Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tricikli tapasztalatok, nektek milyen van? Valakinek van esetleg SMOBY BABY vagy SMART BABY 3in1 van valakinek? fórum

Tricikli tapasztalatok, nektek milyen van? Valakinek van esetleg SMOBY BABY vagy SMART BABY 3in1 van valakinek? (beszélgetős fórum)


12. MMea (válaszként erre: 11. - Tigrincs85)
2012. ápr. 19. 17:25

Nem nyikorog, jó minőségű, nekünk nagyon bevált.

Írtam privit is.

2012. ápr. 19. 14:31

Szia! Milyen a tapasztalatod azóta a használatról? Én most vagyok őrült keresésben, mert kapott a kisfiam egy triciklit és imádja is, de széthullik darabjaira, nem szeretnék belefutni egy rossz minőségúbe. Masszív darab ez? NEm nyikorog?

Milyen?

10. MMea
2012. ápr. 5. 15:10

Végül Smoby Baby Too Cocooning triciklit vettünk, ha jó az idő csak ezzel megyünk nem is a babakocsival, nagyon élvezi. Ajánlom mindenkinek.

[link]

2012. febr. 27. 19:28
Mi leárazva vettünk egy nem márkás darabot, nagyon bejött. Nem mertünk drágát venni, mert a 2 motor tök felesleges volt. Eddig tologattam, mostanában kezdi egyre jobban tekerni.
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - MMea)
2012. febr. 27. 18:10
Tekerte is, mert mi azért vásároltuk meg, mert az üzletekben rápattant, tekerni nem tekerte. Peg-Peregot láttam később egy üzletben,(már meg volt a nem tudom milyen), azt nagyon jól tudta tekerni a gyerek. Anatómiailag is figyeljetek rá milyen távolságra van a lábacskája. Háromévesen vettünk egy joppert (tricikli), azt tudta tekerni, de azon meg nem volt fék és életveszélyes volt utcán használni.
7. MMea (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2012. febr. 27. 17:51
Eddig csak az üzletben próbáltuk ki és az én kisfiamnak tetszett, nézelődött benne és mosolygott. Jobban tudott benne forgolódni.
6. MMea (válaszként erre: 5. - Forrika)
2012. febr. 27. 17:50
Köszönöm! Nektek milyen van?
2012. febr. 27. 17:34

ja, és az üléstávolság és a kormány magassága is állítható

az is hasznos

2012. febr. 27. 17:32

Nekünk nagyon bejött, a lányom imádja.

Először a tolókarral használtuk, amíg nem tekerte.

Szerintem arra figyelj, hogy ez a kar kivehető legyen. A mi triciklink kormányát lehet rögzíteni, ha tolod a gyerek nem kanyarog vele ide-oda és a pedált is át lehet állítani, hogy forogjon tolás közben vagy ne.

3. urbanszkyviki (válaszként erre: 1. - MMea)
2012. febr. 27. 17:22
Én is ezen agyalok.........:S
2012. febr. 27. 17:12

Szia! Nekem és az ismerőseimnek is az a tapasztalata, hogy feleslegesen kidobott pénz volt.

A gyerekek nem szerették tekerni, igaz némelyik olyan szerencsétlen is, hogy nem is lehet normális lendületet adni neki. a lábbal lökődők jobban bejöttek..sőt azok váltak be.

..minden gyerek más,én 6-10 kisgyerekről tudok a környezetemben akinél nem volt szerencsés választás.

1. MMea
2012. febr. 27. 17:06

Tricikli tapasztalatok, nektek milyen van? Valakinek van esetleg SMOBY BABY vagy SMART BABY 3in1 van valakinek?

Tapasztalatok, vélemények érdekelnének, hogy mire érdemes odafigyelni. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook