Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudnátok véleményeket mondani az eredeti Crocs papucsokról? fórum

Tudnátok véleményeket mondani az eredeti Crocs papucsokról? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 16. 14:05
Hát nagyon köszönöm a megjegyzéseket. Lehet, hogy ki fogom próbálni, mert 16€ szerintem nem nagy összeg érte, a héten is akciós a Realban. Csak annyira idegenkedem mindentől a mi nem természetes anyagú, mert a kislányomnak aki már 14 éves vettem olcsóbb dolgokat és most szegény lábizzadással küzd.
2013. máj. 16. 12:50
Ja ès tök jó hogy mindig újítanak valamit rajta a legújabb a színváltós imádja a lányom!:)
2013. máj. 16. 12:47
Szia! Ha összeszámolnànk itthon kb 15 pár van négyőnknek:)apa anya 2 gyerek! Imádjuk de csak az eredetit. Még a hótaposója a kislányomnak is az és nem fogok másmilyet venni! 21-es mérettől mindig azt vettük mert nyáron a siesta Szandi nagy melegben kikezdte a lábát. Olyan érzékeny mint az apjáé és nyáron mindketten csak azt tudják hordani:)a kicsinek 20-as a lába alig várom hogy belenőjön.a teszveszről tudsz eredetit újat olcsóbban rendelni csak próbáltasd fel a méret miatt a boltban velük. Annyi ott kb mint egy kínai sz.r!
2013. máj. 16. 10:34

Én már öt éve nyúzom az enyémet,elnyűhetetlen,könnyen tisztán tartható,mosógépben mosható!

Én a gyerekeknek még nem vettem csak utánzatot,mert annyit nő a lábuk,hogy minden évben,vagy akár fél évben vehetnék ujjat,ahoz meg azért drága muladtság!

De mondom nekem már öt éves,a férjemet tavaly sikerült rá beszélni és azóta hordja télen (itthon béléssel) és nyáron is!

Pedig neki nem volt szimpi,de nagyon megszerette!

2013. máj. 16. 10:16

SZia!


Én is használom, nekem is van, a férjemnek is és mindhárom gyerekem itthon abban futkos. Sőt, a nagyobbik lányomnak a benti cipője is Crocs az oviban. Én nagyon szeretem és a gyerekek is. A majdnem két éves ikreim könnyen le-fel tudják venni egyedül. A lábuk sem izzad vagy büdösödik bele ez is igaz. Nekem a téli csizmám és a gumi csizmám is Crocs, vettem szandált is belőle, meg papucsot. Keresztfiamnak is küldtem, ő is abban van a bölcsiben és ő is nagyon szereti, az anyukája szerint. Szóval meg vagyok vele elégedve nagyon.

2013. máj. 16. 10:13

Én imádom, évek óta használom őket. Van kettő, egyik bundás, kevesebb szellőzőlyukkal, a másik a nyárias, de a bunda is kivehető. Könnyű, kényelmes, strapabíró.

Ajánlani tudom!

3. f758a7200f (válaszként erre: 2. - JudyTim)
2013. máj. 16. 10:10
Én utálom őket, de az én gyerekeim is hordják, kénytelen voltam megvenni, és ha eredeti crocs, tényleg nem büdösödik a lábuk benne, csak azt utálom, hogy nem hajlandók mást felvenni és nekem ciki, hogy pl. nyáron ebben vigyem őket bevásárolni vagy máshova. Sztem nem illik és kész, csak strandra valók és itthonra. Az oviba sem engedtem, hogy elvigye, de van aki oda is ezt hordja, én inkább a csúszásgátlós zoknikat preferálom
2013. máj. 16. 10:07

Sziasztok. Olyanoktól várok véleményeket akiknek van, volt és használták is melegben, mindennap, nem csak strandon.

A sógornőm esküszik rá, hogy milyen jó a gyerekei abban járnak az oviban, nem izzad a lábuk nem büdösödik stb. De mivel ő márkabuzi, sajnos nem hiszek neki. Nekem a kényelem lenne a legfontosabb és hogy a gyere lába egészséges maradjon.

2013. máj. 16. 10:05
Tudnátok véleményeket mondani az eredeti Crocs papucsokról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook