Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki, hol lehet plüssállatot készíttettni méretre? fórum

Tudja valaki, hol lehet plüssállatot készíttettni méretre? (tudásbázis kérdés)

2009. febr. 3. 19:02

Szerintem ha elviszed és megmutatod egy varrónőnek akkor meg tudja csinálni.

Amit viszont biztosan tudok ajánlani, hogy keress utána, hol javítanak mackókat, babákat, játékokat. (Én is vittem már ilyen helyre régi játékomat...az a baj, hogy címre nem emlékszem pontosan, de a múzeum körúton volt.)Ők biztos meg tudják varrni neked újra.

6. zuzmika (válaszként erre: 5. - 1eb84e4bad)
2009. jan. 23. 12:40
A lányomnak vettünk egy plüss egeret mikor 8 hónapos volt.Sajnos nem sejtettük akor hogy ez az állatka lesz az,amit mindenhová cipel majd magával...azóta eltelt év, az egér már elhasználódott, állandóan mosva volt...stb szóval már elég rongyos.Annak idején a Dm-ben vettük, de ők nem tudnak felvilágosítást adni róla, mi me szertnénk valahogy pótolni a lányomat egy ilyennel, mert a mostaninka má nem sok van hátra.Amúgy az egér ül, kb 20 cm-es, van/volt egy olyan sapka a fején, mint ami a diplomaoszáskor van az embereken.
2009. jan. 23. 12:31
milyen állatot szeretnél és mekkorát?
2009. jan. 23. 12:11
Kistokajban is van készítő.
2009. jan. 23. 12:03
Ha magad készítenéd a Kreatív Hobbiban is lehet kapni. Kész maci, hozzá a tömőanyag, csak össze kell varni.
2009. jan. 23. 11:59
szia! Ajkán van egy játékkészítő, most nem ugrik be a neve. De én onnan kaptam egy hatalmas, 130 körüli macit:-)
2009. jan. 23. 11:58
Tudja valaki hogy hol lehet plüssállatot készítettni méretre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook