meg kell tanulnod gyakorolni a hálát, és értékelni, ha valaki valami jót tesz érted.


A gyerekeket, vagy a nálad fiatalabb korúak támogatása az egyik legfőbb feladatod.


Párkapcsolatod:

Sokáig keresgélsz, amíg rátalálsz partneredre, aki hagyja, hogy kibontakozz. Ügyelj arra, hogy ne uralkodj a kedveseden, mert menekülésre foghatja a dolgot, és csak azt veszed észre, hogy magadra maradtál. Nagyon fontos, hogy tiszteld és becsüld a partnered, mert ha nem leszel erre képes, akkor tőle sem kapod vissza, és ez megbetegíthat, fájhat. Ha összefogtok, együtt sokra vihetitek, egymás életének hatalmas lendületet adhattok.


Munkád:

Irányítói pozícióba kell kerülnöd, hiszen hatalmat kaptál a sorstól, és azt, hogy csodáljanak, a vezetésed alatt az emberek kiváló teljesítményt nyújtanak. Tartózkodnod kell azonban a bosszúállástól, vagy a közönyös magatartástól, mert ezek nem méltók hozzád. Másrészt ha így viselkedsz, a sors később elveszi tőled azt, amiért oly sokat küszködtél.


Óriási életkedvvel rendelkezel, és míg az előző életekben talán elbújva, a nyilvánosságtól távol, remeteként éltél, addig most a társaság középpontja lehetsz a magánéletben és a munkahelyeden is.



Egészséged:

A hátad a legérzékenyebb szerved. Sok teher nehezedik rád, vagy éppen neked kell a terheket viselned mások helyett. Ha ezt a felelősséget nem vállalod, megfájdul a hátad.



Ahol a karmádat teljesítheted:

Bármilyen hobbi, vagy munka, ahol irányíthatsz és hangadó lehetsz. Akár az ékszerekkel kapcsolatos szakmában, akár a divatvilágban, vagy éppen egy amatőr színtársulatban.



Születésedkor a Hold a mérleg jegyben állt.

Holdi karmikus feladatod:

Az egyenjogú kapcsolatok kialakítása, és ha büszkeséget érzel a partnered vagy a rokonod iránt, akkor ezt szóban kifejezni. Az anya lelkében egy olyan űrt tölt ki a te szereteted, figyelmed, amelyet valakitől – akitől igazán szerette volna – nem kapott meg. Talán erről sohasem fog beszélni neked, és hálás azért, amit tőled kap, ez élteti őt. Ez okozhatja a te párkapcsolatodban majd a problémát, mert konkurenciaharc alakulhat ki az anya és a párod között, amit neked kell megoldani.


Holdi karmikus örökségként kapod:

A kedvességet, a barátságosságot, az intelligenciát, a meghallgatási képességet, és azt a képességet, amivel feledtetni tudod mások gondját. Viszont karmikus örökség az is, hogy hamarabb kell felnőtté válnod, mint a többi gyereknek, mert az egyik szülőnek szüksége van arra, hogy egyenrangú társa légy, illetve érzelmileg pótolj valakit. Ez tesz érzelmileg hullámzóvá akkor, amikor már a saját életedet szeretnéd élni. El kell telnie egy kis időnek, amíg sikerül ezt megoldani.


A holdi karma feloldása:

Megtanulsz nemet mondani, és nem akarsz megfelelni mindenkinek. Elismered, hogy nem a külsőségek számítanak, hanem a másik ember belső tulajdonságai. Kitartasz az érzéseid mellett, nem mondasz le a vágyaidról, és mindent megteszel azért, hogy a szüleid között béke legyen vagy helyreálljon a béke. Vagyis ezzel legyőzöd a karmikus problémát, a valamelyik szülő felé való erősebb húzást.


Pozitív holdnapok, amikor a karmikus feladat gyakorolható:

Hold a Mérlegben, a Vízöntőben, az Ikrekben.


Negatív holdnapok, amikor éppen a karmikus feladat ellen teszel:

Hold a Rákban, a Bakban, a Kosban.

557. tinendo (válaszként erre: 556. - Swordgirl)
2007. szept. 3. 13:04

Szia.

Olvastam az üzit, vissza is írtam.

Nagyon örülök, hogy tetszett a jellemzés és örülök, hogy tudtam segíteni neked.

Üdv: Tina.

556. swordgirl (válaszként erre: 554. - Tinendo)
2007. szept. 3. 12:59

Szia!


Itt is megköszönöm szépen az elemzést, nagyon érdekes dolgokra világított rá! Nagyon aranyos vagy, hogy elkészítetted!


Levelet írtam, abban bővebben leírtam Neked a gondolataimat!


Üdv, minden jót

sg

2007. szept. 3. 11:58

Kedves Tinendo!

Már régóta kiváncsi vagyok mi lehet az aszcendensem, mi a feladatom az életben, miben kellene változtatnom. Nagyon megörültem mikor rátaláltam erre a fórumra! Ha lenne rá ídőd kiszámolnád az én aszcendensemet is? 1980.05.28. 02:30.(percre nem biztos, hogy pontos)Előre is köszönöm!

Szép napot!

554. tinendo (válaszként erre: 553. - Swordgirl)
2007. szept. 3. 11:44

Jól tudod, mérleg az aszcendensed.

Akinek a Mérleg jegyében van az aszcendense, az általában könnyelmű természetű, ami kedvességgel és rokonszenves viselkedéssel párosul. A Mérleg jegyű ide-oda hányódik a kiegyensúlyozatlanság világában, úszik az árral, és mindig a jót keresi, a rosszat pedig kerüli. Mindeközben képtelen meglátni az élet és a szerelem valódi jelentését. Dicséretre vágyik, amit gyakran a szokatlan szépségének köszönhetően kap meg. Szeretik magukat olyan barátokkal körülvenni, akik csodálják őket. Született diplomaták, akik egész életükben a szépséget keresik.

Érzékeny testrészed, szerved:

derék, vese.


Külső megjelenés:

Nagyon szépek, harmonikusak, arányosak, szép, rózsás a bőrük, bájosak, kellemesek, mosolygósak, arcukon vénusz - gödörrel.


Az egész megjelenésed harmóniát sugároz. Mindig, mindenkivel kedves vagy, nagyon gyakran mosolyogsz. Fontos számodra a harmonikus, szép környezet. Társ nélkül nehéz számodra az élet, nem könnyű számodra az egyedüllét. Szeretsz szerepelni, a középpontba kerülni. Született tehetséged van a mérleg foglalkozásokban, úgy, mint diplomácia, színészet, a könnyűműfaj, tánc, szépségipar.


Amennyiben az aszcendensedet, vagy annak uralkodó bolygóját nehezítő fényszögek érik, a megfelelési kényszere miatt nem vállalod saját magadat, a véleményedet, elvész a személyiséged a sok alkalmazkodásban, már nem is lehet tudni, ki is vagy valójában.


A fejlődésben bejárandó utad:

A gerinctelen "alakulóművésztől" a kedves, megértő, a másikat önzetlenül támogató társig.



Születésedkor a felszálló holdcsomópont a rák csillagjegyben tartózkodott.

Változékony életed első felében hatalmas benned az a belső késztetés, hogy jelentős hatással legyél az emberekre, s ne csak azokra akiket ismersz, hanem azokra is, akiket nem. Mindent meg fogsz tenni azért, hogy elnyerd tanulótársaid, kollégáid, valamint olyan emberek tiszteletét, akik nem a családodhoz tartoznak. Szerencsésnek érezheted magad, mert már életed első harmadában eléred azokat a sikereket, amelyekre áhítozol, és ennek ellenére a sikerrel együtt járó mámorító öröm folyamatosan elmarad. Rá kell döbbenned arra, hogy a pozíció, amit elértél, és a mások általi elismerése sosem fog elégedetté tenni, a karrier ürességet hoz életedbe, így meg kell találnod a saját utadat úgy, hogy megpróbálod a hiányérzetet az élet más területeinek építésével és fejlesztésével pótolni.


Gondold át életedet, elért eredményeidet, a jövőre vonatkozó terveidet, és a döntés meghozatalánál vedd figyelembe érzéseidet és intuícióidat is; Ekkor születhet meg a döntés, amely átstrukturálhatja az életedet, s például munka területén hatalmas változást hozhat, s olyan pályára térhetsz át, amelyen nem az anyagiak inspirálnak, hanem az, hogy másokon segíts, más emberekről gondoskodj. Ez az, ami által sokkal könnyebben megteremtheted az összhangot szakmai életutad, magánéleted és személyiséged között. 40 éves korod után el kell gondolkoznod a visszavonuláson, le kell mondanod a további szakmai sikerekről. Bár fiatal korodban nagyon keményen küzdesz azért, hogy jól boldogulj, de néha a lemondás hozhatja meg az igazi, megváltó sikert. Előző életedben komoly hatással lehetett rád szüleid munkája, elért eredményeik, ezért érzel erős késztetést arra, hogy megfelelj jelenlegi szüleid elvárásainak. De az idő múlásával rá kell ébredned arra, hogy szükséged van arra, hogy több időt szentelj érzelmeidnek, családodnak, a hivatás csak másodlagos lesz.


Legfontosabb feladatod: Vállalnod kell önmagad, származásod, a felelősséget, melynek alapjait akkor kell letenned, amikor családot alapítasz. Az érzelmi élet felépítése és stabilitása mindennél fontosabb lesz. Az anyagi szükségleteidet az érzelmek alá kell helyezni. Az emberséget és a hatalmat megfelelően kell összehangolnod, és családodon kívül gondoskodnod kell másokról is.

A feladatod a családok támogatása, és nem csupán a sajátodé, hanem akár idegen embereké is. Fontos még ebben az életedben a magányos emberek összehozása. Ha ezt eddig nem próbáltad, akkor itt az ideje, mert az előző életeidben családokat dúlhattál szét, amit most jóvá kell tenned. Ezt akár megtehetted hivatalos szerv képviselőjeként, vagy hódítóként, esetleg boszorkányként, aki rossz tanácsot adott, vagy tiltott, mágikus tevékenységeket űzött, amivel embertársainak – főként a családoknak – ártott.



Párkapcsolatod:

Minden szexuális partnered benned él, és a részeddé válik. Vagyis ezek az emberek rajtad keresztül is kapcsolatban állnak egymással, ezt nem árt ha tudod. Nem a partnerednek kell biztosítani a családi hátteret, ez a te feladatod. Neked kell rendet tartani az otthonotokban, és olyanná kell válnod, hogy a partnered minden helyzetben számíthasson rád. Ügyelned kell arra is, hogy a párodat ne zárd ki a családból, vagyis vele is beszélj meg mindent, mert ez a párkapcsolati karmikus feladatod közé tartozik.


Munkád:

Az otthoni, családdal kapcsolatos, úgynevezett kiszolgálói tevékenységek, illetve a gondoskodás, az anyaszerep eljátszása tartozik a karmikus feladataid közé. Ez a segítőkészség szolgálja a karmád teljesítését. A tanárként, gyermeknevelőként, házvezetőnőként, takarítóként, szakácsként, cukrászként tudod kibontakoztatni az előző életekből hozott tudást. Ezekkel a szakmákkal kijavíthatod azokat a hibákat, amelyeket korábban éppen ezen a vonalon követtél el.



Egészséged:

Immunproblémák jelentkezhetnek, amelyek lelassítják a betegségekből való felépülést, illetve hamarabb alakulhatnak ki a betegségek, mint másoknál. Mindez egy régi ős számlájára írható, aki nem volt képes talán lemondani egy olyan szerelmi kapcsolatról, amely tilos, tiltott volt. És a sors az utódok védekezőképességének gyengeségével fizetteti ki a számlát.


Ahol a karmádat teljesítheted:

Gondoskodj idősebb hozzátartozóidról, idegenekről és öreg, kiszolgáltatott emberekről. Karmádat teljesítheted, ha régiségekkel foglalkozol, esetleg kereskedsz velük.



Születésedkor a Hold az ikrek jegyben állt.

Holdi karmikus feladatod:

El kell fogadnod azt a helyet a családban, amelyet kijelöltek a számodra a szüleid és a testvéreid. Illetve meg kell barátkoznod azzal a gondolattal, hogy te választottad ezt a családot, ahova érkeztél, és feladataid közé tartozik nem arra törekedni, hogy te állj a figyelem középpontjában, hanem te figyelj rájuk, ajnározd őket.


Holdi karmikus örökségként kapod:

A felületességet, a mindenkire és mindenre csak egy kicsit figyelést. El kell fogadnod, hogy a világ sohasem abszolút, hanem relatív. Meg kell tanulnod minden helyzetet más – nem csak a saját – szemszögedből vizsgálni, különösen vonatkozik ez az anyukádra, mert így értheted meg és fogadhatod őt el olyannak, amilyen.


A holdi karma feloldása:

A hagyományok ápolása, a régi értékek megőrzése. Fegyelmezettnek kell lenned, így tudsz úrrá lenni a kapkodáson, a közbeszóláson, a közbevágáson, és ezzel elkerülheted azt is, hogy a családtagok érzéketlennek tartsanak. A környezetedben pedig azt mondják rólad, hogy érdekkapcsolatokat létesítesz, vagy azt tartod jónak, ami neked fontos.


Pozitív holdnapok, amikor a karmikus feladat gyakorolható:

Hold az Ikrekben, a Mérlegben, a Vízöntőben.


Feszült holdnapok, amikor éppen a karmikus feladat ellen teszel:

Hold a Nyilasban, a Szűzben, a Halakban.

2007. szept. 3. 11:09

Sziasztok, nem tudom, hogy szoktátok, csak láttam, hogy vannak itt elemzések, azért megpróbálom, hátha így ismeretlenül is tudsz segíteni, kedves Tinendo, én 1982. július 16-án, pénteken születtem 12:30-kor.

Csinálsz nekem is elemzést, ha szépen megkérlek? Ja, egyébként valami újságból egyszer az derült ki, hogy az aszcendensem a mérleg... Ez így van?


Ha tudsz segíteni, szépen megköszönném! Szép napot, üdv

swordgirl

552. tinendo (válaszként erre: 551. - Donyta)
2007. szept. 3. 11:01
Nagyon örülök, hogy tetszett, amit írtam. :))
551. Donyta
2007. szept. 3. 10:55
Nagyon szépen köszönöm. Nem hiszem el, hogy ennyire egyezik velem az elmzésed. Ne nevess ki, de elpityeredtem rajta! Sokmindent már úgy teszek ahogyan a leírtak szerint cselekednem kell. Kereskedelemben dolgozom, bár nem ez a képzettségem. Nagyíon szeretem az embereket, és a velük való munkám, segítőkészségem. Voltak hibáim valóban, túl közvetlen voltam mindenkivel, ez nem volt jó. A családom, és a párom szeretem. Párom "súlyos" betegségben szenved. Nem rák, de nem is gyógyítható. Tavaj átestünk egy tragédián is emiatt, de él és velünk van! Lehetőségem volt, hogy maradjak vagy elhagyjam. Nem tudtam megtenni, vele vagyok. Szeretem a szépet, a gondoskodást, ha én adom is. Kreatív vagyok, és szeretek-tudok szépen rajzolni, festeni. Saját verseléssel írom ki magamból az érzelmeimet, álmaimat. Szeretm ha elismernek, bánt ha úgy bántanak, hogy nem néznek a dolgok mögé. Titkaim nincsenek, a családdal szoros a kapcsolatom, és őszinte... Nem is tudom mit mondhatnék ezekután még.... Köszönöm Neked!!!
550. tinendo (válaszként erre: 547. - Donyta)
2007. szept. 3. 10:30

Mérleg az aszcendensed.

Akinek a Mérleg jegyében van az aszcendense, az általában könnyelmű természetű, ami kedvességgel és rokonszenves viselkedéssel párosul. A Mérleg jegyű ide-oda hányódik a kiegyensúlyozatlanság világában, úszik az árral, és mindig a jót keresi, a rosszat pedig kerüli. Mindeközben képtelen meglátni az élet és a szerelem valódi jelentését. Dicséretre vágyik, amit gyakran a szokatlan szépségének köszönhetően kap meg. Szeretik magukat olyan barátokkal körülvenni, akik csodálják őket. Született diplomaták, akik egész életükben a szépséget keresik.

Érzékeny testrészed, szerved:

derék, vese.


Külső megjelenés:

Nagyon szépek, harmonikusak, arányosak, szép, rózsás a bőrük, bájosak, kellemesek, mosolygósak, arcukon vénusz - gödörrel.


Az egész megjelenésed harmóniát sugároz. Mindig, mindenkivel kedves vagy, nagyon gyakran mosolyogsz. Fontos számodra a harmonikus, szép környezet. Társ nélkül nehéz számodra az élet, nem könnyű számodra az egyedüllét. Szeretsz szerepelni, a középpontba kerülni. Született tehetséged van a mérleg foglalkozásokban, úgy, mint diplomácia, színészet, a könnyűműfaj, tánc, szépségipar.


Amennyiben az aszcendensedet, vagy annak uralkodó bolygóját nehezítő fényszögek érik, a megfelelési kényszere miatt nem vállalod saját magadat, a véleményedet, elvész a személyiséged a sok alkalmazkodásban, már nem is lehet tudni, ki is vagy valójában.


A fejlődésben bejárandó utad:

A gerinctelen "alakulóművésztől" a kedves, megértő, a másikat önzetlenül támogató társig.


Születésedkor a felszálló holdcsomópont a mérleg csillagjegyben tartózkodott.

Már kisgyermekkorodban, majd serdülőként, és fiatal felnőttként is mindent megteszel azért, hogy kitűnj és valami különlegeset, egészen extravagánsat alkoss. Nagyon fontosnak érzed személyes szabadságod megtartását, épp ezért gyakran élsz vagy dolgozol egyedül, sőt, ha teheted elkerülöd a nagy zajjal és tömeggel együtt járó helyeket is. Mindent megteszel azért, hogy kifogástalanul dolgozz, és szakmai pályád legelején óriási erővel dolgozol azon, hogy ki tudd alakítani egyéni státuszodat. De az idő múlásával rá kell döbbenned arra, hogy a várva várt szakmai sikerek minden erőfeszítésed ellenére is elkerülnek, és be kell látnod, hogy egyedül nem tudod elérni a kellő sikereket. A karmád megköveteli azt, hogy háttérbe szorítsd egyéni vágyaidat, és igenis tudatosítsd magadban azt, hogy számodra a csoportos munkavégzés hozhatja meg a babérokat, és nagyon fontosak azok a fránya szakmai kapcsolatok. Hiába vagy tehetséges, személyes előrehaladásod nem elég ahhoz, hogy valóban sikeresnek érezhesd magad.


Kiegyensúlyozottabb és elégedettebb lehetsz, ha megkockáztatod a másokkal való közös munkát, bár nyilvánvaló, hogy ez esetben osztozni kell a sikeren is. Életutad folyamán többször szembekerülsz azzal a dilemmával, hogy döntened kell afelől, hogy hány százalékban elégítsd ki a saját szükségleteidet, s mi az, amiben bizony mások érdekei szerint kell cselekedned. Természetesen, a bohó fiatal korban meg vagy győződve arról, hogy csakis a saját érdekeidet kell nézned, ezért is ragaszkodsz a függetlenséghez, és szent meggyőződésed, hogy bármifajta megalkuvás lelki gyengeségre vallana. Azonban az idő múlásával ez a felfogásod elavul, s a gyakori magány és ürességérzet változtatásra késztet, s egyre jelentősebb vágyat érzel arra, hogy élményeidet, tapasztalásaidat megoszthasd másokkal, különösen olyanokkal, akikhez érzelmi szálak is kötnek. Ezen a ponton leszel képes önös érdeket figyelmen kívül hagyva figyelni mások szükségleteire vagy éppen érdekeire, és kapcsolataidban is arra vágysz, hogy erős szálakkal kötődj partneredhez. Ha igazán képes leszel magad átadni egy érzelmekkel teli, bizalmi alapon nyugvó kapcsolatnak, akkortól tudsz harmonikusabb életet teremteni magadnak.


Legfontosabb feladatod: az alkalmazkodás, a belátás, a tervek mellett az eredmények másokkal való megosztása, nyugalom és harmónia létrehozása, és mások érdekének a figyelembe vétele. Meg kell tanulnod értékelni az érzelmi alapon nyugvó párkapcsolat fontosságát.

Megtartani a három lépés távolságot mindenkivel, kivéve a rokonokkal és a családtagokkal. Ugyanis az előző életeidben feltehetően mindenkivel barátkoztál, és sajnos nem tartottad meg mások titkait, ezért aztán kellemetlen, olykor veszteséges helyzetbe hoztál embereket. Meg kell tanulnod elfogulatlanul viselkedni, és az egyensúly megteremtésére törekedni az emberi kapcsolatokban. A mértékletességet az asztali és az ágybeli örömök terén is gyakorolnod kellene, mert ha erre nem vagy képes, akkor a túlzások később beteggé tehetnek.


Párkapcsolatod:

Olyan partnerrel kerülsz kapcsolatba, akinek szüksége van arra, hogy az önbizalmát táplálják. Ha ezt őszintén teszed és folyamatosan mellette állsz, akkor úgy fog szeretni, ahogyan az a legjobb neked. Nagyon vigyázz arra, hogy ne tedd őt nevetségessé, vagy ne űzz vele tréfát, ne ugrasd, amikor társaságban vagytok, mert vérig sértődik és sohasem fog neked megbocsátani. Az is előfordulhat, ha nagyon mélyen megbántod, hogy bosszút áll az első adandó alkalommal.


Ha félrelépsz, ne legyél annyira őszinte, hogy megosztod a kedveseddel, és megalázó helyzetbe hozod őt. Tartsd titokban, és viselkedéseddel se adj okot gyanúra.


Munkád:

Azokon a pályákon érzed jól magad, ahol emberekkel foglalkozhatsz. Az előző életeidben nem sikerült a diplomáciai készségedet magas szintre fejlesztened, és az üzleti életben is túlságosan heves voltál. Hamar kimondtad a véleményedet, előbb beszéltél és csak az után gondolkodtál.


A jelen életedben éppen ezt kell helyrehoznod, és olyan pályát kell választanod, ahol emberekkel foglalkozhatsz. Ajánlott helyek a kereskedelem, művészetek, vendéglátóipar, szépségipar - ezeken a területeken a kollégák kedvencévé is válhatsz.


Egészséged:

Hormonális problémák alakulhatnak ki, amelynek oka párkapcsolatodban keresendő. Amennyiben felbomlik életednek ezen a területén a harmónia, akkor a női vagy a férfi hormonok aktívabbak lesznek, és ez meglátszik a külsődön, a szépségeden.



Ahol a karmádat teljesítheted:

Adj tanácsot mások otthonának vagy külsejének szépítésére. Szépérzéked és az emberekhez való barátságos viszonyod használd fel, hogy segíthess harmonikussá tenni mások életét.



Születésedkor a Hold a halak jegyben állt.

Holdi karmikus feladatod:

Az emberiség szolgálat, az önfeláldozás gyakorlása talán éppen olyan személlyel szemben, aki a rokonod – vagy a partnered révén kerülsz vele rokoni kapcsolatba –, és akivel a viszonyod nem a legjobb. Az anyukád életében van egy nagy titok, amelyről semmit sem árul el, és te is csak érzed, hogy régen volt valami, pontosabban valaki, akihez erős szálak fűzték, és a hiánya érzékennyé, sebezhetővé tette. Ezt a titkot nagyon nehéz lesz kifürkészni, de ha sikerül, akkor jobban megértheted a vele való kapcsolatod, és rájössz arra is, hogy a barátok, ismerősök miért használnak ki gyakran, és a párkapcsolatban miért te adsz többet, és nem a másik.


Holdi karmikus örökségként kapod:

Gondoskodj másokról, mondj le a saját előnyödről, adj és adj, mégpedig önzetlenül, mert ha nem teszed, nem kapod meg azt a szabadságot, amire a lelkednek szüksége van. Ráadásul a sors úgyis elveszi tőled, és akkor már jobb, ha önként mondasz le róla. Az anyukád mély szeretetet érez irántad és sokat aggódik érted, még akkor is, ha ennek éppen az ellenkezőjét tapasztalod, és inkább a hiányát érzed, mint a közelségét.


A holdi karma feloldása:

A művészetekkel foglalkozás, segíteni a magányos embereknek, hogy egymásra találjanak, megértő és együtt érző magatartás elsajátítása és a betegségben szenvedők lelki és fizikai ápolása. Jótékonykodás, alapítványi munka végzése.


Pozitív holdnapok, amikor a karmikus feladat gyakorolható:

Hold a Halakban, a Rákban, a Skorpióban.


Negatív holdnapok, amikor éppen a karmikus feladat ellen teszel:

Hold a Vízöntőben, a Nyilasban, a Bikában.

549. heuretia (válaszként erre: 546. - Tinendo)
2007. szept. 3. 09:21
Tisztelettel köszönöm...nagyon örülök neki!
2007. szept. 3. 09:09

Szia!

Én sajnos nem tudom, hogy hány órakor születtem. Azt hallottam, hogy attól még kiszámolható az aszcendensem. Tudnál segíteni?

Előre is köszi!

547. Donyta
2007. szept. 3. 06:02

Szia! Ha megkérnélek, nekem is elkészítenéd az elmzést?? Köszönöm:

1959.05.29.--13:20

546. tinendo (válaszként erre: 545. - Heuretia)
2007. aug. 30. 14:11

Aszcendensed: kos.

Ennek a felkelő jegynek energikus, lendületes és ambiciózus a világnézete. Minden tennivalóját egyszerre akarja elvégezni. A lassú, nehézkes embereket nem nagyon tolerálják ennek a jegynek a képviselői. Ha valaki szembeszegül az akaratával vagy a céljaival, akkor siessen fedezékbe, mert dühkitörésre lehet tőle számítani. Nagyon kezdeményező minden tekintetben, és a világnézete most reményteli.


Érzékeny testrészed, szerved:

fej, fül, arc, száj, fogak, koponya, agy, izmok.


Külső megjelenés:

Erőteljes, markáns vonások, előreugró, energikus arc, áll, széles homlok, érzéki száj, megnyúlt orr, összenőtt, erős szemöldök, szúrós tekintet, vöröses haj, katonás járás, nyúlánk, izmos termet.


Az egész megjelenésed dinamizmust, energiát sugároz, gyors, határozott mozdulatok jellemzik, szinte túlteng benned az energia. A sport kifejezetten neked való. Igazi vezéregyéniség vagy, nem hagyjod magadat befolyásolni, egyenes, őszinte vagy, akár a tapintatlanságig is. Rámenős, nyughatatlan, türelmetlen, heves. Gyerekként ajánlott sportolnod, mert sok fölös energiával rendelkezel. Született tehetséged van a vezetés terén, magaddal tudsz ragadni másokat, lendületed sodró, és amint beindítottad a folyamatot, a "fogjuk meg és vigyétek" mentalitásba mész át. Ösztönös tehetséged van a kos foglalkozásokhoz, mint például minden egyenruhás szakma: rendőr, katona, tűzoltó, orvos (sebész, fogorvos) továbbá fodrász, sportoló.


Amennyiben az aszcendensedet, vagy annak uralkodó bolygóját nehezítő fényszögek érik, agresszív, indulatos, akaratos, önérvényesítő, önző, mohó lehetsz.


A fejlődésében bejárandó utad:

az agresszortól a jó vezetőig. "A Tiszta Hős".


Születésedkor a felszálló holdcsomópont a bika csillagjegyben tartózkodott.

Életutadat a különböző túlélési technikák kialakítása jellemzi. Tele vagy tudattalan és irracionális félelmekkel és gyakran tévhitekkel is, néha egy jövőbeni katasztrófától félsz vagy csak a szerelmi csalódástól, de a lényeg: mindig félsz, tartasz valamitől. Ez az állandó instabil lelkiállapot könnyen lerombolhatja mindazt, amit évek során sikerült felépítened, és megakadályozhat abban, hogy hosszú távú célok megvalósításába fogj. Bizonytalanságod és határozatlanságod jelentősen megakadályoz abban, hogy jól boldogulj az életben. Fontos lenne átgondolnod mindazokat az értékeket és tényeket, amelyeket az életedben fontosnak tartasz, és rá kell venned magad arra, hogy kiépítsd szilárd anyagi alapjaidat.


Nagyon valószínű, hogy egy erős érzelmi jellegű behatás az oka annak, hogy igyekszel mindent megtenni a stabil környezet kialakításáért, de ezzel még nem oldod meg a problémát, hisz homokba dugod a fejed. Épp ezért fontos lenne, hogy megismerd a tudatalattidat befolyásoló tényezőket, így sokkal jobb esélyed lenne arra, hogy megtaláld a lelki békédet, és erkölcsi valamint anyagi téren fellendülhessen az életed. Csak akkor leszek képes a teljes megnyugvásra, ha megteremted a szükséges alapokat életed hátralévő részéhez, melynek két fő pillére a biztonság és az anyagiak. Fiatal korodban biztos, hogy erős szenvedélyek hajtottak, ami miatt nemcsak akkor, hanem jelenleg is gyakran kerülsz érzelmi válságba. Gyakran előfordul, hogy nem megalapozott féltékenységgel kapcsolatos érzelmek terhelik lelkedet, ami csak annak köszönhető, hogy saját magadat sem vagy képes teljes mértékben elfogadni. Bizonyára észrevetted, hogy erős szexuális késztetéssel rendelkezel, s ennek ellenére a kielégülés szinte elérhetetlennek tűnik. És itt a lényeg! Minél jobban törekszel arra, hogy különböző vágyaidat kielégítsd, annál sivárabbá teszed saját életedet. Mit tehetsz ez ellen? Fordítsd figyelmedet a téged körülvevő emberekre, figyeld őket mit és hogyan csinálnak másképp, és próbáld megérteni az ő értékrendjüket. Ha ez sikerül, akkor a legnagyobb vágyad teljesülhet, s végre elérheted a biztonságot, ahol megszűnhetnek az anyagi és érzelmi problémák, és idővel mindkét területen eléred céljaidat. A harmóniát és békét keresve kipróbálhatsz többféle lehetőséget is, ezekből számos tapasztalatot gyűjthetsz, sőt vágyaid egy részét kielégítheted. Olyan értékrendet kell választanod, amelyben nem kap helyet a rombolás, sokkal inkább az építés és a megőrzés.


Legfontosabb feladatod: Úgy kell gondolkoznod és cselekedned, hogy közben a szenvedélyeket és a hatalmi vágyat visszaszorítod. Legfontosabb feladatod az, hogy másoknak szilárd támaszt nyújts.

Hűségesnek lenni nemcsak emberekhez, hanem elvekhez is. Előrelátóan, megfontoltan haladni a célod felé, és lépésről lépésre megtervezni a tetteidet. A lustaságot legyőzni, és elfogadni azt, hogy a sült galamb nem fog a szádba repülni, a sikerért, az anyagi eredményért tenned kell.

Azonban ne legyen a mindened a pénz, hanem az anyagiakat csak arra használd, hogy független légy, és segíts vele másokat. Próbáld meg legyőzni az irigységet, és ne gondold azt, hogy a pénz az egyetlen, ami biztonságot adhat.


Párkapcsolatod:

Csak a hozzád hasonló, megbízható és jól kiszámítható partnerrel jöhetsz ki. De azt tudnod kell, hogy akit párként választasz, akivel összekötöd az életed, annak az előző életekből a karmikus adósa vagy. Ezért a kapcsolatot az átmenetileg kialakuló nehézségek ellenére is fent kell tartanod, és megküzdeni a választottadért, még akkor is, ha esetleg felbukkan a titokzatos harmadik.



Munkád:

Karmikus feladatod, hogy vezető pozícióba kerülj és másokat irányíts. A pénzzel és tulajdonnal kapcsolatos pályákban érhetsz el sikereket, akár a bankszakmában, akár az ingatlan piacon jól megállod a helyed. Olyan ügyletek bonyolításában vehetsz részt, amelyek neked és a családodnak is jó megélhetést biztosítanak.



Egészséged:

A súlytöbblet problémákat okozhat, és emiatt kialakulhatnak keringési betegségek, vagy a máj működésének zavarai. Egyébként ezek arra is utalnak, hogy le kellene küzdened az irigység érzését, amelyet mások sikereivel szemben érzel. Ez a múlt terhe, a karma, amellyel születtél.



Ahol a karmádat teljesítheted:

A művészetek területén, amelyet hobbiként kellene űznöd. A másik megoldás, ha kulturális eseményeken rendszeresen önkéntes munkát vállalsz.


Születésedkor a Hold az oroszlán jegyben állt.

Holdi karmikus feladatod:

Valóra váltani az anya álmát, aki talán nem tudta megvalósítani mindazt, ami a karmikus feladata volt, és ezt örökíti benned tovább. Holdi karmád a párkapcsolatban a hagyományos szerepek gyakorlása, és ügyelni arra, hogy ne cserélődjenek fel ezek a szerepek. Ha nőként uralkodni akarsz a partneren és vezetni őt, akkor sajnos előbb-utóbb magadra maradsz.


Holdi karmikus örökségként kapod:

Hallatlanul nagy erőt, energiát, optimizmust és karizmát kapsz, aminek a segítségével kiemelkedhetsz az átlagból, többre viheted, magasabbra juthatsz. Uralkodói hajlamokkal megáldott anyát is kapsz örökül, akivel nagyon szoros a lelki kapcsolatod, és aki megpróbál még felnőttként is irányítani téged, ami a párkapcsolatodban zavarokat okozhat, mert a pasid nehezen fogja benyelni anyukád irányítását.


A holdi karma feloldása:

Anyatigrisként védelmezed mindazt, ami a tiéd. Nemcsak az anyagiakra értendő ez, hanem az emberi kapcsolataidra, a magánéletedre is. Vigyázol az örökségre, és megpróbálod a családi vagyont gyarapítani, nem elherdálni. Saját otthont teremtesz, azt úgy rendezed be, hogy minden családtag jól érezze benne magát, és ha szükségessé válik az idők folyamán, akkor egy rokont magadhoz veszel, otthont nyújtasz neki.


Pozitív holdnapok, amikor a karmikus feladat gyakorolható:

Hold az Oroszlánban, a Mérlegben, az Ikrekben.


Negatív holdnapok, amikor éppen a karmikus feladat ellen teszel:

Hold a Vízöntőben, a Bakban, a Skorpióban.

2007. aug. 29. 21:55
Sziasztok! Nyilas/Kos vagyok, és éppen a napokban gondolkodtam rajta, hogy vajon mi lehet az életfeladatom. Hogyan lehet azt megtudni?
544. tinendo (válaszként erre: 543. - Mothertiger)
2007. aug. 29. 21:09

Örülök, hogy tetszett az elemzés.

Majd írj!

Nem akartalak megsíratni.

543. mothertiger (válaszként erre: 539. - Tinendo)
2007. aug. 29. 21:05

Köszönöm szépen, drágaságom!


Nagyon sokminden igaz rám, bár az aszcendeses dolgot még pontosítom majd, ha megkérdezem Anyut, hogy pontosan mikor születtem.:)


Egyébként amiket Anyuról írtál, megkönnyeztem!:(

542. tinendo (válaszként erre: 541. - Dee7182d35)
2007. aug. 28. 16:37
Nagyon szívesen, segítek, ha tudok bárkinek!
541. dee7182d35 (válaszként erre: 537. - Tinendo)
2007. aug. 28. 16:32

Köszi,így végigolvasva a kos nagyon közel áll hozzám.Sajnos nem tudhatom meg a pontos időt,ezért végigolvasgattam,és a második szerintem nagyon találó.

Köszönöm az önzetlen munkádat!

540. tinendo (válaszként erre: 538. - Borcsa)
2007. aug. 28. 16:08
Örülök, hogy tetszik. :))
539. tinendo (válaszként erre: 535. - Mothertiger)
2007. aug. 28. 16:08

Aszcendensed: ha fél 1-ig/ max. 0.40-ig születtél bak az aszcendensed, ha utána, akkor pedig vízöntő.


BAK:

A lehető legtapintatosabb, legdiplomatikusabb, legnagyobb és legalaposabb tudással rendelkezik, aki mindig megfontoltan cselekszik. Gyakran érzi magát megtámadva, úgyhogy védekezik, és nem jó megpróbálni kihasználni, mert nem csak gyanakvó, hanem a bosszúállás nagymestere is. Különösen önálló, kitartó és magabiztos, és a saját kiszemelt csúcsa felé igyekszik, amikor nincs tekintettel másokra, akik lejjebb járnak. Egy ilyen csúcsra töréssel a saját istenei előtt tiszteleg.


Érzékeny testrészed, szerved:

térd, csont, bőr, fogak.


Külső megjelenés:

Vékony, szikár testalkat, mélyen ülő barna szem, okos tekintet, sűrű, erős sötét haj, merev, markáns vonások, vékony szájszél.


Az egész megjelenésed óvatosságot, megfontoltságot sugároz. Van benned valami megfoghatatlan szomorúság. Óvatos, takarékos, puritán, gyakorlatias vagy, a luxus távol áll tőled. Nagyon célorientált vagy, a cél elérése érdekében képes vagy sok mindenről lemondani. Az életben nehezen éred el a dolgokat, neked mindenért sokkal többet kell tennie, mint másoknak. Szorgalmas, kitartó vagy, nagy akaraterővel rendelkezel. Született tehetséged van a bak foglalkozásokhoz, úgy, mint szobrász, építész, mérnök, tanár, bányász, asztalos.


Amennyiben az aszcendensedet, vagy uralkodó bolygóját nehezítő fényszögek érik komor, túlzottan zárkózott, távolságtartó, munkamániás, képtelen a lazításra, merev lehetsz.


A fejlődésében bejárandó utad:

A rideg munkamániástól a komoly, megbízható Emberig.


VÍZÖNTŐ: A kiszámíthatatlan és rendetlen Uránusz fennhatósága alatt ezek az emberek mindenek felett függetlenek és eredetiek. Nagyon jó és párosul náluk egy barátságos és együtt érző természettel, akik nem fogadják el, ha valaki beleavatkozik terveikbe, és ellenszegül az akaratuknak, és a saját útjukat járják attól függetlenül, hogy mások mit mondanak és tesznek. Általában önfejűek, bár néha túl makacsak, a megfontolt beszédjüknek gyakran az az oka, hogy az emberiséget neveljék. Minden új dologban lelkesen, tevékenyen közreműködnek, de néha a nagy lelkesedés miatt kiöntik a gyereket is a fürdővízzel együtt. Néhány barátjuk van csupán, de azok nagyon kitartóak. Az igazságra vágynak.

Érzékeny testrészed, szerved:

lábszár, boka, idegrendszer.


Külső megjelenés:

Neki van a levilágítóbb kék szeme, magas, karcsú, hullámos haj, extrém, bizarr megjelenés, esetleg polgárpukkasztó öltözék.


Az egész megjelenésed figyelemfelkeltő, mindenképpen fittyet hánysz a szokásoknak, a fennálló rendnek. Szereted meghökkenteni már a külsőddel is az embereket. Igazi forradalmár, újító vagy, az, akinek a fejében megszületnek a legújabb ötletek, de a szabályok idegesítenek, fontos számodra a szabadság, hogy soha semmiben ne korlátozzanak. Szívesen és elkötelezetten segítesz egy embercsoporton. Született tehetséged van ahhoz, hogy új dogokat vigyen a világba. A vízöntő foglalkozásokhoz van a legnagyobb affinitása, úgy, mint reklámszakember, divattervező, számítástechnikus, felfedező, pilóta, asztrológus, szociológus.


Amennyiben az aszcendensedet, vagy annak uralkodó bolygóját nehezítő fényszögek érik, feltűnési viszketegségben szenvedő, mindent kényszeresen megreformáló emberré válhatsz.


A fejlődésben bejárandó utad:

A bomlasztótól a békés forradalmárig.


Születésedkor a felszálló holdcsomópont a mérleg csillagjegyben tartózkodott.

Már kisgyermekkorodban, majd serdülőként, és fiatal felnőttként is mindent megteszel azért, hogy kitűnj és valami különlegeset, egészen extravagánsat alkoss. Nagyon fontosnak érzed személyes szabadságod megtartását, épp ezért gyakran élsz vagy dolgozol egyedül, sőt, ha teheted elkerülöd a nagy zajjal és tömeggel együtt járó helyeket is. Mindent megteszel azért, hogy kifogástalanul dolgozz, és szakmai pályád legelején óriási erővel dolgozol azon, hogy ki tudd alakítani egyéni státuszodat. De az idő múlásával rá kell döbbenned arra, hogy a várva várt szakmai sikerek minden erőfeszítésed ellenére is elkerülnek, és be kell látnod, hogy egyedül nem tudod elérni a kellő sikereket. A karmád megköveteli azt, hogy háttérbe szorítsd egyéni vágyaidat, és igenis tudatosítsd magadban azt, hogy számodra a csoportos munkavégzés hozhatja meg a babérokat, és nagyon fontosak azok a fránya szakmai kapcsolatok. Hiába vagy tehetséges, személyes előrehaladásod nem elég ahhoz, hogy valóban sikeresnek érezhesd magad.


Kiegyensúlyozottabb és elégedettebb lehetsz, ha megkockáztatod a másokkal való közös munkát, bár nyilvánvaló, hogy ez esetben osztozni kell a sikeren is. Életutad folyamán többször szembekerülsz azzal a dilemmával, hogy döntened kell afelől, hogy hány százalékban elégítsd ki a saját szükségleteidet, s mi az, amiben bizony mások érdekei szerint kell cselekedned. Természetesen, a bohó fiatal korban meg vagy győződve arról, hogy csakis a saját érdekeidet kell nézned, ezért is ragaszkodsz a függetlenséghez, és szent meggyőződésed, hogy bármifajta megalkuvás lelki gyengeségre vallana. Azonban az idő múlásával ez a felfogásod elavul, s a gyakori magány és ürességérzet változtatásra késztet, s egyre jelentősebb vágyat érzel arra, hogy élményeidet, tapasztalásaidat megoszthasd másokkal, különösen olyanokkal, akikhez érzelmi szálak is kötnek. Ezen a ponton leszel képes önös érdeket figyelmen kívül hagyva figyelni mások szükségleteire vagy éppen érdekeire, és kapcsolataidban is arra vágysz, hogy erős szálakkal kötődj partneredhez. Ha igazán képes leszel magad átadni egy érzelmekkel teli, bizalmi alapon nyugvó kapcsolatnak, akkortól tudsz harmonikusabb életet teremteni magadnak.


Legfontosabb feladatod: az alkalmazkodás, a belátás, a tervek mellett az eredmények másokkal való megosztása, nyugalom és harmónia létrehozása, és mások érdekének a figyelembe vétele. Meg kell tanulnod értékelni az érzelmi alapon nyugvó párkapcsolat fontosságát.

Megtartani a három lépés távolságot mindenkivel, kivéve a rokonokkal és a családtagokkal. Ugyanis az előző életeidben feltehetően mindenkivel barátkoztál, és sajnos nem tartottad meg mások titkait, ezért aztán kellemetlen, olykor veszteséges helyzetbe hoztál embereket. Meg kell tanulnod elfogulatlanul viselkedni, és az egyensúly megteremtésére törekedni az emberi kapcsolatokban. A mértékletességet az asztali és az ágybeli örömök terén is gyakorolnod kellene, mert ha erre nem vagy képes, akkor a túlzások később beteggé tehetnek.



Párkapcsolatod:

Olyan partnerrel kerülsz kapcsolatba, akinek szüksége van arra, hogy az önbizalmát táplálják. Ha ezt őszintén teszed és folyamatosan mellette állsz, akkor úgy fog szeretni, ahogyan az a legjobb neked. Nagyon vigyázz arra, hogy ne tedd őt nevetségessé, vagy ne űzz vele tréfát, ne ugrasd, amikor társaságban vagytok, mert vérig sértődik és sohasem fog neked megbocsátani. Az is előfordulhat, ha nagyon mélyen megbántod, hogy bosszút áll az első adandó alkalommal.


Ha félrelépsz, ne legyél annyira őszinte, hogy megosztod a kedveseddel, és megalázó helyzetbe hozod őt. Tartsd titokban, és viselkedéseddel se adj okot gyanúra.



Munkád:

Azokon a pályákon érzed jól magad, ahol emberekkel foglalkozhatsz. Az előző életeidben nem sikerült a diplomáciai készségedet magas szintre fejlesztened, és az üzleti életben is túlságosan heves voltál. Hamar kimondtad a véleményedet, előbb beszéltél és csak az után gondolkodtál.


A jelen életedben éppen ezt kell helyrehoznod, és olyan pályát kell választanod, ahol emberekkel foglalkozhatsz. Ajánlott helyek a kereskedelem, művészetek, vendéglátóipar, szépségipar - ezeken a területeken a kollégák kedvencévé is válhatsz.



Egészséged:

Hormonális problémák alakulhatnak ki, amelynek oka párkapcsolatodban keresendő. Amennyiben felbomlik életednek ezen a területén a harmónia, akkor a női vagy a férfi hormonok aktívabbak lesznek, és ez meglátszik a külsődön, a szépségeden.



Ahol a karmádat teljesítheted:

Adj tanácsot mások otthonának vagy külsejének szépítésére. Szépérzéked és az emberekhez való barátságos viszonyod használd fel, hogy segíthess harmonikussá tenni mások életét.



Születésedkor a Hold a halak jegyben állt.

Holdi karmikus feladatod:

Az emberiség szolgálat, az önfeláldozás gyakorlása talán éppen olyan személlyel szemben, aki a rokonod – vagy a partnered révén kerülsz vele rokoni kapcsolatba –, és akivel a viszonyod nem a legjobb. Az anyukád életében van egy nagy titok, amelyről semmit sem árul el, és te is csak érzed, hogy régen volt valami, pontosabban valaki, akihez erős szálak fűzték, és a hiánya érzékennyé, sebezhetővé tette. Ezt a titkot nagyon nehéz lesz kifürkészni, de ha sikerül, akkor jobban megértheted a vele való kapcsolatod, és rájössz arra is, hogy a barátok, ismerősök miért használnak ki gyakran, és a párkapcsolatban miért te adsz többet, és nem a másik.


Holdi karmikus örökségként kapod:

Gondoskodj másokról, mondj le a saját előnyödről, adj és adj, mégpedig önzetlenül, mert ha nem teszed, nem kapod meg azt a szabadságot, amire a lelkednek szüksége van. Ráadásul a sors úgyis elveszi tőled, és akkor már jobb, ha önként mondasz le róla. Az anyukád mély szeretetet érez irántad és sokat aggódik érted, még akkor is, ha ennek éppen az ellenkezőjét tapasztalod, és inkább a hiányát érzed, mint a közelségét.


A holdi karma feloldása:

A művészetekkel foglalkozás, segíteni a magányos embereknek, hogy egymásra találjanak, megértő és együtt érző magatartás elsajátítása és a betegségben szenvedők lelki és fizikai ápolása. Jótékonykodás, alapítványi munka végzése.


Pozitív holdnapok, amikor a karmikus feladat gyakorolható:

Hold a Halakban, a Rákban, a Skorpióban.


Negatív holdnapok, amikor éppen a karmikus feladat ellen teszel:

Hold a Vízöntőben, a Nyilasban, a Bikában.

538. Borcsa (válaszként erre: 534. - Tinendo)
2007. aug. 28. 16:00
Nagyon köszönöm! Sok minden stimmel. Még csak átfutottam, de lementem és elemezgetni fogom! Még egyszer köszi! :)
537. tinendo (válaszként erre: 536. - Dee7182d35)
2007. aug. 28. 15:53

Az baj, hogy nem tudod, hogy pontosan mikor is születtél.

Több számítást is elvégeztem, de az a baj, hogy a határon vagy, így lehetsz halak is meg kos is aszcendensileg.

A biztos aszcendensed érdekében, pontosan meg kellene tudnod a születésed óráját és percét.

Ha halak az aszcendensed:

A Neptunusz és a víz hatására szentimentálisak és romantikusak. Hajlamosak ok nélkül aggódni, a belső nyughatatlanságuk arra ösztönzi őket, hogy elmerüljenek az okkultizmusban. Olyan érzékenyek és fogékonyak mások problémái iránt, hogy végül azokat a sajátjuknak tekintik, és nehéz lesz eldönteni, hogy a határozatlan és költői természetükre hallgatva kit támogassanak. Egész életükben a szeretetre törekszenek, ez az ő igazi természetük iránya, és ennek mesterei.


Érzékeny testrészed, szerved:

lábfej, nyirokrendszer.


Külső megjelenés:

Ábrándos tekintet, kék, kissé dülledt szem, kicsi, ovális fej, keskeny hosszú lábfej, hízásra hajlamos.


Az érzelmek világában érzed igazán jól magadt, a realitás talaján kissé bizonytalanul, tétován állsz. Önfeláldozó, segítőkész vagy. Nehéz szembesíteni a valósággal, menekülsz a tisztázó beszélgetések elől, inkább "homokba dugod a fejedet"'. Született tehetséged van a halak foglalkozásokhoz, úgy, mint festő, zenész, költő, író, filmes, fotós, ápoló, orvos, tengerész, halász.


Amennyiben az aszcendensedet, vagy annak uralkodó bolygóját nehezítő fényszögek érik, úgy akaratgyenge, alacsony erkölcsi szinten álló, szenvedélybeteg lehetsz.


A fejlődésében bejárandó utad:

a gyenge szenvedélybeteg csalótól az önzetlen szeretetre képes Emberig.



Ha az aszcendensed: kos.

Ennek a felkelő jegynek energikus, lendületes és ambiciózus a világnézete. Minden tennivalóját egyszerre akarja elvégezni. A lassú, nehézkes embereket nem nagyon tolerálják ennek a jegynek a képviselői. Ha valaki szembeszegül az akaratával vagy a céljaival, akkor siessen fedezékbe, mert dühkitörésre lehet tőle számítani. Nagyon kezdeményező minden tekintetben, és a világnézete most reményteli.


Érzékeny testrészed, szerved:

fej, fül, arc, száj, fogak, koponya, agy, izmok.


Külső megjelenés:

Erőteljes, markáns vonások, előreugró, energikus arc, áll, széles homlok, érzéki száj, megnyúlt orr, összenőtt, erős szemöldök, szúrós tekintet, vöröses haj, katonás járás, nyúlánk, izmos termet.


Az egész megjelenésed dinamizmust, energiát sugároz, gyors, határozott mozdulatok jellemzik, szinte túlteng benned az energia. A sport kifejezetten neked való. Igazi vezéregyéniség vagy, nem hagyjod magadat befolyásolni, egyenes, őszinte vagy, akár a tapintatlanságig is. Rámenős, nyughatatlan, türelmetlen, heves. Gyerekként ajánlott sportolnod, mert sok fölös energiával rendelkezel. Született tehetséged van a vezetés terén, magaddal tudsz ragadni másokat, lendületed sodró, és amint beindítottad a folyamatot, a "fogjuk meg és vigyétek" mentalitásba mész át. Ösztönös tehetséged van a kos foglalkozásokhoz, mint például minden egyenruhás szakma: rendőr, katona, tűzoltó, orvos (sebész, fogorvos) továbbá fodrász, sportoló.


Amennyiben az aszcendensedet, vagy annak uralkodó bolygóját nehezítő fényszögek érik, agresszív, indulatos, akaratos, önérvényesítő, önző, mohó lehetsz.


A fejlődésében bejárandó utad:

az agresszortól a jó vezetőig. "A Tiszta Hős".



Születésedkor a felszálló holdcsomópont a skorpió csillagjegyben tartózkodott.

Már gyerekként is földhözragadt elgondolásaid voltak, s ez nem sokat változik az évek múlásával. Életed első kb. 25 évében rettentő materialista hozzáállás jellemez, és elsősorban arra törekszel, hogy az anyagi biztonságot megteremtsd. Mindent bevetve, keményen dolgozol, és igazi kis gyűjtögető válik belőled, aki mindenféle dolgot felhalmoz. Ezek mindegyike nagyon fontos számodra, sőt, némelyik fizikai örömöt szerez neked. Az idő múlásával azonban egyre magasabb árat kell fizetned kényelmedért és a stabil biztonságérzet megtartásáért. Egyre többet és keményebben dolgozol. nem kíméled magad, ha teheted, akár kétszer annyit vállalsz, mégis eljön az az idő, amikor rá kell döbbenned arra, hogy vannak bizonyos feladatok, melyekkel képtelen vagy megbirkózni, ráadásul nem is biztos, hogy megéri neked az erőfeszítést. 30 éves korod után fordulóponthoz érkezhetsz, különösen karrier terén várható ez, s ennek következtében hanyagolni kezded földhözragadt szokásaidat, és egyre inkább személyiséged fejlesztésére fogsz időt és energiát szánni.


Érdekelni kezdhetnek a rejtett, misztikus, ezoterikus, különleges dolgok, akár pszichológia vagy a szociológia, valamint a mélyebb emocionális dolgok. Ez együttesen gyökeres változtatásra sarkallhat, nemcsak a karriered, hanem akár magánéleted területén is, ami ahhoz vezet, hogy a materiális biztonság megteremtése helyett valami egészen másfelé irányulsz. Hosszú ideig nagyon fontosnak tartottad azt, hogy biztonságban érezhesd magad, - különösen, ami az anyagaikat illeti,- és amikor csak tudtad, kihasználtad az érzéki örömöket is. Azonban telik az idő, s eljön az a pillanat, amikor egyre értéktelenebbnek és üresebbnek találhatod ezeket az élvezeteket. Erős késztetést érzel majd arra, hogy egyre mélyebben megismerd az embert, a szellemi és fizikai vágyak természetét. Ezáltal te magad is és képessé válhatsz arra, hogy a puszta érzékeken túli dolgokban is örömödet leld. Át kell élned életed során egyszer egy olyan lelki traumát, ami ráébreszt arra, hogy meg kell szabadulnod mindenféle kötöttségtől, ami bármilyen formában akadályoz az előrehaladásban. Merésznek kell lenned, és bele kell vágnod az ismeretlenbe, ahol nincsenek anyagi vagy erkölcsi garanciák. De épp ez az, amitől gazdagabb lehetsz, nem a valódi anyagi javaktól.


Legfontosabb feladatod: Feladni mihamarabb a görcsös ragaszkodást és kapaszkodást, fel kell oldanod magadban állandó szorongásaidat. Szakítanod kell a múlttal és az berögzöttségeiddel. Meg kell tanulnod együtt élni a változásokkal.

Az előző életeidben kihasználtad mások gyengeségeit, és gátlástalanul törtél hatalomra. Bárkin átgázoltál, és akár mágikus cselekedetekkel, de kézben tartottad a szálakat, és ügyes bábjátékos módjára mozgattad az embereket. Gyakran egymás ellen is uszítottad őket.


A jelenben is felismered az emberek gyengeségeit, de ezt nem szabad kihasználnod, hanem támogatnod másokat. A bizalommal ne élj vissza, ne állj bosszút, és ne ragaszkodj mindenáron a függetlenségedhez. Ügyelj arra, ha nem jön össze valami, akkor ne szenvedj látványosan.



Párkapcsolatod:

Azzal a partnerrel leszel boldog, aki felépíti neked a családi fészket, és aki gondoskodik rólad. De sajnos beleeshetsz az anyagiak csapdájába, és olyan mellett döntesz, aki nem fog törődni az érzelmeiddel. Aki nem fog úgy szeretni, ahogy szükséged van rá, csak a pénzt adja, amiből jól élhetsz. Azonban ez egy idő után neked kevés lesz.



Munkád:

Az ezotéria, vagy a pszichológia - vagyis a mélylélektan, amikor kipuhatolhatod mások cselekedeteinek mozgató rugóit - az a terület, amely neked való. Magabiztosság és hatalom árad belőled, amivel élned kell, és az emberek lelkének megnyugtatására, a szellemük építésére kell fordítanod, hogy ne legyenek sekélyesek.


A szexben az előző életeidben rengeteg tapasztalatod gyűjtöttél. Ezt most kiválóan hasznosíthatod, például szexuálpszichológusként, vagy átsegítheted merészségeddel, bátorságoddal a partneredet gátlásain. A nyomozói munka is illik hozzád, hiszen a kutatás terén verhetetlen vagy.


Egészséged:

Az orrod az legérzékenyen szerved, ugyanis az előző életeidben sokszor olyanba ütötted, amibe nem kellett volna. Előfordulhat, hogy megfázáskor hamarabb dugul el az orrod, vagy ezzel a szerveddel kapcsolatos műtétre kerül sor az életed folyamán. Ha orrműtétre kerül sor, figyelj oda, mert ebben az életedben gyakran megcsal a szimatod.


Ahol a karmádat teljesítheted:

Gyógyfüvek szedésével, mágnesterápia igénybevételével, vagy a kövek erejének megismerésével, és annak alkalmazásával.


Születésedkor a Hold a mérleg jegyben állt.

Holdi karmikus feladatod:

Az egyenjogú kapcsolatok kialakítása, és ha büszkeséget érzel a partnered vagy a rokonod iránt, akkor ezt szóban kifejezni. Az anya lelkében egy olyan űrt tölt ki a te szereteted, figyelmed, amelyet valakitől – akitől igazán szerette volna – nem kapott meg. Talán erről sohasem fog beszélni neked, és hálás azért, amit tőled kap, ez élteti őt. Ez okozhatja a te párkapcsolatodban majd a problémát, mert konkurenciaharc alakulhat ki az anya és a párod között, amit neked kell megoldani.


Holdi karmikus örökségként kapod:

A kedvességet, a barátságosságot, az intelligenciát, a meghallgatási képességet, és azt a képességet, amivel feledtetni tudod mások gondját. Viszont karmikus örökség az is, hogy hamarabb kell felnőtté válnod, mint a többi gyereknek, mert az egyik szülőnek szüksége van arra, hogy egyenrangú társa légy, illetve érzelmileg pótolj valakit. Ez tesz érzelmileg hullámzóvá akkor, amikor már a saját életedet szeretnéd élni. El kell telnie egy kis időnek, amíg sikerül ezt megoldani.


A holdi karma feloldása:

Megtanulsz nemet mondani, és nem akarsz megfelelni mindenkinek. Elismered, hogy nem a külsőségek számítanak, hanem a másik ember belső tulajdonságai. Kitartasz az érzéseid mellett, nem mondasz le a vágyaidról, és mindent megteszel azért, hogy a szüleid között béke legyen vagy helyreálljon a béke. Vagyis ezzel legyőzöd a karmikus problémát, a valamelyik szülő felé való erősebb húzást.


Pozitív holdnapok, amikor a karmikus feladat gyakorolható: Hold a Mérlegben, a Vízöntőben, az Ikrekben.


Negatív holdnapok, amikor éppen a karmikus feladat ellen teszel:

Hold a Rákban, a Bakban, a Kosban.

536. dee7182d35 (válaszként erre: 534. - Tinendo)
2007. aug. 28. 15:16

Végre megvan!


1975.08.12 este 8.00


Az nagy baj,ha a percben nem vagyok biztos?

2007. aug. 28. 15:10
Tina, nekem is mondj már valamit! Mi az az aszcendens?:) Honnan tudod megmondani?
534. tinendo (válaszként erre: 533. - Borcsa)
2007. aug. 28. 14:54

Minden valószínűséggel bika az aszcendensed.

A nevet adó állathoz hasonlóan a Bika aszcendensűek önfejűek, makacsak és önzőek akiket csak akkor lehet aktivitásra ösztönözni, ha a vörös kendő felbosszantja. Nem jellemzi a kezdeményezőkészség. Sokkal előbb fogja megkívánni a szomszéd kertjét, minthogy magának is kialakítson egyet. Általában a lassú mozgás jellemzi, hacsak nem készteti valami gyorsaságra, úgyhogy számítsunk arra, hogy az ilyen ember jobban szereti a nyugalmat a mozgalmasságnál.


Érzékeny testrészed, szerved:

nyak és a torok, pajzsmirigy, mandulák.


Külső megjelenés:

Első ránézésre is könnyen felismerhető nagy, nyílt, élveteg tekintetű szemeiről, melyekre hatalmas szempillák vetnek árnyékot. A nőkre jellemzőek a gömbölyded formák, nőiesen telt testalkat. Szeretnek csinosan öltözködni, amivel kiemelik, és még nőiesebbé teszik a megjelenésüket. A férfiaknál gyakori a bajusz viselete. Mozgása kényelmes, nem kapkod, kissé lassú. Kissé alacsony vagy közepes termet.


Az egész megjelenésed biztonságot, nyugalmat áraszt. Szereted a stabilitást, az állandóságot. A megszokás számodra a biztonságot jelenti. A meglévő körülményeken, kapcsolatokon nehezen változtatsz. Zavarnak a gyors, hirtelen dolgok, események. Született tehetséged van a pénzügyek terén, és minden olyan életterületen, ahol a megtartásra van szükség. Vonzódsz a természethez, és minden olyan szakmához, amely kapcsolatban áll vele. Ösztönös tehetséged van a bika foglalkozásokhoz, mint például a bankár, kertész, szakács, komolyzenész.


Amennyiben az aszcendensedet, vagy annak uralkodó bolygólyát nehezítő fényszögek érik, makacs, önfejű, konok, merev, hirtelen haragú lehetsz.


A fejlődésében bejárandó utad:

az anyagi világ értékeihez való túlzott ragaszkodástól az optimális stabilitásig, mások értékeinek megbízható gyarapításáig, a tárgyak elengedéséig.


Születésedkor a felszálló holdcsomópont a szűz csillagjegyben tartózkodott.

Megszállott vagy és maximalista, s ez végigkísér egész életutadon. Állandóan keményen, odaadóan, s ennek eredményeképpen sikereket learatva dolgozol, és mégis ez a teljes önfeláldozás az, ami meggátolhat abban, hogy képességeidet, tehetségedet teljes mértékben kamatoztathasd. Mindig rengeteg tennivalód akad, és minél idősebb leszel, annál egyhangúbb munkát kell végezned. Ezért sokszor lehetnek kétségeid afelől, hogy értékes tagja vagy-e a társadalomnak, s az általad végzett munka mennyit is ér valójában. Fontos lenne tudatosítanod magadban, hogy a felesleges kétségeken kívül mindenféleképpen megállod a helyed, s amit teszel és véghezviszel az jó. Próbáld megfogalmazni magadnak azt, hogy mi a célod, így végre lehet elképzelésed arról, miért küzdesz. Számodra egyetlen fontos dolog létezik: az, hogyha tudod, van értelme a létednek. Ez sarkallhat arra, hogy hatékonyabban dolgozz, életkedvvel és egyben rugalmasan álljon a munkádhoz, még abban az esetben is, ha úgy tűnik, kockáztatod ezzel a létbiztonságodat.


Ha úgy érzed, nagyon nem mennek jól a dolgaid, akkor ne félj továbblépni. Ez különösen egészséged érdekében lehet fontos. Ahogy telnek az évek, jócskán átalakulnak az élete értelméről kialakult elképzeléseid. Amíg telik az ifjúság, úgy próbálhatod alakítani az életedet, hogy pontosan megtervezel, rendben tartasz mindent, szinte már rutinból végzed a dolgod, így nem csoda, ha idővel unalmassá válik életed. Tegyél meg mindent azért, hogy más elfoglaltságod is legyen munkádon kívül. Ha ezt a lépést nem teszed meg, akkor besegít a sors, mert akár egy egzisztenciális válság, vagy egy rendkívüli lelki élmény hatása ráébreszthet arra, hogy gyökeresen kell megváltoztatnod az életedet. le kell mondanod az unalmas rutinról, az állandó kényszeres tervezgetésekről, így sokkal nyitottabban és felszabadultabban fogsz tudni élni. Engedj teret a szellemi távlatoknak, használd ki kreativitásodat, ami új értelmet adhat mindennapjaidnak. De komoly áldozat kell, de ez tehet képessé arra, hogy lelki életed sokkal szebb legyen.



Legfontosabb feladatod: A segítőkészségben nincs hiány, de fontos lenne megtanulnod, hogy mindezt praktikusan, valódi eredménnyel tedd. Ne ítélkezz elhamarkodottan, ismerd fel a helyes vagy éppen a rossz dolgokat időben.

Az előző életekben feltételezhetően zűrzavar jellemezte az életedet. A jelenben karmikus feladatként kaptad az analitikus gondolkodás elsajátítását. Feladatod, hogy fejleszd magad, jó szervező legyél, javítsd meg mindazt, ami elromlik. Ami nemcsak tárgy, hanem mások élete is lehet.

Kritizálj, mondj véleményt, de ebben ne legyen semmi kicsinyes.


Lépj olyan pályára, amellyel másokat szolgálhatsz, ez akár lehet a kereskedelem vagy az egészségügy is. Anyagi kérdésekben precíznek és pontosnak kell lenned, mert ezzel elkerülheted, hogy ugyanabba az adóssággödörbe lépj, mint az előző életeidben.



Párkapcsolatod:

Védelemre, gondoskodásra van szükséged. Azzal a partnerrel, aki ezt nem tudja megadni neked, nem fogsz hosszú éveket eltölteni. Elviselhetetlennek találod, ha valaki kerüli a munkát, és neked kell eltartanod. Ezért ne ragaszkodj ahhoz, aki nem tud gondoskodni rólad - akár anyagilag, akár szellemileg - , ne hozz vele létre újabb karmikus szálat. Előbb-utóbb el fogod hagyni, annyira összeegyeztethetetlen az ő életstílusa a tiéddel.


Munkád:

Ha munkáról van szó, éles eszeddel pontosan tudod, melyek azok a kínálkozó alkalmak, amelyeket ki kell használnod. Ezen a területen mind elméletben, mind gyakorlatban rendkívül jártas vagy, amely az előző életek öröksége.


A szolgálatkészséged, rendkívüli memóriád és koncentráló képességed miatt remek munkaerő vagy. Ha nem fogsz feljebb jutni a ranglétrán, az sem zavar majd, hiszen a munka, a szolgálat embere vagy, és nem a hatalomvágy motivál.

Mivel gyógyító képességekkel is bírsz, olyan munkát kellene választanod, ahol ezeket hasznosíthatod.



Egészséged:

A gyomrod az érzékeny testtájad, talán azért, mert nehezebben emészted meg a negatív eseményeket, vagy időbe telik, amíg egy csalódást fel tudsz dolgozni. Fontos, hogy rendszert építs az életedbe, ha táplálkozásról van szó: mindig ugyanabban az időben próbálj meg enni.


Ahol a karmádat teljesítheted:

Kollégával vagy üzlettárssal szemben, akik helyett átvállalsz feladatokat, és akiknek ezzel fokozod a biztonságérzetét. Te pedig megnyugszol, hogy a munka a lehető legjobban lett elvégezve.

Születésedkor a Hold a kos jegyben állt.

Holdi karmikus feladatod:

Az állhatatlanság és a kiszámíthatatlanság érzésének legyőzése. Meg kell találnod a középutat, mert így sajátíthatod el azt a viselkedést, amelytől a környezeted és a partnered is harmóniában és biztonságban érezheti magát.


Holdi karmikus örökségként kapod:

Az érzelmi feszültséget, amely az anyai vonalról érkezik, mert feltételezhetően már korán, egészen kicsi gyermek korodban úgy érezted, magadra vagy utalva. Ahogyan a Hold változtatja az alakját az égen, éppen úgy változott az anyukád hangulata is, és ennek megfelelően a tiéd is.


A holdi karma feloldása:

A benned rejlő agresszió legyőzése, hogy ne úgy reagálj dolgokra, mintha puskából lőttek volna ki, mert ez olyan reakciókat vált ki másokból, hogy te még dühösebb leszel, a másik ember pedig nem akar mást, mint a távolságot növelni veled szemben.


Pozitív holdnapok, amikor a karmikus feladat gyakorolható:

Hold a Kosban, az Oroszlánban, a Nyilasban.


Feszült holdnapok, amikor éppen a karmikus feladat ellen teszel:

Hold a Mérlegben, a Rákban és a Bakban.

533. Borcsa (válaszként erre: 529. - Tinendo)
2007. aug. 27. 16:48
Szia! Én is szeretnélek megkérni egy elemzésre. (csak ha az elfoglaltságaid engedik) 1978. 07. 26-án születtem 23 óra 30 perckor. Előre is nagyon köszönöm!!! Borcsa
532. tinendo (válaszként erre: 530. - Kisstoth)
2007. aug. 27. 16:41

Aszcendensed: kos.

Ennek a felkelő jegynek energikus, lendületes és ambiciózus a világnézete. Minden tennivalóját egyszerre akarja elvégezni. A lassú, nehézkes embereket nem nagyon tolerálják ennek a jegynek a képviselői. Ha valaki szembeszegül az akaratával vagy a céljaival, akkor siessen fedezékbe, mert dühkitörésre lehet tőle számítani. Nagyon kezdeményező minden tekintetben, és a világnézete most reményteli.


Érzékeny testrészed, szerved:

fej, fül, arc, száj, fogak, koponya, agy, izmok.


Külső megjelenés:

Erőteljes, markáns vonások, előreugró, energikus arc, áll, széles homlok, érzéki száj, megnyúlt orr, összenőtt, erős szemöldök, szúrós tekintet, vöröses haj, katonás járás, nyúlánk, izmos termet.


Az egész megjelenésed dinamizmust, energiát sugároz, gyors, határozott mozdulatok jellemzik, szinte túlteng benned az energia. A sport kifejezetten neked való. Igazi vezéregyéniség vagy, nem hagyjod magadat befolyásolni, egyenes, őszinte vagy, akár a tapintatlanságig is. Rámenős, nyughatatlan, türelmetlen, heves. Gyerekként ajánlott sportolnod, mert sok fölös energiával rendelkezel. Született tehetséged van a vezetés terén, magaddal tudsz ragadni másokat, lendületed sodró, és amint beindítottad a folyamatot, a "fogjuk meg és vigyétek" mentalitásba mész át. Ösztönös tehetséged van a kos foglalkozásokhoz, mint például minden egyenruhás szakma: rendőr, katona, tűzoltó, orvos (sebész, fogorvos) továbbá fodrász, sportoló.


Amennyiben az aszcendensedet, vagy annak uralkodó bolygóját nehezítő fényszögek érik, agresszív, indulatos, akaratos, önérvényesítő, önző, mohó lehetsz.


A fejlődésében bejárandó utad:

az agresszortól a jó vezetőig. "A Tiszta Hős".


Születésedkor a felszálló holdcsomópont a rák csillagjegyben tartózkodott.

Változékony életed első felében hatalmas benned az a belső késztetés, hogy jelentős hatással legyél az emberekre, s ne csak azokra akiket ismersz, hanem azokra is, akiket nem. Mindent meg fogsz tenni azért, hogy elnyerd tanulótársaid, kollégáid, valamint olyan emberek tiszteletét, akik nem a családodhoz tartoznak. Szerencsésnek érezheted magad, mert már életed első harmadában eléred azokat a sikereket, amelyekre áhítozol, és ennek ellenére a sikerrel együtt járó mámorító öröm folyamatosan elmarad. Rá kell döbbenned arra, hogy a pozíció, amit elértél, és a mások általi elismerése sosem fog elégedetté tenni, a karrier ürességet hoz életedbe, így meg kell találnod a saját utadat úgy, hogy megpróbálod a hiányérzetet az élet más területeinek építésével és fejlesztésével pótolni.


Gondold át életedet, elért eredményeidet, a jövőre vonatkozó terveidet, és a döntés meghozatalánál vedd figyelembe érzéseidet és intuícióidat is; Ekkor születhet meg a döntés, amely átstrukturálhatja az életedet, s például munka területén hatalmas változást hozhat, s olyan pályára térhetsz át, amelyen nem az anyagiak inspirálnak, hanem az, hogy másokon segíts, más emberekről gondoskodj. Ez az, ami által sokkal könnyebben megteremtheted az összhangot szakmai életutad, magánéleted és személyiséged között. 40 éves korod után el kell gondolkoznod a visszavonuláson, le kell mondanod a további szakmai sikerekről. Bár fiatal korodban nagyon keményen küzdesz azért, hogy jól boldogulj, de néha a lemondás hozhatja meg az igazi, megváltó sikert. Előző életedben komoly hatással lehetett rád szüleid munkája, elért eredményeik, ezért érzel erős késztetést arra, hogy megfelelj jelenlegi szüleid elvárásainak. De az idő múlásával rá kell ébredned arra, hogy szükséged van arra, hogy több időt szentelj érzelmeidnek, családodnak, a hivatás csak másodlagos lesz.


Legfontosabb feladatod: Vállalnod kell önmagad, származásod, a felelősséget, melynek alapjait akkor kell letenned, amikor családot alapítasz. Az érzelmi élet felépítése és stabilitása mindennél fontosabb lesz. Az anyagi szükségleteidet az érzelmek alá kell helyezni. Az emberséget és a hatalmat megfelelően kell összehangolnod, és családodon kívül gondoskodnod kell másokról is.

A feladatod a családok támogatása, és nem csupán a sajátodé, hanem akár idegen embereké is. Fontos még ebben az életedben a magányos emberek összehozása. Ha ezt eddig nem próbáltad, akkor itt az ideje, mert az előző életeidben családokat dúlhattál szét, amit most jóvá kell tenned. Ezt akár megtehetted hivatalos szerv képviselőjeként, vagy hódítóként, esetleg boszorkányként, aki rossz tanácsot adott, vagy tiltott, mágikus tevékenységeket űzött, amivel embertársainak – főként a családoknak – ártott.



Párkapcsolatod:

Minden szexuális partnered benned él, és a részeddé válik. Vagyis ezek az emberek rajtad keresztül is kapcsolatban állnak egymással, ezt nem árt ha tudod. Nem a partnerednek kell biztosítani a családi hátteret, ez a te feladatod. Neked kell rendet tartani az otthonotokban, és olyanná kell válnod, hogy a partnered minden helyzetben számíthasson rád. Ügyelned kell arra is, hogy a párodat ne zárd ki a családból, vagyis vele is beszélj meg mindent, mert ez a párkapcsolati karmikus feladatod közé tartozik.



Munkád:

Az otthoni, családdal kapcsolatos, úgynevezett kiszolgálói tevékenységek, illetve a gondoskodás, az anyaszerep eljátszása tartozik a karmikus feladataid közé. Ez a segítőkészség szolgálja a karmád teljesítését. A tanárként, gyermeknevelőként, házvezetőnőként, takarítóként, szakácsként, cukrászként tudod kibontakoztatni az előző életekből hozott tudást. Ezekkel a szakmákkal kijavíthatod azokat a hibákat, amelyeket korábban éppen ezen a vonalon követtél el.



Egészséged:

Immunproblémák jelentkezhetnek, amelyek lelassítják a betegségekből való felépülést, illetve hamarabb alakulhatnak ki a betegségek, mint másoknál. Mindez egy régi ős számlájára írható, aki nem volt képes talán lemondani egy olyan szerelmi kapcsolatról, amely tilos, tiltott volt. És a sors az utódok védekezőképességének gyengeségével fizetteti ki a számlát.



Ahol a karmádat teljesítheted:

Gondoskodj idősebb hozzátartozóidról, idegenekről és öreg, kiszolgáltatott emberekről.

Karmádat teljesítheted, ha régiségekkel foglalkozol, esetleg kereskedsz velük.

Születésedkor a Hold a kos jegyben állt.

Holdi karmikus feladatod:

Az állhatatlanság és a kiszámíthatatlanság érzésének legyőzése. Meg kell találnod a középutat, mert így sajátíthatod el azt a viselkedést, amelytől a környezeted és a partnered is harmóniában és biztonságban érezheti magát.


Holdi karmikus örökségként kapod:

Az érzelmi feszültséget, amely az anyai vonalról érkezik, mert feltételezhetően már korán, egészen kicsi gyermek korodban úgy érezted, magadra vagy utalva. Ahogyan a Hold változtatja az alakját az égen, éppen úgy változott az anyukád hangulata is, és ennek megfelelően a tiéd is.


A holdi karma feloldása:

A benned rejlő agresszió legyőzése, hogy ne úgy reagálj dolgokra, mintha puskából lőttek volna ki, mert ez olyan reakciókat vált ki másokból, hogy te még dühösebb leszel, a másik ember pedig nem akar mást, mint a távolságot növelni veled szemben.


Pozitív holdnapok, amikor a karmikus feladat gyakorolható:

Hold a Kosban, az Oroszlánban, a Nyilasban.


Feszült holdnapok, amikor éppen a karmikus feladat ellen teszel:

Hold a Mérlegben, a Rákban és a Bakban.

531. kisstoth (válaszként erre: 530. - Kisstoth)
2007. aug. 27. 16:08
Megint én vagyok. Ha egy elemzést is kaphatnék, nagyon megköszönném. Mari
❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook