Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudnátok ajánlani olyan zenéket, amelyek kedvcsinálóak, amelyeket ha meghallgatsz olyan érzésed támad, hogy milyen jó élni? fórum

Tudnátok ajánlani olyan zenéket, amelyek kedvcsinálóak, amelyeket ha meghallgatsz olyan érzésed támad, hogy milyen jó élni? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
9. Kutyaimádólány (válaszként erre: 7. - Ami.)
2012. jan. 7. 13:59
A magányos csónak tényleg jó! Írjatok még légyszi! :-)
8. 06718ca650 (válaszként erre: 1. - Kutyaimádólány)
2012. jan. 7. 13:59
A San Francisco Scott Mckenzie dala. :) de én is imádom. :) nekem a Burn ilyan a Deep puprletől és a The Verve Bitter sweet symphonyja. :)
7. Ami.
2012. jan. 7. 13:58

Nekem minden olyan zene ilyen,ami a lelkemig hatol,lehet ez bulis pörgős szám,pl Cascada, vagy lassabb érzelmesebb,Tompos Kátya: Magányos csónak,

Children of Distance:Emlékezz rám.

Ami elér valamit ott belül,és dobbanok rá egyet,azok számokra mind azt sugallják.És ezeket nem tudom megunni,mint a slágereket,amiket szeretek,de nem mozdul meg bent semmi.

2012. jan. 7. 13:57
az jutott eszemben mindenkinek van kedvenc zenéje hát ennél jobb érzés nincs ha vágyunk a hallgatására.
2012. jan. 7. 13:56
Nekem pl a love is in the air ilyen.
4. Kutyaimádólány (válaszként erre: 2. - 0c2ea16b72)
2012. jan. 7. 13:56
Ez jó zene, de nem egészen ilyenre gondoltam.
2012. jan. 7. 13:55

Nekem sok ilyen van...például ez is, persez a film hangulata is hozzájárult:

[link]

2012. jan. 7. 13:54
Persze....The Prodigy - Firestarter :)
2012. jan. 7. 13:49
Ilyenekre gondolok, mint pl. Somewhere over the Rainbow vagy a Forrest Gump San Francisco zenéje. Vagy ehhez hasonló vidám, kedves zenék.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook