Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikortól érdemes triciklit venni a gyereknek? Mire kell figyelni? fórum

Mikortól érdemes triciklit venni a gyereknek? Mire kell figyelni? (tudásbázis kérdés)


14. 1eb84e4bad (válaszként erre: 13. - Drnéni)
2009. márc. 2. 13:45
Én is így gondolom. Csaka nepfénytetővel nem vagyok kibékülve, olyan ormótlan! de akár szükség is lehet rá..
13. drnéni (válaszként erre: 12. - 1eb84e4bad)
2009. márc. 2. 13:39
Akkor még biztos tudnátok használni egy darabig.
12. 1eb84e4bad (válaszként erre: 11. - Drnéni)
2009. márc. 2. 13:36

Értem. Most nézem, októberben írtad, hogy szerette.

Hát, foglamam sincs mennyire bírná.Még csak most lesz ugyan 1 éves, agy egyenlőre csak ülne benne, nem tudna leszállni a leesésgátló miatt.

11. drnéni (válaszként erre: 10. - 1eb84e4bad)
2009. márc. 2. 13:32
Persze, mondom, egy hétig. Ő egyébként most is szeretim csak nem lehet bírni vele.
10. 1eb84e4bad (válaszként erre: 9. - Drnéni)
2009. márc. 2. 13:31

Bocsi, most egy kicsit lemaradtam :-) Mit gondoljak meg? A triciklit?

Most úgy emlékszem azt írtad, a gyerkőcöd szerette. De visszaolvasok:-)

2009. márc. 2. 13:25

Hát szerintem gondold meg. Mi kábé egy hétig használtuk, aztán már csak cserének vittük a játszótérre. Az én leánykám rendkívül örökmozgó, és a tricikliről simán leszáll menet közben, ami nem előnyös, ha a dolgunkra megyünk. Azon kívül többektől hallottam, hogy a gyerekek nem tudják normálisan tekerni a triciklit, hanem csak 3 éves kor körül a pótkerekes biciklit. Lehet, hogy nem érdemes újabb 15ezret kiadni rá.

De lehet, hogy nyugodtabb vérmérsékletű gyereknek tényleg előnyös.

Mi egyébként bementünk egy babaáruházba, megnéztünk párat, aztán meg is vettük.

8. 1eb84e4bad (válaszként erre: 5. - Drnéni)
2009. márc. 2. 13:16
egy linket kaphatnék? mi is vásárlás előtt állunk. Nézegettem már neten sokat. A napfénytető menniyre szükséges?
7. 1eb84e4bad (válaszként erre: 3. - Sesz)
2009. márc. 2. 13:15
:-)))))) kész:-))
6. sesz (válaszként erre: 5. - Drnéni)
2008. okt. 2. 06:47
Szia! Örülök hogy segíthettem,szerintem ez a legjobb tricikli,és nagyon sokáig kilehet használni.
5. drnéni (válaszként erre: 3. - Sesz)
2008. okt. 1. 20:09
Képzeld, elmentünk nézelődni, és a lányom egyből kipécézett egy triciklit, ami pont olyan, mint a tiétek! Majom, csibe, minden stimmel. Úgyhogy már meg is vettük, le se száll róla.
2008. okt. 1. 15:57

Szia!

Ha olyan beleülős, tolókarosra gondolsz, akkor azt már akár most is vehetsz neki. Ha viszont sima triciklit szeretnél, akkor azt nem érdemes 2-2,5 éves kora előtt venni, mert addig még nem tudja tekerni úgy sem.

Abban egyet értek sesz-szel, hogy a műanyagok nem bírják sokáig, ha lehet fémvázasat vegyetek.

3. sesz
2008. okt. 1. 15:12
Szia! Kisfiam 14 hónapos lesz, de nekünk már van triciklink.Szomszéd kisfiúét próbáltuk ki és nagyon tetszett neki, ezért vettünk is egyet.Igaz még magától nem tud menni,de szerintem nagyon praktikus,mert nem tud belőle kiesni,később meg 3 kerekűt lehet belőle csinálni.Mi hegyen lakunk ,jó terepen is.Ha javasolhatom fémvázasat vegyél mert a műanyagok nem tartanak szerintem sokáig.Fehér,kék sárga a színe vegyesen.,én azt javaslom és 13000ft,legalábbis nálunk.Monkey felirat van rajta és ez elején van egy csibe ami csipog és hamar tönkremegy.De az mellékes.
2008. okt. 1. 14:49

Kislányom másfél éves, a többi gyerektől mindig el akarja venni a triciklijét. Lehet, hogy érdemes venni neki? Meddig fogja tudni használni?

Mennyire lehet ezekkel terepen közlekedni?

2008. okt. 1. 14:48
Mikortól érdemes triciklit venni a gyereknek? Mire kell figyelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook