Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudna valaki belföldön bevált vizpartos nyaralóhelyet ajánlani? fórum

Tudna valaki belföldön bevált vizpartos nyaralóhelyet ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2017. aug. 21. 21:51

Gondiltam megosztom mindenkivel:

Vegul cserkeszollon vtunk..jol ereztuk magunkat,jok a kajaldak...a strand is egesz jo..de a legjobb az ovosasoknak kitalalt kresz park ,meg fenykepes jogsija is lett a kisfiamnak:)

2017. jún. 16. 07:58
Koszi mibdenkinek ezeknek is utannanezek:)
18. 12d083b51b (válaszként erre: 13. - Bmaya1986)
2017. jún. 12. 14:13

[link]


Ez pedig a másik, a városnak egy másik részén:


[link]

2017. jún. 10. 12:13

Akkor ismerősöm mindig a velencei tohoz jar. Nagyon szereti. A Tisza holtagainal is van fürdésre kialakított to.sajnos nemtom hol pontosan mert szinten kicsi voltam mikor voltunk. De lehet érdemes lenne rákeresni.


Ami még meno es ismert felénk a Mályi es nyekladhazi tavak Miskolc mellett kb 10-15km.re. Biztos van kiadó nyaraló. Közel van Miskolc.rengeteg látnivalóval.lillafured, barlangok, diósgyőri var, kellemes sétáló utcával.

2017. jún. 10. 12:07

Szia. Noha balaton de északi part? Revfulopot tudom ajánlani.nem olyan draga mint a deli part. Vagy az eszki parton biztos van mas kellemes telepules ami nem olyan draga. Vagy ami olcso-nekem legalabbis: Mezőkövesd. Ott gyogyvizes medencék es rendes medence is van. De kinek mi az olcso?

Nekem Mezőkövesd nagyon tetszett. Júliusban voltunk két eve es nem volt tömegnyomor a strandon.

Akkor Bogács is kellemes es olcso. Amikor kicsi voltam szulokel nyaraltunk ott. Pancsoltunk, kirándultunk.nagyon élveztem. Felnott fejjel meg a borpincek es a taj, a nyugalom ragadott meg. :)

2017. jún. 9. 14:57
Szelidi tó esetleg? Hosszú strandszakasz, jó a víz, sok kiadó apartman van, éttermekkel, mindennel. Országosan annyira nem túl felkapott, inkább a környékbeliek választják. Városnézésre, programokra meg közel van Kalocsa, esetleg egy jó kis borkóstolóra a hajósi pincefalu.
2017. jún. 9. 13:58
Dunakanyar nagyon szép Csak nem olcsó gondolom.
2017. jún. 9. 13:36

Ez igaz:)

Szivesen varok meg tovabbi bevalt otleteket is:)

12. Bözsi néni (válaszként erre: 11. - Bmaya1986)
2017. jún. 9. 13:32
A termálvíz is természetes víz:-)
2017. jún. 9. 13:16

Utanna nezek minden otletnek koszi:)

Magam reszerol a termeszetes vizek partjan allok,de egy jo strandot se vetek meg:)

10. bmaya1986 (válaszként erre: 7. - Bözsi néni)
2017. jún. 9. 13:15

Igen en is igy gondolkodom,hogy hatha igy masra tobb jutna,es igen a tomegnyomort se birom!

Az nem pihenes sztem

2017. jún. 9. 12:44
Csatlakozom Bözsi nénihez. Békésszentandrás üdülőfalu. A Holtág mentén 1600 nyaralóval. Sok közülük folyamatosan kiadó.Békésszentandrás és Szarvas környéke gazdag látnivalókban, Szarvason minden nap kulturális program várja a látogatókat. Remek gyógyfürdőjében nincs tömeg. A települések honlapján részletes tájékoztatót találsz. Dicsérik sokan a Szanazugi Holtágat és annak strandját, kempingjét. Gyomaendrőd, Orosháza-Gyopárosfürdő is érdekes lehet. A lényeg, hogy ár érték arányban nagyon megéri ide jönni pihenni. Budapestről naponta több közvetlen autóbusz járattal megközelíthető akár 2.5 óra alatt.
2017. jún. 9. 12:23
Mi többször voltunk Fadd-Domboriban sátorozni. Ott a legolcsóbb a kemping, igaz ne várj extra dolgokat. Van faház is, ifjúsági szállás. A strand ingyenes, nem drága hely. Mi nagyon szeretjük ezt a nomád életmódot.
7. Bözsi néni (válaszként erre: 6. - E8f01348a3)
2017. jún. 9. 12:22

Épp ma reggel volt erről szó a Mokkában, hogy egyre csökken a szabad strandok száma, mert az önkormányzatok nem tudják finanszírozni a fenntartását.


Én inkább megyek kevésbé felkapott helyekre, ahol több mindenre jut a pénzemből, mint szűkölködjek a Balaton parton, a piszkos, felvert iszapos vízbe meg bemenni sincs kedvem.

2017. jún. 9. 12:06
Balatonon is van sok helyen szabadstrand a Velencei tónál is,csak nem tudom melyik részen.oda én is elmennék egy napra. max visztek kaját minden nap.
5. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Bmaya1986)
2017. jún. 9. 12:05

Szia!

Vízpart kell vagy elég a strand is? Egyébként Szarvas például nagyon klassz hely, ott a Körös, Víziszínpad remek előadásokkal, lehet hajókázni, stb.


Mivel Kelet-Magyarország, ezért olcsóbb, mint a Dunántúl vagy a Balaton.


Vagy Kerekdomb - a Tisza mellett, nagyszerű strand van ott (termálvizes), kicsiknek medencével. Vannak szálláslehetőségek az olcsótól a kicsit drágábbig, árban-minőségben változatosan (kemping, faház, nyaraló, stb.).

Vagy ugyanott Tiszakécske, remek stranddal, és nem drága, szálláslehetőségek is vannak.


Szóval szerintem a keleti országrész is gyönyörű és jóval olcsóbb, kevésbé zsúfolt, mint a nyugati.

4. bmaya1986 (válaszként erre: 3. - E8f01348a3)
2017. jún. 9. 11:51
Attol felek a balcsi akkor mar nagyon draga(jul0
2017. jún. 9. 11:50
Zamárdi a Balcsi Déli partján én nagyon szeretem.
2017. jún. 9. 11:50

3 eves kisgyerekkel bevalt nyaralohelyeket varnek,sajat jo tapasztalataitok alapjan...sajnis a ferjem pont foszezonra kapott szabit,igy a balcsi kicsit draga lenne.Hatha tudtok vmit ajanlani amit en nem ismerek es ugyanolyan jo mint a balcsi csak olcsobb:)

Koszi elore is;)

2017. jún. 9. 11:48
Tudna vki belfoldon bevalt vizpartos nyaralohelyet ajanlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook