Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki hogy működik az Air Wick mozgásérzékelő? Külön lehet csak az időkapcsolós részét is működtetni, és külön a mozgásérzékelőt is? fórum

Tudja valaki hogy működik az Air Wick mozgásérzékelő? Külön lehet csak az időkapcsolós részét is működtetni, és külön a mozgásérzékelőt is? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 26. 06:29
Engem is érdekelne egy nem túl drága ilyen, vagy hasonló mozgásérzékelő.
2010. dec. 17. 12:20
Csak azért, mert vettem egy ilyen masinát, és nem tudom használni, és segítséget kértem, hátha valaki esetleg tudja?? És igen.. Én örülök neki, hogy ez a legnagyobb problémám!
8. csutkababa (válaszként erre: 7. - Marcsykaa)
2010. dec. 17. 08:49
szivesen , de nem lehet kihagyni az ilyen forumokat:DDDD
2010. dec. 16. 22:19
Köszönöm a kedves válaszokat! Kedves Csutkababa, inkább ne is válaszoltál volna!!!
6. körömvirág (válaszként erre: 5. - Dominós)
2010. dec. 16. 21:15
add kölcsön Kisjózsit a kérdezőnek és akkor a probléma megoldva
2010. dec. 16. 21:01
én a fiamat küldöm, ő gyorsabban ugrál és nagyobbakat, attól azonnal bekapcsol, és fúj mint az állat.
2010. dec. 16. 20:10
csajok ez durva mé kell szegényt bántani, hát ha ez a gondja akkor ez. Én is szeretném ha csak ennyi lenne:-)))Én is vettem egyet és ha gumicsizmába ugrálok akkor működik:-)))))))))))))))))))
3. doxikri (válaszként erre: 1. - Marcsykaa)
2010. dec. 16. 16:27
Az csak 9,18 vagy 36 percenként fog fújni, ne ugrálj előtte, mert te fogsz kifújni de az AirWick-ed az bizony nem!!!!
2. csutkababa (válaszként erre: 1. - Marcsykaa)
2010. dec. 16. 15:36

Draga Marcsykaa!!

engem most nagyon fogsz utalni, es kapok majd a kovetkezo hozzaszoloktol is, de nem baj...


tudod,nagyon sajnallak, hogy ekkora "bajod" van....

hogy idot,es faradsagot nem kimelve, egy forumot is inditottal az air wick-ednek...

szivbol kivanom,hogy megoldodjon a nagy problemad

2010. dec. 16. 15:26

Ma vettem air wick mozgásérzékelő-t, de minden bajom van vele:D Beállítottam az időkapcsolót, hogy 38 percenként fújjon, és a mozgásérzékelő is be van kapcsolva, de én ugrálhatok előtte, akkor sem fúj, csak 38 perc elteltével. Most akkor külön lehet csak az időkapcsolós részét is működtetni, és külön a mozgásérzékelőt is?


Köszönöm:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook