Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudatos butítás! fórum

Tudatos butítás! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
11. 25800e2d09 (válaszként erre: 10. - 130454e42d)
2013. febr. 3. 10:23
nem feltétlenül. pl én nagyon sok mindenhez hülye vagyok és az is maradok mert nem is érdekelnek azok a dolgok :)
10. 130454e42d (válaszként erre: 9. - 25800e2d09)
2013. febr. 3. 10:22
Érdekes, hogy önmagát mindenki az intelligensek közé sorolja :D
9. 25800e2d09 (válaszként erre: 8. - Ebe5acb8e6)
2013. febr. 3. 10:21
nézőpont kérdése az intelligencia is :)
8. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - 9f86e86d50)
2013. febr. 3. 10:18
A népet nem kell butítani, az emberiség háromnegyed része alapból idióta. A maradék egynegyed meg szép lassan viszi előbbre a világot.
2013. febr. 3. 10:17
AZT HISZEM mi nagyon egyre gondoltunk :)))
6. Aquatica (válaszként erre: 1. - 9f86e86d50)
2013. febr. 3. 10:16

vannak csoportok szervezetek akik foglalkoznak jobb dolgokkal is mint a tv-sztárok celebek.

az ilyen emberek védik a környezetet, állatokat mentenek stb....embereken segítenek, igaz az ilyeneket nem mutatják a tv-ben.

a politika mindig is kamu volt és az is lesz :D.

ne várd azt, hogy a 7 milliárd emberből mind megtérjen...

nem kell tv-t nézni és nem kell szennylapokat olvasni :D

2013. febr. 3. 10:14

Láttál pár ideót, de utánanéztél, hogy mennyi benne az igazság? A népbutítás része a sok neten terjedő baromság is, az emberek élvezik, hogy okosabbnak érzik magukat, nert láttak pár youtube videót. Legyél kritikusabb, szelektálj, ha érdekel egy téma olvass utána, és ne foglalkozz másokkal.

A történelem meg a biblia hogy jön ide? A történelmet a győztesek írják, a Biblia meg nem a valóságot írja le, hanem mítoszokat, legendákat.

2013. febr. 3. 10:12

Minden nyájnak (nép) megvan a maga pásztora (állam) és a pásztorkutyái (média csatornák)

a pásztornak érdeke hogy bizonyos irányba terelje a nyájat és mivel egyedül ez nem megy neki kellenek a kutyák, persze pár jószág elcsatangol ez járulékos veszteség de ezzel számolnak is :)


ezzel szerintem mindent elmondtam :)

2013. febr. 3. 10:12
en a kornyzetevedo izzokban nem hiszek, mert szerintem az is biznisz. kulonben hogy kerulne be a tvbe meg a mediaba?
2013. febr. 3. 10:11
ertem, amit mondasz, de szerintem az egy alom. Amig van politika, addig sok jo dolog nem fog tortenni, egyeni erdekek, nepbutitas, feltik a hatalmukat, penz.....de hatha egyszer...
2013. febr. 3. 10:08

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én még mindig nem tudom feldolgozni, hogy ez hogyan és miért képviselné az emberek érdeket. Továbbá azt sem értem, hogy még ha tényleg az emberi gyarlóság miatt nem valósult meg eddig a környezettudatosabb élet, miért nem álltak a sarkukra eddig akik erre vágynak? Rengeteg videót látni az ingyenesebb energiákról pl.

Persze megértem hogy a sok „szemét” rombolja a tudatot, mint végeláthatatlan Barátok közt, amiben vicces konfliktusok vannak. A minap láttam egy bulvárlap fedlapján egy színészt, hogy megint szakított, régebben egy másikat aki a kutyájához öltözött. Vicc! A híradóban is csak az állandó negatív dolgok jönnek át. Pesten a plakátok közvetítik velünk, hogy milyen rosszul is választottunk pártot. Stb. Érdekes, hogy a népbutítás nem büntetendő, legális szer amivel kábítva vannak többen. Ehhez jön hozzá, hogy azért ne ábránduljunk ki az életből, mert lehetőségek vannak. Az is egy érdekesség, hogy a történelmet is változtatják, a Bibliáról már nem is beszélek. Szóval nem most kezdődött, de jó lenne ha már vége lenne, és az ember merne őszintén és valósan élni. A környezeti kérdések is nagyon fontosak. Ti hogy látjátok ezt a nem könnyű, de fontos kérdést?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook